Opinie o Mostostal Warszawa S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mostostal Warszawa S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mostostal Warszawa S.A. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mostostal Warszawa S.A. w Warszawa

Ind

Jakie wynagrodzenia na stanowisku IB, KR?

Podpowie ktoś coś ?

@Marek

Mamy nadzieję, że ktoś z użytkowników podzieli się z nami informacjami na ten temat. Pytanie o warunki finansowe to jedno z najczęściej zadawanych pytań na forum. Czy mogę zapytać, co oprócz wynagrodzenia jest dla Ciebie istotne w danym miejscu pracy?

Cox
@Ind

Widelki wynagrodzenia sa na tych stanowiskach szerokie, duzo zalezy od doswiadczenia oraz zapotrzebowania na kadre na konkretnym projekcie. Na tle konkurencji stawki sa przecietne.

leo
@Ind

Jako Kierownik Robót Elektrycznych oczekiwałem 7000 brutto, dostałem 7500 brutto i 4 budowy. Kierownik Kontraktu stwierdził że jest szansa że w ciągu tygodnia te budowy odwiedzę. Też jestem optymistą.

@leo

A zatem powinieneś się cieszyć, że firma Mostostal zaoferowała Ci większe wynagrodzenie, niż się spodziewałeś. To świadczy bowiem o tym, iż pracodawca ten w sposób poważny traktuje tych, z którymi współpracuje. Na stronie tego przedsiębiorstwa można zauważyć, że prowadzą bardzo rozbudowane procesy rekrutacyjne. Poszukują także osób chętnych do odbycia stażu. Powiedz, czy Twoim zdaniem po takim stażu jest możliwość pozostania tam na dłużej? Jak to wygląda?

Czarek
@leo

A można ugadać się np. na dwie budowy, czy ilość narzucają odgórnie?

@Czarek

Dziwne, że jeszcze do tej poty nikt nie udzielił Ci merytorycznej odpowiedzi, ponieważ na obecnym wątku wypowiada się sporo pracowników Mostostal Warszawa. Musimy zatem jeszcze cierpliwie poczekać, aż ktoś w końcu to zrobi. Pracujesz już w tej firmie, czy dopiero planujesz aplikować? Jeśli chciałbyś dopiero wysłać do nich swoje CV, to odsyłam Cię na ich stronę, na której znajdziesz niezbędne informacje: https://www.mostostal.waw.pl/kariera/oferty-pracy

Kierownik

Co bierzesz?

Łukasz
@Kierownik

Dlaczego w taki sposób odpowiedziałeś na pytania użytkownika? Ja również mam nadzieję, że dowiem się, czy po odbyciu stażu pracy w firmie Mostostal Warszawa są szanse na to, aby zostać tam na stałe? Znasz może odpowiedź na to pytanie bądź byłeś świadkiem sytuacji, gdzie stażysta po ukończeniu stażu został zatrudniony na stałe? Liczę, że otrzymam od Ciebie odpowiedź na te pytania.

Martyna
@Łukasz

Ja znam takie przypadki, kiedy po stażu, praktykach osoby zostały zatrudnione na umowę o prace jako Inżynier albo Inspektor w ofertacji. Polecam, mozna sięnaprawdę dużo nauczyć i zobaczyć realną pracę.

Kolega z budowy
@Czarek

Narzucane są odgórnie i za dużo w tym temacie nie zdziałasz. Póki się będziesz wyrabiać z obowiązkami to będziesz niewidzialny.

Kolega z budowy
@Ind

Ib ok 5000 brutto Krb ok 7000 brutto Może i więcej jak będą w potrzebie. + Premia uznaniowa raz na rok (podobno) + Obiady + Multisporty + Prywatna opieka medyczna + Zwroty kosztów za wydarzenia kulturowe

Katarzyna
@Kolega z budowy

Dziękujemy za dość rozbudowaną i poruszającą wiele konkretów opinię o pracy w firmie Mostostal Warszawa! Chciałabym dopytać o dodatkowe benefity, o których wspominasz - czy pracownik dopłaca do nich jakąś część z własnej kieszeni czy wszystko finansuje pracodawca?

FHU MAXBUD BOBULA KAMIL

Polecamy wspolprace z firma jesteśmy stalymi biznesowymi kontrahentami

nie polecam Oddziału w Sopocie

Kolega po fachu
@pracownik

Coś więcej

@Kolega po fachu

Warto dzielić się na forum opiniami dotyczącymi zatrudnienia w Mostostalu. Jednak każdy komentarz powinien być odpowiednio uargumentowany. Czy Ty chciałbyś przekazać nam merytoryczną opinie na temat pracy w tym miejscu? Jesteś pracownikiem firmy?

kk
@pracownik

Czy możesz napisać coś więcej. Aplikowałem do tego Oddziału. Czekam na rozmowę i nie wiem cz warto?

Polecamy współpracę z firma

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Mostostal Warszawa S.A. na stanowisko Kierownik Robót Konstrukcyjno-Budowlanych? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Polecamy współpracę z firma

Kamil bobula

Polecam współpracę z firma

FHU MAXBUD BOBULA KAMIL

Polecam współprace z firmą rusztowania ramowe bardzo dobre jakościowo myslę teraz na zakupem tak z 2 000m2pozdrawiam

Aleksander

Przytoczony wywiad jest pustą teorią nie mająca nic wspólnego z rzeczywistym podejściem pani kierownik i zarządu do pracowników. Jak to zwykle bywa, gdy dzieje się źle, firma stara się na zewnątrz wyglądać lepiej zwłaszcza ze pracownicy PR juz nie pracują, a działu PR nie ma. W lutym chyba była najwyższa ilość wypowiedzeń złożona przez pracowników, pojawiają się skargi o mobbing, nie kojarzę ankiety dotyczącej satysfakcji w pracy, jestem pracownikiem, wiec jezeli wykonano ja wybiórczo to z pewnością wynik jest bardzo dobry :-) firma w ciągłej restrukturyzacji, następują po sobie kolejni prezesi, a kolejni koledzy prezesów, zatrudniają kolejnych kolegów z nowymi pomysłami nie pasującymi do firmy, w związku z tym brak stabilności. Na dzień dzisiejszy nie polecam Mostostalu

mostokorpo
@Aleksander

Brałem udział w tej ankiecie ponad rok temu - najwięcej punktów miał brak balansu między pracą, a życiem prywatnym i zbyt niskie wynagrodzenia. Ale przy interpretacji wyników pominęli oczywiście te dwa czynniki i nadal pracuje się po minimum 10 godzin dziennie Ilość wypowiedzeń powinna dać do myślenia władzom firmy i osobom udzielającym takich wywiadów

Marlena
@Aleksander

Przykro to wszystko czytać. Pracowałam tam 7 lat, kiedy było tam stabilnie i to była bardzo fajna firma, pracownicy lubili się, razem jeździliśmy na urlopu, wyjazdy zagraniczne. Może kiedyś znajdę gdzieś takie fajne miejsce.

karma-wraca

Ten wpis kwalifikuje sie do zlozenia doniesienia do prokuratury o mozliwosci popelnienia przestepstwa przez jego autora. Albo pozew cywilny, naruszenie dobr osobistych. Policja w 3 sekundy namierzy autora po IP.

Pawel
@karma-wraca

Uważam ze Ziggi ma prawo do wypowiedzi, sam potwierdzam zła atmosferę, poza tym do tego sluzy forum, a powiadomienie należy złożyć do PiP celem faktycznego naruszenie prawa pracowników

Ramka
@karma-wraca

ale się zagalopowałeś karma wraca, taki delikatny jesteś ?XD

Majka
@Ramka

nie zagalopowal sie bo jak widac wpisy zostaly usuniete, a autorka ma teraz okazje przestudiowac kodeks karny.

Waldi

Najpierw źle pracują w firmie, przejdą do drugiej i narzekaj , że w pierwsze ich oszukano!!

Mm

Oczywiście. Zobacz kurs akcji mostka. Niektórzy "bohaterowie" już uciekli...

R2D2
@Mm

Podobno przeszli do rimy o solidnych fundamentach...współczujemy

Radek
@R2D2

Komu? Mostostalowi ze odeszli czy Fundamentalowi ze przyszli?

R3D3
@Radek

Oczywiście że Fundamentalowi - wystarczy spojrzec jak partaczyli robotę, żebyś cie widzieli ich efekty "pracy" to głowa boli, ja bym nie oderał na miejscu inwestora takiego "czegoś"....

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Remik

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

R2D2
@Remik

Cz Ty sie dobrze czujesz?

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Kamil
@Zainteresowany

no pewnie, zobacz na ich stronie, duzo rekrutacji mają.

qwer

jak wygląda temat płatności dla podwykonawcy ????

Maja

@Kuba, piszesz, bo jesteś w jakiś sposób związany z firmą Mostostal Warszawa? Pracujesz lub pracowałeś w tym miejscu? Jaka jest Twoja opinia na temat tej firmy? @budowlaniec, długo już pracujesz w Mostostal Warszawa? Jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca?

Kuba

Idealnych firm nie ma, jeśli nawet jest coś co nie do końca dobrze funkcjonuje to trzeba poprawiać!!

Kumpel tynkarzy

Wykonawcy trzymajcie się z daleka w szczegolnosci od budowy Kraków Mieszkaj w Mieście. Brak odbiorów, kary za wszystko, zrabany stan surowy, brak zakresow do roboty. Firmy są traktowane jak niewolnicy do bicia za błędy Pana. Odradzam bo dołożycie do interesu. Pzdr

budowlaniec
@Kumpel tynkarzy

Niestety. Być może, kierownictwo budów jest "motywowane" przez wyższych rangą, wpada w amok, niszczy innych zapominając czym jest szacunek do drugiego człowieka, do podwykonawców, dostawców. Po latach taki ktoś budzi się z ręką w nocniku, rozumiejąc, że sam został wydymany przez "swojego pana". Niestety bywa, że jest za późno. Kontrahenci długo pamiętają jego "dokonania" w tej przecież dość hermetycznej branży.

Maja

@Karol, @Hugo, dziękuję Wam za odpowiedź. Choć odczucia jakie macie wobec tej firmy różnią się od siebie to daje to wiele do myślenia i pozwala na samodzielne podjęcie najlepszej decyzji. @Karol, pisałeś, że można się wiele nauczyć, czego konkretnie? Czy prowadzone są tam szkolenia?

Maja

Witam serdecznie, czy jest jakaś osoba na forum, która mogłaby powiedzieć coś na temat pracy, atmosfery i ogólnych warunków jakie panują w firmie MOSTOSTAL Warszawa S.A. ? Chętnie poznałabym różne opinie na ten temat. Jakie są benefity, czy wciąż rekrutują na poszczególne stanowiska ?

Karol
@Maja

Ja jestem zadowolony i z pensji i z benefitów - benefity raczej standardowe jak w innych firmach. Fajnie się pracuje, można się dużo nauczyć, nie ma nudy.

Hugo
@Maja

Proponuje zacząć lekturę wszystkich postów od początku, prawie wszystkie dotyczą jakości pracy w MW. Ja stanowczo odradzam. W moim odczuciu a nie jestem odosobniony, atmosfera mówiąc delikatnie jest zła. Na budowach pracuje się bardzo dużo i długo, zarobki niskie, odpowiedzialność ogromna. Nikt niedocenia poswiecania. Podwyzka? Niemozliwa. Duzo osob odchodzi. Ja tez odszedlem i nie zaluje. Są lepsi pracodawcy. Niezależnie od decyzji życzę powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Mostostal Warszawa S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mostostal Warszawa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mostostal Warszawa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mostostal Warszawa S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mostostal Warszawa S.A.