Opinie o BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łódź

Teresa

Doradca ds. techniki grzewczej, sanitarnej i wentylacji z j. niemieckim ile ma na rękę obecnie? Nie widzę żeby ogłoszenie o tym mówiło to weszłam tu żeby się dowiedzieć, rozważam wysłanie do nich aplikacji. Bardzo z góry dziękuje

odradzam

Również nie polecam pracy w tej firmie. Słabe warunki pracy, płaca i atmosfera

parter

Kiedyś było tutaj pytanie o to dlaczego zimą na parterze pracownicy często siedzą w kurtkach przy biurkach. Pytanie zniknęło z forum Jaka jest przyczyna że pracuje się tam w kurtkach?

Członek komisji
@parter

Zimno panie. Przy minus 2 za oknem, na hali parterowej aż plus 11. Dobrze że zimy nie było!

Kuba

zlecenia, podejście do człowieka, opieka merytoryczna oraz potrzebny sprzęt zapewnione przed rozpoczęciem pracy. Dobry kontakt z działem technicznym.

Niemiecki

Pracodawca chwali się kursami językowymi, co jest kłamstwem. Ma być niby kurs , ale TYLKO niemieckiego i TYLKO dla osób które docelowo mają rozmawiać z klientem. Opcja typowo pod pracę w tej firmie i tylko dla osób które już dobrze mówią po niemiecku . Śmiech .

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Zarobki może i dobre ale są te same od ładnych paru lat - brak możliwości podwyżki

Sprawiedliwość

I tak to jest ze wszystkim w tej firmie. Co wy na to że dziewczyna z Gdańska dostała HO na prawie 3 miesiące?

Dziecko

Mając dziecko do lat 8 można wnioskować o stały HO. Polecam poznać nowe przepisy .

Czytać przepisy

Wystarczy poszukać w google. Praca zdalna dla opiekuna na przykład osoby niepełnosprawnej

Specjalista ds. obsługi klientów kluczowych z j. niemieckim jaki certyfikat albo kurs musi mieć języka, żeby się dostać do pracy? O ile jest taki wymóg, właśnie się zdziwiłem, bo ogłoszenie na ten temat milczy, firma nie napisała nic. Dajcie znać, jak coś wiecie.

Majki

Czy ktoś z was pracuje na podstawie umowy zlecenia jako monter/serwisant - montaż/wymiana podzielników ciepła i wodomierzy oraz serwis ww urządzeń. Jak to wygląda? Jest stawka za zlecenie montazu czy jakas stawka podstawowa? Można robić to dodatkowo, poza swoją standardową pracą?

Deutsch

Czy istnieje możliwość uruchomienia platformy do nauki języka niemieckiego?

kandydatka
@Deutsch

nie ma nauki niemieckiego???? W ogłoszeniach i na rozmowie rekrutacyjnej zapewniają że są darmowe zajęcia z języka niemieckiego

No nie ma
@kandydatka

Poprzedni kurs się zakończył, bo wyrzucili nauczyciela. Informacji brak. Obecnie jest organizowany kurs tylko dla waskiej, wyselekcjonowanej grupy osób. Można powiedzieć więc, że tego kursu nie ma.

pilna
@No nie ma

Ile już było nauczycieli niemieckiego ktorzy prowadzili tutaj zajęcia?;-)

pytanko

Dlatego na pracuj.pl poszukujecie doradcy ds techniki grzewczej, sanitarnej i wentylacji?

Jak wygląda praca przy optymalizacji procesów? Chyba nie widzę byście pisali o pracy tego specjalisty? ciekawi mnie na jaka podstawę można się umówić na tym stanowisku? kojarzycie widełki płacowe? i czy jest sens aplikować?

zainteresowana

jakie są plusy i minusy pracy w tej firmie?

Asystent ds. organizacyjnych z j. niemieckim musi mieć jakiś konkretny certyfikat na ten niemiecki czy nie jest on wymagany? Ja dosyć dobrze ogarniam, ale papierka żadnego nie zrobiłem tak szczerze, więc nie wiem, czy to problem będzie dla pracodawcy czy nie.

Bez papierka też można się dostać, trzeba odbyć rozmowę z kierownikiem po niemiecku i ten oceni mniej więcej poziom. Przynajmniej tak było w moim wypadku.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w tym roku zatrudniając się na stanowisku pracownika rozliczającego liczniki niemieckich klientów?

Alles Gut
@Zainteresowany

Dobre. 20% większe niż jako pracownik rozliczający liczniki klientów pl, ale 30% mniejsze niż za rynek dk. Do tego duże możliwości jeśli chodzi o poziomą mobilność zawodową.

praca zdalna

ile dni w tyg jest pracy zdalnej?

Praca
@praca zdalna

Zależy czy jesteś w dziale lubianym przez prezesa , czy raczej tym robiącym kłopoty :) jedni tu mają przywileje a inni , no cóż ...

@Praca

ile maja pracy zdalnej ci zwykli pracownicy a ile uprzywilejowani?

Praca zdalna
@praca zdalna

Każdemu pracownikowi przysługuje 5 dni pracy zdalnej w miesiącu.

@Praca zdalna

Jaki sprzęt otrzymuje pracownik do pracy i pracy zdalnej?

prawdaprawda
@praca zdalna

Trzeba targać ze sobą komputer - jednostkę i monitor

@prawdaprawda

Ja targam kedynie NC czyli jednostkę wielkości średniej książki, mieści się do średniej szmacianej torby na zakupy. Chyba zależy od dział i kierownika, musisz dopytać w biurze. Np. podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Nie

Laptopy ma kierownictwo, teamleaderzy i niektórzy pracownicy, którzy są często mobilni. Zwykły pracownik ma komputer i dwa monitory. Niektórzy jeszcze drugi set mają w domu, więc nic nie noszą.

Student do wprowadzania danych z j.niemieckim to w ogóle jaką ma stawkę? Domyślam się, że majątku będąc na studiach nie zarobię raczej, ale też chciałbym wiedzieć, na co się piszę ewentualnie. Tymczasem w ogłoszeniu nic na ten temat. I jak ta stawka w ogóle jest naliczana? zasadnicze jest tam?

ID

Na początek minimalna, później pensja wzrasta od 3, 6 i 12 miesiąca pracy. Uważaj na koordynatorkę - jest dziwna.

tak to jest

Nie polecam. Był tu temat o warunkach pracy studentów. Chyba ze cenzura znów go usunęła. Na rozmowie powiedz że chcesz zobaczyć na czym ta praca miałaby polegać i przy okazji zobaczysz warunki pracy. Odechce Ci się dalszego udziału w rekrutacji

Tydud
@ID

Nie jest prawdą że zarobki się zwiększają po 3,6,12 miesiącach. Jest ta sama i po 2,3,5 latach.... Poza tym. 5 tys brutto dla kilkuletniego pracownika. Czyli tyle, ile na dzień dobry dostaje młokos gdzie indziej. Słabo? Cóż. Dodaj jeszcze pilnowanie Leistungów, rozmowy o słabej Effizienzji i brak firmowej kawy/herbaty. Mało? Dopisz jeszcze prezesa, który jest preziem widmo, który do pracowników nie zagląda, z łaski odpowie "Morgen" i który uważa, że pracownik ma siedzieć cicho i nie fikać. Jeśli ci pasi-aplikuj, powodzenia!

fakty
@Tydud

Wynagrodzenia tu są bardzo słabe. W innej firmie zwykły pracownik zarobi tyle ile w Brunacie kierownik. Wnioski nasuwają się same. Ucieeekaaać

Tak jak już ktoś napisał kiedyś, rodzaj pracy będzie zależny od typu projektu, przy którym się pracuje. widzę przy tym dostępne oferty dla IT PMa, głownie opartego na SAP ERP i S/4 HANA. Interesuje mnie bieżąca ocena warunków. tych finansów także. jak współpraca w zespole przebiega w tym przypadku?

Ktos

Chcialbym spytac za co jest odpodzialny ma pracownik serwisu (serviceniederlassung). Jakie ma obowiazki na swoim stanowisku pracy.

ktos

:) Jesli Pan wie jakie sa owbowiazki na tym stanowisku . prosze o odpowiedz

skoda

Czy to prawda że w tej firmie pracownik nie może używać prywatnego telefonu komórkowego w godzinach pracy? Jakie są jeszcze zakazy?

prawdaprawda
@skoda

Nie można słuchać niczego na słuchawkach, nie wolno mieć na biurku telefonu w ogóle. Najlepiej też nie rozmawiać z kolegą/koleżanką z biura obok. Ale za to można pracować, wyrabiać Leistung i dzięki temu prezesa stać na nowe auta

Faktycznie są tu dodatki językowe? W jednym z wątków ktoś chyba je nawet sugerował jeśli o znajomość niemieckiego chodzi i pytał o wysokości. Czyli występuje czy nie? a nawet jeśli to w jakiej wysokości i jakie jeszcze inne dodatkowe umiejętności tu doceniają?

Wszystkim zastanawiającym się nad pracą w Brunacie - ODRADZAM. Zamieszczane tu negatywne opinie są jak najbardziej prawdziwe. Dobrze w tej formie jest tylko na papierze. 8 godzin nieustającej kontroli. Praca w pomieszczeniu bez naturalnego światła bo cały dzień są opuszczone żaluzje. Brak ogrzewania zimą. Duchota latem. Ale to najmniejszy problem, tak jak bardzo brudny ekspres do kawy, brak herbaty i brak obiecywanej nauki niemieckiego. Największy problem to niekompetentni przełożeni. Wymagający a niedouczeni. Masz pracować a nie dyskutować - taka polityka. Jeszcze raz - jak się zastanawiasz nad aplikuj - aplikuj gdzie indziej.

Zostaw merytoryczną opinię o BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Łódź

• Jak się pracuje w BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 6 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.6/5 Na podstawie 247 ocen.

BRUNATA ZENNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ