Opinie o Bahlsen Polska Sp. z o.o. sp.k. w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bahlsen Polska Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bahlsen Polska Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bahlsen Polska Sp. z o.o. sp.k. w Skawina

Matt Nowy wpis

Na stronie firmy jest info że zapraszają studentów i absolwentów jak również uczniów szkół średnich do dołączenia do zespołów w ramach praktyk i staży zawodowych. Mnie interesowałby taki staż tylko chciałbym wiedzieć czy jest dobrze płatny i jak długo trwa. Standardowo 3 miesiące z możliwością przedłużenia? Dajcie wskazówki jak ktoś już był albo jest w trakcie stażu.

Szukam pracy jako mechanik i widzę, że w sieci wisi ogłoszenie. Może ktoś podać wysokość wynagrodzenia dla doświadczonego pracownika? Teraz pracuje w tym zawodzie i nie chciałbym sobie pogorszyć sytuacji. Ile wynosi dodatek zmianowy, to jest kasa za nocki? Czy kwota dofinansowania do wypoczynku jest zależna od sytuacji materialnej? Czytam, że sporo benefitów tu oferują.

Nick Nowy wpis

Odnośnie stawki - aplikuj i o nią zapytaj. Potem możesz tutaj napisać ile ci zaproponowali ;-) Odnośnie dofinansowania z funduszu socjalnego - chyba takie są przepisy, że każda firma musi zróżnicować dopłaty w zależności od sytuacji finansowej. A może się mylę?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w „Bahlsen Sweet” Sp. z o.o.?

Obserwator

Zarobki jeżeli można to w ogóle nazwać zarobkami to koszmar. Wystarczy powiedzieć że osoby które nie ukończyły 26 więc te za które nie odprowadza się podatku otrzymują za cały miesiąc pracy na 3 zmiany 2100 zł. Bahlsen to coś w rodzaju obozu koncentracyjnego z tą różnicą że nie walą jeszcze kolbami karabinów po łbach....i też niemiecki ????????????

Była pracownica

Beznadzieja..Żeby być przyjętym w Bahlsen trzeba mieć plecy...Ja pracowałam 20 lat przez firmę...To zakład rodzinny i żeby nie być przyjętym przez tyle lat to szczyt wszystkiego...W końcu powiedziałam dość tego i się zwolniła. Była pracownica......

j Nowy wpis
@Obserwator

Zarobki dla pracownika tymczasowego są na poziomie 3800zł brutto. Studenci normalnie dostają wynagrodzenie takie jak inni pracownicy. Praca jest na umowę o pracę tymczasową.

arczi

szukam pracy, posiadam uprawnienia na wózki widłowe,ładowarki jednonaczyniowe,suwnice wciągniki wciągarki,G1,G2,G3,czy jest możliwość zatrudnienia w waszej firmie? jakie warunki pracy i oczywiście finansowe? warto aplikować czy lepiej nie zawracać sobie głowy....

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Demand Planner w firmie Bahlsen Polska Sp. z o.o. sp.k.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Skawina
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Specjalista Obsługi Klienta
Skawina
Volvo Trucks Polska
Helmut

To, że brakuje ludzi do pracy to wszyscy wiemy. Jeśli nawet trzeba czasami dodatkowo popracować to tylko więcej zarobimy!

Ktosik

Praca jak praca. Wszyscy szeregowi pracownicy narzekają na niskie płace (2000 zł na rękę), co chwila pojawiają się nowe wytyczne technologiczne co znacząco zaburza rytm pracy na halach, pracownicy biorą urlop zamiast chorobowego, bo nie chcą mieć ucinanych premii. Wymagana jest multifunkcjonalność (najlepiej znać wszystkie maszyny i na wszystkich potrafić pracować); przy rozmowie o pracę mowa jest o pracy od pon. do pt. ze sporadycznie wpadającą sobotą na nadgodzinach co realnie przedkłada się na dzień wolny w tygodniu i sobotę pracującą. Czasem w niedzielę trzeba zapylać do pracy na nadgodziny na sprzątanie, gdyż firmy prawdopodobnie nie stać na firmę sprzątającą. Brak ludzi, a pomimo ustawicznych reklam ze strony firmy, niechęć ludzi do przyjmowania się do pracy. Porozumienie z pracodawcą na bardzo niskim poziomie. Bahlsen organizuje szkolenia pracowników (co prawda głównie BHP okresowe). Dość mocny rygor trzymany w kwestiach BHP i standardów sanitarnych (tu akurat na plus). Pracownicy firm zewnętrznych non stop szwendający się po halach (na minus) i niejednokrotnie przeszkadzający w pracy. Jeśli ma ktoś w planach pracę w tej firmie, najlepiej przygotować się na to, że będzie się za swoją pensję pracowało na kilku stanowiskach jednocześnie. Bardzo krótka przerwa śniadaniowa (tylko tyle ile wynika z kodeksu pracy i regulaminu pracy w firmie, ani minuty dłużej).

1906

Ile zarabia brygadzista?

Olga
@1906

Widzę, że jesteś zainteresowany pracą na konkretnym stanowisku. Powiedz mi proszę, czy próbowałeś znaleźć w ogłoszeniu informację na temat warunków finansowych? Może udało Ci się znaleźć gdzieś tak zwane "widełki płacowe" dotyczące tej posady? Jestem bardzo tego ciekawa.

Janusz

@SGS, co Twoim zdaniem zmieniło się od czasów, które wspominasz? Czy macie jakieś nowe informacje na temat pracy w „Bahlsen Sweet” w Skawinie? Ciekawi nas jaka atmosfera panuje w tej firmie i czy pracownicy sa doceniani. Jeżeli macie jakieś informacje na temat warunków zatrudnienia, ofert pracy i rozmów kwalifikacyjnych to zachęcamy do udziału w dyskusji.

SGS

Za czasów prezesa Rolskiego później Jacka Migrały...to były piękne czasy w Bahlsen Sweet.Praca jako ph jak marzenie

f

Jeśli się jest ph to dostaje się służbowy samochód @anonim.

były ph

Bardzo dobra firma i jak najbardziej polecam pracę przynajmniej jako przedstawiciel handlowy

Zostaw merytoryczną opinię o Bahlsen Polska Sp. z o.o. sp.k. - Skawina

• Jak się pracuje w Bahlsen Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Bahlsen Polska Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bahlsen Polska Sp. z o.o. sp.k.
3.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Piłsudskiego 1
    32-050 Skawina

Bahlsen Polska Sp. z o.o. sp.k.