Opinie o ERG w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ERG. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ERG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ERG w Dąbrowa Górnicza

fakty

Witam serdecznie, Biorąc pod uwagę poziom w jaki są organizowane spotkania rekrutacyjne nie wiem, czy można wiele pozytywnych słów wyrazić. (usunięte przez administratora) Drugie spostrzeżenie - atmosfera, widać nie zależy im kompletnie na potencjalnych kandydatach. Trzy pomimo ustaleń, że dadzą mi odpowiedź w tym i tym dniu, (usunięte przez administratora) Aktualnie jest otoczenie takie a nie inne. Rynek pracownika, ofert jest wiele. Spółki chcące wzmocnić swą pozycję starają się zrobić wiele w celu przyciągnięcia potencjalnego Kandydata/Kandydatki. Czy tu jest tak? Czy jak na początku tak jest, potem będzie lepiej, gorzej? Oczywiście wybierajcie, decydujcie sami.

KUBEŁEK

PODOBNO FIRMA BANKRUTUJE TAK PISZĄ NA FORUM BANKIERA TO PRAWDA ???

Słyszałem że nowy dyrektor ds. Produkcji zaczą od zwalniania jakaś masakra.

bóbr2

A kto jest teraz kierownikiem produkcji? Ktoś z pojęciem zarządza produkcją, czy jakiś inny oszołom po bartusiu?

ERG prowadziła rekrutację na stanowisko Mechanik Utrzymania Ruchu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Pracownik 1

Firma wydmuszka sprawozdanie finansowe spina się dzięki produkcji na magazyn ( da się tak jechać kilka miesięcy własciciele tego nie zobaczą - myk księgowy). Nowe linie - cena czyni cuda - mechanizmy są delikatne i konstrukcyjnie słabe na obciążenia( max 2 lata i się ............. Kolejne inwestycje trzeba wyrwać coś jeszcze z Unii Pieniądze dodatkowe pod stołem aby inni nie widzieli - ludzie myslący -nadgodziny dorabiają Ogólnie brak standardów Mimo że firma historyczna - wiele naruszeń - proszę o zastanowienie się Dyzma jest dobrym strategiem nie uznaję innego zdania niż swoje - metoda wypytywania ludzi zbierania informacji a później strzelanie po stopach twardy elektorat ( jakość i sprzedaż ) Wiele spraw w sądzie gdzie Dyzma - wystawia pełnomocnictwo - oczywiście chroniąc się za swoje OC Wiele pisać w dobie NGK ,Amzaona, wielu firm w strefach zastanówcie się czy praca w wydmuszce jest przystankiem wartym utraty czasu który można poświęcić na współprace i poszukanie godnego pracodawcy. Wystawiam tej firmie ocenę -2 w skali 1....10

pytajacy

Szanowni Państwo, Czy warto składać aplikację? Mam na myśli biuro

@pytajacy

Zawsze warto spróbować.

rocannon

Obserwuję tą firmę i chętnie wystawię obiektywną opinię na jej temat. Ale na obecną chwilę z moich osobistych obserwacji wynika, że sprawa zakończy sie w PIP, co raczej dobrze na nią rzutuję. Z tego co zauważyłem nawet umowy nie są poprawnie spisane. Jedyny jej plus iż jest to umowa o pracę. W ciągu dwóch tygodni wypowiem się dokładnie i na temat polityki firmy oraz innych rzeczach wiążących się z sankcjami prawnymi. Pozdrawiam.

Radoslawiiw

a wiecie, że Dąbrowa Górnicza ma bardzo wysokie zarobki w stosunku do innych polskich miast? To przez górnictwo takie statystyki nam wychodzą, a przecież nie sami bogaci tu mieszkają. Na tej stronie http://slask-praca.pl/ ktoś ciekawie opisał lokalny rynek pracy..

Hans

Pozdrowienia dla byłego kierownika bartosza . Muszę przyznać że udało mu się '' rozwalić system''.

@Hans

co mu się udało rozwalić, Nasze wpisy tak ich irytują, ze te nie wygodne natychmiast każą adminowi usunąć, przykład; informowałem kilka dni temu ze poszukają nowego szaleńca na etat Kier UR........

Maniek

A jak tam nowy dyrektor od produkcji ?;)

mak

napiszcie jak tam produkcja bo nie podali wyników za półrocze jest tak dobrze czy tak żle? , tak ostro pracujecie ? dużo towaru idzie na eksport ? jak tam nowe maszyny ?

pipek

12 zł. na godzinę ? ciekawe, bardzo ciekawe.........

matejko reaktywacja
@pipek

Na starych umowach sprzed podwyżki, którą dało prawo.

Hans

Czyżby cenzura dopadła to forum ? Usuwanie postów o spartańskich warunkach panujących w tej firmie nie pomoże. Opinia już wcześniej poszła w świat.

Kazik

Ciekawe kiedy zawita nowy kierownik produkcji i kto to będzie może w końcu zatrudnią kogoś z doświadczeniem w zarządzaniu ten ostatni to pozostawiam opinie dla siebie.......

Hugo
@Kazik

już się boje kto to będzie w zakładzie wprowadzają nowe standardy i normy mam nadzieje ze będzie to w końcu osoba z wysokiej półki dotyczącej wiedzy w zarządzaniu produkcją przydałby się ktoś co ma jakieś doświadczenie z innej dużej firmy no ale los pokaże byle nie był gorszy od ostatniego i miał szacunek dla ludzi

bubu

Ja nadal tutaj pracuje i w 100% potwierdzam,że to wszystko prawda.Orają ludzmi jak mogą,ludzie zap.....ją na dwóch i trzech maszynach praktycznie za darmo-są braki w załodze,bo nowi nie wytrzymują,a starzy poodchodzili.Łamanie przepisów bhp na każdym kroku,kobiety dzwigają ciężary,których nie powinny dżwigać,praca na kilku maszynach,pot leje sie z czoła.Jeśli nic się nie zmieni na lepsze to czarno widzę przyszłość tego zakładu,załoga wykruszy się całkiem.

Darcia
@bubu

Potwierdzam ...a dlugo w tym zakładzie za tego kierownika

Leśna babka

Jestem obserwatorką poczynań zarządu i kierownictwa szczególnie pod kątem traktowania pracowników produkcji i powoli stwierdzam, że obecne kierownictwo szybko doprowadzi takimi posunięciami kadrowymi do degradacji tej firmy. Jeżeli nie zmienią sposobu myślenia o pracownikach to zostaną sami ze swoimi planami, zamówieniami i maszynami.

Reichard

No co za idiotyzmy drogi wazeliniarzu wypisujesz, chcesz nam powiedzieć że organ jakim RN jako przedstawiciel właścicieli nie pozwala rozwinąć skrzydeł obecnemu Preziowi nawet za cenę utraty zysków i możliwości rozwoju, tylko tak, aby mu na złość zrobić, a były Prezes ma aż taką moc sprawczą, że wszelkie inicjatywy torpeduje przegłosowując większością głosów...., no i do RN dostał zaproszenie przez właścicieli bo był tak wielkim nieudacznikiem......ech wy..! Szanowna RN, czas chyba zakończyć ten kabarecik !!!

Reichard

"drogi przyjacielu" pamiętaj, że Twoje IP nie jest anonimowe, a te forum to nie piaskownica dla dorosłych, a za pomówienia drogi Panie Pre-sie i oszczerstwa postaram się abyś poniósł konsekwencje, czym prawnie i formalnie jutro zajmie się mój pełnomocnik, o ile nie zamieścisz przeprosin pod moim nikiem na tym forum. PS może nick ten sam, ale czy IP na pewno ??? HM hm.........

Taka dygresja
@Reichard

Tak jak napisalam nie znam Cię a ocena moja wynika z twoich postów. Forum jest od wyrażania swoich opinii nie tylko przez Ciebie.Jestem jedną z tych miernot i twoje IP tez nie jest anonimowe.Obrazasz ludzi a potem straszysz pełnomocnikiem kiedy ktoś poczuje się urazony i napisze co tym myśli. To śmieszne. Przeprosiny? Za co? Jesli kogoś obrazasz to licz się z tym ,że to może również spotkać Ciebie,chociaż nie sądzę abym Cię obrazila.To tylko wyrazenie wlasnej opinii.

Maja

@Normalny facet Dziękuję za odpowiedź. Chciałabym też podkreślić, że nie jestem związana z firmą ERG. Jestem pracownikiem gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w tej firmie między innymi dzięki Waszym komentarzom. Dużo osób zagląda na ten wątek szukając informacji, a nie zostawiając po sobie śladu w postaci wpisów. Dla takich właśnie osób, potencjalnych pracowników firmy cenne będą konkretne informacje na temat tego jakim pracodawcą jest ERG.

Maja

@Normalny facetrozumiem, że obecnie pracownicy nie czują się szanowani. Co na to wpływa? Co według Ciebie warto by w firmie zmienić tak, by pracowało się lepiej? @jacek wspominasz o uwagach jakie masz na temat pracy w ERG. Jakie zmiany należałoby prowadzić, by tą sytuację poprawić? A co wskazałbyś jako plusy pracy w firmie?

bobr1

Widzę co jakiś czas ogłoszenie o naborze na kierownika zmiany. Wie ktoś o co chodzi? Nikt dłużej nie wytrzymuje z kierownikiem produkcji? Sami się zwalniają, czy są zwalniani? Warto składać podanie?

kuki

A jak z kasą na 4 brygadówce? Słyszałem że były podwyżki. Zastanawiam się czy nie złożyć CV ale do tej pory pracowałem na wózku w magazynie i nie wiem czy dam rade.

Maja

@Rad zostawiłeś bardzo szczegółowy opis swoich doświadczeń w firmie. A co według Ciebie warto by w firmie zmienić, by pracowało się lepiej?

Zostaw merytoryczną opinię o ERG - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ERG?

Zobacz opinie na temat firmy ERG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ERG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ERG