Opinie o Niegodzisz Marzenna All Spice w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Niegodzisz Marzenna All Spice. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Niegodzisz Marzenna All Spice o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niegodzisz Marzenna All Spice w Nowy Dwór Mazowiecki

biały nalot Nowy wpis

produkują trawe, piach i popiół jako przyprawy do gastronomii. pracowników mają za nic.

Administrator Nowy wpis

W Niegodzisz Marzenna All Spice trwa rekrutacja na stanowisko Pracownik Produkcji. Brałeś w niej udział? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Jakie są mocne strony pracodawcy Niegodzisz Marzenna All Spice?

Mirek

nie ma żadnych , chłam i badziewie

Gość Nowy wpis
@Mirek

Nawet na rozmowie można już wyczuć brak szacunku do człowieka, że strony kobiety, która przeprowadza rozmowę. Pan nie wiem, nie odzywał się wcale.

lol Nowy wpis

Nie polecam firmy, cięzka robota trzeba dużo dźwigać...

Rozmowę kwalifikacyjną w Niegodzisz Marzenna All Spice masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Specjalista ds. systemów jakości IFS – Audytor wewnętrzny?
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Spedytor - Dyspozytor Drogowy (Transport Krajowy)
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Kontroli Jakości (m/k)
Nowy Dwór Mazowiecki
Imar Service Group Sp. z o.o.
Może świeżak

Hej , na olx pojawiło się ogłoszenie dla pracownika produkcyjno - magazynowego. Ktoś się orientuje na czym ta praca polega , jakieś informacje o firmie itd. I najważniejsze czy jest sens wysyłać cv. Mam doświadczenie w tego typu fachu :)

Nie którzy ludzie widzę, że zapominają się trochę o tym co Wlaścicele dla nich zrobili. Wlaścicele super ludzie i zgrane Szefostwo, otwarci i szanują drugiego człowieka, wymagają ale który szef nie wymaga skoro bardzo dobrze pracę wynagradza:) wysokie zarobki wszystko na czas i wszystko zgodne z ustaleniami. Zastanawiam się, czy każda negatywna opinia inaczej by brzmiała jak osoby były by same szefami. Jeżeli komuś się nie podoba to wystarczy zmienić prace a nie oczerniać dobrych ludzi.

Oj chyba nie orkiestra. On błędów nie popełnia. Orkiestra wychwyci każdą literówkę nie patrząc na treść merytoryczną. Za to jest jedna taka co gramatyką i ortografią nie grzeszy...

@anonymous

Jedna taka czy jeden taki, czy orkiestra chyba ktoś zazdrości, że ktoś pracuje bardzo dużo i w oczy kole. Człowiek wypracowuje pozycje latami a komuś co nie wyszło to z zazdrości pisze negatywy. Piszą Ci co już dawno ich nie ma a jak byli to udawali takich miłych i super fachowców, ale prawda broni się sama i życie weryfikuje.

Mire
@anonymous

A ile to wysokie zarobki. Netto.

Lidia
@Mire

Rozumiem, że pytasz, bo jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Niegodzisz Marzenna All Spice. Co sprawiło, że wziąłeś pod uwagę tę właśnie firmę, szukając pracy? Ciekawa jestem, czy wysłałeś już do niej swoje CV, czy dopiero się rozglądasz i czekasz na wypowiedzi pracowników.

Janko
@anonymous

Hej, jakie zarobki na produkcji?

Cycki jak donicki
@Janko

śmieszna kasa , do tego do miasta 30 km , jak chcesz na tą wieś dojeżdzać jak tam nawet autobusy nie jeżdzą a psy (usunięte przez administratora)szczekają?

Dziady

Nie polecam. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Wyzysk i słaba kasa. Kierownictwo buraki i wieśniaki. Zatrudniłem sie tam bo nikt inny teraz nie rekrutuje , a tu mnie całowali po rencach że sie zgodziłem pracować , ale porobię do pierwszej wypłaty i spadam. Kupie używany rower z Niemiec i będe zbierał puszki , złom i śmieci , mam trochę godności

Mateusz

@adam a dlaczego firma z tobą zakończyła współpracę ?

Witam, Pracowałem tam bardzo krótko jako technolog i z czystym sumieniem mogę polecić firmę jako pracodawcę. Bardzo rzadko można spotkać taką atmosferę Zarowno szefostwo jaki współpracownicy okazywali dużo wsparcia . Mimo że to firma zakończyła ze mną współpracę nie mogę powiedzieć złego słowa i bardzo miło wspominam czas tam spędzony.

Iza

@mariolka co masz na myśli ?

Mariolka

Szkoda gadać... ale o dziwo mój wpis nie został usunięty...

mariusz

Zgadzam sie z Czarem super firma,zarobki fajne,firma sie rozrasta, lepszej pracy w łomiankach i okolicach nie ma tym bardziej za taka kase no i za kazda nadgodzine placa 40zł minimum ;)

Dominika

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Czy poszukują Państwo do pracy technologów ?

Zbigniew

Z tego, co widzę, to firma nie posiada swojej strony internetowej, a chciałem sprawdzić czy dostępne są jakieś stanowiska pracy. Macie informacje o warunkach pracy w Niegodzisz Marzenna All Spice?

Ula

@Mariolka Możesz dodać więcej uzasadnienia do tego wpisu?

Mariolka

Nie polecam...

Bez nicka

Niesamowite....wszystkie negatywne komentarze zostały usunięte, nawet te z 2014 roku. A było ich bardzo dużo. Oj nieładnie nieładnie.

Leon

Idealnie to nie jest nigdzie. Może to byś mała firma ale dobra dla ludzi! Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Słaby pracodawca. Bardzo duża rotacja - 50% ze względu na atmosferę i foszki. Na rozmowie warto spytać ile spraw w sądzie ma pracodawca. Pensje na poziomie średniej krajowej. Handlowcy wiecej, ale bardzo dużym kosztem. I te foszki.

Zostaw merytoryczną opinię o Niegodzisz Marzenna All Spice - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w Niegodzisz Marzenna All Spice?

Zobacz opinie na temat firmy Niegodzisz Marzenna All Spice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Niegodzisz Marzenna All Spice?

Niegodzisz Marzenna All Spice
2.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Rolnicza 457
    05-092 Nowy Dwór Mazowiecki