Opinie o Jazon Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Jazon Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jazon Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jazon Sp. z o.o. w Białystok

aaa Nowy wpis

Widnieje oferta na operatora CNC. W ofercie jest informacja o premii zależnej od jakości wykonywanej pracy. Co mają konkretnie na myśli?

Anna Nowy wpis

Firma w której można poszerzyć swoje kompetencje, zdobyć nowe doświadczenie. Wszystko zależy od chęci pracownika. Bardzo uczciwy i solidny pracodawca.

Blanka Nowy wpis

Znalazłam na stronie internetowej firmy ofertę pracy na posadę Specjalisty ds. handlu. Wszystko spoko, tylko nie wiem, czy mój język angielski jest na tyle wystarczający... Czy podczas rekrutacji będzie on jakoś weryfikowany? Boję się, że sobie nie poradzę :/ Może firma funduje jakiś doszkalający kurs językowy, który pomoże do efektywniejszej pracy? :P

KOBIETA

co prawda nie pracowałam nigdy na produkcji tylko w administracji, ale uważam że pracownicy całkiem nieźle zarabiają, oczywiście ci którzy rzeczywiście robią nadgodziny i są w pełni samodzielni. Szef ma już swoje lata, więc nie wymagajmy by stał przy maszynie razem z pracownikiem, od tego są kierownicy i starsi koledzy. atmosfera jest swietna a szefostwo otwarte. Ubrania robocze pracownik dostaje po roku pracy, kiedyś było od razu ale zaprzestano tego, gdyż zdarzały się przypadki ze po kilku dniach pracownik rezygnował z pracy i koszt ubrań ponosił pracodawca.(potem nie było co robić z tymi używanymi ubraniami i butami, bo wiadomo każdy chce mieć nowe_

Mirmar Nowy wpis
@KOBIETA

Ale przecież można te "używane" ciuchy wyprać i dać Nowemu pracownikowi. Nawet w takich instytucjach jak wojsko tak się robi...

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Jazon Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Spawacz

Ile zarabia spawacz

@Spawacz

Zarobki są uzależnione od doświadczenia i oczekiwań kandydatów. Zapraszam do złożenia CV na kadry@jazon.com.pl i umówienie się na rozmowę kwalifikacyjną.

Jazon

(usunięte przez administratora) Warunki pracy bardzo słabe budynki i pokoje socjalne nie widziały remontu od lat, socjal ogólnie na niskim poziomie w porównaniu do innych firm. Stawki najniższe z możliwych. Jeżeli masz szansę aplikować do innej firmy to się nie zastanawiaj bo nic nie stracisz.

@Jazon

To znaczy że wyłata to najniższa krajowa? Przy dłuższym zatrudnieniu można negocjować podwyżkę? Bo wszystko napisałeś tak na "nie". Nie widzisz żadnych plusów?

Stary ale jary
@Marcin

Delikatnie wyżej niż najwyższa krajowa zależy na jakie stanowisko. Atmosfera wśród pracowników jest miła i fajna , są tam naprawdę fajni ludzie.(usunięte przez administratora)

@Jazon

Nasza firma funkcjonuje na rynku od 38 lat. W trakcie tego czasu zachodziło wiele zmian, budowa nowych hal etc. Wszystkie pomieszczenia socjalne przeszły gruntowny remont w 2021 roku, dalsze prace są w toku. Dokładamy najwyższych starań, aby również finansowo sprostać wymaganiom Pracowników, zwłaszcza w czasie dynamicznej inflacji.

Jak długo czekaliście na odzew z Jazon Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Staramy się oddzwaniać, aby przede wszystkim udzielić informacji o ciągu dalszym rekrutacji. Jeśli kandydatura nie przeszła do następnego etapu rekrutacji, również informujemy o tym kandydata, jeśli wyraził na to zgodę podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Staramy się być elastyczni.

Staramy się oddzwaniać, aby przede wszystkim udzielić informacji o ciągu dalszym rekrutacji. Jeśli kandydatura nie przeszła do następnego etapu rekrutacji, również informujemy o tym kandydata, jeśli wyraził na to zgodę podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Oddzwaniamy w zależności od procesu rekrutacyjnego - standardowo do dwóch tygodni. Staramy się być elastyczni.

Aplikująca

Witam, jaka atmosfera i zarobki jeśli chodzi o specjalistę ds logistyki i produkcji. Widzę że jest oferta pracy ale czy warto aplikowac?

Jak szefostwo w Jazon Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Tentamten

Nie traktuje

Wiem więcej niż się wydaje

Z tym przestrzeganiem zapisów kodeksu pracy to bym się zastanowił bo to działa w jedną stronę tylko do pracowników. Jest korygowane co dla Jazon jest wygodne. Prawdą jest że wynagrodzenia są wypłacane bez opóźnień tylko jakie wynagrodzenia i za ile godzin nadliczbowych żeby zarobić więcej niż najniższa krajowa. Elastyczność wygląda tak że zależy kto jak głęboko wchodzi albo słyszysz (usunięte przez administratora) mnie to obchodzi masz zostać, jak nie zostaniesz to jutro już nie przychodź. Socjalu żadnego nie ma (usunięte przez administratora) i wodorosty a co do krwiadostwa to przydało by się napisać prawdę jak Jazon podchodzi do oddawania krwi. Jazon nie potrafi przyjąć prawdy najlepiej zakrywać się tak zwanym hejtem tylko że to co napisane o tej firmie to w 99 % prawda

Prawda sama się obroni
@Wiem więcej niż się wydaje

Jazon Sp. z o.o. stosuje się do przepisów Prawa Pracy i Kodeksu. Krwiodawstwo jest honorowane, nawet w obecnej wersji płatnych dwóch dni wolnego. Wszelkie nieścisłości dotyczące wynagrodzeń, zwłaszcza przy stawkach godzinowych, są wyjaśniane "do bólu". Pracownicy mają do dyspozycji karnety sportowe z dopłatą 50%. Socjal jest zapewniony według wytycznych KP i BHP. Nadgodziny są rozliczane co do minuty. Podstawowym prawem opisanym w KP, jest że pracodawca może prosić pracownika o pozostanie w nadgodzinach, jeśli jest taka potrzeba. Jeśli występują kontrargumenty jak przytaczasz, to jaka była Twoja reakcja na prośbę przełożonego.

Wiem więcej niż się wydaje
@Prawda sama się obroni

Krwiodawstwo jest nie wygodne dla Jazon żeby można było to byłoby zakazane dla pracowników. Kłamstwem jest że sprawy są wyjaśniane do bólu. Fakt zamieść pod dywan i postawić na swoim czyli jak Jazon uważa. Fakt od jakiegoś czasu są karnety sportowe z dopłata 50% a przed tym nie było nic i oprócz tych karnetów nie ma nic w porównaniu do innych firm. Nadgodziny są rozliczne jak się należy pracownikowi ? czyżby ? kiedy Jazon zapłacił pracownikowi 100 % za godz. nadliczbową a przecież kodeks pracy o tym mówi. Od kiedy w Jazon się prosi o pozostanie w godzinach nadliczbowych ? i już niby to nie przymus (bo ty musisz). Ta cała prawda sama się pogrąża.

@Wiem więcej niż się wydaje

Potwierdzam, nadgodziny są rozliczane prawidłowo i tak też wypłacane. W firmie pracuje blisko 70 osób, w tym wiele osób już ponad 10 lat, są i dłuższe staże. Co do krwiodawstwa, to wszyscy wiemy, że są Honorowi Krwiodawcy i oni zawsze informują kiedy planują zdać krew, zaś chytruski, którzy kombinują z wolnymi dniami sami się definiują. Firma wykazuje maksymalne zrozumienie, choć absencje na niektórych wydziałach bardzo utrudniają pracę pozostałym pracownikom. Ale tutaj nie znam firm, w których absencje na krwiodawstwo, zwłaszcza nieuprzedzone, są obojętne??? Serio, nie podobało się komuś u nas, to się rozstał z nami, po co tutaj ta dyskusja? Żeby odstraszyć? Firma zapewnia co może i jak może, albo kasa albo pluszowe kanapy na stołówce...chociaż zimne lody mogłyby być w ramach tych upałów :)

Anna Z.

Niech ludzie wiedzą gdzie idą oraz kto dokładnie wystawia nam takie opinie. Jedna osoba czy dwie? Ludzie podpisujcie się nazwiskami, po co te nicki?! Przecież Was już nie ma w firmie, więc czego się bać? Dzięki Waszym komentarzom praca nas wszystkich wydaje się na "psu budę", po co w ogóle to wszystko? Bardzo dziękuję za Wasze komentarze! ps. Czego dokładnie Wam zabrakło w wypłatach tego nie wiemy, ale rozumiem, że Wy tego również nie wyjaśnialiście, lepiej to robić tutaj. Krwiodawstwo: naiwniacy jesteśmy, że wierząc w dobre intencje, nie podważaliśmy prawdziwych powodów "jednorazowych dawców", po co. Bardzo Wam dziękuję. Jeśli chcecie coś wyjaśnić lub porozmawiać o swoich odczuciach to zapraszam codziennie 8-16

ZZZZ

raczej w stopniu komunikatywnym, ale lepiej zadzwoń i się dopytaj

Mechaanik

Witam. Widziałem ogłoszenie nr machnika serwis. Może ktoś z pracujacych odpowiedzieć jak wygląda praca jakie zarobki. ?? Warto składać papiery ?

@Mechaanik

złożyć cv, porozmawiać zawsze warto, przecież to do niczego nie zobowiązuje. Jeśli o zarobki chodzi to zależy na pewno od umiejętności. Praca stacjonarna i w delegacji.

Mechaanik
@ZZZZ

Hmhm może któryś z pracowników jednak się wypowie.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Jazon Sp. z o.o.?

PRACA PO 8 GODZIN, NO CHYBA, ŻE MASZ OCHOTĘ NA NADGODZINY

fr

@Kr... tak to już bywa jak szuka się pracy i wychodzi z założenia, że administracyjne stanowisko to ciepła posadka. Bez stresu i obowiązki jak z ogłoszenia tylko. Warto też dać szansę dojść do głosu pracodawcy i słyszeć co jest mówione, a nie tylko słuchać.. (usunięte przez administratora) to poważny zarzut. Ocenianie kompetencji właścicieli to wg. mnie pomówienie na paragraf. "Umowy z haczykami" to bzdura- w KP jest jasno opisane meritum umów o pracę zarówno na czas określony czy nieokreślony....Kombinatorom i chaotycznym cholerykom oraz cwaniakom radzę faktycznie omijać JAZON szerokim łukiem.

@fr

pracuję tu już jakiś czas i nie widzę żadnego mobbingu....zarzut wyssany z palca. Czy jest chaos? nie sądzę....każdy ma swój zakres obowiązków i tyle. Jedyne co, z czym się zgadzam to to, że zarobki są marniutkie....niestety

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Jazon Sp. z o.o.?

Azafata

Pytania zależą od stanowiska na jakie się ubiega Kandydat. Pytania weryfikują zapisy z CV, i pogłębiają informacje o przebiegu kariery, doświadczenia, powody zmian. W przypadku stanowisk technicznych weryfikowane są kwalifikacje t.j. znajomość rysunku technicznego, programowania maszyn CNC, zagadnień z obróbki skrawaniem oraz kontroli jakości i materiałoznawstwa.

RAINO
@Azafata

Witam! Czyli mam rozumieć,że na CNC trzeba być nie tylko operatorem ale i programistą,ustawiaczem,dobierać warunki skrawania,płytki do narzędzi itd ??? Ale napisz mi za ile-najmniejsza minimalna krajowa ? Bo za najmniejszą minimalną płacę to są firmy gdzie operator wciska tylko tzw."zielony" a z tego co się słyszy wasza firma tak płaci!!! Czy są dodatkowe nadgodziny,czy pracujecie w soboty za setki czy nadal pracownicy przychodzą na piątą rano aby dorobić ? Jedno co macie (usunięte przez administratora) to dwóch wspaniałych kierowników(technologów) na tokarkach i na frezarkach,choć jest jeszcze upadły" ORZEŁ" który ma pracowników głęboko w pow....

@RAINO

Skoro jesteśmy na Ty, to zapraszam do biura na rozmowę twarzą w twarz.

Łukasz
@Azafata

Witajcie! Mam pytanie. Jakie wymagania ma ten pracodawca w stosunku do nowych pracowników? Trzeba legitymować się doświadczeniem zawodowym, czy może wystarczy sama chęć do pracy? Z góry dziękuję za informację.

Nikt
@RAINO

Potwierdzam Twoja opinie o firmie Jazon.Najniższa krajowa+nadgodziny jak ktoś chce+kierownik oderwany od rzeczywistosci pomine to,że lubi sobie pokrzyczeć i postraszyć.Jak napisałem wcześniej nie polecam tej firmy.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Jazon Sp. z o.o.?

Nikt

Zdecydowanie nie polecam tej firmy osobom poszukującym pracy(usunięte przez administratora).Często dochodzi do tzw.pyskówek z 'kierownikiem'-panem J.W firmie panuje ogólny bałagan.

Witam. Czy jest praca dla absolwentów szkół technicznych, szczególnie dla osób po profilu technik mechatronik?

Witek

Czy firma potrzebuje teraz ludzi? Jak przeprowadzana jest rekrutacja?

@Witek

Na chwilę obecną zespół jest mocny, ale wykwalifikowanych operatorów CNC frezarki na pewno poszukujemy, również specjalistów do rozwoju eksportu i handlowców. Rekrutacja odbywa się w dwóch etapach: rozmowa wstępną i test np. Z rysunku technicznego i znajomosci programowania maszyn CNC. Drugi etap to kolejna rozmowa i podsumowanie. Mam nadzieję, że odpowiedź wywyczerpująca. Powodzenia

Czy można w Jazon Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

RENEGAT

Pytasz o dodatki a zapytaj czy firma jest przyjazna pracownikom ?

SŁAWEK

Witaj! Pracowałem w tej firmie i jedynym dodatkiem była premia,którą całą i tak mi zabrano gdy znalazłem inną pracę lepiej płatną,(usunięte przez administratora).W tej firmie miałem 14,70 na godzinę brutto teraz mam 26,50 i to chyba jest widoczna różnica.Pozdrawiam pracowników z firmy Jazon !!!

Idealnie to z pewnością nigdzie nie jest a przy odrobinie dobrej woli warto pracować i poprawiać!!

Polo
@Adam

Witaj ! Masz rację idealnie nigdzie nie jest, ale jak możesz to napisz ile lat tam pracujesz,jak zarobki,socjal,czy dają ubrania bo czytałem poprzedni wpis i trochę jako młodego człowieka mnie zniechęciło- jeśli tak z tym Panem postąpiono a myślę,że była to prawda bo wpis usunięto to znaczy,że coś było na rzeczy.I co my młodzi mamy myśleć,gdzie iść do pracy ???

www

Hej jaka Firme bys polecil w bialymstoku slusarz

SŁAWEK
@www

Powiem Ci tak jest w Białymstoku wiele dobrych firm.Ale idąc do firmy "JAZON" też tak myślałem,ale okazało się,że jest tak jak mówił Piłsudski ludzie tam pracujący są super tylko firma i sp jest .... Pracuję teraz w normalnej firmie gdzie nie muszę dziadować o pieniądze.Pracuję na dwóch DMG Mori z panelami dotykowymi,i pracuję tak jak swego czasu powiedział mi pracownik z byłej firmy "J" jak masz 13 zł to pracuj za tyle i nic nie pokazuj więcej.Teraz mam 3000 na miesiąc(netto) i jestem zadowolony,a ślusarzy u mnie też szukają za takie pieniądze,jak Cię to interesuje to skontaktuj się ze mną,na pewno telefon do mnie ktoś ma.I soboty mam wolne ale i w poprzedniej mojej firmie też już są wolne,a czy nie oto walczyła Solidarność ???

Zostaw merytoryczną opinię o Jazon Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Jazon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jazon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jazon Sp. z o.o.?

Jazon Sp. z o.o.