Opinie o Bartgrafic - Przeźmierowo w Przeźmierowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bartgrafic - Przeźmierowo. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bartgrafic - Przeźmierowo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartgrafic - Przeźmierowo w Przeźmierowo

Martyna

@pracuś czyli generalnie ciężko w pracy nie ma skoro przy rzeczy, którą można zrobić w 2 osoby pracuje minimum 4?

O tej firmie już krążą legendy, jedne lepsze, drugie gorsze -> te prawdziwe. Zwolnień jest co nie miara, pod koniec zeszłego roku wyrzucono cały team niemiecki. Dobrych i solidnych pracowników, którzy robili co mogli, aby zwiększać sprzedarz na zachód. Niestety góry to nie zadowalało. Błędne decyzje, nieprzemyślane kroki doprowadziły do pogorszenia relacji z niektórymi klientami nie wchodząc w detale. Oczywiście całkowita wina została zrzucona na team, a team wziuuuuu za drzwi. Teraz nagle wielmożny zarząd się przebudził, ogłaszał zapotrzebowanie na nowych ludzi do działu obsługi klienta na rynek niemiecki. Teraz nie używa się zwrotu przedstawiciel handlowy na rynek Niemiecki, Austrie i Szwajcarie, bo źle to się kojarzy potencjalnym idiotom, którzy się na to złapią. Ta firma to wieczny poligon, nie znasz dnia i godziny, kiedy jakies fanaberie zarządu popsują relację z klientami budowaną latami. Co do jakości produków, wiele razy, ale to wiele razy klienci zgłaszali zastrzerzenia i jak tu budować zaufanie w relacji z klientem. Kreativia/Bartgrafic podcina skrzydła, paraliżuje rozwój. W zasadzie w tej firmie nie ma rozwoju.

Były

Pracowałem w tej firmie. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) w zasadzie nie ma możliwośći zmiany stanowiska. Dział handlowy to jedna z najgorszych komórek tej firmy. Nie ma rozwoju, ciągłe ponaglanie o większą sprzedasz, nie ułatwiają i nie pomagają w relacjach z kontrahentami. Na polu bitwy zostajesz sam. Produkcja ma wiele niedociągnieć, w głownej mierze chodzi o jakość produktów i terminowość zleceń. Wiele razy traciłem klientów przez brak punktualności firmy albo słabej jakości. Szefostwo nic sobie z tego nie robiło, widać jak Pan, taki kram. Ogromnym minusem firmy były płace i duża rotacja pracowników. Wiele szkoleń było bezsensownych z perspektywy czasu, nic nie wnosiły do sprzedaży. Firma używa archaicznego systemu bazy klientów sugester. Na wszystkim cięcie kosztów, prowizję wypłacane pod stołem, procent o zysku. Płacą jak murzynom na kolonialnych plantacjach bawełny w USA. Dla mnie firma niewypał

Grażyna

Jaki jest dokładny adres firmy? Bo na stronie internetowej są 3 adresy, gdzie podjechać jeśli chciałabym zostawić swoje CV?

andriu

do przezmierowa :p

andriu
@andriu

Powiem Wam jak ja to widze, a wiem co nieco, zaznacze ze tylko od jednego z bylych dostawcow materialow. ZA MOICH CZASÓW 6/7 LAT TEMU BYLO NAS OK 15 na wyjazdy + biuro itp (bylem najbardziej problemtyczna jednostka, a mimo to kadra po szkole(jak domniemywam) potrafila zarzadzac moimi problemami i praca jednoczesnie :P Kilka lat pozniej zatrudniono sporo nowych pracownikow, czemu sie wiec dziwicie ze zwalnia sie ludzi, ktorych sie juz nie potrzebuje? Trzymanie ubezpieczonego pracownika, ktory nie zarabia sie oplaca? Pamietam, ze tylko dieta na niemcach byla starsznie licha az sie odechciewalo robic zakupy w niemczech....^^ nigdy niczego nie brakowalo jesli chodzi o sprzet i czyste ciuchy a i kasa na czas w 99.9 wypadkach ;) Problemem byla przyjebana grupa, dla ktorej praca od poniedzialku do niedzieli byla okej LOL, ale wyobrazcie sobie 4/5 tys netto 7 alt temu ^^ nie wiem ile teraz na pewno nie mniej^^ Jesli masz odrobine oleju w glowie i jest tam jeszcze lemur, lukasz, czy eniu na pewno krzywda Ci sie nie stanie - jesli na robocie sie znasz. Nie zapominajcie Kosiba tani nie jest a fachowcow nigdy za duzo ^^

Patryk

Dawno nie było nowych opinii. Czy pracownicy mogą napisać jakim pracodawcą jest Bartgrafic ?

@Patryk

Lepiej trzymaj się daleko od tej firmy, nic się nie zmieniło. Pobito rekord, zwolniono aż 4 osoby jednocześnie z jednego z działów. Wogóle jest do bani.

Z którego działu? Bo ja słyszałem, że zwolniono 47 osób ale z 6 działów.

@Zainteresowany

Skoro w Bartgrafic zwolniono w ostatnim czasie aż tak wielu pracowników, to faktycznie, sytuacja nie wygląda tam najlepiej. Jednak bardzo mnie ciekawi, dlaczego właściwie pożegnano się tam z aż tyloma osobami. Znacie może powody?

Leonidas
@Grażyna

Ja słyszałem, że aż 300. Ale nie zwolnili, tylko wysłali do pewnego znanego wąwozu. A dlaczego? Mają walczyć z nadciągającą głupotą.

@Leonidas

Wiesz, to chyba nie jest odpowiednie miejsce na tego typu żarty. Tutaj staramy się poważnie podchodzić do kwestii, które są związane z aktualną sytuacją i z warunkami pracy w Bartgrafic. Pracujesz tam w ogóle? Jestem tego bardzo ciekawa.

Leonidas
@Grażyna

Poważnie? Mam wątpliwości. Zastanawiam się po co i na jakich zasadach ten portal funkcjonuje?

Aplikowałeś do firmy Bartgrafic - Przeźmierowo? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Gosia

Odpuście sobie tą firmę, nie warto, więcej minusów ma niż plusów. (usunięte przez administratora)W dziale handlowym jak i na produkcji słabiutko. Pensje niskie, przyszłość niepewna, a zwolnienia to codzienność. Nie tak wyobrażałem sobie tego pracodawcę, w rakingach na super firmę nie mają co startować. Wszystko tu pikuje w dół, najgorsze jest, że nikt nie widzi w tym problemu. (usunięte przez administratora) Bardzo się zawiodłam na tej firmie. lepiej poszukać sobie nowego pracodawcy, bo korzeni tu się na długo nie zapuści. Pracowników i ich postulaty nie trakują tu poważnie, bardziej na zasadzie popychadła.

Sia

@barburka Mam nadzieję, że zajrzysz tutaj i odczytasz moją wiadomość. Daruj sobie aplikowanie do tej firmy (usunięte przez administratora) To strata czasu, oszczędzisz sobie późniejszy rozczarowań. Tu jest (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Progu 2700 netto nie przeskoczysz, możesz pracować za trzech ( co szefom będzie się podobało ), a i tak tego nie docenią. W każdej innej firmie jako Junior Account Specialist dostaniesz grubo więcej niż tutaj. W Kreativii za benefit uznaje się już sam fakt, że dostajesz laptop i komórkę jako narzędzie pracy ( paranoja ). W firmie jest mało miejsca, dodatkową przestrzeń biurową zrobiono w piwnicy, jest ciasno, a nawet bardzo ciasno, ogólnie słabo to wygląda. Jest tam " chilling room " miejsce zaadoptowane po garażu, w którym jest zimno jak w prosektorium, aż można skostnieć. Nie ma kasy na poprowadzenie ogrzewania. Nie wiem z czego się tu cieszyć, że mam gdzie usiąść i chwilę się zrelaksować, skoro jest tak zimno . Pozostaniesz niezauważona jak wielu innych z teamu. Podwyżek nie widziałam odkąd tu pracuje, nawet nic o tym nie słyszałam od innych :(. Firma boryka się z ustawicznym brakiem płynności finansowej, więc zapomnij o jakiejkolwiek premii, bonusie czy dodatkowej gratyfikacji finansowej. Awansu też się nie spodziewaj, bo tutaj się tego nie praktykuje. Służbowego samochodu na dojazdy z pracy i do pracy nie dostaniesz. Takie przywileje mają tylko wybrańcy firmy, Ty na pewno nim nie będziesz. Na większy rozwój osobisty w tej firmie też bym nie liczyła, sama już przejechałam się jak na lodzie w Kreativii, więc wiem co pisze. Prowizję od sprzedaży są na bardzo niskim pułapie i tylko wtedy, gdy zrobisz spory obrót i co miesiąc liczą się od nowa, więc blado to wypada. Nie ma tego w umowie, więc wiesz czym to śmierdzi, resztę sama sobie dopowiedz. Jak przyjdziesz tu pracować jednym słowem jesteś w czarnej du***.

@Sia

Mimo negatywnych komentarzy firma Bartgrafic - Przeźmierowo w dalszym ciągu funkcjonuje, więc musi też być coś dobrego, co moglibyście napisać o tej firmie. Nie od dziś wiadomo, że najłatwiej o krytykę i wszelkiego rodzaju roszczenia. Czy rzeczywiście jako pracownicy tej firmy - niektórzy z długim stażem - nie jesteście w stanie napisać niczego pozytywnego? Może ktoś zestawi plusy i minusy tej firmy?

Stella

Każda z firm zajmuje się swoją działalnością . Ważne jest to , że Bartgrafic to dobry pracodawca.

yhy
@Stella

Co za bzdura. Zostaw w wypowiedzi samo stwierdzenie ze Kreativia to pracodawca to się zgodzę. Ta firma dla pracownika to porażka i tyle. Owszem kreci sie bo polityka taka w firmie ze dla pracowników mało a od klientów duzo wiec jakoś to się kupy trzyma (mniej lub bardziej) ale pracować tam nie polecam.

Shell
@Stella

Ty chyba spoglądasz przez zakrzywione okno na świat albo nosisz kolorowe okulary i musisz się umawiać z psychiatrą na sesje terapeutyczne. Kreativia i Bartgrafic to ta sama firma. Wszyscy doskonale wiedzą jak traktuje pracowników. Teraz CEO to chodzi z tymi samymi pytaniami: ile dzisiaj sprzedałeś, kiedy zwiększysz sprzedasz w swoim regionie. Ostatnio zatrudnił młody narybek za mniej niż 2500 netto, a za kilka miesięcy wszyscy na drzwiach wyjadą z firmy za zbyt małe zaangażowanie w rozwój firmy. Problem pozostaje ciągle ten sam: nieumiejętne i nieefektywne zarządzanie. Brak wizji, brak niszy w którą firma mogłaby się wstrzelić. Pracownicy są traktowani jak więźniowie na Kremlu. Nie mają prawa głosu, tylko Putin ( CEO ) wie najlepiej jak powinno być.

Adek

Bartek nie zapomnij jeszcze usunąć wszystkie nieprzychelne Tobie i firmie opinie i komentarze na profilu Kreativia.

Fiona
@Adek

Zarząd skutecznie usuwa wszelkie przejawy niesubordynacji, wszystkie negatywne komentarze są usuwane. Jeszcze nie zauważyłeś tego?

Somebody

Spoko firma . Niczego nie mozna zarzucic temu pracodawcy.

Radek
@Somebody

A jak to nie można? Chyba ty nie możesz bo poniżej to jakos sie wypowiadajom ci co mogom.

Brzydki ludek

Jak byli dobrzy to sobie poradzą na rynku pracy:)

...

Koszmar i Fabian. Zgłoscie się pilnie do specjalisty. Widzę, że Wasz stan jest poważny, martwię się o Wasze zdrowie. Macie obsesję na punkcie Bartgrafic i Kreativi. Wasz jedyny cel w życiu, to zniszczyć te firmy. Ja rozumiem Wasze rozgoryczenie, że zostaliście zwolnieni, ale trzeba żyć dalej. Nie możecie cały czas żyć w nienawiści, bo to Was zniszczy od środka. Szkodzicie najbardziej sobie, kiedy to w końcu zauważycie?

A jak traktują grafików? Też lepiej nie ubiegać?

Grafik

Super.

Pedro
@anonymous

Kolejna nieprawdziwa wypowiedz na tym forum. Przejrzyj sobie post Koszmara. Tam znajdziesz link do dysku google a w nim listę zwolnionych ludzi, są wśród nich również graficy. To jest jeden z tych postów, których nie należy czytać i słuchać, bo to pracownik Kreativii pisze, który okłamuje potencjalnych kandydatów. W poprzednich postach macie wszystko co niezbędne, żeby wyciągnać prawdziwe wnioski na temat tego szamba zwanego KREATIVIA.

Sindy
@anonymous

W tej firmie jako grafik nie rozwiniesz swoich skrzydeł i nie popłyniesz na szerokie morza i oceany. Pensje niskie, nie licz na podwyżkę, nawet jeśli będziesz się wyróżniał. Kiedyś ten dział był lepiej rozbudowany ale z ostatnią falą zwolnień, poszło kilkoro grafików. W pracy nie popracujesz nad ambitnymi projektami, raczej robisz wszystko pod szefuncia Bartka. Ten dział podobnie jak i inne w tej firmie cierpią z braku niedofinansowania, a Twoja praca głównie skupia się na dopracowaniu plików reklamowych, sporadycznie wpadnie coś od klienta. Nie nastawiaj się tutaj na osobisty rozwój, bardziej bym powiedziała na niedorozwój. Ambitniejsze cele i zadania da Ci wiele innych firm, poza Kreativią oczywiście.

PłynącyNaSzerokieMorzaiOceany
@Pedro

Jeżeli jest pytanie do pracowników jak jest, to kto ma odpowiadać? Pani z warzywniaka? Czy może tylko Ty- Pedro? No i jeszcze pani Sindy. Ps. Z tymi morzami i oceanami to troszkę popłynęłaś. Nie ten kraj - nie ten zawód. Pokaż mi firmę gdzie tak można popłynąć, poza PŻM i PŻH oczywiście (no i paroma rybakami z Łeby). Ambitniejsze projekty? Gdzie? W tym kraju najlepiej na projektach znają się klienci. Nawet ci, którym groził "kibel" z plastyki w piątej podstawowej. Wskaż mi proszę jakąkolwiek firmę gdzie są realizowane owe ambitne cele.

A.

Pracuje w Bartgrafic dość długo. Bywało różnie, jako wszędzie. Ale jeśli chodzi o całokształt, to uważam, że to świetna firma i mega fajni ludzie. I tyle mam do powiedzenia.

Grażyna

@Fabian po raz kolejny muszę zwrócić Ci uwagę. Na forum gowork nie można pisać imion osób pracujących w firmie oraz nie wolno nikogo obrażać i używać wulgaryzmów. Możesz prezentować krytyczną opinię, ale z zachowaniem szacunku dla innych osób. W przeciwnym razie Twoje posty mogą zostać skasowane. @Śmieszek również Tobie pragnę przypomnieć, że nie wolno pisać komentarzy wskazujących na konkretnego pracownika. Proszę o respektowanie regulaminu.

Grażyna

@Fabian Twój ostatni post jest niezgodny z zasadami forum, ponieważ zawiera imiona i inicjały pracowników firmy Bartgrafic - Przeźmierowo. Zależy nam, aby opinie, które tu się znajdują, służyły naszym użytkownikom pomocą przy wyborze pracodawcy. Znaczenia czy są pozytywne czy negatywne. Na forum gowork.pl posty są usuwane jedynie w sytuacji, gdy łamią regulamin, do którego ponownie zostawiam linka: https://www.gowork.pl/regulamin

Obserwator

To są totalne bzdury pisane przez zdesperowanych byłych pracowników ( lub prawdopodobnie tylko jedną osobę ! ) który postanowili się w chory sposób wyżyć na forum i w chamski niesprawiedliwy sposób oczernić byłego pracodawcę. Te osoby chcą być anonimowe żeby bezczelność uszła im na sucho, dlatego nie polecam czytania ich żałosnych wynurzeń. Moim zdaniem Firma Kreativia ma się bardzo dobrze i polecam tego pracodawcę.

KOSZMAR
@Obserwator

Pragnę Panu zauważyć, że jest tu wrzuconych sporo dowodów w formie linków do przejrzenia, dodatkowo wypowiada się tutaj o firmie więcej niż 10 osób, więc ten Twój post z próbą wykrochmalenia i zakłamania brutalnej rzeczywistości w firmie wypadł naprawdę blada. Spróbuj jeszcze raz!!!

Tadziu

Firma Bartgrafic i Kreativia to to samo - 2 spółki prowadzone przez te same osoby, czyli guru CEO i żonę z pomocą 2 dyrektorów. Jeśli szukacie opinii o firmie Bartgrafic wejdźcie równiez na opinie Kreativia i będziecie mieć klarowną sytuację, oraz powinna zapalić się czerwona lampka- nie nie żółta, lecz czerwona: stop, to nie jest firma z która mogę wiązać przyszłość.

Olga

Teorie spiskowe można zostawić sobie na dobranoc. Pracownicy nie spełniali oczekiwać i odeszli. Jak ktoś nie wie jak to się dzieje ze zmiana na stronie to tak pisze!

Cezary

Widocznie firma ma zaufanie do pracowników i można to zaakceptować lub zmienić pracę!

Janusz

Najgorsze jest to , że doskonale widzimy wady wszędzie dookoła natomiast u siebie niestety nic!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Bartgrafic - Przeźmierowo - Przeźmierowo

• Jak się pracuje w Bartgrafic - Przeźmierowo?

Zobacz opinie na temat firmy Bartgrafic - Przeźmierowo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bartgrafic - Przeźmierowo?

Bartgrafic - Przeźmierowo
1.1/5 Na podstawie 1498 ocen.

Bartgrafic - Przeźmierowo