Opinie o Ergolet Polska Sp. z o.o. w Jasień

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ergolet Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ergolet Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ergolet Polska Sp. z o.o. w Jasień

Irena

Z tego co widzę ktoś ostatnio narzekał, że firma nie przyjmuje ludzi i że na magazynie jest trudno, bo niby trzeba dużo liczyć. Ale co w ogóle liczyć? Towar? To tutaj nie ma żadnych komputerów, które robią to za człowieka u nich? I czemu nie przyjmowali ludzi, mieli po prostu dobry stary skład? Wie ktoś?

@Irena

Niestety nie inwestują w nowe technologie informatyczne zarządzające magazynem a Menadżer produkcji ma na wyłączność program NAV który obsługuje jako firma zewnętrzna i oczywiście wystawia co miesiąc faktury. Więc jak to ma działać - przecież nie podetnie skrzydeł kurze, która znosi złote jaja dla niego. Pani prezes natomiast nie zna się kompletnie na tym systemie nie mówiąc o jakiś nowinkach.

Wanda
@ja

A nie ma opcji pogadać z kimś o wyższym stanowisku o tym? Może zapewnią Wam jakiś nowy program?

@Irena

a co się liczy na magazynie? co za pytanie? mają bardzo dużo komponentów ale wszystko powiązane z erpem. kierownik magazynu, który zagościł aż na chyba 3 czy 4 miesiące próbował wprowadzić zasady rodem z e-commers, nie miał zielonego pojęcia o pracy w magazynie. ekipa jest raczej stała, z tego co wiem to ludzie pracują latami, więc o czymś to świadczy

Halina

A skąd wiesz, że ludzie pracują latami? Jesteś byłym pracownikiem?

AB
@ja

Powyższy wpis pochodzi pewnie od byłego kierownika magazynu, który w firmie był niecałe trzy miesiące. Zamiast na pracy, skupiał się na obrażaniu innych pracowników i wymyślaniu historii spiskowych (jak ta o kierowniku produkcji). Po kilku dniach pracy, stwierdził, że wszyscy pracownicy magazynu są debilami i ich „(usunięte przez administratora) na zbity pysk”. Jak to mu nie wyszło, zaczął obrażać resztę zespołu wyzywając ich od głupich panienek, konfidentów itp., licząc chyba, że przez konflikt w zespole, zyska na popularności Na szczęście tak szybko jak się pojawił, tak znikł.

Bożena Nowy wpis
@AB

a jak teraz sytuacja na magazynie? jak atmosfera? coś się zmieniło po odejściu tej osoby, o której tu wpis?

@ROM Nowy wpis
@Bożena

od kilku miesięcy jest nowy, kompetentny kierownik magazynu. szanują i dbają o ludzi więc atmosfera sprzyja normalnej pracy.

Irena Nowy wpis
@@ROM

A jakieś jeszcze konkretne zmiany dzięki temu zaszły czy odbiło się to głównie na atmosferze?

@ROM Nowy wpis
@Irena

całkiem niezła kasa i warunki pracy

Nie przyjmują ludzi ,mało płacą ,bardzo dużo liczenia nie każdy sobie poradzi na magazynie

gość

Nie przyjmują czy za mało płacą ? Jakieś konkrety ?

Martyna

Macie wyjazdy służbowe? Jak one wyglądają ? Macie służbowy samochód ?

Co tam się robi na magazynie co to za praca

Firma Ergolet Polska Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Leszno
Wiktoria

@gregor a jakie to były zmiany ?

Gregor

Po zmianach w 2018 roku jest coraz lepiej więc spokojnie można polecić pracę w firmie.

Atomowiec

Chyba pan @P ma BÓL (usunięte przez administratora) jeśli chodzi o pracodawce. Pewnie musiał zostać zwolniony za 0 wyniki. Firma godna polecenia :-)

Zośka

Czy odpowiedź z wynikiem rekrutacji jest telefoniczna czy na maila? Wie ktoś?

P.

Ergolet to stara nazwa obecnej firmy Winncare Polska. Firmę próbuje prowadzić sfochowana księgowa edytka (pseudo kłamczuszka)Brak jej merytorycznego przygotowania do tej funkcji co wychodzi na każdym kroku. Wraz z dareczkiem z Krakowa oraz ludźmi z Łodzi tworzy towarzystwo wzajemnej adoracji. Zdecydowanie odradzam.

Prac.
@P.

Dzięki edytce i jej CAŁEMU zespołowi (nie tylko z Łodzi z Dareczkiem na czele) udało się wykaraskać z problemów, które zostawił jej poprzednik:)

K.
@P.

Potwierdzam opinię P.

`
@Prac.

Jeśli nadal będzie się kierować swoimi animozjami i ślepo wierzyć swojemu zausznikowi z Krakowa (technikowi fizjoterapii po pięciu latach w medexie ;-) to wpędzi Was w jeszcze większe kłopoty.

filon

@P. No i proszę jak szybko można kogoś źle ocenić! Ja polecam firmę!!!

Hanna

@P. Może nie jest idealnie ale z całą pewnością nie jest tak jak piszesz.

Shaggy

Nie ty jedna.Mi też nie dali odpowiedzi, muszą się poprawić a szkoda fajna firma, psują sobie wizerunek

Izabela

Ciekawe czy dają odpowiedź na e-mail, czy to ściema

REALISTA83

Napisz coś proszę o zarobkach, Czy to prawda, że załatwiają dojazd dla ludzi z zielonej góry?

Zostaw merytoryczną opinię o Ergolet Polska Sp. z o.o. - Jasień

• Jak się pracuje w Ergolet Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ergolet Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ergolet Polska Sp. z o.o.
  • Lubska 17
    68-320 Jasień
  • NIP: 9281993580 KRS: 0000275111

Ergolet Polska Sp. z o.o.