Pijalnie Czekolady Sp. z .o.

Opinie o Pijalnie Czekolady Sp. z .o.

wadar
użytkownik zarejestrowany

Jakieś napiwki @riko są, no ale nie liczyłbym na to, że dziennie więcej jak 50pln

zibi

pls o kontakt, właśnie jutro jadę na spotkanie z wspomnianym dyrektorem operacyjnym - wnioskowałem o stanowisko Kierownika Regionu, ale jestem pełen obaw. Posiadam podobne kilkanaście lat pracy w gastronomi na kluczowych stanowiskach u największych graczy na rynku. Chciałbym wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie w firmie która dopiero się rozwija i nie ma tej wiedzy operacyjnej. Jednak w zamian oczekuję naprawdę solidnego wynagrodzenia ..... a Ty piszesz że to wszystko to jakaś amatorszczyzna..... jak się możemy skontaktować ?

Firma wyjątkowo słabo zarządzana.Dyrektor operacyjny pozbawiony jest kompetencji z zakresu gastronomii, a co gorsze nie potrafi zarządzać ludźmi. Mam kilkanaście lat stażu pracy, a praca w tej firmie, a szczeóglnie wpółpraca z ww dyrektorem była doświadczeniem wyjątkowo nietrafionym. Niskie pensje, zero socjalu, brak szkoleń, brak premii. firma nie płaci dostawcom, pracownikom płaci często z opóźnieniem. Nie polecam

Zostaw opinię o Pijalnie Czekolady Sp. z .o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pijalnie Czekolady Sp. z .o.