Jazon Sp. z o.o.

Białystok

Opinie o Jazon Sp. z o.o.

Paweł

Idealna dla chcących nauczyć się programowania obrabiarek, praca odpowiedzialna ale na szczęście nie wrzucają na głęboką wodę. Wynagrodzenie jak w całym Białymstoku, plus za regularność, płatne nadgodziny i premie.

Stracone lata

Nie polecam, za marny grosz robisz za kilka osob, w tym za inzyniera. Wyzysk, wyzysk ! Nie polecam !

Grzesiek

JAK PRACUJE SIE OPERATOROM NA OBRABIARKACH NUMERYCZNYCH ? SA W TEJ CHWILI OFERT PRACY

Szukasz pracy w Białymstoku?

DS

Nie warto. Zero szans na rozwoj i w miare normalne pieniadze.

Łukasz

Teraz mają dużo ofert pracy, zastanawiam sie nad aplikacja, tylko czy warto? Rozne opinie slyszalem, bardzio mieszane. Moze ktos wypowie sie o pracy w Jazonie.

A2
@Łukasz 27.12.2016, 10:36

Praca jest odpowiedzialna i wymagająca. Początkujący pracownik może dużo nauczyć się jeśli oczywiście chce. Praca jest stabilna, z wynagrodzeniem za godzinę pracy oraz uzyskane efekty. Na rynku podlaskim standardowa.

Wiesz coś na temat firmy Jazon Sp. z o.o., charakteru i warunków pracy? Napisz nam czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.

Zostaw opinię o Jazon Sp. z o.o. - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jazon Sp. z o.o.