Opinie o Kalter w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kalter. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kalter na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kalter w Białystok

opinia

Witam wszystkich Gdybym poczytała te opinie wcześniej zaoszczędziłabym czas i nerwy. Byłam na rozmowie w tej firmie jakiś czas temu na stanowisko asystentka kierownika budowy w Warszawie. Pan który ze mną przeprowadzał rozmowe cały czas klikał w laptopa wogóle mnie nie słuchał! praca za małe pieniądze. Jeżeli ja poświeciłam czas i byłam na czas to fajnie by było żeby rozmowa kwalifikacyjna była na poziomie. Wyszłam nie mówiąc do widzenia bo Pan powiedział, że nie ma pytań po czym odebrał dzwoniący cała rozmowe z przerwami na spotkaniu. Teraz już wiem że jest tam rotacja wiec się ciesze ze tak wyszło.Zachowanie żenada............

pomocna
@opinia

gratuluje nie przyjęcia :-) , zmarnowany czas i nerwy pracowac ta

Zaciekawiona
@pomocna

Skąd wiesz? Pracujesz tam lub pracowałas?

xyz

Odradzam pracy w firmie Kalter w Warszawie..

pomocna
@xyz

ja równiez odradzam

PODWYKONAWCA

Żenada, potrącenie za potrąceniem bez jakichkolwiek podstaw. Nie polecam wchodzić we współprace z firmą KALTER .

wawa

najgorsza firma. Przestrzegam

Inżynier Budowy

Rozmowa zapowiadała się dobrze, pełny profesjonalizm na pierwszy rzut oka. Spotkanie w biurze budowy na budowie w Pruszkowie. Przywitanie i przedstawienie z kierownikiem robót, później z kierownikiem budowy i przejście do rozmowy. Pierw o wykształcenie, wiek, doświadczenie i zarobki. Później pytania z branży. Z szaf powyciągali segregatory z dokumentacją budowy, na której chciałem pracować. Można powiedzieć, że segregatorami rzucali po biurkach jakby się paliły i nie mogli utrzymać ich w rękach. Pytania jak to pytania, chcieli sprawdzić moją wiedzę. Odpowiedziałem na wszystkie, ale ton panów kierowników i zachowanie w stosunku do mojej osoby pozostawiał wiele do życzenia, tak jakbym przyszedł ich okraść lub coś gorszego. Czułem się zastraszony i mogą powiedzieć, że i traktowany jak śmieć. Kierownik budowy jeszcze jadł jabłko w czasie rozmowy. Totalny brak szacunku do drugiego człowieka. Rozumiem, że kierownik budowy czy robót doszli do stanowisk na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia, ale to nie czyni ich panami świata. Ponadto zapraszają człowieka na rozmowę kwalifikacyjną, a CV czytają przy człowieku, który przyszedł na rozmowę. Porażka. Generalnie to najlepiej jakbym zgodził się na pracę za darmo. Zaoferowali pracę na "kontrakt", czyli ok 8 miesięcy i do widzenia. Żadnej nawet mowy o tym, że jak się sprawdzę to jest szansa na przedłużenie na inną budowę itd. W rozmowie uczestniczył jeszcze jakiś asystent, w wieku podobnym do mnie, u niego z kulturą i podejściem nie było problemu w stosunku do mnie. Jedyny plus. Ogólnie żałuję wolnego czasu, który zmarnowałem na rozmowę z firmą Kalter (może trafiłem na takich ludzi), ale to bez znaczenia bo powinni reprezentować poziom firmy, a prezentowali poziom zadufanych w sobie pseudopanów świata, którzy myślą, że od nich zależy mój los.

Wykształcenie Doświadczenie Zarobki

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
firma

Mała sugestia zmieńcie "księgową" .pozdr od pewnej firmy

tam nie ma księgowości

@123

Może już pozostawmy tę kwestię. Domyślam się, że jesteś pracownikiem firmy Kalter, a zatem prosilibyśmy Cię, żebyś napisał nam coś o tym pracodawcy. Czy Twoim zdaniem jest to odpowiednie miejsce pracy dla osób, które dopiero zaczynają swoją karierę zawodową? Czy w ogóle mają one szansę na zatrudnienie w tym przedsiębiorstwie?

@Julita

nie jest to odpowiednie miejsce pracy, nie mają szans na zatrudnienie

@firma

a dlaczego zmieńcie księgową? Planuję tam rozpoczęcie pracy i nie rozumiem co się tam dzieje

odpowiedz aa
@aa

To się lepiej 3 razy jak nie 4 zastanów nad tą decyzją....

@odpowiedz aa

a dokładniej? mogę podać maila chętnie poczytam

odpowiedz aa
@aa

To poproszę, ja chętnie opowiem...

@odpowiedz aa

mój mail bleblebleble1#wp.pl

@firma

Dokładnie, polecam wymienić całą kadrę, od księgowych po kierowników budowy. Ze takie firmy jeszcze funkcjonują.....

Polecam

Firma płaci na czas i są to naprawdę przyzwoite pieniądze. A to że się niektórym coś nie pasuje to normalne, a najczęściej tym którym się robić nie chce.

@Polecam

@Polecam Obecnie wynagrodzenie na czas to absolutna podstawa i dobrze, że Kalter tego pilnuje. Widać również Twoje zadowolenie z wysokości swojej pensji. Mogłeś zatem zachęcić tym niektóre osoby do aplikowania - wiesz coś w związku z tym o planowanej rekrutacji w tej firmie?

kasa
@Julita

wypłata na czas czyli niezaleganie to przeciez obowiazek pracodawcy i jest na to przepis z kodeksu pracy..... ludzieeee....

Wkurzony

Witam (usunięte przez administratora) a kupujących przed kupowaniem mieszkań gdzie buduje ta firma. Taki nasz nowy dom wszystko na hura byle było. Mam mocne dowody na to co piszę chętnie się podzielę fotorelacją. (usunięte przez administratora) Wspólnie więcej osiągniemy.

nick

zawiedziona nie tylko Ciebie zrobili w konia.... ale na pewno wyszlo ci to na dobre

@nick

Nie do końca jasne jest, co dokładnie miałeś na myśli. Może zatem rozwinąłbyś swój wpis nieco? Jak mniemam - byłeś pracownikiem firmy Kalter. Byłoby zatem dobrze, jakbyś spróbował opisać Nam to, jak przedstawiały się tamtejsze warunki pracy wtedy, kiedy byłeś tam zatrudniony. Możemy na Ciebie liczyć w tej kwestii?

ada
@Julita

mój poprzedni wpis został usunięty, było tam rozwinięcie sytuacji

RR

Dlaczego w tej firmie ludzie uciekają? Ciagle zmiany .....

@RR

Każdy może mieć zupełnie inny powód, dla którego odszedł z firmy Kalter. Staraj się zatem aż tak bardzo tu nie generalizować. A sam wypowiadasz się z perspektywy pracownika, czy może osoby inaczej powiązanej z tym przedsiębiorstwem? Jeśli już odpowiesz na to pytanie, to będziemy mogli przejść do innych kwestii, związanych z tym pracodawcą.

RR
@RR

całe szczeście tylko wspołpracowałem z ta firma

@RR

Dziękuję Ci za odpowiedź. Skoro tylko współpracowałeś z firmą Kalter, to raczej nie poznałeś jej całkowicie. A w jaki właściwie sposób odbywała się Wasza współpraca? Ponownie czekamy na opinie, pochodzące od pracowników firmy Kalter. Co powiecie o aktualnych zarobkach, które w niej uzyskujecie? Można śmiało powiedzieć, że są już na dosyć dobrym poziomie? Zapraszam Was do dyskutowania na temat tego pracodawcy!

waw

Bez szczegółów szczerze odradzam współpracy.

@waw

Biorąc pod uwagę fakt, że celem tego forum jest wymienianie się informacjami na temat danego pracodawcy, to Twoja postawa wydaje się być zupełnie niezrozumiała. Nie wiemy nawet, czy pisałeś z perspektywy pracownika firmy Kalter. Może w związku z tym na początek powiesz Nam, jak jesteś powiązany z tym przedsiębiorstwem? Bardzo serdecznie zachęcam Cię do dyskusji.

@waw

Przede wszystkim niepoważne traktowanie i niedocenienie pracowników, co chwila zwolnienia i zatrudnianie kolejnych osób. NIE POLECAM !!!

@zawiedziona

Proszę Cię, abyś jednak postarała się zachować tu spokój. Może w zły sposób interpretujesz zachowanie Szefostwa firmy Kalter wobec pracowników. Zdradź Nam, jak długo jesteś tam zatrudniona. Czy macie organizowane jakieś szkolenia, które podnoszą Wasze kwalifikacje? A może wiesz też, czy na święta przewidziane są jakieś bony pracownicze?

@Julita

Pracowałam blisko 5 lat, szkoleń nie ma żadnych, bonów na święta również nie ma.(usunięte przez administratora)

@zawiedziona

Skoro pracowałaś w firmie Kalter prawie pięć lat, to z całą pewnością Twój poziom wiedzy o tym pracodawcy jest już całkiem spory. I wielka szkoda, że - powołując się na Twój post - nie oferują tam żadnych dodatków pozapłacowych. Już tam nie pracujesz, ale może wiesz, czy w najbliższym czasie planują powiększenie swojego zespołu o nowych pracowników?

@Julita

Droga Pani Julito, nie pracuję tam, więc skąd mam wiedzieć?

opinia

chyba najgorsza firma, w której pracowałam żadnych zasad, atmosfera pożal się Boże szkoda zachodu i czasu na takie coś. Przed zatrudnieniem radzę się porządnie zastanowić i ustalić zakres obowiązków i godzin pracy. Zdecydowanie nie polecę firmy.

Piooo

Najgorsza firma w której pracowałem, brak logiki w działaniu(usunięte przez administratora) nie ma nic do gadania ma związane ręce w działaniu ,człowiek sie tylko "glebi " reprezentując tą firme...

@Piooo

To dosyć poważne stwierdzenie, które przedstawia firmę Kalter w bardzo złym świetle. Jednak tak naprawdę niewiele mówiące Nam o warunkach, a także o specyfice pracy w tym przedsiębiorstwie. A możesz powiedzieć, jak długo i na jakim stanowisku byłeś tam zatrudniony? Chętnie poznamy więcej szczegółów.

podwyk
@Piooo

Jednym słowem (usunięte przez administratora) na kółkach, w księgowości niczego nie można się dowiedzieć, nikt nic nie wie i do tego nawet skąd wziąć informacje. Cala nowa kadra i nie mają o niczym pojęcia, co gdzie, po co i na co. Szoook, że firma jeszcze funkcjonuje.

Serwis to jakas masakra usterki są i jest dobrze co dla niektorych kasa sie zgadza i gra gitara. firma sprzeczności i pokrecona jak te pisma od was ,pozdro

@1

Zapewne wypowiadasz się tu jako klient firmy Kalter. Udałeś się z tym problemem bezpośrednio do jej Dyrektora? Jeśli ktoś z Was byłby zainteresowany karierą w Kalter, to dobrze się składa, bowiem w chwili obecnej poszukują nowych pracowników: https://www.kalter.pl/index.php?id=36 Może znajdzie się tu osoba, która opisałaby Nam to, jak dokładnie wygląda poszczególny etap rekrutacji w tej firmie?

karierą :-)

Mirex

Gdzie są wcześniejsze prawdziwe opinie o firmie??????????

@Mirex

Jeśli zauważyłeś, że jakichś wpisów już nie ma, to z całą pewnością naruszały w jakiś sposób regulamin Gowork, a więc musiały zostać usunięte. Możesz się z nim zapoznać pod tym adresem: https://www.gowork.pl/regulamin Zachęcam Cię, żebyś sam dał nam merytoryczną opinię na temat firmy Kalter. Jakie stanowisko obejmujesz w jej strukturach?

Jak się nazywa dyrektor handlowy?

Wiecie może czy są teraz jakieś przyjęcia? Szukam pracy w okolicy i jestem ciekawy co i jak, jak coś wiecie to dajcie proszę znać, pozdrawiam

Julita

@Asienka Zapewne piszesz z perspektywy klienta firmy Kalter. Dobrze zatem, że jesteś zadowolona z jakości ich usług. Czy jej pracownicy z chęcią służyli Ci pomocą? Na oficjalnej stronie firmy w zakładce kariera: https://www.kalter.pl/index.php?id=36 znajdziecie aktualne oferty pracy. Chcą zatrudnić Kierownika budowy oraz Inżyniera budowy w serwisie gwarancyjnym. Ktoś z Was byłby zainteresowany podjęciem tego typu pracy? Proszę, dajcie znać w postach.

Asienka

Nie ma tragedi polecam i napewno jeszcze skorzystam :)

Julita

@12lat wspolpracy odwykonawca Jak wiesz, każdy może wyrazić tu własne zdanie - o ile jest zgodne z regulaminem serwisu. Skoro twierdzisz, że dobrze pracuje się w firmie Kalter, to może wiesz coś na temat rekrutacji - planują w najbliższym czasie? @haha W jakim celu ktoś chciałby zaszkodzić temu przedsiębiorstwu? Czym się tam zajmujesz? @Ktoś A zatem mam rozbieżność zdań - przykro mi z powodu straconych pieniędzy. A próbowałeś je jakoś odzyskać?

Marecki

Ile zarabia na rękę inż budowy? Czy polecacie tam pracę ???

xxx
@Marecki

nie polecam, część opinii poniżej, nie ma co się rozpisywać bo większość prawdziwych/dosadnych opinii zostaje usuniętych przez właścicieli firmy !!!

Jaco

Ciekawe dlaczego ???

tak
@Marecki

Jak mi zaproponowano warunki pracy to byłem pozytywnie zaskoczony, pracodawca dobry bo nigdy nie ma problemu z wypłacaniem na czas..

anty
@tak

wypłata wynagrodzenia w terminie to obowiązek, jeżeli firma zatrudnia legalnie to musi płacić w terminie

King
@anty

To chyba nie pracowałeś w tej branży... Trochę inaczej to wygląda niż Ci się wydaje. Akurat na Kalter nie mam co narzekać, bo współpracowałem z nimi i nie miałem żadnych problemów.

Prawda
@Marecki

Polecam.. Nie ma co słuchać i czytać opinie na takich stronach ale aż oczy bolą czytać takie głupoty.. Nie ma czego się obawiać, wynagrodzenia są na czas i tyle ile powinno być..

nickkowy
@Prawda

dokładnie.. podejście do pracy każdy ma inne.. ja spróbowałam i nie żałuje...przyjemna atmosfera - chce się przychodzić do pracy i nie ma nudy

Zostaw merytoryczną opinię o Kalter - Białystok

• Jak się pracuje w Kalter?

Zobacz opinie na temat firmy Kalter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kalter?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kalter?

Kandydaci do pracy w Kalter napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kalter
2.6/5 Na podstawie 248 ocen.
  • Augustowska 8
    15-218 Białystok