ASO i Sprzedaży Samochodów Andrzej Duch

Nowy Dwór Mazowiecki

Opinie o ASO i Sprzedaży Samochodów Andrzej Duch

Każdy chciałby znać prawdziwą opinię o firmie, pomóż nowym użytkownikom i napisz kilka słów co sądzisz o firmie ASO i Sprzedaży Samochodów Andrzej Duch, produktach i atmosferze. Twoja opinia jest cenna!

123obi123
@admin 21.06.2015 07:35

nie polecam samochodów używanych, sprzedawca niby cały szef to oszust i cham na całego. jak najdalej od niego... niech go też ktoś wywlecze przez całą Polskę po samochód.

Zostaw opinię o ASO i Sprzedaży Samochodów Andrzej Duch - Nowy Dwór Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASO i Sprzedaży Samochodów Andrzej Duch