kalter

Białystok

Opinie o kalter

Iga

Wysokość zarobków to odwieczny konflikt między firmą a pracownikami. Myślę sobie, że na rynku brakuje fachowców to może Kalter podniesie stawki?

życzliwa koleżanka :)

oho widzę, że autorka komentarza to zakompleksiona i niedowartościowana kobieta! żal za dupę ściska? skończyło się? :) poprzednia kadra księgowości brała miesięcznie pieniądze za pierdzenie w stołek, ploteczki, pindrzenie i wypinanie się na zebraniach....Twierdzisz, że żona Prezesa nie szanuje ludzi - to prawda, ale zastanów się jaki był/jest szacunek z Twojej strony i reszty przyjaciółeczek? część z Was musiała odejść, część jeszcze jest, ale wiem że ta część niebawem zostanie potraktowana przez zarząd jak inni czyli firma wyplujęejak zrzutą gumę :) jak "psiapsółki" i tego właśnie życzę :) pozdrawiam serdecznie zakochaną w sobie :)

Realistka
@życzliwa koleżanka :) 26.10.2017 09:00

Nie masz prawa porównywać poprzedniej kadry kierowniczej z księgowości ponieważ ta nowa nawet nie dorastała im do piet. Młode panienki które miały nadzieję na karierę. Podczas ich panowania przez dział przewinęło się masę ludzi znających się na pracy - ale widocznie były zagrożeniem - a zagrożenia usuwa się. Tak samo tutaj - nie wygodne komentarze są usuwane przed administratora - selekcja. Natomiast co do żony prezesa - nigdy w życiu nie spotkałam tak prostackiej osoby. Za pieniądze nie kupisz klasy - to coś trzeba mieć w sobie. Nie oczekuj szacunku dla osoby która patrzy na Ciebie z góry i nie traktuje Cię jak człowieka - tylko trybik do zarabiania pieniędzy. Rozumiem - pracodawca - pracownik - ale też relacja międzyludzka tworzy klimat w pracy.

Aha

Praca w księgowości - jeżeli pracują tam dalej M.D. oraz A.S. - nie polecam. Dwie zakłamane, fałszywe osoby, które obgadują każdego z pracowników, a potem się do nich uśmiechają. Do ciebie odzywać się nie będą bo czują się na to za dobre. Praca po 10 h dziennie za bardzo marne pieniądze. Żeby chociaż można było się czegoś nauczyć - no niestety. Robisz za popychadło, do którego nikt się nie odezwie przez cały dzień. Swego czasu nie włączały też radia, co potęgowało poczucie, że jest się w wariatkowie a nie w pracy. Pracowałam tam jakiś czas temu. Przypadek chciał, że znajoma znajomej też tam pracowała z tymi "przeuroczymi" damami - nasze spostrzeżenia są identyczne. Nie polecam. Po przygodzie z tą firmą trafiłam do innej, może nie idealnej, ale chyba wszystko wypadnie lepiej od pracy w księgowości w Kalterze.

Nick
@xyz 29.08.2017 20:04
ale bez przesady, jedną-dwie godziny można zostać, a przed zakmnięciem miesiąca, przez cały tydzień pracuje się do 20, a główna...

Wszędzie sa rotacje, ludzie przychodzą ludzie odchodzą , zespół jest ważny to prawda, raz z tym lepiej raz gorzej...

MM
@Aha 11.01.2017 22:54

Jak dobrze, ze istnieja takie fora... Pojawilo sie ogloszenie do ksiegowosci, calkiem ciekawe, chcialam juz wyslac CV. Dobrze, ze tu zajrzalam.

Inz. TONY

Witam jako inżynier budowy po studiach proponują na początek wraz z dodatkiem za nadgodziny 2500 netto smiech na sali to wychodzi około 11 pln na godzinę praca 7 -17. Podczas rozmowy o pracę zwróćcie uwagę czy przypadkiem nie jesteście podczas rozmowy nagrywani telefonem. Tzn dziwne zachowanie typa wychodzi z pokoju przed rozpoczęciem rozmowy a jak wraca to ma telefon włożony w górną kieszeń marynarki kamerą ustawiony w waszą stronę i prowadzi rozmowę tzn pewnie nagrywa.

Wera
@Inz. TONY 25.08.2017 10:32

Prawda byłam na rozmowie o pracę i mozna było zauważyć telefon w kieszeni marynarki zwrócony kamera do Mnie

Karol

Tomasz .S
@Karol 07.09.2017 15:20
Witam jakie zarobki na stanowisku kierownika robót budowlanych oferują ?

5500 na własnej działalności dają wystawiałem fakturę. Płaca żenująca kierownik budowy leszcz brak doświadczenia amator na maxa 3 razy robiona jedna robota , brak organizacji , spychologia , winne za wszystko zrzucają na innych nie na siebie.

Adam
@Karol 07.09.2017 15:20
Witam jakie zarobki na stanowisku kierownika robót budowlanych oferują ?

Rotacja braki kadrowe spowodowane niskimi płacami. Zero szans na podwyżkę pensji po okresie próbnym. Brak premii. Omijać szerokim łukiem (usunięte przez administratora) i nic więcej. Na nic nie mają pieniędzy

Karol

Widzę, że sporo krytycznych i konstruktywnych komentarzy zostało usuniętych - chyba coraz mniej chętnych i Karolek wszedł na goworka zrobić porządki :)

cks :)
@Karol 30.10.2017 18:33

Raczej Pani Marzenka, niż Karolek. Żałują ludziom dołożyć 100 zł, a za usunięcie komentarzy płacą dla portalu grube pieniądze....

@Karol 30.10.2017 18:33

To prawda główna księgowa to osoba, od której niczego się nie dowiesz, bo nie ma pojęcia o swojej pracy. Wysługuje się pracownikami i spycha na nich wszystkie obowiązki, codziennie przesiaduje u żony Prezesa i opowiada głupoty o tym jak sobie świetnie radzi. W rzeczywistości doprowadziła do rozpadu całego działu Księgowości. Przy zamknięciu miesiąca wszyscy oczekują, że będziesz pracować charytatywnie nadgodziny. Podejście do pracownika i poziom szefostwa jest żenujący, żona Prezesa jest prostacka i wulgarna, potrafi publicznie obrażać ludzi. W momencie złożenia wypowiedzenia stajesz się wrogiem, nagle jesteś słabym pracownikiem i karą za odejście z pracy jest niewypłacenie premii itp. Nawet doświadczeni i wieloletni pracownicy zostali tak potraktowani.

Milena

Cały czas ogłoszenia dają że poszukują ludzi do pracy ( za niskie stawki oczywiście). Brak kadry i rotacja mówi o sobie że jest słabo.

aha

napisałam, że praca 10 h dziennie, bo na początku mojego frajerstwa tzn pracy w kalter tyle zostawałam. Skoro mówisz, że od 7 do 20 tam się pracuje w księgowości to brawo ja, że mimo, iż trafiłam tam będąc w dołku życiowym nie dałam z siebie zrobić totalnego frajera. I broń Boże nie mówię tu, że jakakolwiek osoba tam zatrudniana jest frajerem - to ma podkreślić, że ta firma wykorzystuje ludzi czerpiąc z tego, że każdemu nowozatrudnionemu zależy na zrobieniu jak najlepszego wrażenia i utrzymania pracy po okresie próbnym i na początku zrobi wiele i zgodzi się na wiele bez marudzenia, aby tylko utrzymać posadę.

Ahaa
@aha 18.09.2017 21:35

Fakt...Ksiegowosc omijać szerokim łukiem , chyba ze nie chcecie sie niczego nauczyć i robić robote za główna ksiegowa , taktyka spychologii..., szkoda zycia na takie miejsca.

Xyz

Jak wygląda praca w dziale księgowości/finansów? Czy zdarzaja sie nadgodziny?

xyz
@Xyz 27.08.2017 20:13
Jak wygląda praca w dziale księgowości/finansów? Czy zdarzaja sie nadgodziny?

Jak nie masz rodziny, dzieci i znajomych to gorąco POLECAM !

@xyz 28.08.2017 22:37
Jak nie masz rodziny, dzieci i znajomych to gorąco POLECAM !

Aż tak zle? W każdej firmie sa nadgodziny, nie ma co czarowac.

Julita

@Inz. TONY - czy masz pewność o nagrywaniu rozmów kwalifikacyjnych? Pracodawca nie powinien robić tego bez wcześniejszego poinformowania kandydata. Może to przypadek?

Inz. TONY
@Julita 27.08.2017 16:28

Witaj napisałem aby zwrócić uwagę na zachowanie osoby która będzie prowadziła rozmowę i na to czy w górnej kieszeni marynarki jest telefon który się w nią do połowy mieści . Górna kieszeń marynarki jest płytka także istnieje obawa iż telefon może z niej szybko wylecieć zazwyczaj telefon nosi się w bocznych kieszeniach marynarki. Pracodawca jest Panem a osoba ubiegająca się o pracę według ich widzimisię jest Ofiarą losu którą można nagrywać, oferować beznadzieją kasę itd...

były

Firma zatrudnia tylka na umowę o pracę, nie ma żadnych śmieciówek - to plus. Jestem z B-stoku pracowałem w usterkach w Warszawie, firma nie zapewnia tam żadnego mieszkania, ani nie ma przeznaczonych na to pieniędzy, więc słabo, nie ma żadnych dodatków socjalnych czy też benefitów. W serwisie gwarancyjnym nie ma możliwości żadnego rozwoju, usterki baaaardzo dużo skomplikowanej papierologi (w żadnej firmie się z tym nie spotkałem), która wymaga sporo czasu, terminów trzeba pilnować (jak w każdej pracy), ale dyrektorzy ganiają - wszystko ma być na wczoraj. Praca po godzinach to w tej firmie normalne, wszyscy tyrają za darmo, nie ma mowy o żadnych dodatkowych pieniądzach, czy nawet odbiorze godzin , wykorzystują ludzi jak tylko się da, żeby jeszcze dobrze płacili to można trochę po godzinach zostać, oszczędności na każdym kroku. Opinia "Niezadowolony" trafia w sedno ! Generalnie NIE POLECAM !

Aha

Nie szanują pracowników, przedłużają umowę, a po dwóch tygodniach zwalniają...

bobek
@Aha 25.06.2017 10:03
Nie szanują pracowników, przedłużają umowę, a po dwóch tygodniach zwalniają...

bo znaleźli pewnie idiotę który będzie robił za połowę Twojego wynagrodzenia :)

MarciochA

Ile zarabia kierownik robót budowlanych ?

Marcinexxx
@MarciochA 26.05.2017 21:29
Ile zarabia kierownik robót budowlanych ?

Ile zarabia pracownik dzialu gwarancyjnego?

@Marcinexxx 23.06.2017 19:10
Ile zarabia pracownik dzialu gwarancyjnego?

2600 odradzam prace w tym dziale

frytek

firma dno....

Ola

Dziadostwo i niedorobki na każdym kroku. Uważajcie na wszelkie realizacje wykonywane przez tą pseudo firmę budowlana.

byly

Firma nic nie warta -żeruje na ludziach

Niezadowolony

Miałem wątpliwą przyjemność pracowania w tej pseudo-korporacji przez 3 miesiące. Po pierwsze, na rozmowie o pracę była mowa, że zdarzają się nadgodziny, nie było natomiast mowy na temat pracy 10 godzin codziennie. Jak już podpisywałem umowę, okazało się, że część mojej wynegocjowanej pensji (przy negocjacjach brałem pod uwagę ~40 h/tydzień) to są nadgodziny w ryczałcie, natomiast w warunkach pracy napisane było, że praca jest w godzinach 7:00 - 17:00. Wyszło, że w tygodniu jest 10 ponadnormatywnych godzin pracy, o który wcześniej "ani pary z ust". Przy podpisywaniu umowy, gdy zwróciłem uwagę, że nie tak się umawiałem, dyrektorek KK niby poszedł do prezesunia, ale oczywiście odpowiedział, że nic nie zmieni się teraz - czyli pierwsze oszukaństwo, i to już na wstępie. Źle wycenione roboty, trzeba było kombinować, aby straty były minimalne, a prezesunio z białego dał wytyczne, co do wysokości zysku z kontraktu. Oczywiście, że to było "mission impossible", ponieważ już na wstępie brakowało ~500 000 zł. No ale "specjaliści ds. wycen" z białego zapomnieli o kilku ważkich kwestiach przy wycenie konstrukcji żelbetowej. I nikt nie zamierza wyciągnąć odpowiednich konsekwencji w stosunku do winnych. Zaplecze brudne, zapleśniałe, ale ważne, że pociot prezia, który zajmuje się zapleczem kontenerowym, ma pieniądze za obsługę zaplecza. W każdej szanującej się firmie są zatrudniane firmy zapewniające porządek w zapleczu kontenerowym, ale nie w tej pseudo-korporacji. Tutaj, w zakresie obowiązków pracownika z nadzoru jest sprzątanie toalety i pozostałych części zaplecza. Oczywiście, nie ma nic na ten temat w dokumencie o nazwie: "Zakres Obowiązków", ale nie radzę się sprzeciwiać kierownictwu budowy i mówić, że "to nie jest w zakresie moich obowiązków". Kierownik robót elektrycznych musiał sam jeździć po mieście i zwozić z budów pseudo-korporacji zlokalizowanych w różnych częściach Warszawy na budowę kable i rozdzielnie budowlane, aby zredukować koszty rozprowadzenia elektryczności na budowie. Zapewne, to też nie było w zakresie obowiązków kierownika robót elektrycznych. No ale nie miał wyjścia, "bo już dźwig budowlany trzeba uruchamiać, bo UDT jutro" itd. Dyrektorek KK nie szanuje ludzi, a jako przykład podam fakt, że w zapowiedział w (sic!) piątek, o godzinie 16:30 audyt na budowie. Oczywiście, że spóźnił się, bo korki itd., i był na budowie o 17:00. Oczywiście, wszyscy musieli czekać na dyrektorka, i w piątek byliśmy w pracy do chyba 18:30, bo tyle trwał audyt. Jakby nie można było zrobić tego audytu w poniedziałek, no ale to jest dyrektorek i jak on chce, tak wszyscy muszą. ODRADZAM, ODRADZAM, ODRADZAM!!!!

Były
@Niezadowolony 06.01.2017 19:07

Trafione w sedno :))))

byly

Prace w serwisie gwarancyjnym - duża rotacja pracowników Praca nie adekwatna do wynagrodzenia [ Więcej płacą w supermarkecie ]

badacz

ILE ZARABIA MENAGER / KIEROWNIK BUDOWY ? NETTO oczywiście ...

Pamela
@Druid 03.02.2017 19:13
Ok. 4000 netto

tygodniowo czy za 2 tygodnie ?

Noname
@Pamela 19.04.2017 14:00
tygodniowo czy za 2 tygodnie ?

Za miesiąc?

chyba za 2 miesiace

inż

3,5k na łapkę

nick

A jakie warunki finansowe oferują na Warszawę na Inżyniera? Z góry dzięki za podpowiedzi

Atmosfera pomiędzy pracownikami 6+ Atmosfera pomiędzy pracownikami - podwładny ( przełożony ) 2+ Pensja na Warszawę 3+ ( ale za to zawsze na czas 6+ ) Polecam Firmę

były

Kalter to jest firma kant i oszust traktowanie ludzi jak smieci chetnie bym tam sklepał pare ryjów

Ouzy

Pod Kalterem jako podwykonawca zrobiliśmy juz przez iles lat około 12 budynków,,pod tym względem nigdy nie było problemów od strony finansowej..i za to Kalterowi szacunek...pieniadze zawsze na czas a czasem i przed czasem..... Fakt młoda ich kadra czasem rozbawia całe towarzystwo na budowie...młodzi po studiach nie znajacy realia budowy....nie potrafiacy czytac rysunków....natomiast zastepuja to karami...wykazuja sie w byle karach....Bhp porzadki pierdoły ..czyms sie musza wykazywac...do paru kierowników starej kadry szacun

luj

nie polecam, napiszą w ogłoszeniu "atrakcyjne wynagrodzenie" hahaha na kasie jest więcej

Nafibud

Proszę zerknąć na firmę NAFIBUD - założyciel Robert Micał wytwór Unibepu,rozłożył firmę Polbud w 2014 teraz rozłożył firmę Nafibud.Biznesmen z Bielska Podlaskiego.

kevin

otóż inż z tym dostrzeżeniem to tak jak wcześniej inni pisali, jak składasz wymówienie pracy to wtedy dopiero wszyscy widzą jaki cenny jesteś, stara prawda, firma to ludzie a nie logo, firma jest naprawdę poukładana, dobra szkoła dla inżyniera, jedynie brak umiejętności, wiedzy a może tylko chęci w zarządzaniu ludźmi, jak ktoś jest dobry w tym co robi to poradzi sobie zawsze, jedni to widzą wcześniej inni nie dostrzegają, kadra która pracuje minimum 2-3 lata w tej firmie to naprawdę solidni i przeszkoleni inżynierowie których warto zatrudniać, a odchodzą nie ze względu na zarobki;)

Franek

Zbyszko, a gdzie płacą więcej, pracowałem w tej firmie jako kierownik robót za 5800 brutto + delegacja. W obecnej firmie zarabiam 8000 brutto bez delegacji, obiecywali mi złote góry i znowu muszę szukać roboty, bo mój kierownik to oszołomem. Teraz bym wrócił do kalter, bo atmosfera była lepsza.

zbyszko

ogłoszeń o prace nie ma bo jak twierdzi w-ce prezes - ma całą szufladę CV inżynierów na miejsce obecnych pracowników. Generalnie nie polecam, ze względu na podejście do ludzi jak i zarobki. Pracownik (czy to inżynier, czy kierownik) niewiele w tej firmie znaczy, dopiero kiedy masowo zwalnia się kadra zarząd zaczyna panikować. Pytając o podwyżkę po 2 latach pracy można usłyszeć, że jak chcesz to sie zwolnij bo na twoje miejsce juz mają chętnego za niższą stawkę. W firmie o takich obrotach takie skąpstwo na wypłaty to nieporozumienie.

kevin

niezależnie czy jest ogłoszenie czy nie składaj papiery, kto nie próbuje ten nie ma, kadry z tego co wiem raczej przeglądają wszystkie oferty jakie wpływają

kevin

Szukaja bo duzo osob odeszlo, popatrz na stronie pracuj.pl, tam sa ogloszenia, i beda nadal szukac w najblizszym czasie

kevin

zależy od stanowiska, chyba tylko kierownicy kontraktu są na kontraktach; warto spróbować, szukają bo jest duża rotacja, ale jeśli wpasujesz się w sposób działania firmy i ogarniasz swoje tematy to ok, wszystko zależy na jakich ludzi trafisz, ale to jak wszędzie, powodzenia

kevin

firma jak każda, są plusy i minusy, można się dużo nauczyć; jeśli ktoś trafi na fajnych ludzie można złożyć zespół i jest nieźle, niestety ludzie zmieniają się szybko z różnych powodów; jeśli ktoś zna gumisie to jest tam księciunio i toudi;) zapewniają sporo uśmiechu, polecam dla ludzi z dużym dystansem do życia

Dudu

Ciągłe cięcie kosztów pomimo podpisanej umowy, redukcja uzgodnionej kwoty prawie o 40%. Musieliśmy zrezygnować ze współpracy jako podwykonawca

Szukaja bo obecny nie wytrzymal w tym domu wariatow i odchodzi. Jesli lubisz hard core to wal.

cos bym kupił

Jak z kondycją finansową tej firmy? Budując kończa w terminie czy mają jakieś obsuwy, kto jest właścicielem, czy wartou nich kupić dol z wodą i czekać 3lata az skończą inwetycje i nie zwieją?

a

w czasie kryzysu lepiej było mieć marne pieniądze, niż żadne

a

Najgorsza firma w jakiej pracowałam. Brak odpowiednio przygotowanego stanowiska pracy (rozwalone krzesła, lepiąca się klawiatura). Sporządzanie kosztorysów w Excelu!!! Konieczność zostawania po godzinach (oczywiście za darmo) plus laptop pod pachę i dalej praca w domu. Bardzo słabe zarobki. Bardzo nerwowa atmosfera. Ładniejsze dziewczyny w sukienkach (przyzwoitych i poprawnych) bardzo drażniły panią kadrową. Dostałam nawet opierdziel za zbyt częste chodzenie do toalety. No i oczywiście hit: "na budowę kobiet nie przyjmujemy". Jakoś później na budowie w innej firmie się sprawdziłam. Nie wiem jakie warunki są w nowej siedzibie ale z całego serca nie polecam pracy w tej firmie.

Znawca
@a 04.02.2015 09:14

O teraz dużo się zmieniło na budowę przyjmują same kobiety , jest natomiast jeden warunek musi mieć wymiary 90/60/90 i być najlepiej blondynką, pozostałe nie mają szans

nicki

Pracowałem w firmie Kalter, na kilku budowach. Kierownictwo jest tak przestraszone dyrektorem, że muszą karać podwykonawców, żeby utrzymać swoje kadry, inżynierów, kierowników itd.. Karają za byle co. Mandat 1000 zł za porządek, 1000 zł brak deski BHP, 500 zł brak okularów ochronnych. Przy każdej podpisanej umowie podwykonawca płaci za wywóz gruzu. Dodatkowe roboty w umowie 5% wartości umowy. To są roboty które trzeba zrobić za darmo. Kiedy zbliża się koniec budowy, kierownicy wzywają firmy sprzątające na koszt podwykonawców.

ex pracownik

Pracowałem w firmie Kalter przez spory okres czasu jako inż. budowy. Z pewnością nie jest to firma dla ludzi miękkich psychicznie i podejmujących nieprzemyślane decyzje. Płaca... jw. inż. około 3-3,5 na rękę łącznie z delegacją, moim zdaniem stawka spora biorąc pod uwagę, że zatrudnia się często ludzi prosto po studiach i to, że w obecnej firmie wcale więcej nie mam ;). Jeśli chodzi o kary... straszenie jak najbardziej, ale niech któryś podwykonawca wypowie się, czy cokolwiek mu naprawdę urwali przez bhp, alk, etc. :)z tego co wiem podwykonawcy nie mieli żadnych problemów z płatnościami- oczywiście mówimy o fachowcach, jeśli ktoś psuje robotę, opóźnia harmonogram, to niech nie roni łez, że zatrzymuje mu się kasę. Młodym inżynierom polecam przeżyć "kalterowską szkołę życia" wiele się można nauczyć trafiając pod odpowiednie skrzydła. Pozdrawiam wszystkich tych, którzy przeżyli "piekło Kalteru" ;)

nick

pracuję na budowie prowadzonej p/KALTER.ogólnie :na budowie nerwówka,bo wciąż żle, kszywo,nidokładnie,starajcie się lepiej.często alkomcik-żeby złapać jelenia do darmowego sprzątania p/kilka dni.Kary:otworzenie okna na bud-1000zł,akochol-1000zł,niezamknięcie drzwi do bud-500zł,.młode kadry mają wyprane mózgi co do tego,bardziej dezorganizują roboty niż je prowadzą,po prostu brak praktyki.niektórzy mimo "inżynierostwa"są bez pomyślunku -tylko tak jak w książkach napisane.w razie jakichś problemów-brak decyzji,tylko straszenie wielkimi karami.nieważne ze czegoś nie praktykuje się od daaawna,cza robić bo pani z kaltera rozkazuje i tak musi być.ogólnie kadry technnicze cienkie zawodowo.zwykłe wykształciuchy a nie myślący inżynierowie!

ktoś

A co wujek Sokół zapłacił za wystawienie opini... hehe

sokół fanclub
@ktoś 04.11.2014 11:19
A co wujek Sokół zapłacił za wystawienie opini... hehe

Jak ten pan tam pracuje to nie polecam pracy osobom, którzy wejdą pod jego skrzydła;)

ktoś

Jeżeli lubicie być krytykowani, poniżani, glebieni i pracować na innych za marne grosze to polecam prace w tej pseudo korporacji

gosc

Sam sposób rekrutacji pozostawia wiele do życzenia. Panienka umawia się na spotkanie, Ty kombinujesz jak się urwać z roboty, po czym ani be ani me spotkania nie ma ludzi tez. Zupełny brak profesjonalizmu!!!

mac

Pracowałem jako inżynier. Delegacja w Warszawie, na początek 2500 brutto plus delegacja, później 3000 brutto plus delegacja. Dyrektor to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kontraktowy jeszcze większa. Ogólnie było spoko, miałem dobrego kierownika budowy i dobrych kolegów inżynierów (był jeden hitlerowiec helmut ale na szczęście go po jakimś czasie przenieśli), budowa powolna więc bez większych stresów. Sporo się nauczyłem. To tyle z moich doświadczeń.

jeden z wielu

wszyscy winni procz gory

aaa

Czy ktoś miał do czynienia z tą firmą jako podwykonawca, czy płaca w terminie czy nie ma sztucznych problemow z odbiorami, Z góry dziękuję

?

Podzielam opinie podane powyzej,a natomiast jest tak,ciagle malo zrobione,a dokladnie jak to okreslil jeden z inzynierow"panowie na tej budowie sa dwa tepa wykonywanych prac,wolny i bardzo wolny"pomimo to ze czas pracy dziennie zadko kiedy miescil sie w dziesieciu godzinach,czterascie dwanascie to standart w tej firmie,przeciesz ludzie to nie roboty,a co karania pracownikow to jest ulubione zajecie inzynierow,ciagle zastraszanie w stylu jak nie zrobisz czegos to inaczej pogadamy(czyli mandat za byle co)krótko mówiąc paranoja.Można by dobra książkę na ten temat napisać,szkoda słów,a wnioski niech każdy sam wyciągnie.

inż
@ 29.09.2013 21:38

Nie pracowałem i pewnie nie będę pracował w tej firmie. Czytając opinie widzę jeden wniosek: zamiast narzekać weźcie się do roboty. Pracowałem już sporo na budowie i jeśli jest naprawdę solidny pracownik to każdy kierownik go dostrzeże i doceni, a większości to patałachy, po pracy narzędzia gdzie bądź bo nie moje, dlatego za to płacicie, jedźcie na zachód przekonacie się jak naprawdę pracuje się, za nic nie odpowiadacie nawet głupiego kasku na tępy łeb nie chce się włożyć bo i tak kierownik za was odpowiada, cwaniaczki do pracy.

anonimek

Firma działająca na zasadzie"karać za byle co" "oszczędnosci!!!!! alkomacik bez podejrzenia.nieporządek w miejscu pracy.w czasie pracy .ogólnie wszystko żle wykonane Panom inżynierom .bardzo młodym przydałały by się inne przykazania od dyrekcji niż wykazywanie się szukaniem"dziury w całym"pracując na premię"Jako reprezentanci Polski wschodniej stosują zasady :małego Stalinizmu"-może się coś znajdzie.Rzetelna firma w rankingu. dla pracujących "polski [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Zostaw opinię o kalter - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kalter