Opinie o Expres Okna -Drzwi-Rolety Andrzej Caparczyk w Pyskowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Expres Okna -Drzwi-Rolety Andrzej Caparczyk. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Expres Okna -Drzwi-Rolety Andrzej Caparczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Expres Okna -Drzwi-Rolety Andrzej Caparczyk w Pyskowice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Expres Okna -Drzwi-Rolety Andrzej Caparczyk?

Ania z Gliwic Nowy wpis

Mogę śmiało polecić firmę, towar pierwsza klasa, obsługa w biurze na najwyższym poziomie, miła atmosfera.

Współpracownik Nowy wpis

Z tego co mi wiadomo, to firma rozstała się ostatnio z dwoma pracownikami którzy działali na niekorzyść pracodawcy i współpracowników, wiec opinia powyżej mało wiarygodna

Reżyser Nowy wpis
@Współpracownik

Jeśli chodzi o tych dwóch pracowników o których myślę to oni pokazali jak powinna wyglądać produkcja rolet .Zostali potraktowani nie godnie co do atmosfery jednym słowem można określić Tragedia kazdy fałszywy !

Klient

Polecam, firma konkretna i pomocna, pracownicy fachowi i otwarci

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Expres Okna -Drzwi-Rolety Andrzej Caparczyk odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jozek

Ta firma to tragedia. Nigdy wiecej .

???
@Jozek

Coś się stało? Słyszałem, że szef robi wszystko aby kryzys się za bardzo nie odbił na pracownikach

Wiktor

@jozek tragedia ? Co się tam wydarzyło?

Fajna atmosfera, płaca na czas, szef jak to szef załatany, ale zawsze można z problemem podejść, polecam

Przemysław

Dobrze wiedzieć, że panuje dobra atmosfera i szef płaci pracownikom na czas. Chciałbym ustalić jeszcze jakiego rzędu są to wynagrodzenia? Są one atrakcyjne, patrząc na stawki rynkowe? Daj znać, proszę.

Rolety

Firma Expres okna-drzwi-rolety jest producentem rolet, wiec chyba zaszła pomyłka.

Remik

Podpowiecie mi ktoś coś o aktualnej sytuacji w firmie? Interesuje mnie praca więc każda informacja może być pomocna.

koko

obsługa klienta SKANDALICZNA. Pretensjonalne, nie miłe podejście do klienta ! Nie dają gwarancji ceny. Dostajesz ofertę na inną cenę a kiedy zamawiasz okna cena się zmienia. Chwalą się szybkim czasem realizacji a to czysta bzdura! O wszystko trzeba dzwonić i się prosić. Nawet terminu montażu nie potwierdzają. ODRADZAM i PRZESTRZEGAM !

Kev

Kupiłem rolety firmy Expres Okna Drzwi Rolety - Pyskowice i nie polecam tej firmy. Jakość katastrofalna. Obsługa beznadziejna. Przestrzegam wszystkich przed zakupami w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Expres Okna -Drzwi-Rolety Andrzej Caparczyk - Pyskowice

• Jak się pracuje w Expres Okna -Drzwi-Rolety Andrzej Caparczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Expres Okna -Drzwi-Rolety Andrzej Caparczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Expres Okna -Drzwi-Rolety Andrzej Caparczyk
  • Strzelców Bytomskich 9