Opinie o Studio Stron WWW Interbit Paweł Korniowski w Piła

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Studio Stron WWW Interbit Paweł Korniowski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Studio Stron WWW Interbit Paweł Korniowski o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Stron WWW Interbit Paweł Korniowski w Piła

Jarek Nowy wpis

Przenieśliśmy prowadzenie i pozycjonowanie firmowej strony internetowej do interbit. Już po kilku tygodniach różnica była ogromna. Skuteczna i rzetelna firma.

Miłosz Wrocław Nowy wpis

Prowadzą mi strony www i pozycjonowanie w Google od kilku lat. Jestem bardzo zadowolony. Klientów przybywa każdego miesiąca, firma rozrasta się rok do roku. Oby więcej takich dobrych kontrahentów.

Administrator Nowy wpis

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy Studio Stron WWW Interbit Paweł Korniowski. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

Małgorzata Pil Nowy wpis

Dobra firma, współpracuje już 5 rok. Złego słowa nie powiem. Zespół informatyków i programistów na wysokim poziomie. Osobiście jestem zadowolona.

Biuro rachunkowe Taxes

Bez dwóch zdań najlepsza firma z jaką mogliśmy się spotkać. W trzy lata wypromowali nas z małego lokalnego biura na całą Polskę, obecnie zatrudniamy ponad 60 osób i obskubujemy ponad 600 firm. Wiele firm może nam tylko pozazdrościć. Bardzo skuteczne pozycjonowanie stron w Google oraz świetne strony internetowe. Polecam.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Studio Stron WWW Interbit Paweł Korniowski? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Poszukiwana pani do zrobienia generalnych porządków
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Biuro Księgowe Fisk

Współpraca od ponad 12 lat na bardzo wysokim poziomie, obsługa bez zastrzeżeń, dużo nowoczesnych dobrych pomysłów oraz skuteczna promocja w Internecie. Polecam do tworzenia firmowych stron www, pozycjonowania oraz reklamy w Internecie. Bez dwóch zdań 10 na 10

Biuro rachunkowe Taxes Kraków

Współpracujemy z firmą Studio Interbit od niecałego roku. Na początku wykonaliśmy tylko stronę internetową, jednak bardzo szybko rozpoczęliśmy reklamy w Google Adwords i obecnie również się pozycjonujemy. Efekty są naprawdę zaskakująco pozytywne. Każdego dnia mamy kilkanaście telefonów od potencjalnych klientów. Nasza firma w ciągu pół roku zdobyła więcej klientów niż wcześniej przez 5 lat. Godna polecenia współpraca.

Lidia
@Biuro rachunkowe Taxes Kraków

Czyli przed podjęciem współpracy nie wdrażaliście wcześniej Państwo żadnych zastosowań związanych z marketingiem internetowym? Nie mieliście nawet wizytówki Google?

Czy ta firma działa stacjonarnie?

@Marta

Tak działa w kilku miastach w Polski, bardzo porządna firma informatyczna i projektująca strony www, osobiście jestem zadowolony ze współpracy, która trwa już ponad 7 lat, Polecam wszystkim głównie do pozycjonowania stron w google.

Tomasz Tonytransport

Dzień dobry wszystkim. Współpracuje z firma Studio Interbit ponad 5 lat. Wykonali dla mojej firmy trzy nowoczesne strony internetowe, z których jestem bardzo zadowolony. Opieka stronami www jest bez najmniejszego zarzutu, wszystko działa poprawnie i jest aktualizowane każdego tygodnia, także nie było przez ostanie lata ani jednego dnia przerwy w działaniu. Na bardzo duży plus zasługuje skuteczność reklamowania mojej firmy transportowej w sieci i pozycjonowanie. Od kilku lat jesteśmy na pierwszych miejscach w Google dzięki promocji i pozycjonowaniu. Firma Studio Interbit zajęła się wszystkim kompleksowo i bardzo skutecznie, dzięki całej reklamie rozwijamy się nieustannie każdego roku. Dziękuje za owocną współprace i polecam wszystkim którzy szukają bardzo dobrego wykonawce strony internetowej i co ważniejsze skutecznego pozycjonowania. Pozdrawiam Tomasz Tonytransport

Rolet Rolmont

Dzień dobry wszystkim. Było by nietaktem jeśli bym nie podzielił się własną pozytywną opinią na temat mojej wieloletniej współpracy z agencją interaktywną Studio stron www Interbit. Tak jak wspomniałem, współpracujemy już parę dobrych lat jednak moje strony www już po pierwszych kilku miesiącach pojawiły się na bardzo dużą liczbę słów w Google na pierwszych miejscach w mieście Piła i okolicach. Po wpisaniu rolety Piła (zewnętrzne, wewnętrzne, materiałowe, antywłamaniowe), również plisy, żaluzje, markizy itp jestem od wielu lat na samych pierwszych miejscach. Strona www była wykonywana wiele lat temu wiec nie robi furory swoim wyglądem, ale za to doskonale dociera do wszystkich moich potencjalnych klientów. Dla potwierdzenia autentyczności strony www to www.pilarolety.pl Rolety Rolmont Piła Pozdrawiam i polecam z czystym sumieniem.

Agnieszka Salon Kosmetyczny

Firma Informatyczna wykonała dla mojego gabinetu kosmetycznego nową stronę www. Zdecydowałem się na tą firmę ponieważ dwie moje znajome również korzystały z usług tej firmy i są zadowolone i mi polecały. Teraz po ponad 2 latach współpracy mogę powiedzieć, że żałuje, że wcześniej nie miałam tak porządnej strony www i nie pozycjonowałem jej w Google. Skorzystałam również z pozycjonowania i dzięki temu mam obecnie z 4 razy więcej nowych klientek i bardzo dużo stałych, które przynoszą mi regularne dochody. Jestem zachwycona zadowolona i bardzo gorąco polecam tworzenie stron www i pozycjonowanie ich w Google. Naprawę ten zespół informatyków robi dobrą robotę. Pozdrawiam Agnieszka.

Marcin Firma Budowlana

Dzień dobry, osobiście korzystam z usług firmy interbit od ponad 6 lat. Posiadamy dwie strony www jedna dot. firmy remontowo budowlanej a druga usług brukarskich. Od samego początku współpraca układała dała się bardzo pomyślnie. Oby dwie strony są bardzo skutecznie wyprmowane w sieci i cały czas mamy dzięki temu nowych klientów. Kompletnie nie mogę nic zarzucić. Jestem zadowolny w 100% firma JAWBUD Robert Jaworski Bydgoszcz. Pozdrawiam serdecznie.

Adam Makowski

Firma Interbit zajęła się nasza strona www po nieudanej współpracy z inną firmą (mniejsza o to z jaką) od samego początku podobało nam się przede wszystkim spokojne podejście, żadnych ukrytych kosztów, zawsze wszystko ładnie wytłumaczone "po polsku" a nie jak dla zaawansowanego informatyka, także za to ogromny plus. Do rzeczy, stworzyliśmy nową stronę www i znaczyliśmy ją pozycjonować na kilka miast w promieniu 50 km. Z czasem zaczęły się pojawiać nowe telefony i nowi klienci, poszliśmy za namową firmy studio interibt za ciosem i obecnie promujemy się na 1/4 polski z wielkim skutkiem i sukcesem. Gorąco polecamy wszystkim zarówno tworzenie stron www jak i pozycjonowanie, firma naprawdę godna polecenia współpraca na sześć z plusem. Pozdrawiam Adam Makowski Firma Transportowa

Biuro Projektowe i Architektonicze AMP

Bardzo skuteczna firma pozycjonująca strony www, świetny kontakt oraz super projekty storn www. Cały czas w dobrym kontakcie od ponad 5 lat. Zdecydowanie polecam firmę Interbit!

Firma Remontowo Budowlana Alex Piła

Bardzo dobra firma projektująca strony internetowe. Współpracujemy już ponad 7 lat i zawsze wszystko jest profesjonalnie i bardzo dobrze. Polecam wszystkim studio interbit do budowy nowoczesnej strony www i promocji jej w sieci.

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Stron WWW Interbit Paweł Korniowski - Piła

• Jak się pracuje w Studio Stron WWW Interbit Paweł Korniowski?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Stron WWW Interbit Paweł Korniowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Studio Stron WWW Interbit Paweł Korniowski?

Studio Stron WWW Interbit Paweł Korniowski
4.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Al. Poznańska 185A
    64-920 Piła