Opinie o Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o. w Warszawa

Jakis dyslektyk paranoik pozdrawia lekarzy bo badania nie przeszly? Lecz sie spawacz debilu!

???

Jeżeli mogę sie wypowiedzieć to wogółe nie kompetentna firma nie słowna robiąca ludzi w konia jezeli chodzi o uzgodniony urlop i omówiony z pracodawca ,wychodzi ze nic nie masz do powiedzenia wogóle , brak słów robią z Tobą co żywnie im sie podoba nie mozesz mieć swojego zdania bo odrazu Cię gaszą - zastraszając (usunięte przez administratora) NA KÓŁKACH !!!pod każdym względem !!!

kornik

tak naprawdę dopóki Budtech nikogo nie będzie szukał to nawet jak na rękach staniesz to do pracy się nie dostaniesz

gacek

łatka, możesz zawsze zanieść CV i list motywacyjny do siedziby budtech, ale wiadomo, że formularz na stronie jest chyba najprostsza droga.

Czy po rozmowie w Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
łatka

a jest możliwość dostania się do Budtechu inaczej niż tylko przez ten formularz na ich stronie internetowej?

Brox

Czy ta firma oferuje umowe o pracy.i czy jak cos nie wyjdzie mozna isc na zwolnienie chorobowe?

???

Jezeli chodzi o warunki mieszkaniowe jest calkiem niezle. Hotele sa raczej wyposazone we wszystko-gary i wszystko co potrzebne zostalo z dawnych lat wiec z tym raczej nie ma problemu. Hale sa w promieniu do 15 km i dowoza do pracy. Wyplate przez pierwsze 3 miesiace dostajesz do reki,pozniej zakladaja ci konto tu w niemczech i calosc wyplaty przelewaja na to konto.

jerry

do ???-a zakwaterowanie jest daleko od zakladu i warunki sa do akceptacji czy trzeba miec swoje gary zeby cos ugotowac czy maja na kwaterze to co potrzeba,mam jeszcze pytanie czy calosc wyplaty przelewają na polskie konto czy mozna zalozyc sobie konto np.sparkasse i czesc na nie.

???

Od poniedzialku do piatku pracuje sie po 10 godzin w sobote 6. Spawa sie naczepy dla krone. Na start dostaniesz moze 7.20,ale to tylko moze. Maks co ma spawacz to 7.40 choc podobno ktos tam ma 7.50. Generalnie farsa przy tej robocie. Akord i spawanie na czas.

adam
@???

lepiej sie trzymaj od tej firmy z daleka nie polecam

jerry

co wy tam wogole spawacie w tym Lorup i po ile godzin czy tak jak niemcy 10-10-10-10-8-6 czy tez inny system.Ile spawacz ma na start? Prosze o jakąs odpowiedz......

lizus

oszalałeś z paragrafami na chlebodawce, tu masz sposób jak sobie radzić .Beduini piją gorącą herbatę na środku rozgrzanej pustyni. Oni dokładnie wiedzą co robią. Dzięki gorącej herbacie podnosimy temperaturę całego ciała i dopasowujemy ją do otoczenia. Dzięki temu upał przestaje nam zupełnie przeszkadzać. Gdy mamy gorączkę, temperatura ciała rośnie przez co jest nam zimno nawet pod 2 kołdrami. Tak samo w przypadku wypicia gorącej herbaty - zrobi nam się chłodniej w największy upał no i przede wszystkim - przestaniemy się pocić. Po wypiciu zimnych napoi doznamy krótkotrwałej ulgi jednak zaraz zaczniemy pocić się jeszcze bardziej.

wodkan

BRAK WODY za utrudnienia przepraszamy

budtechfucker

Na pracodawcy spoczywa obowiązek zapewnienia zimnych napojów pracownikom zatrudnionym na stanowiskach pracy, na których temperatura spowodowana warunkami atmosferycznymi przekracza 25 stopni albo 28 stopni Celsjusza. Jednym z obowiązków pracodawcy jest zapewnienie wszystkim pracownikom wody zdatnej do picia lub innych napojów, a pracownikom zatrudnionym stale lub okresowo w warunkach szczególnie uciążliwych, oprócz wody również innych napojów (napoje profilaktyczne). Należy przy tym wskazać, że uciążliwość pracy występuje w sytuacji, kiedy intensywność któregokolwiek z czynników charakteryzujących pracę lub środowisko pracy przekracza średni zakres. Zgodnie z art. 232 Kodeksu pracy pracodawca jest zobowiązany zapewnić nieodpłatnie odpowiednie napoje i posiłki dla pracowników zatrudnionych w warunkach szczególnie uciążliwych. Doprecyzowanie powyższego obowiązku znajduje się w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów. Należy pamiętać, że wskazane przepisy nie określają, przez jaki wymiar czasu pracy pracownika powinna się utrzymywać wskazana temperatura tak, aby pracodawca musiał spełnić ten obowiązek. Należy zatem przyjąć, że pracodawca musi dostarczać pracownikom napoje zawsze, gdy temperatura przekroczy określony poziom wysokości.W świetle wskazanego rozporządzenia pracodawca zapewnia napoje pracownikom zatrudnionym: 1) w warunkach gorącego mikroklimatu, charakteryzującego się wartością wskaźnika obciążenia termicznego (WBGT) powyżej 25° C, 2) w warunkach mikroklimatu zimnego, charakteryzującego się wartością wskaźnika siły chłodzącej powietrza (WCl) powyżej 1000, 3) przy pracach na otwartej przestrzeni przy temperaturze otoczenia poniżej 10° C lub powyżej 25°C, 4) przy pracach związanych z wysiłkiem fizycznym, powodującym w ciągu zmiany roboczej efektywny wydatek energetyczny organizmu powyżej 1500 kcal (6280 kJ) u mężczyzn i 1000 kcal (4187 kJ) u kobiet, 5) na stanowiskach pracy, na których temperatura spowodowana warunkami atmosferycznymi przekracza 28°C. Istotnym jest, że napoje powinny być dostępne dla pracowników w ciągu całej zmiany roboczej. Pracodawca nie może ograniczyć ilości napojów, co więcej, jest zobowiązany do zapewnienia napojów, których rodzaj powinien być dostosowany do warunków pracy, w ilości zaspokajającej potrzeby pracowników. Przepisy nie precyzują również, jakie napoje powinien zapewnić pracodawca. Wyjątkiem jest §4 ust. 2 rozporządzenia, zgodnie z którym dla pracowników zatrudnionych w warunkach mikroklimatu gorącego, charakteryzującego się wartością wskaźnika obciążenia termicznego (WBGT) powyżej 25oC, napoje powinny być wzbogacone w sole mineralne i witaminy. Warto pamiętać, że niedopuszczalne jest zastąpienie napojów wypłaceniem przez pracodawcę ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto należy podkreślić, że brak dopełnienia wyżej wskazanych obowiązków pracodawcy, może skutkować zawiadomieniem przez pracowników inspekcji pracy. Powyższe może skutkować nałożeniem na pracodawcę grzywny.

Dostałem propozycje pracy w Niemczech czego moge sie spodziewac od pracodawcy i od kierowników z Polski prosze o odpowiedz pomoze mi to podjąć decyzje

roman

ogolnie jak potrafisz spawac w miare dobrze i szybko i jestes kumaty to dasz rade to spawanie ram do naczep do tirow za duzo nie wymagaja co do jakosci spoin

kudłaty

panowie mam zamiar podjac prace jako spawacz moglibyscie mi napisac jak jest naprawde wiem ze nikt mnie na (usunięte przez administratora) ie nie posadzi i bedzie płacił ale jakbyscie mogli jakies szczegóły to piszcie ok z gory dzieki

prawdomowca

popieram

zainteresowany

jestem zainteresowany pracą w tej firmie móglbym prosić kolegów którzy pracują o komentarze o firmie. dzięki

reklama

To cudowna rodzinna firma. Zarobki do 12 euro na godzine,spawcze pracuja po 8 godzin,pelne wyzywienie,hotele z telewizja i internetem,urlopy platne,rodzinne,zadnych norm byle spoiny byly ladne. Tak spawamy obecnie solary i weliciptaptory do bulbulatorow. Kierownictwo jest mile i kulturalne,majstrowie rowniez bardzo przyjacielscy. Nie ma lepszej firmy w okolicy. Polecam z calego serca! :P

bobi

jak obecnie jest w tej firmie? chciałem się zatrudnić jako spawacz i wiem że w Niemczech spawają jakieś solary itp.I mam numer do (usunięte przez administratora)czy on jeszcze tam jest jakimś kierownikiem? Po ile godzin tam robicie i jakie zarobki? Odpiszcie ktoś pilnie proszę.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 4 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 202 ocen.
  • Dobra 28
    00-344 Warszawa

Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o.