Opinie o Drukarnia Murugumbel Paweł Gmitruk w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Drukarnia Murugumbel Paweł Gmitruk. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Drukarnia Murugumbel Paweł Gmitruk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia Murugumbel Paweł Gmitruk w Warszawa

Zainteresowany Nowy wpis

Witam .Mam doświadczenie w tej branży.Szukam ogólnie pracy jestem osobą samodzielna na maszynach drukujących.Jaka stawkę dają na start jak płatne są weekendy?

Natalia

Nie mogę znaleźć takiej informacji tu na forum, więc zapytam. Co konkretnie się tam robi? Czy trzeba znać się na obsłudze jakichś maszyn, żeby zostać przyjętym do drukarni Murugumbel? Dajcie znać. Dziękuję.

Szczery jerry
@Natalia

Generalnie w takich zakladach jak drukarnia nie trzeba nic umiec, chyba ze idzie sie pracowac na jakisch maszynach

Natalia
@Szczery jerry

@Szczery jerry Myślę, że jednak obsługa maszyn produkcyjnych wymaga jakichś tam umiejętności. Powiedz, czy Murugumbel organizuje szkolenia swoim pracownikom?

Podpowiadam
@Natalia

Szkolenia tylko na wózki widłowe. Na niektóre proste w obsłudze maszyny da się przyjść na przyuczenie i bez doświadczenia. Ale nie polecam pracy w tej firmie.

Jola Nowy wpis
@Podpowiadam

Dlaczego nie polecasz pracy w tej firmie??

Paweł Nowy wpis

Niemiecki na jakim poziomie jest wymagany ?

Klient Nowy wpis
@Paweł

Tam niemiec już pracuje ;)

Czy drukarnia zatrudnia sezonowo?

@Michał

Tak proszę się dowiadywać...

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Drukarnia Murugumbel Paweł Gmitruk? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Aga

Czy biorą do drukarni do pracy sezonowo? Żeby sobie dorobić ?

Podpowiadam
@Aga

W sezonie np. wakacyjnym często pojawiają się nowe osoby, które pracują tylko przez ten okres. Zatem można próbować, powinno się udać.

zachwycona

Mogłabym polecić tą firmę jako źródło dodatkowego zarobku a nie jako stałą prace, fakt nie jest źle jak w innych mniejszych ale tutaj? (usunięte przez administratora) Mój mąż potrafi zarobić więcej kopiąc jakieś dylatacje z znajomymi na budowie niż niektórzy co tam te maszyny ogarniają. Teraz w gastronomi robię pewnie to zmienię, ale bardziej mi się to opłaca.

Były

Ta firma to kompletny chaos, jeden pracownik potrafi mieć bardzo dużo obowiązków (niezwiązanych z zajętym stanowiskiem) jednocześnie z bardzo małym wynagrodzeniem.

Introligator

Krzak. Wyzysk i mobbing. Ta firma wywodząca się z układu PSL nie potrafi inaczej

NOŁ

Firma podbierająca pracowników z innej firmy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Murugumbel Paweł Gmitruk - Warszawa

• Jak się pracuje w Drukarnia Murugumbel Paweł Gmitruk?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia Murugumbel Paweł Gmitruk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Drukarnia Murugumbel Paweł Gmitruk
  • Żegańska 1