Opinie o Centrum Handlowe Adams Łotoccy sp.j. w Żary

counter
3 4 20 5 1
Agnieszka Nowy wpis

Interesuje mnie pozycja Kierownika sklepu Vox, ile godzin miesięcznie będę spędzać w sklepie na tym stanowisku? Wiem, że niektóre firmy zatrudniają kierowników na zasadzie kontraktu B2B, co wiąże się z nienormowanymi umową godzinami pracy. Jak sytuacja wygląda w tej firmie? Jeżeli ktoś ma informację dotyczące wynagrodzenia, też chętnie usłyszę:)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 119 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Centrum Handlowe Adams Łotoccy sp.j.?

Radek

@Hubert To forum pracownicze a ten wpis dla mnie to czysta inspiracja konkurencji!!

Hubert
@Radek

Radek jakiej konkurencji ????byłem klientem i napewno drugi raz nie popełnię tego błędu ✌️????

Maciek
@Hubert

Ja tam polecam.

Maria Nowy wpis
@Maciek

Ja tez polecam.

Paweł Nowy wpis

czy odzież jest dawana na początku pracy za darmo, czy trzeba za nią płacić? Co dokładnie wchodzi w strój roboczy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Miro

Opinia Lee to zwykly stek bzdur sfrustrowanego bylego pracownika który poprawia sobie samopoczucie jak obrzuci innych błotem. W celu podbudowania swojego ego proponuję wizyte u psychologa a nie anonimowe pisanie kłamstw.

Xxx

To majsidniejsza firma w Xarach a szef najlepszy na swiecie.

lee

Firma w której pracownicy są traktowani byle jak ,oczywiście oprócz rodzinki i (usunięte przez administratora).Jak idziesz na chorobowe to musisz się liczyć z tym że prędzej czy póżniej zostaniesz zwolniony.płaca to najniższa krajowa a o premii czy jakimkolwiek dodatku na święta to możesz zapomnieć.Szef traktuje ludzi jak zwykłych (usunięte przez administratora)nie ma nawet miejsca gdzie pracownik mógłby przyzwoicie zjeść posiłek.Nie ma równiż szatni aby pracownicy różnych płci mogli się przebrać.Szef dużo wymaga ale od siebie nic, (usunięte przez administratora)

Pyton
@lee

Bądź pewna Karma Wraca pamietaj to się zemścić prędzej czy później

xxx

W tej firmie nikt nie otrzymuje odzieży ochronnej,nie ma ustalonych przerw dla pracownika.Obsługa niemiła dla klienta na pytanie gdzie jest dany asotyment zamiast ruszyć (usunięte przez administratora) to brzydko pokazują palcem.Nikogo nie interesuje że klient jest w sklepie i w ich obecności używają wulgaryzmy.Szef jest na tyle chytry że przykręca ogrzewanie w okresie zimowym i każe pracownikom kupować sobie papier toaletowy bo za dużo zużywają a klientów zachęca darmową kawą.W taki sposób się dorobił na czyimś garbie.W firmie nie dba się o stan techniczny samochodów dostawczych które są w opłakanym stanie ,insp.ruchu drogowego powinna się tym zająć.Oprócz dupowłazów i donosicieli każdy inny pracownik to potencjalny (usunięte przez administratora) dlatego wszędzie zmontował kamery.

Hubert
 Rekomendacja

Jeśli chodzi o drzwi okna bramy szczerze nie polecam lepiej pojechać gdzieś dalej nawet niż czekac łaskawie na informacje o dostawie ze sklepu Adams nie polecam nikomu tego działu

Użytkownicy czekają na odpowiedź 582 dni.

Czy w Adams Usługi Remontowo-Montażowe Zbigniew Łotocki zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

były pracownik

jestem byłym pracownikiem. Szef nigdy nie dotrzymuje słowa jeśli chodzi o jakiekolwiek ustalenia. płaci najniższą krajową a reszta pod stołem. powinien za tos się zabrać Urząd Skarbowy. Dużo mówi i mało robi (firma ma pracowników tylko dla tego, że ma duży dar przeciągania ustaleń i dzięki temu ludzie łudzą się że cos się zmieni. Po roku każdy wie z kim ma do czynienia). Tylko wymaga i pogania. Nie znam gorszej atmosfery pracy niż w Adamsie, a pracowałem w wielu miejscach. Po roku człowiek czuje się jakby robił w kamieniołomach. ODRADZAM komukolwiek. Chyba że ktoś szuka pracy na przezimowanie. Odradzam także robić tam zakupów ponieważ w ten sposób wspieramy niewolnictwo w naszym kraju

Sump

Szef jedna wielka tragedia Widać że dorobił się w niemczech na burakach:-) Żadnej umowy nikomu nie daje A jak da to najniższa krajowa Wszyscy zapier.....ją jak Beduini

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Adams Usługi Remontowo-Montażowe Zbigniew Łotocki? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

3x X

Zgadza sie to, co pisza przedmowcy. Szef tego calego bagna ma sie za niewiadomo kogo, jakby byl Bogiem - wszystkich ma za nic, pracownikow, klientow.... Robi tylko ladne oczy i opowiada rozne niestworzone historie. Panuje tam obluda, klamstwo i obiecanie gruszek na wierzbie. Firma z zewnatrz moze i robi wrazenie, ale odeszlo juz z tamtad duzo dobrych ludzi, ktorzy znali sie na robocie, ale w koncu zmadrzeli.

xxx

ogólnie ujmując sprawa z Panami Łotockimi wygląda następująco : przychodzi sie na rozmowę ładnie pięknie, dostaniesz umowę ale kiedy ? tego nie wie nikt . O umowę można prosić się miesiącami. Zostaje się przyjętym na jedno stanowisko, a w praktyce ma się być od wszystkiego . Gdy ma dojść do podpisania umowy, przychodzi Pan Szef Szefów i wypłaca gotówkę do ręki, po czym stwierdza, ze pracowało się dobrze aczkolwiek na te miejsce jest inna osoba. W podsumowaniu : *pracować można i miesiąc bez umowy *po czasie dostaje się za przepracowany czas śmieszne pieniądze. *praca jest zwyczajnie na czarno bez odprowadzania składek, bez ubezpieczenia, bez niczego, pracownik jest a, że nie ma umowy to za chwile go juz nie ma.

adams
@xxx

Szef Adamsa tylko obiecuje, ze da umowe wieksza pensje i nigdy tego slowa nie dotrzymal. Placi ludziom na konto najnizsza krajowa a pod stolem reszte. Ustawil syna, ziecia i Bog jeden wie kogo jeszcze ze swojej rodziny. A gdyby nie pracownicy, ktorzy nie maja zadnej motywacji do pracy szefo nie mialby tego co ma teraz

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Handlowe Adams Łotoccy sp.j. - Żary

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad