Opinie o Espersen Poland Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Espersen Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Espersen Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Espersen Poland Sp. z o.o. w Koszalin

Tiramisss

Jak to brygadzistki twierdzą że są ,,nietykalne,,. A gdy działy nie działają ciekawa co robia przez 8h i za to im się płaci jak mają się wziąść za robotę kleją głupa jak mogą. I tego nikt nie widzi

Xxxx

Dniowki nie podniosa tym co zapieprzają, ale na duże wyplaty i podwyzki dla brygadzistek których już jest od zaj...... to ich stać. Jedynie to na osciach ok duzo ludzi duza Hala to ze 3 brygadzistki ok po co te kolejne albo na almar, marel az po 3 jak chcecie zaoszczędzić to dajcie je na taśmę płacić im za stanie i obgadywanie ludzi a pracownika sie nie docenia. Co tu dużo pisać jak w tej firmie i tak nic sie nie zmienia. Pozdrawiam

Pomocny

Chciałbym powiedzieć że menadżerka Ali..... lata po tej hali i nie wiem co się dzieje wokół niej a wielka pani z niej i się rządzi ja by była dyrektorem masakra

AF

Napisze mi ktos prawde ile sie tu zarabia? Pytam bo zaoferowali mi 4tys na reke tz z tymi premiami ma mi wyjsc tyle .Myslicie ze ktos mnie w jajo robi? Mieszkam daleko od Koszalina i boje sie zaryzykowac

Xxxx
@AF

Na ręke góra 2500 zl z premia,szukaja ludzi bo nikt nie chce tam pracować w takich warunkach .

Bo nie

Hahaha dobre

prawda

jak zrobisz 300 godz w miesiacu to moze zarobisz

Xxx
@prawda

Nie ma takiej możliwości żeby tyle zarobic no chyba ,ze pod biurkiem????

Leszno
Aneta

@olej tą prace dzięki za informacje. Z Waszych relacji faktycznie nie wygląda to najlepiej. Czy podobne sytuacje związane z postojem i innymi kwestiami z nimi związanymi zdarzały się również w przeszłości? Jak firma tłumaczy się z takiego obrotu sprawy, czy odpowiednio komunikuje się z pracownikami w tej sprawie?

Oszuści

Oszukali ludzi z postojem. Jak wiadomo musielismy odrobic te dni ktore byly przymusowo wolne i do tego zabrali ludziom pieniazki z wyplaty bo podobno za malo odrobilismy hahah smiech na sali. Do tego bardzo duzo ludzi nie wroci po urlopie bo wiecej zarobi ochroniaz w budce niz ktos kto zasowa w espersenie. Klamia ludzi na kazdym kroku. Nie mowia jaka bedzie przyszlosc firmy. Plotki chodza ze espersen z mieszka I jest juz sprzedany. Stawka 12.50 na godzine i chca robic 100 ton dziennie. Brawo espersen , robcie tak dalej a sami bedziecie zapier...

obiektywna
@Oszuści

O jakim oszustwie Ty piszesz ? Wystarczyło posłuchać i zrozumieć to o czym była mowa przed postojem. Stawka 12.50 ? Skąd masz takie informacje ? Ludzie zacznijcie rozumieć to co się do Was mówi !!! Przecież jasno było powiedziane, że to tylko podstawa, do której dojdą dodatki. To nawet nie jest najniższa krajowa więc nie mogą nam tyle płacić !!! Ja nie twierdzę, że jest ostatnio super w naszej firmie, bo bywało lepiej, ale bez przesady. Są miejsca dużo gorsze. Atmosferę w większości tworzymy my, a nakręcacie się bardzo negatywnie. Często zamiast sobie pomagać to robicie sobie nawzajem pod górkę. Ludzie spójrzcie czasami trochę krytycznie na samych siebie. Zajmujecie się plotkami i na tej podstawie wyrabiacie sobie skrajne opinie. Sprzedaż firmy ? To po co te wszystkie zmiany w ostatnim czasie? Znowu plotka, ale co tam kolejny powód do siania zamętu się znalazł.

Nie. Wiem
@obiektywna

Pisząc o oszustwie ma w zupełności rację ze względu na to, iż mieli odpuścić to co nie zostało odrobione oraz miała być możliwość wzięcia urlopu czyż nie? Tymczasem jak ktoś był w sobotę na urlopie to i tak mu zabrali 96 zł (jakoś tak) a Ci którzy nie odrobili z 1 zmiany o tak mieli zabrane te pieniądze. I czy to nie jest oszustwo? 12.5 podstawy owszem, dodatki owszem, ale na jakich zasadach dodatki nie powiesz? Dobrze wiesz, że premia od kierownika to bzdura! A jeśli tego nie wiesz to znaczy, że jesteś jedną z tych, którzy głęboko siedzą kierownictwu w 4 literach! Atmosfere tworzymy my ale i nasi przełożeni, którzy zbyt przyjaźnie, ostatnimi czasy, do nas nastawieni nie są.

@obiektywna

Kilka tygodni wcześniej też nie miało byc postoju a jakoś wszyscy już o tym wiedzieli i co przyszlo do czego? Zebranie firmy Duńczyk oznajmia ze będzie postój o i teraz właśnie jest przykład jak kierownictwo ma ludzi głęboko gdzieś ;> Kierownictwo dawno wiedziało ze bedzie postoj i co mowili na zebraniach działów? ..nic mi na ten temat nie wiadomo" trochę śmieszy mnie twoja wypowiedź najezdzanie bo tak to mozna określić na pracownikow nie na kierownictwo ktore zawsze jest powiadomione o czyms duzo duzo wczesniej. Albo ..serdelku" jestes brygadzista/ka albo osoba ktora lubi donosic na swoich współpracowników i wchodzić głęboko w 4 litery przełożonych. I te zdanie ..sa miejsca duzo gorsze" i tutaj sie pytanie skad Ty możesz wiedzieć jak np jest w Nordglass biedronce itp itd. Tak jak mówiłem pewnie najwieksza/y informator/ka brygadzistow bądź i kierownictwa :)

PrawdaBoli

Co mozna powiedzieć o espersen? Kilka lat wstecz byly lepsze czasy większe zarobki ludzie sami przychodzili w soboty aby zarobic jeszcze wiecej a teraz? Postój byl lecz to bylo na zasadach ludzi z biura. Zastraszyli ludzi ze jesli na to sie nie zgodza to będą musieli pozwalniac pracowników. Byla podwyżka i co z tego jeśli za ten postój nie wychodzilo nawet 70zl na czysto >.< Szukają gdzie tylko zaoszczędzić wiec oczywiste ze skupiają sie na zwykłych pracownikach bo brygadzistki zwlaszcza Kaska ze zmiany Bogusi musi sprawdzać (usunięte przez administratora) czy grzejniki są ciepłe. Nie polecam zwłaszcza młodym osobą tam pracy chyba ze na okres 3 miechy aby tylko dorobić i uciekać. Także akcje z wypadkiem przy pracy gdzie BHPowcy nie chca uznawac wypadku. Najlepiej to wgl tam nie składać podania. To co pisza na fb i swojej stronie to kłamstwa.

Ktoś.......
@PrawdaBoli

Uważam, że espersen niebawem upadnie. Niebyl to zły zakład,wyplata była dość dobra mimo ciężkiej pracy ale oszukalisci nas z tym postojem.Zawsze postój był płatny bo że niepotrafiliscie zapewnić nam pracy to już nie nasza wina. Przez takie zagrywki straciliscie dużo ludzi, którzy naprawdę chętnie pracowali i chcieli tu pracować. Niedługo sami menadżerów staną na taśmach bo ludzi nie przybędzie a wręcz przeciwnie coraz więcej odejdzie. Więc państwo menadżerowie przemyśle czy warto tak nas oszukiwać bo wy też będziecie musieli poszukać sobie pracy

@Ktoś.......

Dlatego już tam nie pracuje najlepsza decyzja jaką mogłem zrobić :) Jedynie to szkoda mi osob ktore pracuja tam bardzo dlugo posiadają kredyty i niestety muszą pracować w tej firmie. Chodzi tutaj dokładnie o starsze osoby które wiedzą o tym że trudno będzie im znalesc prace w koszalinie. Zamiast szukać w zwykłym pracowniku oszczędności bo to jest najgorsza rzecz jaką mozna uczynić powinni zmniejszyć ilość osób w biurze ilosc brygadzistow po co ich tylu nie wystarczy 1 osoba na dany dział? Po co postawili jakieś śmieszne kontenery na biura na przeciwko szatni i zaraz je zabrali? Co w biurach juz nie ma miejsca? Osoby które takie pomysły wymyślają powinni sami z własnej woli wejść na hale i popracować przez kilka dni wtedy zapewne by doszli do wniosku ze trzeba bardziej myslec o ludziach. To tyle.

Aneta

Czy możecie napisać trochę jaśniej, o jakim postoju mówicie? Widzę, że ta kwestia budzi kontrowersje wśród pracowników espersen. Osoby zainteresowane rekrutacją do pracy w Koszalinie mogą być obecnie zdezorientowane. Czy możecie opisać, jak wygląda obecna sytuacja firmy oraz dodatkowo napisać kilka wskazówek, na temat procesu rekrutacyjnego?

olej tą prace
@Aneta

kazali siedzieć w domu ,była mowa że zapłacą, potem kazali odrabiać ( ale mówil że może być tak że tego nie będziemy robić),a na końcu nie wszyscy odrabiali ....jednym słowem w (usunięte przez administratora) robią...tak jak z premią na urlop, miała być większa niż w tamtym roku tak obiecali...banda oszustów

wtf

Śmiech na sali,Espersen na swoim facebook'u ,nie potrafi odpowiedzieć na negatywne komentarze ze strony pracowników, tylko od razu je usuwa.Prawda boli,jakby mogli to tu też pewnie większość komentarzy by usunęli.

Bzdury

Pracuje w Espersenie i nie mam 2500 na rękę tylko 2200zł z czego 220 zł to jest premia za obecność. Teraz dniowki pospadaly to juz nawet tyle nie bedzie.

adam

Witam nie wiem kto to wypisuje ale pokażcie mi fabrykę w koszalinie gdzie na produkcji zarobki są powyżej 2500 netto pozdrawiam

kora
@adam

Na pewno nie w espersen. Za taką stawkę jaką tam proponują,wole pracować ,gdzie indziej.

Cotygadasz
@adam

2500 teraz zarobisz jak pod biurko kierownikowi wejdziesz chyba bo inaczej to ja nie wiem jak

dawno.............

szkoda słów to co tam się wyprawia ale to prawda lizy (usunięte przez administratora) przetrwają czyli brygadzistki.Nie na Espersenie się świat kończy za takie zarobki jak teraz tam płacą to wszędzie się znajdzie pracę i nie w takim kołchozie.ZDROWIE TEZ SIĘ LIPCZY. Jak patrzę na brygadzistki jak liżą Halinie (usunięte przez administratora) to aż mi ich żal ale niedługo to firma upadnie jak tak będziecie traktować ludzi i brygadzistki też stracą tak dobrze dochodową pracę wypracowaną za nic.p.s.tyczy się to do brygadzistki Joanny i Ewy

Brygadzista
@dawno.............

Brygadzistka

Małgosia
@dawno.............

Może nie Tyle co Pani Asia ,bo naprawdę jest serdeczna i ciepła osoba problemem jest Ewka ,ktora ma pracownikow za nic a siebie za kogoś lepszego . Przykre jest to poniewaz nie tak dawno ,sama stała lała wode i waliła osci..

księgowa

A jaka atmosfera jest w biurze/ księgowości ? Pojawiła się teraz oferta pracy na księgową i zastanawiam się czy aplikować.

Bartek

Konkurencja tak mocno inspiruje do pisania?

Obi

Myślę że głównym problem tej firmy na obecną chwilę stały sie po pierwsze zarobki bo wiadomo ze jak sie dobrze zarobi to i praca lepiej idzie. A po drugie niewykfalifikowa kadra kierowników i brygadzistek. To są ludzie nie przygotowani na zarzadzanie ludzmi. Wybrani po znajomosci na te stanowiska wiec nie umieją tego robic co przekłada się na pracę bo jest wielki bałagan. Sami nie wiedzą co robić.

Jola

Wkrótce za 12,50 nawet Ukraincy nie będą chcieli pracować, zakład totalna porażka!!!

Furjat
@Jola

Pewnie za 12.50 sami niech robią.

Lololololo
@Furjat

Ukraińcy już nie chcą robić za takie pieniądze po urlopie wróci marna część ludzi. Ciekawa kto wtedy będzie robił. To jest śmieszne wypłata 2100zł/2200zl z premią?

BzH
@Jola

Macie złe informacje Ukrainki pracują za 18.50

Olga

Może trzeba się zabrać za sumienną pracę i nie będzie narzekania?

@Olga

Ty jesteś z natury taka głupia czy tylko udajesz?

Kathy
@Olga

Nikomu nie zazdroszczę ale co robią brygadzistki gdy Almar i Marel nie ,,idzie"?To są dopiero cyrki

dobreczasyminely
@Olga

sumiennej pracy i tak nikt nie docenia a właśnie narzekają Ci co sumiennie pracują bo inni mają to w dddddd

Prawda

Już nie długo nie będzie firma miała ludzi do pracy w wszyscy zaczynają uciekać pytanie dlaczego?

Spostrzegawczy
@Prawda

Dlaczego? Ludzie mają coraz mniej płacone, kierownictwo i brygadzisci faworyzuja niektórych pracowników. Jednym wolno wszystko a inni nawet nie mogą się odezwać. Pupilki kierowników maja obiecane lepsze stanowiska w zamian za donoszenie na swoich "kolegów i koleżanki". Ot cała filozofia zakładu. Umiesz lizać co trzeba to ciebie kryzys się dotknie.

Prawda
@Spostrzegawczy

Nie jestem pracownikiem tej firmy pracuję tam moja żona i wiem że tam się źle dzieje z postojowym Was załatwili nie potrzebnie odrabialiscie w soboty teraz chcą zlikwidować akord i dac stawkę godzinowa 12,50 a ja się pytam jak to przecież stawka obowiązuje 13,70 powiem wam szczerze jak się nie będziecie trzymać razem to możecie sobie szukać pracy w innej firmie!

Ojtam

Brygadzistki na osciowaniu u Jarka są najlepsze! Zwlaszcza Pani Mirela! Najlepsza w szybkim bieganiu z donosami do biura! Wyprzedza wszystkich i ze wszystkim! Nawet z rzęsami biegła do biura a kierownik patrzył na nią jak na kosmite! Ale i to Pan Jarek w końcu ukróci bo On takich ludzi bardzo nie lubi! Czuję się PONAD wszystkimi! Barbara, Krystyna i Gosia - są bardzo w porządku bo nie traktują się jak lepsze, Mirela nie pasuje do tego grona.

Luk

Mirella jest żałosna, pozjadała wszystkie rozumy, szczerzy zęby tylko do kierowników myśląc że coś tym ugra, jak dla mnie to osoba na złym stanowisku. Nie chciało się chodzić do szkoły a chce się mieć dobrze płatne stanowisko żenada!!!

Bongo
@Luk

Bo to właśnie dla tego stanowiska szczeży te zęby matołku. Z wiedzą kuleje i czymś nadrobić musi :-)

????

Było by dobrze gdyby panie miały trochę szacunku do koleżanek ,ale tak nie jest . wyzywają , obgadują , śmieją się jedna z drugiej o poniżaniu nie wspomnę.mało tego donoszą do brygadzistek ,a same nie są święte.Wiecznie im mało gdyby mogły to wlazly by do kieszeni innym.Gdyby im obniżyć stawkę godzinową to pewnie by wyszly z siebie i oddały co mogły żeby wszystkim tylko nie im zabierać

Zostaw merytoryczną opinię o Espersen Poland Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Espersen Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Espersen Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Espersen Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 5 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Espersen Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Espersen Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Espersen Poland Sp. z o.o.