Opinie o jula.pl - Jula Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jula Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Jula Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jula Poland Sp. z o.o. w Lublin

Nika

Czy po powrocie z urlopu wychowawczego jest szansa na wyrównanie pensji na obecne stawki, czy zostaje z pensja sprzed kilku lat?

Honorata
@Nika

Mi się wydaje, że powinnaś dostać obecną stawkę, bo w sumie na jakiej podstawie miałabyś jej nie mieć, ale mogę się mylić. Ktoś potwierdzi? A orientujesz się o ile te stawki poszły w górę w tym czasie?

@Honorata

Dziękuję za odpowiedź Honorata,. Niestety nie orientuje się ile teraz się zarabia , podnieśli mi w tym roku na umowie podczas urlopu wychowawczego do najniższej krajowej.

Kamila
@Nika

Czyli tak naprawdę cały czas ciągnie się najniższa krajowa?

@Kamila

Nie po roku pracy bodajże 2014 r. Była podwyżka potem dostawali tylko wybrańcy ale od 2015 nie mam gdzie zasięgnąć opinii , gdyż ekipa się zmieniła

@Kamila

A na urlopach między dziećmi jestem do teraz także nie wiem co się wydarzyło w tym czasie z płacą,l. Mi tylko w tym roku podwyższyli do najniższej krajowej, w temtych latach zarabiało się dużo mniej niż teraz. Ogólnie wiem, że Warszawa Gdańsk i na Śląsku zarabiają dużo więcej niz w innych miejscach

@Nika

A to tylko o podstawie mówisz czy jakies premie też wpadają?

Wkurzona

Cześć W moim mieście dopiero ma się otworzyć sklep Jula rozmowa kwalifikacyjna bardzo miłe ,a później zostałam poinformowana mailowo , że będę poinformowana na drugi dzień a teraz znowu zmienili termin odpowiedzi

Kobrunia
@Wkurzona

A mogę wiedzieć w jakim mieście?

Janko_muzykant

Atmosfera w załogach warszawskich zawsze była bardzo dobra. Niestety dobre kierownictwo wymienia się na słabe a mocnych zawodników na takich sobie. Stawki jak stawki, jedne z najniższych w tego typu marketach co jest dość smutne bo wiedza jest potrzebna, zwłaszcza jak ktoś pracuje na maszynach czy ogrodzie. Jest spoko zaopatrzenie dla pracowników i standardowe multisporty, pakiety itp. Za tyle samo można robić w biedronce także odradzam.

@Janko_muzykant

A czemu jakieś zmiany w kadrach są?

Jaka umowa obowiązuje w Jula Poland Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Juul

Śmieciowa;)

@Juul

Oj, czyli zlecenie. Niedobrze bo myślałem ze jednak dają bardziej stabilną. Myślisz że przy dłuższej współpracy da się coś wynegocjować żeby zmienić kontrakt?

crime
@Przemysław

Może się da, mnie się nie udało.

Aleksandra
@crime

Dostałeś zlecenie a czy miałeś wtedy mniej niż 26 lat lub byłeś studentem?

Doradca Klienta

Zaniosłem cv, po około 2 dniach zadzwonił chyba tl i umówiliśmy się na spotkanie nazajutrz. Rozmowa: Ja, TL i SM, miło sympatycznie, od razu byli na tak.

w jakich godzinach mogę pracować, dlaczego jula, języki, jak radzę sobie ze stresem i ile chciałbym zarabiać.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Karol D.

Hej. Ile teraz zarabia się w juli? Ktoś poda jakieś widełki? Pozdrawiam

Julian
@Karol D.

To zależy od regionu. Na zachodzie i w stolicy najwięcej a reszta ......szkoda gadać.

Przemysław

Kupowaliście przez internet towar? Konkretnie chodzi mi o narzędzia ogrodowe. Wysyłają od razu jak mają na stanie na magazynie, czy czeka się na zamówienie kilka dni? Kurier wniesie towar pod drzwi nawet jak jest ciężki? Jakie macie doświadczenia?

Zenek
@Przemysław

jak zamówisz kuriera to ci wniesie bez problemu.

Krzysztof
@Przemysław

Zamówiony towar z Jully dojeżdża pod dom po długim oczekiwaniu ale nie ma kto ciężkiej przesyłki 70,kg zdjąć z załadowanego innymi towarami samochodu. Niech sobie pan go zdejmie sam. Nikt mnie nie poinformował o sytuacji takiej działalności tej firmy. Odradzam z korzystania z usług takich handlowców.

Elżbieta
@Krzysztof

Co pan ma na myśli pisząc o długim oczekiwaniu? Kwestia kilku dni czy jeszcze dłużej trzeba czekać?

mike

,już 6 dzień upłynął a przesyłki nie ma......... super

@mike

To dzwoń do firmy i reklamuj. 11 dni oczekiwania na kuriera to dość długo. No chyba że nie mieli towaru na stanie i cię o tym wcześniej poinformowali

Alek
@Przemysław

Weź chłopie idź do lekarza i zbadaj półkule czy dobrze zwierają. To portal o pracodawcy a nie zakupach w sklepie.

@Alek

Nie sądzisz że takie akcje też mogą dużo o nim powiedzieć jako o pracodawcy? Nie wiem czy bym chciała pracować w firmie która jest mało profesjonalna.

Pisqun

We Wrocławiu to dopiero jest cyrk pracownicy z 5 letnim starzem są traktowani jak zło konieczne to samo się tyczy pracowników zatrudnionych przez firmę zewnętrzna u nas jest jeden chłopak tak zatrudniony i zarabia on najniższą krajowa zero podwyżek zero jakich kolwiek dodatkow świątecznych itp . Wlasnie ten chłopak niepełnosprawny jest traktowany przez kierowników , regionalnego jak.popychadło sam byłem świadkiem.takiej akcji a to on u nas wyrabiał praktycznie rzecz biorąc wszystkie karty Jula , Jula pro i co z tego ma ? Otóż nic , a wszyscy wiemy (pracownicy Jula ) co to znaczy . Pracuje czasem za dwóch nie patrzy ze jest mniej sprawny od nas pełnosprawnych wiec jeśli IGOR i REGIONALNY nie zmienia Podejścia to chłopak odejdzie jak i zreszta wielu innych oracownikow Julii maja dość gnojenia dość upokarzania . Firmie Jula chyba chodzi o rotacje pracowników bynajmniej we Wrocławiu tak jest

Iza
@Pisqun

Czyli w firmie większe doświadczenie nie jest jakoś specjalnie doceniane? Nie macie wyższej pensji od innych pracowników, tych mniej doświadczonych? Ile mniej więcej wynosi wynagrodzenie?

@Iza

Nie, obecnie wiekszosc ludzi pracuje za minimalną krajową niezaleznie czy pracuje pół roku czy sześć lat...

KM

2300 max, o premiach można zapomnieć

Pisqun
@Iza

Minimala krajowa niestety pracownicy Jula to jakieś od 2,100 do 2.500 na rękę a do tego pozmieniane jest teraz ze wszyscy robią wszystko za ta sama stawkę mimo ze w umowie jest kasjer to i tak ma iść na dzialy czy tez na POK. Co do pracowników z zewnętrznej firmy ( niepelnosprawny) to maja o jakieś 350 -400 zł mniej niż my .

M
@Pisqun

Jest tam kilka fajnych osób, ale słabo jeśli traficie na Damiana- kierownika działu, bo jest strasznym służbistą. Kiedy chciałem się zwolnić zwyzywał mnie i zarzucił, że byłem naćpany kiedy podpisywałem umowę skoro się spóźniłem dwa razy (WTF??!!). Za to reszta kierowników działu jest bardzo w porządku.

Xd
@Pisqun

W Lublinie są tak fałszywi pracownicy że brak słów porządnego pracownika mają za nic śmieją się prosto w twarz chyba za takie traktowanie mają dodatkowo płacone i te szczury biegające po sklepie !!!!!!!!!!!!!

Chętny
@Xd

Możesz rozwinąć temat, jestem chętny do pracy i nie wiem czy aplikować.

@Pisqun

Ogólnie firma ma na was (usunięte przez administratora) i tyle. Zresztą piękny i najwyższy robią na swoje premie

MOTYL

To cyrk w Juli i ten Igor to pajac Pozdrawiam

Czy firma Jula Poland Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Jula

Nie nie kieruje się ponieważ obsługuje się głównie towarzyskie układy osób poziomu zero

Julek

Nie ma równości w placach. Teraz nowi mają więcej niż starsi z doświadczeniem pracownicy. Żenada. Firma nie dba o swoich starych pracowników. Nie zależy jej.

anon

Nie. Kobiety na tym samym stanowisku, nawet z większym stażem i doświadczeniem, zarabiają mniej - w momencie kiedy wszyscy harują tak samo i wykonują dokładnie taką samą pracę. Takie to "szwedzkie standardy". A ageizm i oferowaniem "świeżynkom" na start większej stawki niż mają ludzie po 10 latach pracy to jest chyba niestety standard w takiej pracy.

@Jula

No gdzie,rodzina majwaznisza ale ta kierownika

Dick

Hahaha placówka pocztowa,chciałem nadać list to nie nie mają takiej opcji a jak chciał to paczką wysłać to nie nietaki gabaryt a wogle to awaria aplikacji Żenada i robienie w (usunięte przez administratora) ludzi ceny po bleku niższe niż w promocji były,brak obsługi i jeden wielki (usunięte przez administratora)

Czy w Jula Poland Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Io

Nie

Czy jest możliwość pracy w Jula Poland Sp. z o.o. na część etatu?

mocno się nad tym zastanów

klient

Zdecydowanie odradzam wszelkie zakupy w tym sklepie! Zamówiłam kołdrę obciążeniową 6.8kg, ale przyszła do mnie kołdra 4.5 kg. Złożyłam reklamację, po ponad dwóch tygodniach dostałam odpowiedź z prośbą o wysłanie zdjęć (chociaż sklep nie dotrzymał 14 dniowego terminu reklamacji, tym samym automatycznie powinna zostać uznana za przyjętą), po kolejnych dwóch tygodniach dostałam odpowiedź, że produkt zostanie wymieniony na prawidłowy. Minął ponad miesiąc od złożenia reklamacji i w końcu przyszła do mnie kołdra 6.8 kg, ale pochodziła ona ewidentnie ze zwrotu. Karton w którym była zapakowana ledwo się trzymał, widniały na nim resztki poprzedniej etykiety, a na produkcie były włosy (!) i zabrudzenia. Pani z infolinii poinformowała mnie, że nie jest w stanie pomóc i mam zgłosić reklamacje mailową. W sobotę zadzwonił do mnie Pan z obsługi klienta i zaoferował zniżkę na kolejne zakupy. Uważam, że to jest zachowanie skandaliczne. Naprawdę Państwo z obsługi klienta myślą, że ja po tym wszystkim jeszcze kiedykolwiek coś w tym sklepie kupię!?

Julek
@klient

Serio Pani myśli że kogoś to interesuje? Chyba Pani pomyliła miejsca na wylewanie swoich żali.

Grzegorz

A jak atmosfera w nowym salonie w Krakowie warto aplikować? Jak kierownik?

Henio

Kiedy Jula zacznie normalnie płacić pracownikom? Wszystko idzie do góry a pensje stoją. To nie można nazwać pensja tylko jałmużna.

Mobbi w Juli w centrali

@Jula

Pracownicy w centrali robią zdjęcia gowienek w ubikacji i pytanie dnia kto się zesrał masakra

@Jula

Pseudo intelektualna elitka w kuchni się zbiera kawkę popija przez45 minut pracowników naprawdę inteligentnych traktuje z góry

Zenobiusz

Danusia co masz na myśli bo tak bez składu i ładu napisałaś.

Danusia

Tak agresywna że jej pracownicy pracowali cały czas homework i nie chcieli wracać raczej do biura bo chyba jej nie lubia za agresję brak pozytywnego wsparcia obgadywania jej relacje i brud wokół siebie

Kinia

Hey. Może ktoś mi powiedzieć jak wygląda praca w Jula w Kielcach. Chodzi mi o atmosferę i zarobki. Z góry dziękuję za pomoc.

Elo
@Kinia

Atmosfera jak na cmentarzu ,szczerze odradzam każdemu. Praca w tym miejscu to najgorsze zło dlatego już tam nie pracuje . Znajdź sobie inne zajęcie to moja dobra rada , chyba ze lubisz pracowac za miskę ryżu :)

Nic
@Kinia

Kamienne twarze i nieszczere uśmiechy atmosfera naprawdę beznadziejna .

Klient

Uważajcie w Jula Kielce na dobrego kolegę kierownika.Taka dobra rada

ByłyP.
@Klient

Który to taki ? ????

Hehe

Kolesiostwo z auha przejęło jule w Kielcach, bimber się leje uczta na całego . ???? na zdrowie

Spocony klient ze Słupska

Co się dzieje w tej Julce w Słupsku ? Jest tam tak gorąco i duszno że się nie chce zakupów robić, po prostu wyszedłem z niczym . Szkoda bo lubiłem tam robić duże zakupy, jak to możliwe żeby w tych czasach nie było klimatyzacji ???

zawiedziony

NIE WYMIENIAJĄ USZKODZONYCH SPRZĘTÓW TYLKO NIBY NAPRAWIAJĄ A NAPRAWA TRWA ROK MARKET PORAŻKAAAAAA????????????

Ij
@zawiedziony

Remont się zrobiło a teraz sprzęt nie potrzebny ;)

Ankayhggj

Co za sklep żeby tylko 2 pracowników było na zmiane Czekać przed kasą pol godz zeby ktoś podszedl skasować.

Ira
@Ankayhggj

A nieraz nawet nie ma jak do toalety wyjsc przez pare godzin.

Zostaw merytoryczną opinię o Jula Poland Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Jula Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jula Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jula Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jula Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jula Poland Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jula Poland Sp. z o.o.