P.H.U SKANER

Kielce

Opinie o P.H.U SKANER

koralowy

pisanie aplikacji, tak, racja, ale czy nadal istnieją i je piszą?

Poszkodowany

Obsługa klientów na żałosnym poziomie. Właściciel celowo utrudnia kontakt z klientami(usunięte przez administratora)

katerina

Witam Czy może Pan opisać wygląd tych pracodawców. Czy facet ma piegi na twarzy?

Anonim

Nie polecam nikomu nie dość, że o wypłatę trzeba się prosić to jeszcze dostajesz ja w ten sposób jakbyś w mordę dostał. Zresztą wystarczy spojrzeć kto tam teraz pracuje:)) [usunięte przez moderatora] z ryja i nie tylko po rozmowie też można stwierdzić. Pieniądze śmieszne. UWAGA PRACA [usunięte przez moderatora]!!

Zostaw opinię o P.H.U SKANER - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U SKANER