Firma Remontowo-Budowlana Rem-Bud

Gliwice

Opinie o Firma Remontowo-Budowlana Rem-Bud

rogacz

Jeżeli to firma prowadzona przez tego bandziora P.W. to przestrzegam wszystkich,oszust,krętacz i cwaniak jakich mało ,a przy tym zdradza zonę na prawo i lewo

były pracownik

Ostrzegam wszystkich którzy mają zamiar podjąć pracę w tej firmie nie płacą tylko ciągle obiecują największy oszust Weniger nie płaci nie odbiera telefonów dziwię się tylko żę nie można z tym zrobić porządku

nauczony

były kontrachent.odradzam kazdemu jakichkolwiek kontaktów z ta firma.oszusci,nie płaca i to nie terminowo tylko wogóle.Opowiadaja tylko jak to bedzie pieknie a rzeczywistość jest zupełnie inna. Dziwi mnie tylko że dalej istnieja na rynku i nikt nie potrafi sie tym zajac.

Marcin

W 2016 r. nadal nie płacom ludziom wynagrodzeń!

gosc

Witam dzis po badaniach ide podpisac umowe czy warto jak placa i ile

to te ciarachy z Zabrza co robily na koksach

tadeuszjanbogusz@interia.pl

Firma Rembud Sp. z o.o. w Gliwicach zalega z płatnościami na kwotę ponad 300.000,- zł. Unika kontaktów. Świadomie wprowadza w błąd. Z premedytację opóźnia terminy sądowe i przedłuża postępowania. To oszuści czystej wody.

martin

zgadzam się to jest firma która nie płac faktur a później nikt nie odbiera telefonów

były kontrachent_1

Czy na pewno wam chodzi o Firmę Remontowo-Budowlaną Rem-Bud czy Rembud Gliwice Sp. z o.o. ??? Bo jeśli chodzi o tą drugą! To zgadzam się w 100% a pamiętać należy że do KRD nie wszyscy wpisują! Więc przypuszczam że 250 tys to bardzo mało w stosunku do osób które się proszą wiecznie o pieniądze! I są zbywani

były kontrachent

Firma REMBUD to oszuści nie płacą faktur. Mi są wini ponad 50 tys.zł.A ogólne zadłużenie według KRD to ponad 250tys.zł. Przeszczekam każdego przed ta firma

były pracownik

szkoda tego co tam podejmie prace

Zostaw opinię o Firma Remontowo-Budowlana Rem-Bud - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Remontowo-Budowlana Rem-Bud