Opinie o Oferent.com.pl w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy Oferent.com.pl, i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Oferent.com.pl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oferent.com.pl w Białystok

Kamil Nowy wpis

Korzystam z usługi PODWYKONAWCA, polecam

Tomasz Nowy wpis
Klient

Bardzo dobry serwis oferujący szereg przydatnych ogłoszeń i informacji. Bardzo miła i co ważne profesjonalna obsługa klienta polecam ten serwis.

Andrzej Nowy wpis
Klient

Na przestrzeni ostatnich 10 lat miałem do czynienia z różnymi serwisami, Oferent moim zdaniem jest najlepszy.

Paweł Nowy wpis
Klient

Dużo ogłoszeń, jest z czego wybierać. Jestem bardzo zadowolony z usługi.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Radek
Klient

Solidna firma, godna zaufania.

Michał

Czy wdrożenie do firmy zajmuje dużo czasu?

Czy jesteście zadowoleni ze współpracy z firmą Oferent.com.pl? Co wpływa na Twoje postrzeganie tego przedsiębiorstwa?

likood

Wydaje mi się, że nie ma tutaj żadnych problemów @harlin, a przynajmniej o takowych problemach w tej firmie nie słyszałem dotychczas, sama praca wydaje się być solidna, między innymi dlatego, że pracownicy mają robione szkolenia, z których no żal nie skorzystać

boss

omijać firmę oferent szerokim łukiem, to tak w wielkim skrócie..

marek
@boss

Dlaczego warto omijać firmę oferent? nierzetelne przetargi?

darek

nie polecam trzymajcie sie od nich jak najdalej , niezetelna firma , nie daja wszystkich przetargów tylko stracicie kase i przetargi na których mozna by zarabiać

Adamsky

Cześć wszystkim, Pracuję w portalu przetargowym www.oferent.com.pl już kilkanaście miesięcy i na chwilę obecną mogę napisać, że jest bardzo fajnie. Z pozoru praca na słuchawce może wydawać się monotonna i męcząca, ale wcale tak nie jest. Długo szukałem pracy, na Podlasiu jest z nią ciężko, ale w końcu znalazłem i nie żałuje tego wyboru. Zarobki w oferent.com.pl są całkiem niezłe, z czasem można awansować, bardzo mili ludzie - pomocni, tak więc ewentualne spięcia z klientami nie stanowią problemu. Polecam i pozdrawiam ! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Oferent.com.pl - Białystok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Oferent.com.pl