ARThaus Nieruchomości

Toruń

Opinie o ARThaus Nieruchomości

ola

radi' dzieki za informacje wlasnie ide naiedlugo do nich na rozmowę rekrutacyjną.

radi

Bardzo dobrze wspominam czas spędzony w tej firmie. Wiele się nauczyłem. Pracodawca jest człowiekiem bardzo wyrozumiałym i pomocnym. Praca w takim miejscu to czysta przyjemność.

bella

Pracodawca wywiązuje się ze wszystkich ustaleń poczynionych na rozmowie rekrutacyjnej. Wynagrodzenie + premie wypłaca na czas. Pomaga w rozwoju zawodowym. Zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia do pracy. Pomaga rozwiązywać napotkane trudności podczas wykonywania pracy. Polecam tego pracodawcę.

Zostaw opinię o ARThaus Nieruchomości - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARThaus Nieruchomości