Opinie o OFERENT Marcin Sakowicz w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy OFERENT Marcin Sakowicz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w OFERENT Marcin Sakowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OFERENT Marcin Sakowicz w Białystok

Pracownik Nowy wpis

Pracuję w firmie od wielu lat i bardzo jestem zadowolona z podejscia do pracownika. Nie ma problemu z urlopem lub dniem wolnym. Praca wymaga zaangażowania z czego później można mieć fajne wynagrodzenie. (Proszę nie sugerować się opiniami osób które "pracowały" kilka miesięcy. Najlepiej jest nic nie robić i domagać się wysokiej wypłaty.)

Aleksandra Nowy wpis

No i cóż z tego że jest tu dużo komentarzy skoro żaden o tym jak się w tej firmie pracuje.. Ktoś ma info jak to wygląda "od kuchni"? Jakie są zarobki.. i jakie w ogóle są tu stanowiska?

Telemarketer Nowy wpis
@Aleksandra

Jedyne stanowisko, na jakie możesz liczyć to telemarketer. Wszystkie inne są po znajomości i są już zajęte. Praca polega na wydzwanianiu do przedsiębiorców i proponowaniu im okresu testowego serwisu z przetargami. Większość osób, do których dzwonisz, oczywiście nie chce z Tobą rozmawiać. Przedsiębiorców, do których dzwonisz, musisz sobie znaleźć sama w internecie, najlepiej, żeby były to firmy, które jeszcze nigdy nie miały uruchomionego testu. Jeśli uruchamiasz okres testowy firmie, która korzystała z niego już kilka razy, to jesteś słabym pracownikiem. Kierownictwo wymyśla Ci co raz jakieś nowe zadania, ale wypłata pozostaje taka sama. Wymaga się od Ciebie, abyś uruchamiała test minimum 10 firmom dziennie, co wbrew pozorom nie jest łatwe, bo kto w dzisiejszych czasach zgadza się na coś podczas rozmowy telefoniczej? Zarobki to oczywiście najniższa krajowa. Premie nie zależą tak naprawdę od Ciebie, a od tego, czy sprzedawca, który dzwoni do przedsiębiorcy po okresie testowym, namówi go na wykupienie abonamentu. Dostaniesz premię (pod stołem, nie na konto), jeżeli konkretna liczba firm po uruchomionym przez Ciebie teście wykupi abonament. Między pracownikami panuje nieciekawa atmosfera, obgadywanie, rywalizacja. Telemarketerzy z długim stażem się wywyższają i „rządzą”. Są takie osoby, które zaczynają pracę godzinę wcześniej by mieć najlepsze wyniki. Jeżeli zostajesz po pracy, bo się z czymś nie wyrobiłaś to nie dostaniesz za to ani grosza. Jedynym plusem tej pracy jest to, że nie ma problemu z dniami wolnymi - bierzesz, kiedy chcesz. To chyba wszystko, co powinno Cię interesować.

Anna Nowy wpis
@Telemarketer

Choć raz merytoryczny i przydatny wpis! Dziękuję. Zastanawia mnie tylko jeszcze, jak to minimum dzienne wygląda technicznie, wysyłasz im link i oni sami testują? Bo przecież chyba zdalnie jako telemarketer nie postawisz komuś aplikacji w jego komputerze...

Iza

Polecam. Dużo przetargów i można szczegółowo wyszukać informacje na dany temat po frazach słownych.

Kamil

Korzystam z usługi PODWYKONAWCA, polecam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie OFERENT Marcin Sakowicz. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Tomasz

Bardzo dobry serwis oferujący szereg przydatnych ogłoszeń i informacji. Bardzo miła i co ważne profesjonalna obsługa klienta polecam ten serwis.

Na przestrzeni ostatnich 10 lat miałem do czynienia z różnymi serwisami, Oferent moim zdaniem jest najlepszy.

Dużo ogłoszeń, jest z czego wybierać. Jestem bardzo zadowolony z usługi.

Radek

Solidna firma, godna zaufania.

Czy wdrożenie do firmy zajmuje dużo czasu?

likood

Wydaje mi się, że nie ma tutaj żadnych problemów @harlin, a przynajmniej o takowych problemach w tej firmie nie słyszałem dotychczas, sama praca wydaje się być solidna, między innymi dlatego, że pracownicy mają robione szkolenia, z których no żal nie skorzystać

boss

omijać firmę oferent szerokim łukiem, to tak w wielkim skrócie..

marek
@boss

Dlaczego warto omijać firmę oferent? nierzetelne przetargi?

darek

nie polecam trzymajcie sie od nich jak najdalej , niezetelna firma , nie daja wszystkich przetargów tylko stracicie kase i przetargi na których mozna by zarabiać

Adamsky

Cześć wszystkim, Pracuję w portalu przetargowym www.oferent.com.pl już kilkanaście miesięcy i na chwilę obecną mogę napisać, że jest bardzo fajnie. Z pozoru praca na słuchawce może wydawać się monotonna i męcząca, ale wcale tak nie jest. Długo szukałem pracy, na Podlasiu jest z nią ciężko, ale w końcu znalazłem i nie żałuje tego wyboru. Zarobki w oferent.com.pl są całkiem niezłe, z czasem można awansować, bardzo mili ludzie - pomocni, tak więc ewentualne spięcia z klientami nie stanowią problemu. Polecam i pozdrawiam ! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o OFERENT Marcin Sakowicz - Białystok

• Jak się pracuje w OFERENT Marcin Sakowicz?

Zobacz opinie na temat firmy OFERENT Marcin Sakowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OFERENT Marcin Sakowicz?

OFERENT Marcin Sakowicz
1.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Modlińska 8 lok. 11
    15-066 Białystok