Opinie o Kalter w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kalter. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kalter na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kalter w Białystok

BYŁO

Potwierdzam w 100% , widzę że jest jeszcze gorzej niż było

Karol

Potwierdzam info nt premii.

Ola

To prawda. (usunięte przez administratora) Nie polecam.

była

potwierdzam w 99%

Wszędzie sa rotacje, ludzie przychodzą ludzie odchodzą , zespół jest ważny to prawda, raz z tym lepiej raz gorzej...

MM

Jak dobrze, ze istnieja takie fora... Pojawilo sie ogloszenie do ksiegowosci, calkiem ciekawe, chcialam juz wyslac CV. Dobrze, ze tu zajrzalam.

Karol

Witam jakie zarobki na stanowisku kierownika robót budowlanych oferują ?

@Karol

Rotacja braki kadrowe spowodowane niskimi płacami. Zero szans na podwyżkę pensji po okresie próbnym. Brak premii. Omijać szerokim łukiem (usunięte przez administratora) i nic więcej. Na nic nie mają pieniędzy

Milena

Cały czas ogłoszenia dają że poszukują ludzi do pracy ( za niskie stawki oczywiście). Brak kadry i rotacja mówi o sobie że jest słabo.

Inżynier Budowy

Rozmowa zapowiadała się dobrze, pełny profesjonalizm na pierwszy rzut oka. Spotkanie w biurze budowy na budowie w Pruszkowie. Przywitanie i przedstawienie z kierownikiem robót, później z kierownikiem budowy i przejście do rozmowy. Pierw o wykształcenie, wiek, doświadczenie i zarobki. Później pytania z branży. Z szaf powyciągali segregatory z dokumentacją budowy, na której chciałem pracować. Można powiedzieć, że segregatorami rzucali po biurkach jakby się paliły i nie mogli utrzymać ich w rękach. Pytania jak to pytania, chcieli sprawdzić moją wiedzę. Odpowiedziałem na wszystkie, ale ton panów kierowników i zachowanie w stosunku do mojej osoby pozostawiał wiele do życzenia, tak jakbym przyszedł ich okraść lub coś gorszego. Czułem się zastraszony i mogą powiedzieć, że i traktowany jak śmieć. Kierownik budowy jeszcze jadł jabłko w czasie rozmowy. Totalny brak szacunku do drugiego człowieka. Rozumiem, że kierownik budowy czy robót doszli do stanowisk na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia, ale to nie czyni ich panami świata. Ponadto zapraszają człowieka na rozmowę kwalifikacyjną, a CV czytają przy człowieku, który przyszedł na rozmowę. Porażka. Generalnie to najlepiej jakbym zgodził się na pracę za darmo. Zaoferowali pracę na "kontrakt", czyli ok 8 miesięcy i do widzenia. Żadnej nawet mowy o tym, że jak się sprawdzę to jest szansa na przedłużenie na inną budowę itd. W rozmowie uczestniczył jeszcze jakiś asystent, w wieku podobnym do mnie, u niego z kulturą i podejściem nie było problemu w stosunku do mnie. Jedyny plus. Ogólnie żałuję wolnego czasu, który zmarnowałem na rozmowę z firmą Kalter (może trafiłem na takich ludzi), ale to bez znaczenia bo powinni reprezentować poziom firmy, a prezentowali poziom zadufanych w sobie pseudopanów świata, którzy myślą, że od nich zależy mój los.

Wykształcenie Doświadczenie Zarobki

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Białystok
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Trener/Szkoleniowiec: Kurs Księgowości
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
Karol

Widzę, że sporo krytycznych i konstruktywnych komentarzy zostało usuniętych - chyba coraz mniej chętnych i Karolek wszedł na goworka zrobić porządki :)

Ahaa

Fakt...Ksiegowosc omijać szerokim łukiem , chyba ze nie chcecie sie niczego nauczyć i robić robote za główna ksiegowa , taktyka spychologii..., szkoda zycia na takie miejsca.

Xyz

Jak wygląda praca w dziale księgowości/finansów? Czy zdarzaja sie nadgodziny?

xyz
@Xyz

Jak nie masz rodziny, dzieci i znajomych to gorąco POLECAM !

nick
@xyz

Aż tak zle? W każdej firmie sa nadgodziny, nie ma co czarowac.

Julita

@Inz. TONY - czy masz pewność o nagrywaniu rozmów kwalifikacyjnych? Pracodawca nie powinien robić tego bez wcześniejszego poinformowania kandydata. Może to przypadek?

były

Firma zatrudnia tylka na umowę o pracę, nie ma żadnych śmieciówek - to plus. Jestem z B-stoku pracowałem w usterkach w Warszawie, firma nie zapewnia tam żadnego mieszkania, ani nie ma przeznaczonych na to pieniędzy, więc słabo, nie ma żadnych dodatków socjalnych czy też benefitów. W serwisie gwarancyjnym nie ma możliwości żadnego rozwoju, usterki baaaardzo dużo skomplikowanej papierologi (w żadnej firmie się z tym nie spotkałem), która wymaga sporo czasu, terminów trzeba pilnować (jak w każdej pracy), ale dyrektorzy ganiają - wszystko ma być na wczoraj. Praca po godzinach to w tej firmie normalne, wszyscy tyrają za darmo, nie ma mowy o żadnych dodatkowych pieniądzach, czy nawet odbiorze godzin , wykorzystują ludzi jak tylko się da, żeby jeszcze dobrze płacili to można trochę po godzinach zostać, oszczędności na każdym kroku. Opinia "Niezadowolony" trafia w sedno ! Generalnie NIE POLECAM !

Aha

Nie szanują pracowników, przedłużają umowę, a po dwóch tygodniach zwalniają...

bobek
@Aha

bo znaleźli pewnie idiotę który będzie robił za połowę Twojego wynagrodzenia :)

MarciochA

Ile zarabia kierownik robót budowlanych ?

Marcinexxx
@MarciochA

Ile zarabia pracownik dzialu gwarancyjnego?

@Marcinexxx

2600 odradzam prace w tym dziale

frytek

firma dno....

byly

Firma nic nie warta -żeruje na ludziach

Były

Trafione w sedno :))))

byly

Prace w serwisie gwarancyjnym - duża rotacja pracowników Praca nie adekwatna do wynagrodzenia [ Więcej płacą w supermarkecie ]

badacz

ILE ZARABIA MENAGER / KIEROWNIK BUDOWY ? NETTO oczywiście ...

Druid
@badacz

Ok. 4000 netto

Pamela
@Druid

tygodniowo czy za 2 tygodnie ?

Noname
@Pamela

Za miesiąc?

chyba za 2 miesiace

inż

3,5k na łapkę

nick

A jakie warunki finansowe oferują na Warszawę na Inżyniera? Z góry dzięki za podpowiedzi

Atmosfera pomiędzy pracownikami 6+ Atmosfera pomiędzy pracownikami - podwładny ( przełożony ) 2+ Pensja na Warszawę 3+ ( ale za to zawsze na czas 6+ ) Polecam Firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Kalter - Białystok

• Jak się pracuje w Kalter?

Zobacz opinie na temat firmy Kalter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kalter?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kalter?

Kandydaci do pracy w Kalter napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kalter
2.6/5 Na podstawie 248 ocen.
  • Augustowska 8
    15-218 Białystok