Opinie o Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o. w Warszawa

@Szkoła

Praca dobra dla żuli, odszedłem z dnia na dzień,z firmy na hotel musieliśmy się dostać piechotą 10 km w stroju roboczym,bo jak to ktoś oznajmił kierownik to nie taksówka. Wypłaty tyle co kot napłakał,a to dopiero początek plusów. Jedzenie na stołówce gorsze niż w obozach pracy,same problemy z żołądkiem po nim,a jeżeli chodzi o smak to psu strach dać aby nie zdechł. Żadnego BHP,jak coś się stanie ukrywają wszystko pod dywan. Ciągła presja, zmęczenie,brud wszędzie. Ubrania robocze jak przyłbice i sprzęt w stanie karygodnym i nie dopuszczalnym do użytku,palniki porwane walące prądem. Nie polecam nikomu tego zakładu chyba,że jest masochistą

budtechowiec

Pracę w Przedsiębiorstwie Budtech Sp. z o.o. oceniam jako bardzo dobrą. Kadra zarządzająca cechuje się profesjonalnym i uczciwym podejściem do pracownika. Wynagrodzenie jest wypłacane do 10tego dnia miesiąca. Odprowadzany jest pełny ZUS i składki. Umowa jest o prace na pełnym etacie.

Hir
@budtechowiec

Ten co to pisał to kłamie nie ma w tej firmie umowy polskiej tylko pseudo Niemiecka okradną was z zdrowia i urlopu za który nie zapłacą ani centa bo stawka godzinowa jest u Nich z urlopem jak zachorujesz to problem i nie płacą banda złodziei i krentaczy omijać szerokim łukiem były pracownik.(usunięte przez administratora)

Miał być nowy ale chyba nie.

Witam. Dziś rozmawiałem z panią X przez telefon w sprawie tej pracy. Bardzo pięknie mówiła wszystko super och i ach, ale po tych komentarzach mam mieszane uczucia. Więc jak to w zasadzie tam jest? Pytanie kieruje do pracowników fizycznych nie Biura.

Siwyspawacz
@Kazimierz

Spawałem tam 8 miesięcy. Stawka 11.5 e netto. 1 miesiąc -2600. Styczeń luty marzec kwiecień maj- cienko 1200- 2000 e . Kłopoty z materiałem brak ram. Czerwiec zielone światło to 3200 e prawie ale nadgarstki spuchnięte.Żeby zarobić musi być zielone światło czyli robisz ile możesz brak norma 10 godz na ludka. Pracujesz w grupie 3 lub 4 spawaczy na jednej ramie czyli musicie wyrobić 30 -40 godzin. Każdy rodzaj ramy ma swój czas od 8 do 18 godzin . Niektóre ciężko wyrobić bo mocno gęste lub dużo szlifowania że ręce opadają. I co roku te czasy skracają taki to akord ledwo normę wyrobisz. Unikać Wertle w promieniu 100 km.

janek

rzetelna firma. wypłata jest zawsze na czas. mi sie stawka zawsze zgadza. dodatkowo obiad i mieszkanie za darmo. pracowałem wcześniej w dreźnie to musiałem 400 euro płacić za łożko. jak czytam co inni piszą źle to ci młodzi co przyjeżdżają po kasę a nie do pracy. trzeba pracować jak wszędzie ale można zarobić.

Jankowski
@janek

Co Ty chłopie gadasz hhaha a po co się wyejzdza za granice ? Żeby pracować za obiad i łóżko ? Każdy przyjeżdża po pieniądze. Pracowsc to można w Polsce a za granice chyba wyjezdza się po cos więcej. Chyba ze uciec od żony jak większość w tej firmie. Żeby mieć spokój i codziennie chlać wóde. Porażka. Jak komus się tam podoba to raczej IQ na poziomie młotka czyli podobnie jak szefostwo w tej firmie

przepraszam Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Kto usuwa komentarze? Na pewno nie administracja:)

Celina Nowy wpis

Dzień dobry wszystkim. Widziałam ogłoszenie, w którym było napisane, że partner jako spawacz mógłby zarabiać nawet 85 zł od godziny. Doświadczenie już ma a sami wskazują, że byłoby ono jedynie mile widziane. zastanawiam się jeszcze tylko jak tu kandydatów sprawdzają jeszcze przed wyjazdem?

... Nowy wpis
@Celina

Obiecają wszystko ale nie zapłacą tyle wiem z doświadczenia ( Akord ) , uciekaj od tej firmy daleko jak tylko możesz

Prcownik-długi staż

Pensje za te warunki to dramat. Podatkami Was zabiją, wszystko wrzucają w stawi pensji, brak urlopu wypoczynkowe, brak delegaci, brak diet, ludzi traktują jak (usunięte przez administratora)

ktos Nowy wpis
@Prcownik-długi staż

ktos powinien sie za ta firme zabrac. To jest chore co tam sie dzieje. Ludzie dostaja kase na ryj ,brak paskow ,chore akordy,spia czesto gesto na uzywanych zaszczanych przez alkoholikow materacach.W mieszkaniach tez pozostajacych wiele do zyczenia. Majstry traktuja Cie jak smiecia samymi bedac srednio doinformowanymi w robocie. Jeden Ci kaze (usunięte przez administratora) smieci ,drugi Cie (usunięte przez administratora),ze to przeciez material... Druga strona medalu ,kto to widzial ,zeby stado doroslych MEZCZYZN po skoncznej pracy musialo stac w 50 chlopa czy lepiej w kantynie cisnac sie ,az jakis szanowny pan majster otworzy drzwi i pozwoli wyjsc z firmy ,chore. Oboz zaglady a nie praca. A biuro... brak slow ,pierwszy miesiac najlepsi koledzy ,wchodza do(usunięte przez administratora) Potem jestes miesem armatnim i zapchaj dziura w firmach dookola Wertle ,potrafia co drugi dzien Cie rzucac do innego zakladu. Chyba ,ze im tak dobrze lizesz (usunięte przez administratora)

szukam
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Ktoś się wypowie o aktualnej formie tej firmy ??

Czy po rozmowie w Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Te posiłki regeneracyjne, do których ktoś niedawno nawiązał w formie cateringów, to w zasadzie od zawsze przysługują czy od kiedy? Dawniej jak widziałem ofertę dla ślusarza sprzed paru już lat to o nich pisali. nie można zamiast niego otrzymać diety po prostu jakiejś?

Garnek

ponoc jak nie bierzesz cateringu full wypas to pan i władca Walcec dopłaca Ci 30 centow do wypłaty. Ale ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Jak paski z wypłaty zobaczysz jak sobie je sam wydrukujesz i wypiszesz.

@Garnek

W jakim sensie 30 centów? Do każdej roboczogodziny się to dorzuca po prostu? ja akurat o pracy jako monter myślę, ale to chyba bez różnicy jakie stanowisko. tak poza tym temat pasków mnie teraz zaciekawił, bo zastanawia mnie odpowiedź o ile ktoś faktycznie o nie dopytywał

byly pracownik

jezeli jestes normalnym ambitnym gosciem to omijaj rejon wertle na 100km.Bedziesz w tej firmie tylko i wylacznie kolejnym popychadlem. Przez telefon obiecuja zlote gory i jak pieknie nie jest a na miejscu zderzysz sie z rzeczywistoscia ;) jest duzo pracy dla monterow w DE w bardziej dogodnych warunkach i bez akordow i bieganin. W tej firmie wycyckaja Cie z checi do zycia. Jest duzo chlopakow co pewnie bardzo chetnie Ci opowiedza swoje historie zwiazane z firma. Jezeli nie jestes alkoholikiem ktoremu wszystko jedno. Nie masz co jechac :D wyplaty z pracy sa tylko i wylacznie na tzw. Gebe ,30 centow jezeli nie bierzesz tego jedzenia choc jedzeniem bym tego nie nazwal ,bo przez te zarcie wiekszosc ludzi mialo problemy zoladkowe maja doplacac do wyplaty. Ale raczej w ta watpie ,ze to robia.

Czy był ktoś w tym roku na wyjeździe? Tutaj coś pisali o tej ofercie, w której wskazano okól 20 euro, po czym stwierdzono, że takie zarobki tutaj są niemożliwe, czy to prawda? To jak ktoś teraz w styczniu robił jako monter to ile mógł zarobić i w ile godzin?

Były monter

Oferta jest jako firma niemiecka od 2400 do 3000 Euro tylko zapomnieli napisać że to akord

@Były monter

Akord - ale mieszczący się w granicach tych 3 000? Więcej niemożliwe by było aby wyciągnąć? Ciekawi mnie sposób naliczania tego akordu

budtechowiec

Jankowski
@budtechowiec

Opinia pisana chyba przez kogoś kto nigdy tam nie pracował lub pracuje i musiał to napisać bo dyktator Walec nakazal

Julia
@Jankowski

No i z czego miałyby te rozbieżności wynikać, może jednak o formę stanowiska chodzi albo okres, w którym się zatrudnialiście był rozbieżny? Często jakieś zmiany tu następują? Jakie były ostatnie?

Alibaba
@budtechowiec

Przepraszam a jak długo tam pracujesz jestem zainteresowany pracą w tej firmie i widzialem ostatnio ogłoszenie o pracy.

Hir
@budtechowiec

a faktycznie jakaś sprawę trzeba było zakładać? Dopiero co tu wchodzę, a takie zapytania się pojawiają… o tym urlopie jedna Pani to pisała już ze dwa lata temu jak po komentarzach widzę. Do dziś problem nie został rozwiązany? Jak to wygląda na aktualnej umowie? cokolwiek w jej treści się zmieniło?

Miki

Do pytałem odnośnie urlopu pewnej firmy zajmującej sie takimi sprawami czy też sprawami odnośnie nie wypłacania za zwolnienia chorobowe. Oczywiście urlop ustawowy musi być wypłacony , reszta urlopu na którym jesteśmy czyli bezpłatnym nie musi być wypłacony jest uzasadniony np. brakiem pracy. Oraz składki są mniejsze w ZUS w tym przypadku. Jeszcze troszkę po pracuje i będę się starał o zwrot tych zaległości więc będę się odzywał. Tym bardziej że nie potrzeba wykładać swoich pieniędzy na takie operacje (firmy zajmujące się tym biorą jakiś procent od odzyskanej kwoty)..

Jest ktoś kto zakładał im sprawę za niezapłacony urlop i zmuszanie do podpisywania urlopu bezpłatnego?

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 11 stycznia na Lento.pl.

Po ostatniej opinii mam rozumieć, że z chodzeniem do toalety w trakcie pracy nie ma problemów? U mnie w poprzednim zakładzie trochę z tego rozliczali. A z przerwami jak stoicie? Są wyznaczone konkretne godziny?

Jaka kontrola miała tu miejsce? Jakaś opinie a raczej zapytanie na ten temat odszukałem teraz w komentarzach. O co chodzi? tutaj cos o urlopie ktoś napisał. a czy cos jeszcze trzeba było skontrolować?

Co tu Tychy maja do rzeczy skoro na Niemcy się wyjeżdża? Ta oferta co jest otwarta od listopada już to jest aktualna jeszcze? Do teraz ta sama stawka – 77 zł obowiązuje?

Były pracownik.

Firma dla masochistów i ludzi bez ambicji ,hala spawalnicza (usunięte przez administratora) ,pracownicy często gęsto pracują po naście godzin ,albo dwie zmiany w ciągu dnia ,L4 w tej firmie nie istnieje ,podwinie Ci się noga ,albo masz gorszy dzień ,chcesz posiedzieć na melinie ,odrazu pseudo strażnik Teksasu stoi Ci nad głową z alkomatem. Temat diety i obiadów ,jak niżej ,wstyd by mi to było dać menelowi a porcje dla dorosłych facetów pracujących fizycznie całymi dniami ,moja papuga (usunięte przez administratora)więcej. Trzecia sprawa majstrzy szukający kija do (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Firma potrafi poinformować Cię o 22 ,że rano nie ma dla Ciebie pracy ,albo jeszcze lepiej wstaniesz rano do pracy i dowiesz się o 6 30 ,że musisz przyjść na nockę. Góra nie szanuje ludzi ,myśli ,że oddelegowani pracownicy nie mają własnego życia. Potrafią też rzucać między halami ,tydzień tu ,dwa dni tam ,miesiąc tu.brak pasków z wypłaty firma (usunięte przez administratora)

@Były pracownik.

A właśnie patrzyłam na ofertę dla ślusarza na Niemcy, bo wrzucali ją jakoś ze dwa tygodnie temu, mój chłopak nim jest. teraz tez jakby pojechał to miałby takie warunki które opisujesz? On od kolejnego roku by mógł jeśli już. Zauważyłam tez po ofertach ze stawka po dwóch latach chyba o 8 zl wzrosła? Była taka oferta na innym portalu gdzie pisali o kwocie 78 zł. możliwe ze od nowego roku do 90 dobije?

78 złotych za co? Nie rozumiem. Za godzinę roboty? Gdzieś to wyczytała ,chyba pod stołem w biurze na Wertle???? jak kochasz chłopaka niech lepiej jedzie na prace magazynowe. Zarobi tyle samo a nie zamęcza go psychicznie. Budtech omijać szerokim łukiem.

Gabi

78 złotych to i tak było z rok jak nie dwa lata temu przecież. Przynajmniej ja tak widzę po takiej archiwalnej ofercie na necie. czemu swoją drogą twierdzisz, że nie da rady tak dobić? Dalej wisi ta oferta ze stawka do 85 zł. to powiedz tylko jeszcze jak te kwoty są podpisywane na umowach, że chyba tak nie wychodzą, skoro to sugerujesz?

@Gabi

Pokaż mi proszę ta ofertę ,idąc twoim tokiem i oferta pracy 78,85 złotych to jest około 20e na godzinę 20 dni roboczych po 10 nie raz 14,16godzin bo są(usunięte przez administratora) to se policz ,ciekawe gdzie dają Ci tyle zarobić ,na pewno nie w budtechu????

krzysztofer

Czy to prawda że firma budtech zaczeła wypłacać kase za urlop po kontroli ( przez osiem lat nie płacili mi ani centa)

Igor

Pracowałem w oddziale firmy w Tychach. Radzę omijać szerokim łukiem jeśli ktoś ma odrobinę szacunku dla siebie. Pracodawca wydziwia na wszelkie próby wzięcia wolnego bo nigdy mu akurat nie pasuje. Nawet jeden dzień byl problemem po pół roku pracy. Kazal zmieniać się zmianami. Zwolnili chłopaka który wrócił po 2 miesięcznym urlopie wychowawczym. Za kare. Zima na hali pracuje się jak w lodówce. Szczerze nie polecam

Miał być nowy ale chyba nie.

Mały
@Miał być nowy ale chyba nie.

Daj sobie spokój urlop jest wliczony w stawkę kary po 200€ jak nie przyjdziesz do pracy za jeden dzień 100 osób odeszło przed wakacjami ją tesż odeszłem Szkoda twojej drogi

Karp
@Miał być nowy ale chyba nie.

Daj sobie spokój ja nie mamsz pojęcia w jakie (usunięte przez administratora) możesz wejść firma parę lat temu jeszcze była OK ale szwagry takie 2 osz sty osobiście odradzam

Spawaczprzehooj
@Miał być nowy ale chyba nie.

No jak się nabierzesz, to pojedziesz i albo stracisz, albo od wstydu będziesz robił. Mogłeś się dopytać o normy bo Wertlle to czysty akord. 2 tyg przyuczenia a potem masz (usunięte przez administratora) Łac jak mrówka bo się nie wyrabiacie. Z resztą zależy gdzie trafisz, jak na obrotniki to współczuję, a wgle to szkoda nerwów i szkoda czasu aby pracować w takiej zakłamanej i beznadziejnej robocie

Kazimierz
@Spawaczprzehooj

Myślałem że jak akord to można więcej zarobić. A ty piszesz że nie można się wyrobić. Ile średnio można wyciągnąć jakbym robił normy?

Były
@Kazimierz

Średnio to się dowiesz jak zaczniesz pracować.

Siwyspawacz

Czesiek

Omijać tą firmę szerokim łukiem brak ubrań roboczych brak internetu w niektórych hotelach brak prądu brak środków czystości na halach brak mydła papieru toaletowego praca na akord w biurze ludzie nieuprzejmi nic wam nie pomogą na hali pseudo majstry na niczym się nie znają zabierają godziny za byle bzdete jedzenie które nazywają dietą nie wiem czy pies by ruszył ???? także odradzam każdemu

Jagna
@Czesiek

A co z tym Internetem? Generalnie to jak teraz rozmowy wyglądają? Mówią wam wszystko na temat warunków? chłopak dostanie odnośnik do lokalizacji, firmy czy tez właśnie tego hotelu. Wiadomo ze niektóre mogą być bez neta ale wolałabym, żeby jednak był z nim jakiś kontakt. Generalnie to o jakiej lokalizacji piszesz, których unikać?

@Szkoła

Nie warto

Uciekajcie z tej pracy zanim tam zginiecie ramy latają nad głową a Guliwer to zboczeniec i (usunięte przez administratora)a walkowiak wygląda jak marek z m.jal.milosc wszystko jest git dopóki nie postawisz na swoim

Przyjmują na spawacza może jeszcze? Czy faktycznie nic od 2 lat, co ostatni raz ogłoszenie było, jak patrzyłem w sieci? Jak jest coś to nadal z bezpłatnym zakwaterowaniem? Wiadomo, jakie warunki, da się mieszkać? Bo by mi to pasowało ze względu na kiepską lokalizację dla mnie.

Walec

Człowieku daj sobie spokój z tą firmą nie dość że brak internetu hotele to meliny tak to można nazwać w niektórych brak prądu z tego co ludzie mówią hahaha po prostu firma dramat

@Walec

Serio z tym prądem? A to nie da się zgłosić złych warunków zakwaterowania? Nie ma żadnych możliwości na zmianę kwatery w takiej sytuacji jak brak prądu ?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 5 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 202 ocen.
  • Dobra 28
    00-344 Warszawa

Przedsiębiorstwo Budtech Sp. z o.o.