Opinie o K.C.I. Group w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy K.C.I. Group. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w K.C.I. Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K.C.I. Group w Poznań

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w K.C.I. Group? Można dołączyć rodzinę?

Dawid Nowy wpis

TAK Ferdek przesadzilem bo fajnych paru chlopaków było i z Poznania i Jarocina i przepraszam nie osądzam wszystkich przepraszam panowie. Ale cięzko było się odezwac pozdr dla tych wszystkich skur. Ja się dorobiłem gdzie indziej tam bym zdechł. Taka prawda ze srali za funta bez umowy na stałe i tak nie dali nigdy nikomu (usunięte przez administratora) o was mowie

Ferdek Nowy wpis

Nie róbmy z forum magla. Firma dobyła opinię dobrego pracodawcy bo po prostu zasługuje na to, polecam pracę!!

Dawid Nowy wpis

Poznan jarocin to nie polska

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie K.C.I. Group? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Dawid

Pracowalem w st neots anglo eri Majstra marka pozdrawiam z Poznania reszta pedaly (usunięte przez administratora) z takimi polakami nie szlo zjesc kanapki przez 12 godzin za groszenajnizsze poznan jarocin bo z tamtąd jestes menadżerku nawet nie odpowiedziales dziendobry chamy cala twoja wioska tam rządzila chamy poznanskie i never forget pedały

Majka

Jaki jest wymiar godzin pracy w ciągu tygodnia?

Mafi

Witam. Czytałem od lat z zdumieniem komentarze o Kci. Dzisiaj postanowiłem sam coś napisać. Też pracowałem przeszło 10 lat temu pierwszy raz dla kci. Później byłem jeszcze raz. Mogę porównać śmiało też z moimi wyjazdami do Holandi czy Niemiec przez inne agencje. Gdzie uważam że na korzyść Kci. Nie chcę aie rozpisywać w szczeguły . W Wielkiej Brytanii pracowałem w firmie Anglo Eri jako spawacz tig. Praca bardzo fajna. Zresztą podobna do tego co w Polsce. Po rozpoczęciu pracy okazało się że pracuje tam dużo osób z mojej miejscowości i okolic. Z czym niektórych już znalazłem. Co było dla mnie miłym zaskoczeniem. W samej pracy to tak naprawdę nie było ciężko. Może po za tym ze siedziałem 12 godzin. Warunki dobre. Praca jak pracy. Troszkę bylo trzeba uważać by nie podpaść Melowi. To ten taki koleś z brodą . Raczej nie pamiętam przykrych sytuacji z pracy. Po prostu robiłem swoje. Jeśli chodzi o zakwaterowanie to też nie bylo źle. Co prawda spaliśmy na materacach ale nie jestem jakaś księżniczką. Po za tym ja coś mogę o tym powiedzieć bo kilka razy się przeprowadzałem. I to nie tylko w jednwj miejscowości. Generalnie bardziej podobało mi się Bedford. Chociaż reszta też była spoko. Jeśli chodzi o zarobki to stawka nie jest jakaś duża ale w sumie do dobrze zarobiłem nadrabiajac godzinami. Nie wydawałem za dużo bo nie miałem kiedy. Zresztą przyjechałem zarobić nie wydać. Inni pili i się bawili. Pierwsze wydatki to nowa komórka, laptop czy zloty łancuch na klatę. Moj najmnszy zarobek to 9 tyś na czysto a najwiekszy to przeszło 14 tys. Co prawda wtedy robiłem nocki i był jakiś dodatek za godziny nocne. Jedna rzecz która mi sie nie podoba to za krótkie okresy kontraktu. Może wtedy jak by były dłuższe i by była większa stabilizacja to bym ściągnął rodzinę. Wtedy wszystko wygląda inaczej. Nawet bym mógł tam pracować ma stałę. Z tego co wiem to nie bylo takiej możliwości. Może po za kilkoma wyjątkami.

Dominika

Na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje o aktualnych ofertach pracy. Poszukiwani są m.in. Operatorzy CNC. Ktoś z Was ostatnio współpracował z K.C.I. Group i może powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Takie informacje mogą być cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

ewelina

dokładna stawka na rękę jest 5,70

@ewelina

Pani Ewelino, dokładna stawka netto, czyli jak Pani pisze na rękę, jeśli mówimy o pracy jako stolarz, a zakładam że o tej mówimy wynosi 5,75 GBP netto, - nie wspomina Pani jeszcze o jednej części wynagrodzenia 160 GBP miesięcznie dodatkowo jako ekwiwalent na zakwaterowanie - chyba, że o tym fakcie już mąż nie poinformował traktując jako prywatne kieszonkowe - ale to polecam poczytać umowę tam takie szczegóły są zapisane. Odnosząc się do tego co napisał Pan Roe - KCI nie płaci stawki niższej niż Minimum Leaving Wage, bo to nielegalne. Natomiast stawka 7,20GBP o której Pan pisze to stawka brutto, a nasze 5,75 GBP jest stawką netto, dodatkowo 160 GBP ekwiwalentu za zakwaterowanie, które również zgodnie z Brytyjskim prawem wlicza się do minimalnego wynagrodzenia - dodając wszystko razem i zamieniając na stawki brutto nasi pracownicy przekraczają 8 GBP brutto na godzinę. A to musi Pan przyznać trochę więcej niż podstawowe 7,20 GBP. Poza tym, z całym szacunkiem, jeśli mamy kilkuset pracowników w Anglii i płacilibyśmy poniżej minimalnej dozwolonej kwoty nie uważa Pan, że znalazł by się ktoś kto już dawno doniósł by na nasze działania do odpowiednich urzędów w Anglii, że łamiemy prawo? Ja myślę, ze takich osób znalazłoby się co najmniej kilkanaście. A jak do tej pory wszystkie coroczne kontrole angielskich urzędów nie mają zastrzeżeń do naszej działalności. pozdrawiam Zarząd KCI

roe

Agencja KCI w niektórych zawodach płaci stawkę po niżej minimalnej living wage co jest karygodne. Minimalne wynagrodzenie wynosi 7.20 więc jeśli oferują mnie j to się Państwo nie zgadzajcie ponieważ w Anglii jest o wiele lepszych agencji którzy szanują pracowników na zasadzie respektowania wszystkich ustalonych praw dot wynagrodzenia w Anglii. Nie mówię że zawsze Państwo otrzymają stawkę mniejszą niż 7.20 bo nie znam wszystkich ofert firmy.

Lukasz

Wlasnie wyslalem cv i niewiem czy warto ? Jak wyglada tam praca w lakierni mam kilkuletnoe dosw. I wlasnie na tym stanowisku chcialbym pracowac prosze o jakiekolwiek informacje

mez

Trochę to dziwne, że po mimo, iż tyle się mówi o dokładnym czytaniu dokumentu, zanim się go podpisze jest jeszcze masa ludzi, którzy potem narzekają na warunki, na które wyrazili zgodę. Nie chodzi tu już nawet o to, czy według kogoś jest to sprawiedliwe, czy nie... ale chyba jesteśmy dorośli :)

briefka

Bardzo ładnie z Twojej strony @mez, że potwierdzasz stan faktyczny, który opisałem.Tyle tylko, że na przyszłość sugeruję o zamieszczaniu w ogłoszeniach propozycji pracy takiegoż stanu.

driver

Stanowczo odradzam pracę za pośrednictwem tej firmy. Pełno tam świadomych niedomówień, błędnych informacji i agresji wobec pracownika po jego zatrudnieniu.Informacje o stawce za godzinę pracy są świadomie zawyżone, a realne są duuużo niższe. Dla przykładu:zaproponowana stawka- 10 GBP, rzeczywista-niecałe 7 GBP. W pracy jesteś 14 godzin, a płacą ci za 11 godzin!

@driver

Witam wszystkich na forum. Wiem doskonale, który z kierowców pracujących dla KCI napisał ten post. Nie będę wymieniała imienia i nazwiska skoro Pan woli być anonimowy. Tylko dlaczego? Każdy z pracowników wyjeżdżających za pośrednictwem KCI jest informowany o warunkach pracy i zasadach dotyczących wynagrodzenia. Wszystkie dokumenty podpisujemy przed wyjazdem w biurze z Poznaniu. Stawka jest ujęta w umowie i wynosi 10 GBP brutto, więc nie ma możliwości, aby płacić mniej. Poza tym stawka 7GBP, o której Pan pisze jest poniżej minimum living wage i żaden z legalnie działających pracodawców nie odważyłby się zaproponować Panu stawki niższej niższej niż 7,20 GBP brutto. Dlaczego tylko jeden kierowca jest zawiedziony i rozczarowany a inni pracują i są zadowoleni? A Panu proponuję bezpośredni kontakt z nami w celu wyjaśnienia jakichkolwiek wątpliwości a nie wylewanie swoich żali na forum. Najbardziej ciekawi mnie jakie formy agresji były kierowane w stosunku do Pana.

briefka
@KCI

Niestety szkopół tkwi w tym, że w momencie podpisawania umowy, niezależnie od tego w jakim zawodzie będzie ta praca będzie podjęta,nie informujecie Państwo o tym ( nawet gorzej bo zatajacie fakt opodatkowania ). Dla ludzi wyjeżdżających po raz pierwszy jest to wielki zawód i nawet problem później w odzyskaniu należnego zwrotu podatku z tytułu pracy w UK. Okazuje się bowiem, że Ci Wszyscy biedni krótkoteminowcy pracują za raptem ok. 5000 zł miesięcznie. Nie o to chodzi, Szanowno Agencjo Pracy. Polecam mój wpis dotyczący pracy dla Firmy Elsta przy budowie spalarni w Bristolu. Pozdrawiam mimo wszystko Panie z Zarządu KCI

KCI

Proszę przesłać swoje CV, zobaczę jakie ma Pan doświadczenie, spotkamy się na rozmowie rekrutacyjnej, sprawdzimy Pana umiejętności z Autocada i wtedy będziemy rozmawiać o wynagrodzeniu. Zapraszam

carmell

ja jestem umowiony w tym tygodniu.w sprawie pracy jako monter tras kablowych w angli.napisze jak bylo na rozmowie po rozmowie oczywiscie

Witam, prosze o kontakt na numer 616645910 lub na maila info@kcigroup.pl

Anulek5000

Złodzieje i oszuści. Przykre ale prawdziwe. Ta firma tylko pogorszyła naszą sytuację i na pewno już nigdy nie damy tak się oszukać. Marne pieniądze, warunki mieszkaniowe bez jakichkolwiek podstaw - pościeli sztućców itp. ( o czym nie zostaliśmy poinformowani ) rypanie po 12h/7 bez ubezpieczenia i ściąganie kolosalnych opłat za wszystko. Dziękuję firmie KCI za powolne aczkolwiek skuteczne wykańczanie psychiczne i fizyczne mnie a przede wszysktim mojego męża. Gratuluję pomysłu.

@Anulek5000

Witam Panią, skąd ma Pani informacje, że Pani mąż nie był ubezpieczony?Za co KCI ściąga "kolosalne" opłaty? W jaki sposób KCI wykończyło Panią psychicznie a tym bardziej fizycznie? Proszę o konkrety wtedy będziemy w stanie odnieść się do Pani zarzutów.

Szymon

Pracowałem dla nich jako stolarz, według mnie firma nie jest najgorsza. Wynagrodzenie średnie ale jak się chce to idzie dobrze zarobić. Atmosfera ok, warunki mieszkaniowe też całkiem spoko.

unija frania

mam skończony kierunek studiów związanych z dotacjami z uniii i i wykorzystywaniem środków unijnych. a wię chcę pracować w zawodzie więc myslę o K.C.I. Group , czy jako świeżynka po studiach mam u nich szansę na zatrudnienie obecnie czy szukają moze ludzi z większym doświadczeniem? pozdrawiam serdecznie.

Zostaw merytoryczną opinię o K.C.I. Group - Poznań

K.C.I. Group