Opinie o jula.pl - Jula Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jula Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Jula Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jula Poland Sp. z o.o. w Lublin

Ana

Sklepy Jula są ostatnio tragiczne. W Kielcach 2 osoby na sklepie A pracy jak na 10. Ja rozumiem cięcia, oszczędności ale wyzysku ludzi już NIE. Ostatnio wolę iść do konkurencji chociażby, że zwglegu na niehumanitarne traktowanie ludzi przez waszą firme. Kasjerka się nie rozdwoi, ani nie roztroi wbrew temu co myślą kierownicy/ dyrektorzy czy kto tam rozdziela te etaty.

Klient

Sklep w Kielcach to chyba jakiś żart? Kolejki, brak pracowników na sklepie 1 czy dwie osoby mają wszystko ogarnąć? To jakaś kpina.

MK

W Kielcach w sklepie to jest jedno wielkie nieporozumienie. Kto to widział, żeby na tak dużym obiekcie były tylko 2 pracownice?! Kolejka do kasy ogromna, czeka się ponad 20 min a biedne Panie robią co mogą ale rzecz jasna nie są w stanie, zrobić wszystkiego. Nie polecam!!!

Niezadowolona klientka

Kielce - TRAGEDIA!! Na zmianie 2 dziewczyny, które mają ogarniać cały sklep?! Przecież to czysty wyzysk człowieka. Dziewczyny nie wiedzą czy mają kasować ludzi czy jakiemuś klientowi pomoc gdy prosi o pomoc. Ten sklep to jakaś pomyłka!

Doradca Klienta

Zaniosłem cv, po około 2 dniach zadzwonił chyba tl i umówiliśmy się na spotkanie nazajutrz. Rozmowa: Ja, TL i SM, miło sympatycznie, od razu byli na tak.

w jakich godzinach mogę pracować, dlaczego jula, języki, jak radzę sobie ze stresem i ile chciałbym zarabiać.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Ola

Placa marna i atmosfera beznadziejna...

Ks

Na jula kielce jest koronowirus

blabla
@Ks

a gdzie go nie ma? Wszędzie jest ;)

Niki

Witam. Czy dowiem.sie tutaj ike zarabia kierownik w Jula? :)

Eldo
@Niki

Raczej nazwał bym to jałmużna niż dobra pensja , przynajmniej u nas w sklepie

Sklep w Gdańsku z obecnym kierownikiem to jakaś kpina.

Tutejszy

Skąd taka opinia?

@pracownik

Od jakiegoś czasu ta firma to kpina. Kierownik jak kierownik, jak chce utrzymać stanowisko to musi robić to co "Góra" chce. Po co wylewać żale tutaj. Każdy kto ma łeb na karku już szuka innej pracy ;)

Byly
@pracownik

A gdzie se poszedł poprzedni dyrygent?

Lalamido
@Gość

A po co szukać innej, przychodze codziennie, raczej się nie przemęczam (jak ktoś lubi to tyra) i jeszcze mi za to płacą. Owocki mi kupują, znizki spore... Ludzieee bajka po prostu.

marian

tak skomplikowanego sklepu to jeszcze nie było labirynt kupując 1 artykuł jestem zmuszony przejść cały sklep do bani .i jeszcze jedno znalezienie obsługi to cud pan przy kasie powiedział że to sklep samoobsługowy a szukałem daszek a on w magazynie

Kaziu

Pracy w sam raz, dobra atmosfera. Generalnie nie narzekam

Kamil Koenig

MASAKRA!!!!!!!!!! trzy tygodnie czekamy na zamówienie nikt sie nie kontaktował że coś nie tak, że będzie opóźnienie podobno firmakurierska zauważyła usterkę ale mimo to to są trzy tygodnie!!!!!!!!!! sam zadzowniłem i łaskawie złożyli zamówienie ponownie z pięcioma kolejnymi dniami oczekiwania czyli MIESIĄC a w tym czasie płace za wynajem bo nie mam tego sprzetu to jest niewyobrazalnew dzisiejszym świecie, biznesie............JULA NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIDY!!!!!!! NIKOMU!!!!!!!!!!!

Kamil Koenig

Mariusz

Szkoda, że wcześniej nie przeczytałem opinii o tej firmie, same negatywne w necie, skusiła nas cena trampoliny, przed chwilą udało mi się dodzwonić do infolinię po 25 min oczekiwania i poinformowano mnie, że przesyłka będzie ok 8 dni a nie 3-5, dzisiaj pakują w Szwecji, zasłanianie się koronawirusem to kpina, cokolwiek zamawiałem w necie to przychodziło max 3 dni, trzeba to gdzieś zgłosić

Doradca
@Mariusz

Bardzo dziękujemy że zdecydował się Pan na zakupy w naszym sklepie. Zachęcamy jednak do zakupów w sklepie stacjonarnym aby nie narażał się Pan na niepotrzebne nerwy . Internetowe zamówienia zrobione przed samym weekendem przedłużają się i choć zależy nam na zadowoleniu klientów to nie wszystko zależy od nas . Pozdrawiam .

Aśka
@Mariusz

Ta Pani jako jedna z niewielu ogarnia ten "artystyczny chaos" w tym "sklepie".

Polk

Czy ktoś dostał w tym roku premię lub podwyżkę ?

Bulu bulu
@Polk

Tak

ks

W Kielcach Dyktatura Pawła B dobiega końca teraz udaje wielkiego obrażonego i siedzi na lewym zwolnieniu bo mu robić się niechce, Skończyły się czasy że się obijało i udawało się że pracuje. Jak to z Historii wynika każda dyktatura kiedyś się kończy

Iu
@ks

My tam nie pamiętamy żadnej dyktatury coś się pomyliło raczej . Teraz to będzie dopiero ciepło

To ja
@ks

Widzę ze korona wirus niezle spustoszył twój pusty łeb :) a co ty medyk jesteś żeby podważać opinie lekarza :) . Lewe zwolnienia to wam się skończyły a dyktatorem nigdy nie byłem . Nic mi się nie kończy jedynie to zdrowie którego mi brak ponieważ przez 4 lata za was pracowałem . A ty jak masz coś do powiedzenia to zapraszam :) . A co do kierownika to macie nowego wiec mam nadzieje ze w końcu będziecie zadowoleni dyktaturom :)

Paweł B
@ks

Naprawdę żenujące :) i zarazem śmieszne :) z kim mieliśmy do czynienia w tej firmie i ze tak słabe psychicznie osoby pracowały z nami, niczego się nie boje i nie jestem na nikogo obrażony :) to tak żeby zaspokoić twoja ciekawość . Podpisz się tak jak ja jak masz jaja, a jak nie masz to wróć do swojego naturalnego środowiska :) . I nie ty będziesz decydować o tym kiedy zmienię sobie prace :) napewno nie dam ci tej satysfakcji :) widzę innych kandydatów :) .

Hehe
@ks

Ludzie pracują w tej firmie dzięki innym ludzią , pracownicy którzy pracują kilka lat w firmie nie potrafią zalogować się do epixa i przyjąć dostawy :) to kpina :) . Pracować się nie chce jak się patrzy na ta niemoc i brak zainteresowania .Do pracy, ludzie przychodzicie ,do pracy :) do pracy :) sanatorium to Rabka Zdrój i inne uzdrowiska ,tu zarabia się na chlebek :) .

ks

W Kielcach teraz rządzi Paweł DYKTATOR .B

hh

A Partnerka Dyktatora Jza To WIELKIE GUMOWE UCHO

Qwerty
@ks

Rodzinna atmosfera ,cztery ręce teraz wynoszą towar towar...

We
@ks

Paweł dyktator szkolenie to chyba u kima dyktatora z Korei przeszedł

#$$$$$$$
@Qwerty

Lepkie ręce mają

Wr
@We

Nie ma to jak dyktatura wprowadzona brzez dyktatora w kielcach

@Qwerty

Tyle tych buziek nastawianych ze chyba nawet tylu pracowników nie przewinęło się przez ta firmę :) co dziennie można polubić komentarz wiec ktoś siedział 30dni i codziennie wciskał lubię to :) fajna jesteś powinnaś w cyrku pracować

Ior

Przypominam, że owe forum służy to wypowiadania się na temat warunków pracy a nie do rzucania obelgami i innymi podobnymi epitetami w jedna i druga stronę . Pozdrawiam

@Wr

Działa i zawsze działała kilka osób z głowa na karku reszta to dodatek ???? taka sytuacja , kto pracował lub pracuje to wie . Mega pracowite chłopaki , pozdrawiam załogę z Kielc

Jóla
@We

Kierownik ma dyscyplinowac a nie byc dobrym kolegą.

Joachim
@Jóla

A to już zależy od podwładnych. Jedni lubią być napierniczani a inni oczekują wsparcia. I nie piszcie ze to nie przedszkole bo to do mnie nie przemawia a odpowiedni styl zarządzania . Pozdrawiam i do pracy rodacy, pieniążki trzeba zarabiać

Kielce

W Kielcach jest dopiero tragedia. Rzadzi grupka kolesiów którzy o kierownictwie wiedza tyle co nic.

@Kielce

O kierownictwie nie maja pojęcia, za to wiedzą jak się wynosi sprzęt ze sklepu. Nowi pseudo zastępcy kierownika to porażka...

GasAlarm
@Adam

Do pracy się weźcie a nie w toaletach na telefonach siedzicie albo chowacie się między regałami.

#$$$$$$$

Święta racja

gosc
@Kielce

kierownik z kielc teraz dowodzi w jankach

gosc
@gosc

Połowę załogi zwolni teraz tam....

lolipop
@gosc

Jak tam nie ma kogo zwalniać xD I tak się dziwie że to wszystko jakoś funkcjonuje.

Lolihop
@lolipop

Funkcjonuje i bedzie funkcjonowac... dopóki funkcjonuje w szwecji to będzie tez w Polsce. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze.

@Adam

Przepraszam jakieś konkrety czy tylko straciłaś prace i w dodatku straszyła panem P. Grab ze nas pozwalnia bo kolega ???? to jest handel i ciężka praca nie ma miejsca dla śpiewaczy operowych i kameralnych przyjęć w firmie ???? mysle ze zakład pogrzebowy nadal działa prężnie pani Martyno ???? i realizuje pani tam swoje marzenia .

Kielce

Jeśli podejście do pracownika nadal będzie takie jak dotychczas, to nikt nie będzie chciał pracować. Jeśli ktoś pracuje to z przymusu, ponieważ cały czas są pretensje, chyba po to by pracownicy nie prosili o podwyżki. Fajna załoga, ale wśród kierowników jedna osoba, która notorycznie psuje atmosferę swoimi nerwami i pretensjami. Zero zrozumienia dla pracownika, a podobno taka rodzinna firma.

Hmmm
@Kielce

Niedlugo nikt nigdzie nie bedzie pracowal. Trzeba bedzie do Szwecji jechać. Tam nikt nie panikuje i jakos wiekszej tragedii niz gdzie indziej nie ma.

@Kielce

Nigdy wcześniej nie słyszałem takich bredni jak można pracować z przymusu, chyba tylko taki kretyn jak ty który nie potrafi sobie znaleźć innego zajęcia . To nie wina kierownika tylko twojego niedorozwinięcia. Tylko tu potrafisz pisać jakieś bzdury debilku na nic więcej was nie stać .

@Kielce

A kiedy zmieni się podejście do pracodawcy piszesz tylko o tych pracownikach a co z pracodawca ? Jeszcze nie widziałem żeby ktoś komuś za darmo pieniądze rozdawał jaka chcesz podwyżkę jak ty nawet na siebie nie potrafisz zarobić . Jaki problem załóż sobie własna firmę a nie chodzisz śmierdzisz i komuś (usunięte przez administratora) zawracasz . Będziesz wtedy zarabiać do woli :)

@Kielce

Ten twój skowyt w internecie najbardziej obrazuje twoja osobę :) jest to ostatnie miejsce gdzie masz coś do powiedzenia :) Naprawdę żałosne ze tacy ludzie w tych czasach :) gorzej niż zwierzęta . A co do pracowników Jula Kielce to :) :) :) pozostawia wiele do życzenia , krótko mówiąc ludzie bez doświadczenia handlowego widać ze z łaski do pracy przychodzą , męczą się ewidentnie męczą się :) . To nawet nie pracownicy a powiedział bym bardziej wczasowicze, mam nadzieje ze turnus się kiedyś skończy :) i zrozumiecie po co się przychodzi do pracy .

Lolo
@Hmmm

Naucz się pisać chamico zdesperowana

Yoo
@Kielce

Nikt nie ma nerwów i pretensji do ludzi którzy pracują . A jak jesteś nierobem to może w zakładzie pogrzebowym znajdziesz coś dla siebie ???? pozdro Kielce

Wtf

Skrócili godziny otwarcia ale wydluzyli czas pracy z klientem. To ma być dbanie o dobro pracownika????? To farsa!!!!!

T.M
@Wtf

Nic nowego, pracownik w tej firmie zawsze był na ostatnim miejscu.

Smutny
@T.M

Świeta racja teraz w dodatku maja jeszcze pretekst żeby podwyżek nie dawać . My ryzykujemy a i tak firma się na nas wypnie . Smutne ale prawdziwe

Ariell
@Smutny

Najpierw zróbcie budżet i wynik a później o podwyżkach myślcie !! Mniej na telefonie między regałami i w toalecie a więcej od siebie zaangażowania. Pozdrawiam.

TM
@Ariell

Dalej te same puste frazesy ;) zrób budżet który jest porównywany do tych ktore byly robione przed wprowadzeniem tenzingu? Firma swoimi decyzjami pozbawiła pracowników premii na minimum rok więc Skoncz bredzić.

Ariell
@TM

Bredzic, marudzić i narzekać jak by za to Wam płacili to byście byli milionerami

TM
@Ariell

Bredzisz to póki co tylko i wyłącznie Ty :) czyżby jakiś kierownik? Boli bo trzeba się wreszcie z biura ruszyć? To nie koniec świata uwierz.. nie jest to powód do wylewania swojej frustracji na pracowników.

Eryk
@Ariell

Oj biedny kierownik ...... trudno przyznać że z punktu widzenia pracownika jest coraz gorzej . A i nie pisze za regału nawet nie ze sklepu.

Olo
@Ariell

Nie chodzi o podwyżki. Pomyśl, że nie masz żadnej ochrony. Jedyną jest mniejsza liczba klientów. Racją jest, że czas pracy z klientem został wydłużony. Pracujemy o godzinę krócej na drugą zmianę. Nic więcej nie zrobili. Płyny do dezynfekcji nie działają na wirusy. Klienci robią co chcą. I co z tego, że godzinę krócej jak od rana dwie godziny do przodu?

Who you yeah bunny
@Smutny

To wypnij sie pierwszy

Ooo tyy
@Wtf

Ty sie ciesz ze masz pracę

Bbdd

Kierownicy potrafią nas zmobilizować i pozytywnie nastawić. Jesteś prawdziwym coachem... Brawo.

Rico
@Ooo tyy

O to jest przykład jak kierownicy pięknie motywują pracowników do pracy. Zawsze ta dama gatka

JOOLa
@Rico

Was sie nie da motywowac już. (usunięte przez administratora) Motywacja to juz byla, teraz czasy pracownika sie skończyły, na dzien dzisiejszy walcz o.prace. KONIEC laby. Niedlugo jesli będziesz mial wogole prace to jak ci na chleb starczy to będziesz tydzien usmiechniety chodzil a większośc bedzie niestety smutna i glodna. Wybieraj wiec...

bbbbb
@JOOLa

Trzeba to zwalniać a najlepiej izolować tłuków z takim podejściem do pracownika jakie prezentujesz.

Look

Poczekamy zobaczymy... Kto ma rację. Kasa za nic hahha

Oooo ty!
@bbbbb

Daj cos od siebie a nie tylko czekasz na wypłatę. Codziennie dajesz z siebie wszystko czego firma wymaga? Nie sądzę.

Hej szalała...
@bbbbb

Dałeś wlasnie powód swoim slownictwem i postawą w tych trudnych czasach żeby tobie podziękować. Myslisz ze jestes anonimowy? Hahhahha masz ladne IP z miasta....

G8
@T.M

Co ty mowisz? Przeciez firma to pracownicy, prezes to tez pracownik Juz dawno w tej firmie nie pracuję ale wlasnie w jula brakowało rygoru w pracy. Może teraz jest inaczej o ktos sie wzial za leniuchow.

Kandisat

Czy kierwonicy sklepów dostaja sluzbowe samochody?

Blablacar
@Kandisat

Niektórzy sie zalapali na służbowe wolwo

Zostaw merytoryczną opinię o Jula Poland Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Jula Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jula Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jula Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jula Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jula Poland Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jula Poland Sp. z o.o.