Opinie o jula.pl - Jula Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jula Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Jula Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jula Poland Sp. z o.o. w Lublin

Jaka jest stawka początkowa w Jula Poland Sp. z o.o.? 18 lipca na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Doradca Klienta.

Julka

Jeżeli interesuje Cię praca za najniższą krajową, bez żadnych premii, szkoleń i szansy rozwoju a do tego lubisz zasuwać za 3 i słyszeć, że musisz się bardziej starać to jest to praca idealna dla Ciebie ????

Emilka

Praca dla zdesperowanych. Niestety płacą najniższą krajową. Do tego potrącają jakiś dodatkowy podatek. Na rękę wychodzi 2,5- 2,7 na rękę. Powodzenia

Dyzio
@Emilka

Jaki dodatkowy podatek? Bo przecież od każdej wypłaty idą podatki do US i składki do ZUS. Tobie coś więcej potrącają? Przecież teraz minimalna to 2780 zł netto więcej jak może ci wyjść 2500zł? Próbowałaś to wyjaśnić?

@Emilka

No nie jest to specjalnie kusząca pensja. Idzie chociaż dorobić w jakiś weekend? Albo zostać po godzinach?

Tomasz

Ostatnio robiłem dość duże zakupy w Jula w Lublinie i spotkała mnie dosyć nieprzyjemna sytuacja z pracownica działu narzędzia (brunetka z krótkimi włosami) nie umiała wytłumaczyć mi obsługi sprzedawanych przez nią narzędzi. Pani ta miała nieprzyjemny wręcz odpychający wyraz twarzy, potraktowała mnie jak natręta. Nadmieniam, ze nie był to pierwszy raz kiedy obsługiwała mnie ta „bardzo sympatyczna Pani” i ostrzegam wszystkich potencjalnych klientów o omijanie tej Pani na tym dziale.

Waldemar
@Tomasz

Tomasz tez miałem nieprzyjemne spotkanie z ta Panią tylko na obsłudze klienta.

Wiecie może, czy w Jula Poland Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Czacha

Raczej tylko u was, zresztą wystarczy spojrzeć na wyniki żeby domyśleć się gdzie są robione lewe karty. Oczywiście wszystko aby tabelki sie zgadzały????

Franek Kimino
@Czacha

W tej firmie to chyba jedynie tabelki się zgadzają, exel wszystko przyjmnie

Mirosław
@Franek Kimino

Skoro tylko tabelki się zgadzają to co się nie zgadza? Taki dosyć ogólny ten Twój wpis a akurat myślę, czy nie aplikować tu do pracy. Jakiegoś konkretnego działu/stanowiska Twoja wypowiedź dotyczy? Sprecyzuj to będzie mi łatwiej o coś zapytać konkretniej hehe.

Zbyszek

Jak jedna osoba na zmianie to faktycznie dużo roboty? Nawet wyjść odpocząć nie można, co? A za zakładnie kart jest premia? Np. od ilości klientów które ją wezmą? Masz jakieś dodatki które choć trochę cię motywują?

@Zbyszek

Idziesz na przerwę i masz wywalone,niech kasjerki i punkt obsługi użera się z klijentami. Ogólnie najlepiej posiedzieć na magazynie i po udawać że czegoś się szuka. Ta premia to najwyżej dobre słowo od kierownika "co tak słabo inni zakładają więcej,przecież zawsze można postarać się bardziej" ogólnie coraz większa tragedia się robi

Doradca Klienta

Zaniosłem cv, po około 2 dniach zadzwonił chyba tl i umówiliśmy się na spotkanie nazajutrz. Rozmowa: Ja, TL i SM, miło sympatycznie, od razu byli na tak.

w jakich godzinach mogę pracować, dlaczego jula, języki, jak radzę sobie ze stresem i ile chciałbym zarabiać.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Ala

Witam. Praca w Jula to nieporozumienie. (usunięte przez administratora) straszny za najniższą krajową. Brak możliwości rozwoju i wieczny (usunięte przez administratora)od kierownika za wyniki.

@Ala

Trzeba robić wyniki ale premii się za to nie zobaczy? To nieźle może zdemotywować. A jakieś benefity dają? Pracownikowi coś przysługuje z funduszu socjalnego?

Walić Jule

Jula w Gdańsku nie już wolę wybrać Agatę albo komfort niż to (usunięte przez administratora) nie mogę nic przymierzyć nie można nic ściągnąć jednym słowem dramat gdy zapytałem się czy można ściągnąć to z góry dostałem odpowiedź nie to nie jest do jeżdżenia po sklepie

Kierowca

Czy magazynier ma problem z alkoholem?już parę razy był wyczuwalny od niego ,co na to kierownictwo?

AA
@Kierowca

Ale gdzie?

Franek Kimono

Pracowałem z magazynierem i nie wyczuwam zapachu alkoholu. Może to Ty jako kierowca jesteś na bani i czuć od Ciebie?

@Franek Kimono

Ale dyskusja. Chyba jest ochrona która sprawdza takie rzeczy albo kierownik. Zdarzało się już ze ktoś przyszedł do pracy na bani? Były konsekwencje?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Jula Poland Sp. z o.o.?

Czacha

Zależy od miejsca i ludzi z którymi przyjdzie ci pracować. Są sklepy przyjemniejsze i gorsze, zresztą jak wszędzie. Ciężko jest w pełni odpowiedzieć na takie pytanie, chyba że sprecyzujemy o jakim sklepie jest mowa.

Julek

Atmosfera to tylko w powietrzu jest dobra. Jak kierownicy będą mieć szacunek do pracowników to będzie lepiej. Tak to pracownicy traktowani są tak tania siła robocza. A ci siedzą w biurach i goooooowna robią i nie orientują się jak wygląda praca. Widzą tyle co na monitoringu

Franek
@Czacha

Lublin kiedyś był bombowy, ale od momentu kiedy zaczęła rządzić obecna kierowniczka to jest masakra, dużo ludzi przez nią odeszło ( wcześniej była PO). Potrafi zajeździć każdego.Porażka.

@Franek

Miałam okazję rozmawiać z obecną kierowniczką(wcześniej pełniąca PO) składałam CV ,osoba kompetentna podczas rozmowy pozytywnie wywarła na mnie opinię, jeżeli chodzi o odejścia jestem stała klientką i widzę te same twarze od otwarcia Jula w Lbn, więc chyba nie ,, zajeżdża każdego,,

Ona.
@Franek

Lublin nadal jest bombowy :) co do obecnej Pani Kierownik raczej nie jest Ona tam po to by budować relację przyjacielskie z pracownikami sklepu Owszem zapierdol jest ale Ty Franiu raczej musisz wiedzieć za co Ci płacą bo przecież nie za szwędanie się po sklepie i bujaniu w obłokach. Jak każdy chyba ma swoje obowiązki czy się mylę? Kto by nie był kierownikiem sądzę że nie pozwolił by sobie na spierdolenie renomy lub dobrego imienia sklepu. Pozdrawiam

@Franek

Moim zdaniem praca kierownika polega na sprawnej organizacji pracy i właściwym zarządzaniu , obecny kierownik jest tego dobrym przykładem. Kto nie rozumie słowa kierownik odsyłam do "Wikipedia". A swoją drogą nikt normalny nie dałby się zajezdzac..

Xyz
@Anna

Obecna Pani Kierownik jest osoba na odpowiednim miejscu. W końcu osoba która się do tego nadaje.

Tomy tomi
@Ona.

Nie no od relacji to ma pani kierownik rodzinę i kolegów zatrudnionych na markecie

Anno00

Wielkie brawo dla dyrekcji oddziału Jula Toruń za zwolnienie pracownika o imieniu Marcin. Niestety do pracy trafiają różne osoby i ciężko ocenić kto jaki będzie. Pan Marcin kilka dni temu dał klapsa jednej z pracownic, a drugą próbował dotknąć po kobiecości. Sprawa swój finał znajdzie na drodze sądowej, a osoby poszkodowane mają ogromne wsparcie całej dyrekcji. Pan Marcin od samego początku sprawiał trudności. Gdy pracownicy wyciągnęli dłoń i chcieli lepiej poznać go na imprezie firmowej, on dosłownie wyśmiał kilka osób, od startu traktował innych z góry. Do klientów również miał słabe podejście, był arogancki, nie uprzejmy, psykował i notorycznie uchylał się od pracy. Przez te trzy tygodnie jego pracy dosłownie nie zrobił nic o co kierownictwo go prosiło. W dodatku Pan Marcin sam kasował zakupione przez siebie produkty i niestety firma straciła na tym. Praktycznie każdy pracownik odczuł jego obecność, nasz bohater potrafił wejść do stołówki i zabrać komuś jedzenie, mówił każdemu, ze będzie szukać haka na niego. Gdy jakiś pracownik pytał Pana Marcina czy jest zajęty to ten się oburzał i wyzywał. Nawet do dyrektora niby w żartach rzucał obelgi. Do tego wszystkiego. nasz były pracownik czasami bywał bardzo pobudzony, wykrzywiał twarz i nerwowo się ruszał po herbatkach które sobie robił. Oczywiście niby herbatkach bo każdy wiedział czym to jest, już sam wygląd wiele mówił o szerokich zaintereowaniach tego Pana. Niestety policja potwierdziła, że jest to osoba powiązana z światem dopalaczy. Na całe szczęście w środę Kierownik zakończył współpracę z tym Panem. Został on zwolniony dyscyplinarnie a wktórce odbędzie się rozprawa sądowa z jego udziałem. Brawo dla załogi Jula Toruń.

aremp
@Anno00

Mogę potwierdzić, ze była to soba nie zdolna do takiego typu pracy. Z nikim się w zakłądzie nie potrafił dogadać a ja sama byłam ofiarą jego agresji. Z tego co wiem, to zastraszał też jednego z pracownikó magazynu, nie raz sugerował pobicie i wyśmiewał jego wzrost. Przy kobietach był bardziej otwart i każdą chciał poderwać. Można mówić na prawdę długo o Panu Marcinie. Ja będę przestrzegać w Toruniu każdego kto będzie chciał go zatrudnić. Mężczyzna mieszkał wcześniej w Bydgoszczy ale po zerwaniu z partnerem przeniósł się do nas do Torunia. Wszystko na szczęście za nami i cała firma może odetchnąć z ulgą. A Pan Marcin oby trafił do odpowiedniego zakładu.

julator
@Anno00

Również potwierdzam, ze taka osoba była u nas w Toruniu i poważnie zakłóciła pracę sklepu. Wiele razy był przyłapany na próbach oszukania na zwrotach czy kasie. (usunięte przez administratora)

kama
@julator

Wielkie brawo dla całego sklepu Jula Toruń oraz dla dyrekcji za profesjonalizm i odwagę nawet w tak trudnym przypadku. Cieszymy się, że najgorsze mamy za sobą a blizny szybko się goją. Cała załoga stanęła na wysokości zadania i nikt nie dał się ponieść emocją.

AK
@kama

Przez to obrażanie chłopak się powiesił. Podobno nie mógł znaleźć pracy długo i z mieszkania go wyrzucili. No ale do pracy i tak się nie nadawał za młody był, ile on miał 19lat? Jego matka teraz chce pozwać market Jula.

Ciupek

Hahaha nie poszła (usunięte przez administratora) premia Tylko kierowniki teraz będą chodzić na urlopy bez wypisywania godzin w wniosku. Zresztą zawsze wpadnie dodatkowa wypłata.

Lila

Ile zarabia funkcyjny pracownik kas? Czy od razu jest umowa o pracę?

Xxx
@Lila

Najniższa krajowa, umowa o pracę ale robisz tak na prawdę wszystko. A nie ma kto za ciebie siąść na kasie jak chcesz pójść do łazienki.???????? Traktują pracownika gorzej niż szmatę do podłogi odradzam tą firmę!!!

@Xxx

jak to nie ma kto? To po ile osób jednocześnie jest? I czym pozostali się wtedy zajmują?

Haha
@Bożena

Ja kto czym? wystarczy się dobrze rozejrzeć, wszystkim tylko nie tym co trzeba..

Iza

Zainteresowało mnie stanowisko doradcy klienta. Wiecie jakie są aktualne godzinowe stawki na tym stanowisku? Netto najchętniej :) Nie widzę w ogłoszeniu nic o premiach. Macie jakieś? Coś dodatkowego wpada do podstawowego wynagrodzenia?

Żenada

Dadzą Ci najniższą krajową albo Lecenie a całokształt cukrują "atmosferą". Kawka expressik zmywarka socjal. Oni to sobie w koszta wrzucają a ty masz się cieszyć jak (usunięte przez administratora) z bateryjki z pustym kontem. Atmosferą zas to chyba tylko w samoświadomości na górze bo na dole to fałsz i obłuda

Kierownictwo Wrocław to jakiś mentalny dramat.Jako klient który był 2 tygodnie temu z żoną i w tym tygodniu sam s,potkałem dwukrotnie taką samą sytuację ,poniżanie pracownika przy ludziach .To się w głowie nie mieści .Informuję rownież że dzisiaj zglosiłem mailowo takie zachowanie inspekcji pracy ,bo pracownicy ze strachu pewnie sami tego nie zrobią.Sam kilkanaście lat temu miałem szefa sadyste więc wiem co to znaczy i im wspólczuję a jestem bardzo wyczulony na takie zachowanie.Z resztą sporo tutaj komentarzy o "kierownictwie " z wroclawia.Przykre.

Klientka
@Marek

Byłam świadkiem takiego samego zachowania przed świętami.

Edward
@Marek

Inspekcja Pracy coś zrobiła w tej sprawie? Wiadomo coś?

Jaro

To prawda

Czy w mieście Toruń da się zarobić więcej niż 9200 pracując jako brak?

Gosik

niezły żar.... z resztą nawet jak by się dało to nie warto

@Gosik

ten brak mnie zaskoczył... czyli na żadnym ze stanowisk tutaj tyle nie wyciągniesz? a ile by wynosił taki potencjalny max i na jakim stanowisku wtedy oraz za jaką konkretnie pracę?

Gdansk

Jak sytuacja w Gdansku, zarobki, atmosfera, ludzie ? Chce zlozyc papiery ale slyszalem zle opinie na temat tej firmy tzn konkretnie tej placowki

Marlin
@Gdansk

Ludzie sobie(usunięte przez administratora) obgadują, tu uśmieszki a za plecami...szkoda gadać. Wiadomo z kim trzeba trzymać żeby miec uklady. Czas wymienić kadrę "zarządzająca" bo będzie jeszcze gorzej. Kasjerki są traktowani gorzej niż pozostali pracownicy, za wszystko zbierają opier, zarówno od managerów jak i klientow

Sebastian
@Marlin

Oj to niedobrze, niedobrze. Jakieś skargi czy zażalenia pewnie też są olewane? No i jak z kasą to tu wygląda? Jakie są zarobki?

Julian
@Sebastian

Zarobki masakra, biedronka jest o niebo lepsza pod względem kasy. Dlatego też odszedłem. Roboty za 3 a kasa ciągle z przed lat. Porażka

Wanda
@Julian

A wszyscy pracownicy obsługują kasę fiskalną? W sensie takim, czy jak odchodzisz to masz doświadczenie do np. sklepu spożywczego i biorą Cię bez problemu.

Pio
@Gdansk

Nie nie nie strasznie

@Pio

Czyli odradzasz? Pracowałeś? Czytałem że wypłaty nie za wysokie ale chyba jakieś benefity dają. Na przykład na święta. Były bony albo chociaż wigilia pracownicza?

@Pio

ciekawa bym była czy to odnośnie atmosfery czy faktycznie tych zarobków. wysiłek w pracy jak bardzo jest co do nich adekwatny?

Klient

Jestem częstym klientem w Jula Słupsk Pani która pracuje na kasie (puszystej postory) jest bardzo opryskliwa i kłoci się z klientami przy kasie

Klientka
@Klient

Chodzi o Magdę?

Wojtek

Kupiłem wózek transportowy. W opisie widnieje dosyć wyraźnie, że nośność do 500 kg. Przy 200 kilogramach strzeliła opona. Wszyscy wiedzą jaka jest ich jakość. Próbowałem kupić koło poliuretanowe, aby mieć spokój na dłużej. Okazuje się, że wózek ma nietypową średnicę osi. - 16 mm przy 40 cm całkowitej średnicy. Nigdzie nie można kupić. Na infolinii, najpierw kazano podać mi numer katalogowy, aby dobrać koło. Kiedy znalazłem, uzyskałem informację, że wózka nie ma w ofercie i kółka nie dobierze, a w ogóle części zamiennych już nie ma. Pani Agnieszka konsekwentnie starała się mnie spławić. Nie ma już w ofercie, nie ma części i co ja jej głowę zawracam. Mogę sobie pójść do sklepu i dopasować, tylko po co, skoro nie ma.

Niedawno zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Doradca Klienta w firmie Jula Poland Sp. z o.o.. Czy wie ktoś, jakie mają oczekiwania wobec kandydata?

JestOk

1. Wszystko zależy jak zaczarujesz pracodawcę.. Jak masz gadane i potrafisz wcisnąć bajkę o superowym wężu ogrodowym to jesteś na plus. 2. Pytanie podstawowe : jest Pan sam na sklepie podchodzi klient i pyta o wiertarkę a kompletnie się na nich nie znasz i jak się zachowujesz? Odpowiedź: mamy na sklepie wiertarki takie i takie.. Do czego potrzebna? Czy ma być do ciężkich prac budowlanych czy lekkiego remontu w domu? Polecam ta bo jest lekka ma świetny akumulator i nawet żoną nie będzie mieć problemu z użytkowaniem.. 3. Lek wysokości nie jest mile widziany potrzebne badania do 3m. Chyba że powiesz na dzień dobry że nie możesz bo źle się czujesz na wysokości i 2olisz pracować na niższych półkach. 4. Czy jesteś klientem sklepu i jak oceniasz aktualna obsługę i co byś zmienił 5. Jak powinny być poukładane wystawy itp. Jak najlepiej dla klienta, ceny prawidłowo pod artykułami, poukładane z sensem a nie po całym sklepie np buty koło skarpetek itp. 6. Zapytaj o dojazd Czy masz ok? 7. O poprzednie pracę dlaczego zrezygnowałeś, faktycznie patrza na doświadczenie i ilość czasu przepracowana na danym stanowisku. 8. Odezwa się do tyg. Jeśli Cie przyjmą- możesz powiedzieć że czekasz na odpowiedź czy na tak czy na nie bo chcesz wiedzieć na czym stoisz 9. Ja byłem w marynarce i koszuli i zapytał się mnie kierownik czy ubiór budowlany mi nie przeszkadza 10. Umowa na zlecenie na miesiąc później na rok jak spasyjesz.. obsługa kas, klientów, rozładowanie towarów.. A i najlepsze pytanie Jaki powinien byc kierownik sklepu lub osoba stanowisko wyżej. Jak chcesz być traktowany ;) Tu możesz powiedzieć ze nie chcesz mobbingu i wyścigu szczurów, żebyś nie został sam z paletami towaru jak do żądania są 0rzydzielone 2 osoby, kultura osobista i miła atmosfera( podobno to najwazniejsze) , ja zwracam uwagę na szacunek i żeby mi ktoś nie latał do szefa z kazda skarga tylko pokazał jak naprawić lub poprawić witrynę żeby było ok.

Werka

A jak pracuje się w Łodzi? Jakie zarobki i atmosfera? Może ktoś odpisać?

Nik
@Werka

Spoko zespół, fajni ludzie, super atmosfera! Kazdy miły I bardzo pomocny! Zarobki, jak wszędzie, szału nie ma, ale jest wiele rzeczy, które sprawiają, że dobrze się pracuje.

Nika
@Werka

Kierownika teraz mają super. Kasa pewnie najniższą w kraju. Ekipa spoko

Wanda
@Nika

Czemu akurat w Łodzi miała by być najniższa w kraju? A to nie jest tak, jak w każdej sieci, że zarobki są takie same na danym stanowisku, ew. jakiś dodatek stołeczny w Warszawie?

Nika
@Wanda

Bo w Łodzi zarabiało si najmniej i pewnie jest tak i teraz np w 2013 r my mieliśmy brutto 2500 a w Warszawie 2500 na reke

Zostaw merytoryczną opinię o Jula Poland Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Jula Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jula Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jula Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jula Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jula Poland Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jula Poland Sp. z o.o.