BUDTECH

Tychy

Opinie o BUDTECH

Mniej inteligentny

Firma i robota spoko,ale ma swoje minusy.Pensja każdego miesiąca do dziesiątego wpływa na konto.Znasz swoją stawkę godzinową i wiesz ile zarobiłeś.Największą bolączką tej firmy są osoby prowadzące bezpośrednio przy produkcji.Szefostwo wybiera osoby tzw. inteligentne,tzn. takie które za nic nie odpowiadają a tylko dręczą i donoszą na każde potknięcie pracownika lub na tego co im nie przypadł do gustu.Z reguły są to osoby nie znające się na spawalnictwie a o wykształceniu i życiu w społeczeństwie już nie wspomnę.Powołują na to stanowisko osoby które poza dobrą bajerą i okazywaniem miłości do szefa są w stanie sprzedać każdego byle utrzymać się na stanowisku w zamian za swoje nieróbstwo.Pozdrowienia dla Cezarego.

Mniej inteligentny

nick

Marianek 13 Wracasz bo plan przejęcia władzy nad światem nie wypalił;)

Marianek 13

Nie ma co narzekać na firmę. Ja tam pracowałem i wszystko było w porządku. Wiadomo nikt nie będzie trzymał jakiś nierobów i takich co nic nie umieją. Nie długo tam wracam i polecam firmę

Maniak spawania
@Marianek 13 19.05.2017 17:13

Jak to?! Przecież trzymają nieroboów i takich co nic nie umieją. BAA nawet coraz więcej takich przyjmują.

Neonidas Jeśli jesteś ogarnięty i chętny do pracy a nie jak osoby które wielce narzekają na firmę a tam pracują to po prostu zadzwoń i wszystkiego się dowiesz osobiście polecam .

Neonidas

Witam. Panowie , jakie są obecnie szanse w tej firmie na zatrudnienie delikwenta , który posiada jedynie uprawnienia na wózki widłowe ? Czy w trakcie pracy w tej firmie , jest możliwość zrobienia dodatkowych uprawnień (np. spawalniczych) ? Z góry dzięki za info i pozdrawiam

nick
@Neonidas 20.03.2017 17:07

Ale to jeszcze dyplom piekarza powinien posiadać;)

marcello

A co wy wszyscy z komentarzami od a do z moglibyście polecić ?? Na jakiej budowie się "spełniliście" ?? Wasze niedomagania i słabości to jedna WIELKA opinia o was samych. "młody" cwaniaczek.. ??? Młody- myślący !!!, u którego macie szansę zarobić..brać się do roboty i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie zawracać że niby ciężko

" 3 " co za różnica kierownik był i zawsze będzie jak nie tan to inny a jeśli jesteś dobrym pracownikiem znającym się na swoim fachu to nie masz powodu do stresu.

wdupie mający

stary był ok teraz jest młody cwaniaczek

kto jest kier. w lorupie .bo kiedys to taki starszy cwaniak

Glückliches
@3 10.02.2017 10:34
kto jest kier. w lorupie .bo kiedys to taki starszy cwaniak

A co za różnica pracy szukasz czy co?

kam

a co konkretnie słyszałaś o wynagrodzeniach? jeśli możesz to podaj konkretne kwoty albo chociaż jak najbardziej przybliżone widełki - chociaż wiem że w inwestycjach budowlanych zawsze są duże pieniądze

zzzy

Tak szczerze to najwięcej dostałem niecałe 1600 euro pracowałem przy ramach ale już mnie tam od dawna nie ma;) teraz podobno mają więcej na godzinę ale ogólnie to nie polecam

zzzy

Ta firma to dno, ale jeżeli nie znasz języka niemieckiego nie znasz się na zaawansowanym spawaniu jesteś odporny na stres i chamstwo a w dodatku wystarczą ci marne grosze, aby praca była to jest to właśnie firma dla ciebie

budtech

Realizujemy następujący asortyment robót: roboty budowlane i montażowe ogólne wykonanie i montaż konstrukcji stalowych roboty remontowe budowlane oraz instalacji wod-kan i wentylacji obróbka skrawaniem roboty spawalnicze stali czarnych i nierdzewnych www.budtech.biz

agata84

alez brednie wypisujecie, wstydzcie sie, zygam na was... OCZYWISCIE,ZE TO PORZADNA FIRMA

onnn

a wiecie ze na poniedziałek przyjezdza taki rafał cwaniaczek jak nikt inny a na dodatek zlodziejaszek i alkoholik dlugo sie nie narobi hahaha ciekawe jak to teraz bedzie, a roboty niepolecam kupa gowna i tyle!!!! chcialbys zeby płacili extra filippe!!

były pracownik

kontrole hahahaha i co a papiery podpisałes hahahah

kudlaty

Mało wolno [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] beduiny

A ja nie narzekam praca ok tylko że fachowców brak.

tez
@pracownik 08.04.2015 09:50
A ja nie narzekam praca ok tylko że fachowców brak.

zaczynajac od samej gory to brak ,za to flachowcow pod dostatkiem hee

wałek

Czytaj ze zrozumieniem.Nie ważne czy pracuję,czy pracowałem.Wydaje mi się że ważne informacje dla potencjalnego pracownika napisałem wiarygodnie.Skoro uważasz że w życiu zawodowym najważniejszy jest termin przelewu a nie jego wysokość za swoje usługi to życzę powodzenia w/w firmie.

Barany :)

Jak, tak jedziecie na Budtech, to popracujcie w innych Polskich firmach eksportowych. Widać, to komentarzach, że w większości ciecie lecące na kasę i najlepiej L4. Jaka praca, tak płaca....

były ośmioletni pracownik

hahahahhhahahahahaahahha dobre

ślusarz

Ciekawy jestem czy jeszcze pływa tam ta golonka!Gościu masakra,na niczym się nie zna a był majstrem.Najlepszy pracownik to ten co miał papierosy na poczęstunek a najgorszy ten z poza Rawicza.Takiego pływaka nie spotkałem w życiu a najgorsze że szef Koko.to tolerował.Sprzedawał firmę Kłapenowi a i tak był bez karny!!!

Jakis dyslektyk paranoik pozdrawia lekarzy bo badania nie przeszly? Lecz sie spawacz debilu!

nas

slonce dla was przestanie swiecic rury bardaszane pozdro wielunskie spermochlipy

???

Jeżeli mogę sie wypowiedzieć to wogółe nie kompetentna firma nie słowna robiąca ludzi w konia jezeli chodzi o uzgodniony urlop i omówiony z pracodawca ,wychodzi ze nic nie masz do powiedzenia wogóle , brak słów robią z Tobą co żywnie im sie podoba nie mozesz mieć swojego zdania bo odrazu Cię gaszą - zastraszając [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] NA KÓŁKACH !!!pod każdym względem !!!

kornik

tak naprawdę dopóki Budtech nikogo nie będzie szukał to nawet jak na rękach staniesz to do pracy się nie dostaniesz

gacek

łatka, możesz zawsze zanieść CV i list motywacyjny do siedziby budtech, ale wiadomo, że formularz na stronie jest chyba najprostsza droga.

łatka

a jest możliwość dostania się do Budtechu inaczej niż tylko przez ten formularz na ich stronie internetowej?

Brox

Czy ta firma oferuje umowe o pracy.i czy jak cos nie wyjdzie mozna isc na zwolnienie chorobowe?

???

Jezeli chodzi o warunki mieszkaniowe jest calkiem niezle. Hotele sa raczej wyposazone we wszystko-gary i wszystko co potrzebne zostalo z dawnych lat wiec z tym raczej nie ma problemu. Hale sa w promieniu do 15 km i dowoza do pracy. Wyplate przez pierwsze 3 miesiace dostajesz do reki,pozniej zakladaja ci konto tu w niemczech i calosc wyplaty przelewaja na to konto.

jerry

do ???-a zakwaterowanie jest daleko od zakladu i warunki sa do akceptacji czy trzeba miec swoje gary zeby cos ugotowac czy maja na kwaterze to co potrzeba,mam jeszcze pytanie czy calosc wyplaty przelewają na polskie konto czy mozna zalozyc sobie konto np.sparkasse i czesc na nie.

???

Od poniedzialku do piatku pracuje sie po 10 godzin w sobote 6. Spawa sie naczepy dla krone. Na start dostaniesz moze 7.20,ale to tylko moze. Maks co ma spawacz to 7.40 choc podobno ktos tam ma 7.50. Generalnie farsa przy tej robocie. Akord i spawanie na czas.

adam
@??? 29.09.2013 19:56

lepiej sie trzymaj od tej firmy z daleka nie polecam

jerry

co wy tam wogole spawacie w tym Lorup i po ile godzin czy tak jak niemcy 10-10-10-10-8-6 czy tez inny system.Ile spawacz ma na start? Prosze o jakąs odpowiedz......

lizus

oszalałeś z paragrafami na chlebodawce, tu masz sposób jak sobie radzić .Beduini piją gorącą herbatę na środku rozgrzanej pustyni. Oni dokładnie wiedzą co robią. Dzięki gorącej herbacie podnosimy temperaturę całego ciała i dopasowujemy ją do otoczenia. Dzięki temu upał przestaje nam zupełnie przeszkadzać. Gdy mamy gorączkę, temperatura ciała rośnie przez co jest nam zimno nawet pod 2 kołdrami. Tak samo w przypadku wypicia gorącej herbaty - zrobi nam się chłodniej w największy upał no i przede wszystkim - przestaniemy się pocić. Po wypiciu zimnych napoi doznamy krótkotrwałej ulgi jednak zaraz zaczniemy pocić się jeszcze bardziej.

wodkan

BRAK WODY za utrudnienia przepraszamy

budtechfucker

Na pracodawcy spoczywa obowiązek zapewnienia zimnych napojów pracownikom zatrudnionym na stanowiskach pracy, na których temperatura spowodowana warunkami atmosferycznymi przekracza 25 stopni albo 28 stopni Celsjusza. Jednym z obowiązków pracodawcy jest zapewnienie wszystkim pracownikom wody zdatnej do picia lub innych napojów, a pracownikom zatrudnionym stale lub okresowo w warunkach szczególnie uciążliwych, oprócz wody również innych napojów (napoje profilaktyczne). Należy przy tym wskazać, że uciążliwość pracy występuje w sytuacji, kiedy intensywność któregokolwiek z czynników charakteryzujących pracę lub środowisko pracy przekracza średni zakres. Zgodnie z art. 232 Kodeksu pracy pracodawca jest zobowiązany zapewnić nieodpłatnie odpowiednie napoje i posiłki dla pracowników zatrudnionych w warunkach szczególnie uciążliwych. Doprecyzowanie powyższego obowiązku znajduje się w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów. Należy pamiętać, że wskazane przepisy nie określają, przez jaki wymiar czasu pracy pracownika powinna się utrzymywać wskazana temperatura tak, aby pracodawca musiał spełnić ten obowiązek. Należy zatem przyjąć, że pracodawca musi dostarczać pracownikom napoje zawsze, gdy temperatura przekroczy określony poziom wysokości.W świetle wskazanego rozporządzenia pracodawca zapewnia napoje pracownikom zatrudnionym: 1) w warunkach gorącego mikroklimatu, charakteryzującego się wartością wskaźnika obciążenia termicznego (WBGT) powyżej 25° C, 2) w warunkach mikroklimatu zimnego, charakteryzującego się wartością wskaźnika siły chłodzącej powietrza (WCl) powyżej 1000, 3) przy pracach na otwartej przestrzeni przy temperaturze otoczenia poniżej 10° C lub powyżej 25°C, 4) przy pracach związanych z wysiłkiem fizycznym, powodującym w ciągu zmiany roboczej efektywny wydatek energetyczny organizmu powyżej 1500 kcal (6280 kJ) u mężczyzn i 1000 kcal (4187 kJ) u kobiet, 5) na stanowiskach pracy, na których temperatura spowodowana warunkami atmosferycznymi przekracza 28°C. Istotnym jest, że napoje powinny być dostępne dla pracowników w ciągu całej zmiany roboczej. Pracodawca nie może ograniczyć ilości napojów, co więcej, jest zobowiązany do zapewnienia napojów, których rodzaj powinien być dostosowany do warunków pracy, w ilości zaspokajającej potrzeby pracowników. Przepisy nie precyzują również, jakie napoje powinien zapewnić pracodawca. Wyjątkiem jest §4 ust. 2 rozporządzenia, zgodnie z którym dla pracowników zatrudnionych w warunkach mikroklimatu gorącego, charakteryzującego się wartością wskaźnika obciążenia termicznego (WBGT) powyżej 25oC, napoje powinny być wzbogacone w sole mineralne i witaminy. Warto pamiętać, że niedopuszczalne jest zastąpienie napojów wypłaceniem przez pracodawcę ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto należy podkreślić, że brak dopełnienia wyżej wskazanych obowiązków pracodawcy, może skutkować zawiadomieniem przez pracowników inspekcji pracy. Powyższe może skutkować nałożeniem na pracodawcę grzywny.

Dostałem propozycje pracy w Niemczech czego moge sie spodziewac od pracodawcy i od kierowników z Polski prosze o odpowiedz pomoze mi to podjąć decyzje

roman

ogolnie jak potrafisz spawac w miare dobrze i szybko i jestes kumaty to dasz rade to spawanie ram do naczep do tirow za duzo nie wymagaja co do jakosci spoin

kudłaty

panowie mam zamiar podjac prace jako spawacz moglibyscie mi napisac jak jest naprawde wiem ze nikt mnie na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie nie posadzi i bedzie płacił ale jakbyscie mogli jakies szczegóły to piszcie ok z gory dzieki

prawdomowca

popieram

zainteresowany

jestem zainteresowany pracą w tej firmie móglbym prosić kolegów którzy pracują o komentarze o firmie. dzięki

reklama

To cudowna rodzinna firma. Zarobki do 12 euro na godzine,spawcze pracuja po 8 godzin,pelne wyzywienie,hotele z telewizja i internetem,urlopy platne,rodzinne,zadnych norm byle spoiny byly ladne. Tak spawamy obecnie solary i weliciptaptory do bulbulatorow. Kierownictwo jest mile i kulturalne,majstrowie rowniez bardzo przyjacielscy. Nie ma lepszej firmy w okolicy. Polecam z calego serca! :P

bobi

jak obecnie jest w tej firmie? chciałem się zatrudnić jako spawacz i wiem że w Niemczech spawają jakieś solary itp.I mam numer do (usunięte przez administratora)czy on jeszcze tam jest jakimś kierownikiem? Po ile godzin tam robicie i jakie zarobki? Odpiszcie ktoś pilnie proszę.

voseberg

W porzadku firma

ewka

sorki ale tojest S-Max a nie C-Max

Farfocel wrócił po pięciu latach!

xx

tez tam pracowalem i nie narzekam kasa na czas wszystko polacone wiec to co zarobisz twoje polecam

wafel

A jakie byly zarobki,slyszalem,ze 1700euro?

niedowidzący

Też pracowałem w tej firmie pięć lat i jakoś nie narzekałem.Gdyby nie kryzys to pracowałbym pewnie tam dalej.Firma wypłacalna,polecam,socjal za dowalający.

Zostaw opinię o BUDTECH - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUDTECH