Adams Usługi Remontowo-Montażowe Zbigniew Łotocki

Żary

Opinie o Adams Usługi Remontowo-Montażowe Zbigniew Łotocki

3x X

Zgadza sie to, co pisza przedmowcy. Szef tego calego bagna ma sie za niewiadomo kogo, jakby byl Bogiem - wszystkich ma za nic, pracownikow, klientow.... Robi tylko ladne oczy i opowiada rozne niestworzone historie. Panuje tam obluda, klamstwo i obiecanie gruszek na wierzbie. Firma z zewnatrz moze i robi wrazenie, ale odeszlo juz z tamtad duzo dobrych ludzi, ktorzy znali sie na robocie, ale w koncu zmadrzeli.

xxx

ogólnie ujmując sprawa z Panami Łotockimi wygląda następująco : przychodzi sie na rozmowę ładnie pięknie, dostaniesz umowę ale kiedy ? tego nie wie nikt . O umowę można prosić się miesiącami. Zostaje się przyjętym na jedno stanowisko, a w praktyce ma się być od wszystkiego . Gdy ma dojść do podpisania umowy, przychodzi Pan Szef Szefów i wypłaca gotówkę do ręki, po czym stwierdza, ze pracowało się dobrze aczkolwiek na te miejsce jest inna osoba. W podsumowaniu : *pracować można i miesiąc bez umowy *po czasie dostaje się za przepracowany czas śmieszne pieniądze. *praca jest zwyczajnie na czarno bez odprowadzania składek, bez ubezpieczenia, bez niczego, pracownik jest a, że nie ma umowy to za chwile go juz nie ma.

adams
@xxx 05.05.2016 12:23

Szef Adamsa tylko obiecuje, ze da umowe wieksza pensje i nigdy tego slowa nie dotrzymal. Placi ludziom na konto najnizsza krajowa a pod stolem reszte. Ustawil syna, ziecia i Bog jeden wie kogo jeszcze ze swojej rodziny. A gdyby nie pracownicy, ktorzy nie maja zadnej motywacji do pracy szefo nie mialby tego co ma teraz

Zostaw opinię o Adams Usługi Remontowo-Montażowe Zbigniew Łotocki - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adams Usługi Remontowo-Montażowe Zbigniew Łotocki