Opinie o Kalter w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kalter. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kalter na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kalter w Białystok

Wiecie czy Kalter udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Udostępnia! Jeżeli chcesz machać nadgodziny za które nikt nie zapłaci :) nie ma mowy o HOME OFFICE- bo wtedy robisz pranie i sprzątasz :)

klient

najbardziej nieprofesjonalna firma budowlana z jaklą współpracowaliśmy. problem z odzyskaniem kaucji gwarancyjnych, niekorzystne zapisy umowy na roboty budowlane - rażąco krzywdzące dla wykonawcy, problemy z kontaktem i uzyskaniem wymaganych dokumentów. odradzam współpracę

Kalter

Praca polega na tworzeniu papierów nikt nie skupia sie na budowaniu.. Tylko papiery od gory- zarzadu do dolu-inzyniera. Budzą sie na koniec budowy gdzie jest jakość na budowie.... bo w papierach jest....;) a inwestor nie daje kolejnych inwestycji, bo wstyd przed klientami. Chyba ze inwestor dobrze przycisnie, wstrzyma kilka razy budowe to moze cos i będzie ale sami z siebie nie potrafią zrobic dobrze.

Nie ma współpracy,(usunięte przez administratora)Zamiast skupic sie na profesjonalnym budowaniu tylko liczą kasę... nie ma tematow co do najlepszych rozwiązań i sposobow wykonywania jedyny powszechny temat na kazdym kroku to kasa.

Inżynier Budowy

Rozmowa zapowiadała się dobrze, pełny profesjonalizm na pierwszy rzut oka. Spotkanie w biurze budowy na budowie w Pruszkowie. Przywitanie i przedstawienie z kierownikiem robót, później z kierownikiem budowy i przejście do rozmowy. Pierw o wykształcenie, wiek, doświadczenie i zarobki. Później pytania z branży. Z szaf powyciągali segregatory z dokumentacją budowy, na której chciałem pracować. Można powiedzieć, że segregatorami rzucali po biurkach jakby się paliły i nie mogli utrzymać ich w rękach. Pytania jak to pytania, chcieli sprawdzić moją wiedzę. Odpowiedziałem na wszystkie, ale ton panów kierowników i zachowanie w stosunku do mojej osoby pozostawiał wiele do życzenia, tak jakbym przyszedł ich okraść lub coś gorszego. Czułem się zastraszony i mogą powiedzieć, że i traktowany jak śmieć. Kierownik budowy jeszcze jadł jabłko w czasie rozmowy. Totalny brak szacunku do drugiego człowieka. Rozumiem, że kierownik budowy czy robót doszli do stanowisk na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia, ale to nie czyni ich panami świata. Ponadto zapraszają człowieka na rozmowę kwalifikacyjną, a CV czytają przy człowieku, który przyszedł na rozmowę. Porażka. Generalnie to najlepiej jakbym zgodził się na pracę za darmo. Zaoferowali pracę na "kontrakt", czyli ok 8 miesięcy i do widzenia. Żadnej nawet mowy o tym, że jak się sprawdzę to jest szansa na przedłużenie na inną budowę itd. W rozmowie uczestniczył jeszcze jakiś asystent, w wieku podobnym do mnie, u niego z kulturą i podejściem nie było problemu w stosunku do mnie. Jedyny plus. Ogólnie żałuję wolnego czasu, który zmarnowałem na rozmowę z firmą Kalter (może trafiłem na takich ludzi), ale to bez znaczenia bo powinni reprezentować poziom firmy, a prezentowali poziom zadufanych w sobie pseudopanów świata, którzy myślą, że od nich zależy mój los.

Wykształcenie Doświadczenie Zarobki

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Białystok
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Trener/Szkoleniowiec: Kurs Księgowości
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
Martyna

Hej, jaka panuje w tym momencie atmosfera w firmie?

xyz
@Martyna

atmosfery nie ma, rotacja, nadgodziny, darcie japy

Mirosław
@xyz

W jakim sensie "atmosfery nie ma" - rozwiń proszę swój wpis. Praktykowane są nadgodziny?

@Martyna

nie ma atmosfery podjudzanie, rywalizacje podwalanie wlascicielom. atmosfera pseudo korporacyjna. duzo osob chodzi na zwonienia(usunięte przez administratora)

Odp
@Mirosław

Tak praktykowane są jak wychodzisz o 18 to patrzą się na Ciebie jakbyś na łeb upadl

Czy w Kalter panuje luźna atmosfera?

Wyłącznie na imprezach czyli bardzo rzadko

kat

nieeeeeeee wrecz przeciwnie napieta i czujesz ze ktos ci siedzi na plecach .... prywaciarz

@kat

Potwierdzam. A i często w trakcie przerwy jak właśnie bierzesz gryza kanapki lub łyka herbaty a dla mnie to już zwykłe prostatctwo.

zz
@ByłyPracownik

prawda , albo zimna kawa :-) niestety to tylko oferuje ta pseudo firma

Beata43

Dzień dobry, mam pytanie , mianowicie czy ktoś mógłby mi udzielić informacji na temat stanowisk typu kosztorysant instalacji sanitarnych w Kalter ? Czy warto ? cyz są duże rotacje pracowników w działach ofertowania ? Czy ktoś mniej więcej orientuje się jakie warunki oferują, jak wygląda sprawa podnoszenia kwalifikacji , szkoleń itp jak zarabia mniej więcej kadra techniczna - inzynierska ? Pracuje w innej Białostockiej firmie budowlanej i chyba się trochę zasiedziałam , lecz jak zmieniać pracę to na lepszą . JAk ktoś ma jakieś konkretne informacje to proszę o nie.

Joanna
@Beata43

Sama jestem ciekawa jak wygląda praca na podobnym stanowisku. Jednak szukałam ofert pracy w firmie Kalter i aktualnie prowadzą oni rekrutację jedynie na stanowisko Kierownik budowy: https://www.kalter.pl/strefa-pracownika Wiesz może czy firma zamieszcza gdzieś jeszcze informacje na temat aktualnie prowadzonych rekrutacji?

@Beata43

Firma jest normalna i dla normalnych ludzi. Jeśli jesteś pewnych swoich umiejętności i przychodzisz do pracy po to żeby pracować, to warto spróbować.

Beata43
@:)

To do zobaczenia w takim razie Panie Prezesie. ;o)

Jisz
@Beata43

Rotacja jest bardzo dużą, szkoleń nie na żadnych, terminy bardzo napięte, praca po godzinach i również w domu... płaca-zależy co dla kogo jest warte. Uważam że dla takich warunków nie warto.

Podwykonawców
@:)

Człowieku widać że Ty piszesz takie bzdury bo tam pracujesz. Nie kłam!. (usunięte przez administratora)

Stefan
@Jisz

Napisałeś o pracy po godzinach. Chciałbym zatrzymać się chwilę przy tej informacji i dowiedzieć się, czy każda nadliczbowa godzina jest rozliczana przez pracodawcę? Daj znać, proszę, jak to wygląda.

@:)

hahahahahaa normalna :-) kto pracował chociaz 1 dzien albo wspolpracowal chociaz na jedna fakture wie jaka prawda ......... ODRADZAM jak pisza na gorze ludzie

@Beata43

Tam nieistnieje takie stanowisko. Takimi rzeczami zajmuje się inżynier na budowie. Inżynier wszystko zrobi. W końcu po to jest. No nie.

bylo minelo
@Beata43

NIE- bo po pol roku bedziesz szukal nowej roboty a kryzys jest zastanow sie 100 razy zanim popełnisz ten blad co ja.pozdrawiam

Samuel

Od dawna nikt nie korzystał z forum czy jest dobrze i dlatego was tu nie ma?

Czy w Kalter zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

ByłyPracownik

Nie. Z tego co się orientuję to nie. Ja od początku miałem normalna umowę o pracę. Płacą oczywiście bez opóźnień ale to standard na rynku. Co do podwykonawców to na budowie na której byłem to wszystkim płacą. (usunięte przez administratora) Ogólnie to nie polecam. Pewnie zależy od budowy ale wg mnie niska kultura pracy - jak w firmie jednoosobowej zatrudniającej ludzi na akord a papierologia jak w korporacji - ala lider rynku. Dużo niedomówień, musisz się wykazywać nie lada asertywnością (usunięte przez administratora). Duża spychologia, niedobory w kadrach a i czasem niekompetentni ludzie. Oszczędności na wszystkim. Brak wyobraźni.(usunięte przez administratora). Spora rotacja. Taka jest moja opinia.

Podwyk

A coś bardziej? Co tam robiłeś? Bo dostalem ofertę współpracy i chyba słabo.

Pomocny

Najgorszy deweloper na rynku. Fuszerka na całego, kierownicy budowy do wymiany, podobnie jak cala reszta w tej pseudo firmie. Nie polecam.

Jakie są warunki pracy w Kalter w Waw na kierownika budowy? Jakie wynagrodzenie, sa jakiejś pakiety socjalne?

Nn

Firma pozbawiona jakichkolwiek zasad kierownik budowy to człowiek w który powinien już dawno być na emeryturze (usunięte przez administratora) nie szanuje podwykonawców jedno mówi swoje robi odradzam współpracę !!!!!!!!!!!!

Podwykonawca

Odradzam współpracę z tą Firmą. Kierownik nie potrafi rozmawiać z ludźmi. Do wszystkich zwraca się w sposób wulgarny. (usunięte przez administratora) Robią łaskę ,że odbiorą pracę i wystawią protokół. Same problemy z tą Firmą. Najwyższa pora zacząć zatrudniać ludzi którzy mają szacunek do innych, z którymi współpraca przebiega jak należy ,a nie takich którzy utrudniają innym pracę!!

Piotrrk

Jako podwykonawca firmy, proponuje omijac ja szerokim lukiem. Aby zachowac zdrowie i nerwy.

Edyta
@Piotrrk

@Piotrrk Dlaczego nie polecasz Kalter? Miałeś jakiś problem z tą firmą? Napisz więcej konkretów. Dzięki.

Witam, byłem pracownikiem w firmie Kalter w Warszawie i co tam się dzieje to ciężko przekazać w słowach. Jako pracownik jesteś pod ciągłym ogniem krytyki nie zrobisz źle, zrobisz jeszcze gorzej bo nie tak jak Dyrektor sobie pomyślał. Jak się zwalniasz to informują Cię że do Kalter nie ma powrotu...i Bogu dzięki, kto o zdrowych zmysłach chciałby wracać do tego (usunięte przez administratora)(tu powiem, że sam się zwolnilem i cieszę się jestem kierownikiem budowy w innej firmie, która wymaga wiele, ale też daje od siebie) . Na rozmowie kwalifikacyjnej jest cudownie czego to nie możesz u nich się nauczyć i osiągnąć...po miesiącu widzisz gdzie trafiłeś. (usunięte przez administratora). Co kolwieg nie zrobiłem to i tak on poprawiał "bo on pomyślał!!! inaczej i ja tego nie wychwycilem" byłem traktowany jak guwniaz, który nic nie umie i nie potraf, a mam swoje lata i doświadczenie na budowie, a nie tak jak ten Pan, który doświadczenie to ma ale w budowaniu zamków z piasku na plaży...a i tam mu nie wychodzi. (usunięte przez administratora)

Jerzy
@Tomek

(usunięte przez administratora) Współpracujemy z wieloma firmami w naszej branży, ale z czymś takim jak u nich jeszcze się nie spotkaliśmy. Kategorycznie odradzamy wszelką współpracę.

@Tomek

Potwierdzam to co napisał kolega. Nie ma dobrze. Nie ważne co byś robił i mnie to zniechęca do tego stopnia, że nie wiem ile jeszcze wyrobię. Moim zdaniem wynika to z tego, że firma bierze przetargi za grosze.

byly

strata czasu -> strata nerwów-> strata zdrowia. to firma oferuje jak mozna nazwac " TO COŚ " firmę Pozdro i powodzenia w mazowieckim

Ul

Nie polecam,(usunięte przez administratora)

Ryszard
@Ul

Czym objawia się to niesprawiedliwe traktowanie o którym wspominasz? Szanuję Twoje zdanie, ale liczę że napiszesz coś więcej na ten temat.

??

Jakoś dziwnym trafem zawsze jak pojawi się jedna negatywna opinia, to zaraz za nią następne. Później długo długo nic i znowu to samo. Fejki? A Może GoWork pilnuje 'dobrej' (dla siebie) opini o firmie, żeby w końcu skorzystać z płatnej propozycji administrowania profilu firmy na ich stronie?? ;)

Weronika
@??

Nic z tego, o czym napisałeś, nie ma miejsca na forum GoWork.pl. Poza tym - takie kwestie raczej nie powinny Cię tu zajmować, dlatego proszę, abyś postarał się napisać nam coś na temat ogólnych warunków pracy w firmie Kalter. Tylko w taki sposób pomożesz osobom, które zastanawiają się nad aplikowaniem tam. Widziałam ostatnio, iż szukają tam nowych pracowników. Wiesz może, czy od kandydatów wymagają wcześniejszego doświadczenia?

Ff
@??

Fejki? Czytając komentarz odnoszę wrażenie, że jesteś pracownikiem firmy Kalter. Może zamiast doszukiwać się winy w internecie, czas poszukać winy w firmie i atmosferze tam panującej. Patrząc na rotacje pracowników i czytając komentarze podwykonawców to wnioskuję, że jest w komentarzu poniżej prawda która ugodzila w czyjeś ego, bo myślał że jest wspaniały, a okazał się (przepraszam za wyrażenie ) (usunięte przez administratora) i prostakiem.

Dariusz
@Ff

To forum publiczne i obrażanie innych osób jest niestosowne. Nie sądzisz? Jaka jest Twoja opinia na temat atmosfery i relacji w Kalter. Co chciałbyś poprawić lub zmienić, a jakie aspekty zatrudnienia Ci odpowiadają? Chętnie o tym posłucham.

@??

Oczywiście że gowork tego pilnuje. W umowie z portalem, jest za to dodatkowa opłata.

Gosc1234

Pisze z perspektywy niezadowolonego klienta. Po ostatnich deszczach kompletnie zalało garaz przy Borzymowskiej w Warszawie. Woda wlewala się przez niezabezpieczone przejścia instalacyjne. Kalter pełniący rolę GW nie wykonał prawidłowo przepustów instalacyjnych!!! Fuszera !!!

Dariusz
@Gosc1234

Rozumiem Twoje niezadowolenie i Twoja opinia oczywiście wpływa na wizerunek firmy, ale znajdujemy się na forum pracowniczym, gdzie przede wszystkim rozmawiamy o sprawach pracowników, zatrudnieniu i nowych ofertach rekrutacyjnych. Swoje uwagi powinieneś zgłosić bezpośrednio do firmy. Zachęcam osoby zatrudnione w Kalter do większej aktywności i zamieszczania swoich obiektywnych opinii o pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Kalter - Białystok

• Jak się pracuje w Kalter?

Zobacz opinie na temat firmy Kalter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kalter?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kalter?

Kandydaci do pracy w Kalter napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kalter
2.6/5 Na podstawie 248 ocen.
  • Augustowska 8
    15-218 Białystok