Opinie o Gościniec Kuklówka

Natalia
użytkownik zarejestrowany

Dawno nie wypowiadał się nikt z pracowników restauracji. Dobrze, czyta się opinie zadowolonych klientów. Jednak dobrze będzie jak ktoś wypowie się z załogi, ponieważ na forum wchodzą również osoby które chcą zatrudnić się w restauracji tym bardziej, że ma pozytywne opinie, napiszcie coś o zatrudnieniu ,jaka panuje atmosfera?

Gosik

Byliśmy kilka dni w Kuklówce. Jak zawsze, od paru lat, było nienagannie. Warunki do krótkiego, szybkiego wypoczynku są tu idealne. Szczerze polecamy na wypad z Warszawy i okolic. Znakomite warunki w hotelu dorównują osławionej już restauracji. Tu, gdzie mieszkamy jest sporo restauracji, w których lubimy skosztować kaczki pieczonej. Jednak żadna z nich nie dorównuje kaczce, jaką podaje się w Kuklówce. To, co serwuje szef kuchni w Gościńcu , to czysta poezja. Wróciliśmy do domu zachwyceni i już marzymy o kolejnym wypadzie do Kuklówki. Małgorzata i Dariusz

fereens
użytkownik zarejestrowany

jeśli chodzi o oferty pracy z Gościniec Kuklówka to myślę , że dość często mogą szukać ludzi do sprzątania czy też innych prac polegających na pomocy w obsłudze gośći

fereens
użytkownik zarejestrowany

Wiele dobrych opini słyszałem o Gościńcu Kuklówka, no ale niestety nie miałem jeszcze przyjemność osobiście skorzystać z ich usług. Planuję zrobić Konferencje i zastanawiam się czy by nie wybrać tego lokalu, Miał ktoś może styczność z organizacją takiego wydarzenia w Kuklówce i może mi powiedzieć jak to wypadło /

romeo
użytkownik zarejestrowany

no to chyba lepiej jest zawsze na poczatku zapytać o cenę, a nie potem miec jakieś pretensje nie wiaodmo o co tak naprawde. Tak jak napisał @lulik ja też uwazam, ze Gościniec ma bardzo ładny wyglada, naparwde jak mały pałacyk, bardzo lubie tam jeżdzić, byłem już kilka razy i zawsze poztywnie wspominam.

lulik
użytkownik zarejestrowany

Gościniec Kuklówka znajduje się na ulicy Grodziska 5, w Radziejowicach i trzeba przyznać, że wygląda bardzo dostojnie i majestatycznie. Właściciele proponują spotkania, konferencje czy noclegi i imprezy, ale w praktyce wiadomo, że klient to tego to tamtego nie doczyta ni na dobrą srpawę, koniec najmu przekracza moje kompetncje.

beatryx
użytkownik zarejestrowany

a nie wiecie może czy kuklówka nie szuka kogoś od marketingu i promocji? znam się trochę na tym i chętnie bym wcieliła w życie kilka fajnych pomysłów. jak ktoś może to niech napiszcie ile się zarabia w tej firmie netto i co z premiami albo może nawet prowizjami. a jakie na jakie zmiany się pracuje io na jakie godziny?

ania
użytkownik zarejestrowany

no wlasnie, niech wypowie sie ktos z pracownikow, bo same opinie klientow to troche slabo z perspektywy potencjalnego pracowniku, choc troche mowi o organizacji.. napiszczie jakie sa zarocki i czy mozna liczyc na jakis socjal, dzieki :)

Mała

Jestem częstym gościem Gościńca i jak do tej pory nie mam żadnych uwag do oferowanych usług, w pokojach zawsze czysto, obsługa miła i uśmiechnięta, jedzonko też smaczne i estetycznie podane.Co do kotów przechadzających się po sali to już dawno zrobiono z tym porządek. Jak najbardziej polecam to miejsce i na nocleg i na rodzinny niedzielny obiadek. Pozdrawiam Wielkopolanin

sylwia

Z niedowierzaniem czytam negatywne opinie o Goscincu i jego włascicielach.Ludzie kto wymysla takie bzdury?Pani ( usunięte przez administratora )organizowała nasze wesele ,komunie naszego syna oraz komunie w naszej bliskiej rodzinie,i chociaz mineło juz pare lat do tej pory wspominamy te super zorganizowane uroczystosci.Swietne jedzenie elegancko podane czysciutko i profesjonalnie.Obsługa znakomita.Własnie niebawem organizujemy wesele naszej córki własnie u Pani ( usunięte przez administratora )w eleganckich wnetrzach Goscinca.Pozdrawiamy Pania ( usunięte przez administratora )i cały personel.Sylwia i Piotr

Badzia08

niestety sprawdza się przysłowie\\\" ile ludzi tyle opinii\\\", w sumie o gustach nie powinno się rozmawiać:) wielokrotnie jako gość byłam obecna w Gościńcu( usunięte przez administratora ) ( chrzty, komunie czy ostatni sylwester)...zawsze miło i przyjemnie, jedzenie rewelacyjne, przemiła obsługa i zawsze czysto i schludnie. Pani ( usunięte przez administratora ) bardzo sympatyczna kobieta, z którą można rozmawiać \\\" godzinami\\\", teraz też będę na przyjęciu komunijnym i bardzo się z tego cieszę:), ponieważ jestem pewna, że będzie jak zawsze, czyli perfrkcyjnie pozdrawiam serdecznie

Jerzy

Rodzinne spotkanie - przyjęcie. Perfekcyjnie przygotowane. Jedzenie bardzo smaczne. Obsługa sympatyczna. Czysto i elegancko. Pani (usunięte przez administratora) zatroszczyła się o wszystkie szczegóły przedsięwzięcia. Było miło i serdecznie. Byliśmy bardzo zadowoleni. Nasi najbliżsi również dobrze się czuli w Gościńcu. Na pewno skorzystamy ponownie. Polecimy usługi Gościńca naszym znajomym.

Maria

W Gościńcu byliśmy z mężem wielokrotnie. Realizacja zamówienia zawsze była bez zarzutu. Właścicielka często dodawała coś od siebie. Polecamy to miejsce z czystym sumieniem. Wydaje nam się , że osoby, które piszą negatywnie o Gościńcu robią to z zazdrości (?). Nie jest możliwe, by to samo miejsce sprawiało na ludziach tak skrajnie odmienne wrażenie. Nam się podobalo. Wszędzie czyściutko, jedzenie bardzo smaczne, przemiła obsługa. Mieliśmy odczucie, że klient w Gościńcu jest rzeczywiście najważniejszy. Z tego, co wiemy, teraz Gościniec ma własne WIFI. Dziękujemy. Maria i Zygmunt z Warszawy

Joanna

Urządzałam w Gościńcu wesele i przyjęcie imieninowe. Spali w nim moi goście. Wszyscy byli bardzo zadowoleni. Jadłospis na imprezy ustalałam wcześniej z właścicielką, w ostatniej chwili można było coś zmienić. Kuchnia zawsze ma jedzenie w rezerwie, gdyby wczesniej ustalone menu było niewystarczające. Za każdym razem widziałam w Gościńcu sporo gości.Właścicielka ma duże doświadczenie i umie doradzić, a także dopasować się (co jest istotne) do gustu swoich gości. Z obługi kelnerskiej byliśmy zawsze zadowoleni. Koty, owszem, są na tarasie, czasem zajrzą do środka, ale życzyłabym sobie, żeby wszystkie ośrodki i restauracje (oraz toalety) świeciły taką czystością, jaką zastałam w Gościńcu. A jestem pod tym względem bardzo wymagająca.Osobiście polecam to miejsce z czystym sumieniem.

Dodaj opinie o Gościniec Kuklówka - Kuklówka. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.

Zostaw opinię o Gościniec Kuklówka - Radziejowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gościniec Kuklówka