Opinie o WIBO Adamczak Sp. k. w Kartuzy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie WIBO Adamczak Sp. k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie WIBO Adamczak Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WIBO Adamczak Sp. k. w Kartuzy

Nie polecam najgorszemu wrogowi pracy w biurze w tej firmie! Praca z Panią " Blond Kontroler" to koszmar, Pani powinna poważnie się zastanowić, zanim zacznie poniżać słabszych. Jedna wielka porażka, w tych czasach wszędzie można znaleźć lepsza pracę.

Stefan

Idealnych firm nie ma. Trzeba dobrze pracować a z całą pewnością nie będziecie narzekać!!

kryska

ja tam robie od kilku lat i ludzi jest dwa razy tyle i nikt tam nie narzeka a te co sobie poszly zaluja i pisza gupoty bo zazdroszcza ze my mamy coraz lepiej a w Kartuzach nie zarobisz nigdzie wiecej niz w wibo juz to sprawdzalam a tu na dodatek jest cieplo i czysto i dobra kasa i nawet bony na kazde swieta dawaja i do teatru jezdzim i zabawa niedawno byla firmowa jest super dbaja socjal dobry Kto szuka na prawde roboty to polecam do sprawdzenia a nie czytania dziwnych opisow

@kryska

Twój styl pisowni właśnie mówi o tym co za "baby" tam pracują. Kiedyś to był socjal.. była kawa, proszki do prania, kino, teatr...kabarety, bo była odpowiednia Pani kadrowa której chciało się wszystko organizować. Teraz jest socjal?? Teraz to właśnie jest kabaret... zabrali kawy i zmniejszyli proszki, wyjazd "od święta".. ale jak widać "babom" to wystarcza.. zresztą gdyby nie wibo, teatr widziałyby tylko w telewizji. Ludziom którzy chociaż odrobinę mają szacunek do własnej osoby nie pójdą do wibo, albo pójdą, żeby się przekonać, W kartuzach już żadna osoba do wibo nie pójdzie, bo albo już ta była, albo słyszała co się tam wyprawia.

olga

nie prawda , jest ok POLECAM PRACĘ W WIBO

Z tego 3/4 to ukraińcy

Mi
@kryska

ZNAJDŹ MI TEGO KTÓRY ŻAŁUJE ŻE ODSZEDŁ Z WIBO! Ja odeszłam już jakiś czas temu i dziękuje Bogu że dostałam NORMALNĄ prace gdzie szanuje się DOBREGO pracownika. Może i pieniądze ok ale za taką pracę? I im człowiek był wydajniejszy tam bardziej obcinano stawki. Przykre. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych

Tymon

Czy firma potrzebuje pracowników? Może ktoś wie?

mloda
@Tymon

oczywiscie ze potrzebuje, tam juz nikt nie chce isc.

Pracownik Produkcji

ogólnie rozmowa jak każda inna standardowe pytania

jeśli znalazłeś ogłoszenie na info kartuzy skontaktowałeś się z nimi a oni oddzwonili to się nie obawiaj z braku personelu i tak cię zatrudnią tylko trzeba powiedzieć że uczysz się i chcesz uczyć się zaocznie bo wtedy firma nie odprowadza za ciebie składek

logo firmy Dietetyk
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca- Termy
Wrocław
Ipf Medical Sp. z o.o.

Wszędzie trzeba pracować . nie jest tak źle . dobrą mam kasę a to najważniejsze !

@pracownik

Dobrze napisane Pracować!!! A nie (usunięte przez administratora)

@Kaszub

A nie zapierd.....ć

Henry

Idealnych firm nie ma, ale z pracownikami też bywa różnie!!

OLLa

pracuje już 5 m-c i jak na ten moment jest dobrze, wiec nie wiem o co chodzi wczesniej poczytalam wpisy i mialam obawy, teraz wiem ze warto się samemu przekonać !!!

Jolka
@OLLa

Jak wynagrodzenie? Najniższa krajowa czy więcej ?

Www
@OLLa

Witam pracujesz na produkcji czy w magazynie biurze?

@Www

Pewno (usunięte przez administratora) na produkcji

Weronika

@Klara, a jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak wyglądają kontakty między pracownikami? Czy ułatwiają one funkcjonowanie w zespole? Zachęcam Cię do rozwinięcia swojej wypowiedzi. Myślę, że pomoże ona osobom zainteresowanym pracą w Wibo.

Biuro
@Weronika

Masakra zwalanie odppwiedzialnosci na innych zwlaszcza kadrowa z muchami w nosie !!!

Weronika

@Luis, Twoja wypowiedź nie zawiera żadnych konkretów, więc może ją rozwiniesz? Zachęcam Cię do napisania czegoś więcej na temat tego, jakim pracodawcą jest Wibo. Jak oceniasz warunki zatrudnienia? Czy oprócz stałego wynagrodzenia można liczyć na dodatkowe profity od firmy?

palę cegłę

Widzę, że znów szukają kogoś do biura. Czyli duża rotacja. Nie ma w kim wybierać na rynku pracy? Nikt się nie nadaje? A może firma felerna i (usunięte przez administratora)? Tylko dla twardzieli? Najlepszych z najlepszych? Most na rzece Kwai raczej.

Luis

Nie jest fajnie. Niestety ????????????????

borys

W życiu nie poleciłabym nikomu tego obozu. Inaczej tego nie nazwę. Dziwne, że żadna kontrol jeszcze tego nie zamknęła. (usunięte przez administratora)

Behemot

Gdyby firma była spoko, to nie trzeba by było zmieniać:-)

Normalna spoko firma. Jeśli komuś nie odpowiada zawsze może ją zmienić.

Gołąbeczka

Ruch jak na Centralnym w Warszawie. Ciągle szukają kogoś nowego. To chyba nie najlepiej świadczy o firmie. Szkoda bo chciałam złożyć dokumenty, ale nie potrzebuję pracy na 3-4 miesiące. Wystarczy spojrzeć w ogłoszenia archiwalne na portalach. Coś jest nie tak.

Weronika

Atmosfera jest tragiczna, starsze Panie mogą wszystko włącznie z obrażaniem. Straszny wyzysk. Ja nie poleciłabym tej pracy najgorszemu wrogowi.

Filip

Czy jest jakiś powód, że nikt nie pisze? Szkoda, liczyłem na info od pracowników.

Igor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jaka jest atmosfera?

Zeus

jest OK polecam!

kaszubka

polecam- jestem zadowolona

Zostaw merytoryczną opinię o WIBO Adamczak Sp. k. - Kartuzy

• Jak się pracuje w WIBO Adamczak Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy WIBO Adamczak Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WIBO Adamczak Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WIBO Adamczak Sp. k.?

Kandydaci do pracy w WIBO Adamczak Sp. k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WIBO Adamczak Sp. k.