Opinie o Gamix S.C. w Cekanowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Gamix S.C.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gamix S.C. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gamix S.C. w Cekanowo

r

To gniazdo żmij po co się tam pchasz pracowałem tam uwierz mi

r
@r

Poczytaj wszystkie posty to wyrobisz sobie zdanie o tej firmie. Sądzisz że te posty wzięły się tak sobie? Szkoda czasu i twoich nerw.

Stefan

Pol gamix W-wa a cekanowo to nie cieplomierze a folia

pol a Ty to Zbigniew Artur czy Grzegorz Ze firmę widzisz w kolorowych barwach. a może poruszyć temat po ilu miesiącach dostaje umowę nowy pracownik ...

jfk

sie ma arturo dalej cukrujesz i zmieniasz nicki jak tak to dobrze to znaczy że czytasz te forum co ludzie piszą o tobie i interesuje cię to jaka jest opinia o twojej firmie dla mnie byłes i bęzdziesz neptkiem dobrze że tato to rozkręcił

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Gamix S.C. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
filuś

Kilka ostatnich postów świadczy tylko o głupocie właściciela, który sam ze sobą dyskutuje na tym forum. Pracowałem tutaj i atmosfera to coś, czego najbardziej tu brakuje. Donosicielstwo i podlizywanie pasuje tu jak ulał.

ziemniok

po przeprowadzonej obserwacji mają tak mocny zespół że proszą aby pracownicy zostawali na 12 bądż 16 godzin bo dużo zamówień na magazyn

lucek
@ziemniok

Jaki magazyn? Niestety magazynu brak.

mario
@ziemniok

Będzie rekrutacja jak starzy poczują się w trąbę dmuchani. Masz szansę pol zająć ich miejsce, a potem dojdziesz do tego samego wniosku. A jak zobaczę cię Arturku jeszcze raz na forum to zaczniemy wyciągać brudy, które skarbówka i inne organy chętnie poczytają. Jeszcze cię to bawi? Taki z ciebie chojrak? Tą swoją umową możesz sobie podetrzeć wiesz co.

jfk

chincyki i motyle sie mocno trzymają koleś nie truj (usunięte przez administratora) na forum i nie udawaj greka każdy dobrze poinformowany człowiek w tej branży wie że ta firma to syf więc nie powołuj się na branże człowieku i nie rób wstydu

Czy ktoś z pracujących podpowie jak wygląda praca na produkcji, ilość obsługiwanych wytłaczarek, i kwota jaką w rzeczywistosci zarabia pracownik a nie może zarobić. Bo zastanawiam się nad firmami ktore na obecną chwile poszukują operatorów tj. Foldruk i Slawpol a opinia też się przyda.

pitek

Idz się Artur wyspij i dopiro cos napisz buraku. twój rząd oglupia teraz ludzi tak samo jak ty tutaj na forum. Wystarczy ze 18% ci uwierzy i już masz idiotow których możesz ponizac i kopac.

jfk

dla zdesperowanych kołchoz godny polecenia i młodych ludzi po szkole godne polecenia tak polega polski kapitalizm w najgorszym wydaniu prawda arturku szefie tego kołchozu od tych wpisów aż kipi a ty i tak masz miałeś ludzi za (usunięte przez administratora) bo ludzie są tylko trybikami i przedmiotami w tym kołchozie szanuj buraku pracowników to i oni cię będą szanować twój prezydent pasuje?

Samuel

Pracowałem tam jeszcze niedawno, nie polecam nikomu. Jeśli chodzi o zarobki: 1800 + nadgodziny które oczywiście nie zawsze można wyłapać + jakaś tam premia. Dogadać się ze współpracownikami można, ale trzeba uważać z którymi i o czym rozmawiać. Najlepsi są "brygadziści" uważają sami siebie za święte krowy, zamiast pomagać chłopakom przy obsłudze maszyn, wolą siedzieć na stołówce, kręcić bajerę i popijać kawę. A jeśli coś zbyt długo na maszynach Ci nie idzie, oni są pierwsi w biurze, żeby powiadomić o tym szefostwo, oczywiście opi...l dostajesz Ty, bo "to nie wina towaru, ani maszyny tylko Twoja" i nie ważne, czy masz czas zjeść, czy nie, produkcja ma cały czas "iść".

lucek
@Samuel

ot i cały gamix

ludek

A gdzie czytałaś o sramixie w superlatywach?

jolało

ta zrób cos wbrew temu co arturo powie raz drugi i trzeci i wylatujesz. tak tu jest. jak jełop ubzdura sobie cos co jest nawet niezgodne z przepisami to albo to robisz albo cie jak to motylewscy mowia zniszcza. Do tego jeszcze fobia zwiazana z podgladactwem w postaci kamer. który z obecnie tam pracujących najbardziej trzyma palec w odbycie szefostwa?

Paulo

Tak, szef wożący towar, tak było. Ale nie wiem o co ci chodzi z tymi piecami i pompami, bo oni folię kręcą.

Paulo

Zastanów się człowieku i pomyśl przez chwilę. Za źle załadowany samochód, czy nieodpowiednio ułożony towar, mandat zapłaci kierowca. Chcesz narażać tych chłopaków na takie niespodzianki? Jak ja tam pracowałem, to co innego. Wtedy szefostwo jeszcze woziło towar. Wtedy trzeba było dzwonić. A chłopacy, no cóż, robią teraz to co muszą i tyle.

hgw

jaki jest numer do inspekcji transportu drogowego? Bo cos mi się wydaje że chłopcy przeładowani jezdza i w dodatku ze zle ulozonym towarem.

Dyzio

Witam. Czyw tej firmie pracujektos z płocka czy tylko ludzie z Bodzanowa? bo poprzeczytaniu wszystkich opinii tak zrozumialem?

jfk

lojalność na pierwszym miejscu czyli donoszenie pracownika na pracownika to jest wymagane w tej firmie dał mi stary motyl do zrozumienia jak tam pracowałem nie chciałem donosic bo nie lubię podpierdalaczy więc wiesniaki z bodzanowa którzy sie chcieli podlizac motylom latali do biura i obrabiali mi (usunięte przez administratora) i cała prawda o tej firmie A jak ci dam prezydenta arturo to ci się skarbówka do (usunięte przez administratora) dobierze że tego majątku ci nie starczy więc nie podskakuj wyżej wała bo znam wasze wałki

Zostaw merytoryczną opinię o Gamix S.C. - Cekanowo

• Jak się pracuje w Gamix S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Gamix S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gamix S.C.?

Gamix S.C.
1.4/5 Na podstawie 76 ocen.
  • ul. Północna 1
    09-472 Cekanowo