Opinie o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ravi Sp z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ravi Sp z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ravi Sp z o.o w Brzeźnica

lola

Witam jaka atmosfera panuje w firmie ? zarobki ph ? ktoś coś...

@lola

Firma Rafi szuka obecnie przedstawiciela handlowego w różnych lokalizacjach więc możesz złożyć CV na to stanowisko. Nie znam dokładnej wysokości pensji, ale pracodawca oferuje atrakcyjne wynagrodzenie plus premie i niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy - samochód służbowy, telefon, tablet. Prócz tego stanowiska są jeszcze inne wolne wakaty: specjalista do spraw utrzymania ruchu i pracownik działu eksportu/importu. Piszcie o swoich doświadczeniach na temat rekrutacji.

Aplikant

Pojawilo sie ogloszenie,wiec chce zaczerpnac info jak wygladaja warunki ?

@Aplikant

Gdzie znalazłeś ogłoszenie o naborze do pracy w firmie Ravi? Próbowałem znaleźć jakieś informacje na oficjalnej stronie internetowej pracodawcy, jednak bezskutecznie. Mógłbyś napisać, jakiego stanowiska dotyczy to ogłoszenie? Będziesz aplikował? Pozdrawiam.

Witam wszystkich pic na wodę foto montaż najpierw obiecują pużniej się wycofują zero konkretów(usunięte przez administratora) przed aplikacja głęboka analiza

Zakola mam duże

Podobno pH z Warszawy się zwolnił , szwagry rozwijają rynek , jak to dobrze ze firma ma was , nie ma jak dobrany duet .... szefu jest z was napewno dumny mieć tak wykwalifikowanych kierowników ha ha ha

Stary ravi
@Zakola mam duże

I kierownik regionalny wlkp. Brawo. Brawo. Brawo.... Za odejście(usunięte przez administratora).

Export Manager

Dwa miesiące temu firma zamieściła ofertę pracy. Ogłoszenie interesujące więc spróbowałam bo mam kwalifikacje i doświadczenie. Generalnie rozczarowałam się. Najbardziej nieprofesjonalnie przeprowadzona rozmowa o pracę na jakiej byłam. Oferowane stanowisko bardzo odpowiedzialne (export manager) a osoby rekrutujące wzięte chyba z przypadku. Starsza Pani w okularach zirytowała się, kiedy na początku rozmowy zapytałam o proponowane wynagrodzenie więc nie dziwi mnie, że nie dostałam w sprawie decyzji żadnej odpowiedzi.

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Magazyn

Witam ludzie jeśli ktoś myśli o pracy na magazynie w brzeznicy to odradzam szczerze tutaj tylko norma do wyrobienia idzie do góry nic więcej to jest kpina z ludzi..

Ja12
@Magazyn

Ile trzeba zrobić kg na zmianę?

Zawer

Aplikowałem na stanowisko pH powiedzcie mi jakie zarobki może liczyć pH, jakie auto? Jak z użytkowaniem do celów prywatnych ile wizyt dziennie?

Jarek Rogacz
@Zawer

W porywach do 3 tys po okresie próbnym - na początku tyle i lle na umowie czyli 2500 zł brutto. Auto to ledwo zipiąca fabia. Można używać za zgodą, ale gpsów nie ma, to i tak każdy używa na prawo i lewo ;)

@Jarek Rogacz

a jak z godzinami pracy ?

Żabka
@Andrzej

6-23

@Żabka

Prosze o prawdziwe dane a wypisywanie bzdur.

SpadajaceSople
@Jarek Rogacz

Paweł ze Szwagrem ?

Teść
@SpadajaceSople

jaki szwagier ?

Dlaczego jest tyle ofert pracy? Chciałem wysłać cv ale trochę mnie to zniechęca.

@Piotr

Bo wypier... każdego pokolei.

KLM
@Kocur

Odsyłam na forum drugiej firmy - Galicja, tam uzyskasz odpowiedz dlaczego jest tyle ogłoszeń

Mam pytanie tylko proszę o konkrety ile zarabiają ph na Podkarpaciu przy obrotach 150-*200. Dzięki za konkrety . I jaką podstawę mają .

Kermit
@Nowy

2500 brutto podstawy

@Nowy

Z premiami ponad 4k netto

Pani
@Kocur

Trzeba mieć dobrą trasę żeby robić po 200 tyś obrotu i zarobić trochę 4000. Jest taki co robi po 300 tyś ale są i tacy co robią po 150-180 z ledwością

@Pani

Jeżeli jedna osoba ma teren obejmujący całe województwo, a druga jedno miasto, to co się dziwić. Gdzie kończy się logika, zaczyna się Ravi :)

@Kocur

Dzięki za odpowiedzi możesz coś jeszcze mi powiedzieć jak to jest rozliczane premia za co jest naliczana , od obrotu , za windykacje tez są bonusy czy zależy to od przełożonego . Dzięki za podpowiedz. i jaka jest prowizja od sprzedaży z tego co się dowiadywałem poczta pantoflowa to jest jakoś naliczane za sprzedaż produktów z 3 kategorii porcelana , sprzątanie i coś tam jeszcze było dzięki za podpowiedz

@Kermit

Widzę że Kolega z zarządu hahahahah mogłeś się powstrzymać nikt normalny o tej porze nie przegląda forum Pozdrawiam

Ali

Jak system wynagrodzenia jest w Ravi?

ola

1550zł

@ola

A praca jest na akord czy stawka godzinowa i ogolnie czym polega praca

ola
@Ali

jedni pracują na akord drudzy maja stałą pensje, ale na początek z pewnością nie trafisz na akord, praca polega na kompletowaniu zamówień złożonych przez sklepy,

@ola

Czy aktualnie sa przyjęcia do pracy. Kierownik poprosił o CV ale bez odzewu.

Magdalena
@Ali

Na stronie internetowej firmy nie znalazłam ogłoszeń o pracę, lecz może warto się z nią skontaktować telefonicznie bądź mailowo? Wszelkie dane znajdziesz tutaj: https://www.ravi.pl/kontakt.html Ravi jest dystrybutorem artykułów do wyposażenia wnętrz, kuchni, a także domowych prac porządkowych. Czy zajmowałeś się już podobną branżą? Jakie stanowisko Cię interesuje?

@Magdalena

Pracownik magazynu lub jakieś inne stanowisko .

Marcpol

Już w grudniu 2018r miał być przecież podzielony ale zawirowania w bratniej firmie przedłużyły proces , szwagry ogarniają temat i powrócą niebawem do niego .

Gogu
@Marcpol

No następne czystki będą być w Ravi

Diego
@Gogu

Szwagry już je przygotowują ale nie mogą wszystkiego ogarnąć... Przecież mają jeszcze Galicję.

Antonio
@Diego

No czyszczenie w Galicji potrwa jeszcze z pół roku, a potem karma wróci.

Gogu

Jak to mówili 'zadnego GPS-u' a w aplikacji od zamówień informatycy włączają Ci lokalizator

Doinformowanym Siwy

Kolego nie bądź taki pewny ze będzie miał taki lajcik , od dłuższego czasu jest gotowy plan podziału trasy , ale wahają się kiedy to zrobić ponieważ obawiają się ze ucieknie do innej firmy. Mieli to zrobić w kwietniu przed Nadchodzącymi Świetami . Nie mogą znaleźć odpowiedniego kandydata . Ten już jest zbyt Sta....y pora wprowadzić młoda krew jak to mówią szwagry ......

@Doinformowanym Siwy

A tobie dobrze w konkurencji ? M. ucieknie do Ciebie ?

Marcpol

Nie ma to jak dobry układ na Warszawce , praca pH od 8.00 do 15.00 i lajcik . inni pH (usunięte przez administratora) do 7.00 - 18.00 pozwalają mu tak żeby nie uciekł . Cztery osiem i wesoły .

Sylwia

Jak tak dalej pójdzie, to stracą najlepszych ludzi którzy z łatwością znajdą pracę w konkurencji, brawo Panowie z Brzeźnicy

Edi
@Sylwia

a niby co takiego robia ?

Wueu
@Edi

Popcorn

Edi
@Wueu

to bedziesz mial/a co jesc :)

@Edi

A co takiego się wydarzyło ? W firmie jak zwykle cisza

Wika
@Kocur

W Galicji same zwolnienia w ostatnim czasie. Polecieli ludzie z Działu handlowego, potem PH, dwóch kierowników i dzisiaj sam Dyrektor. Prezes szaleje, ale karma wraca.

Zrównoważony

Szefostwo oszalało , burak z Podkarpacia będzie zarządzał Galicja.

kaktuz

biedna firma, ucinają premie honorowym dawcą krwi !!!!

BDR

Pracowałem. Fabia stara, x czasu obiecywana nowa. Wczasy pod grusza, kasa na święta. Na umowie podstawa, premia jest, ale nigdy nie wiesz za co masz płacone. Robisz kilka miesięcy taki sam obrót, a dostajesz różne wypłaty. Śmieją się z Domexu, a tam lepsze zarobki i normalne samochody. Co z tego ze w Ravi kupowane za gotówkę nowe? Warto dodać ze największe golasy jak to możliwe. To świadczy o głupocie i braku wiedzy na temat zarządzania organizacja. O Jarku nie można nic innego powiedzieć, jak to ze jest prostakiem. Od dyrektora, powinno się oczekiwać więcej umiejętności miękkich. Podobno pracy po powrocie do domu nie ma, ściema. Wracasz i codziennie drukowanie, uzupełnianie tabelek etc. Firma tylko dla lubiących monotonię i całkowity brak rozwoju.

Ph
@BDR

Prawda, prawda jeszcze raz prawda. W końcu ktoś napisał jak to naprawdę wygląda w pracy przedstawiciela handlowego.

PH-a
@BDR

Ty pracowałeś, aj ja pracuję. Po tym co napisałeś to chyba pod Jarkiem byłeś. Oponie są różne, jak w każdej firmie. Dziwią mnie te lenie co nic nie robią wypisują bzdury i narzekają. Jest lepiej niż w domexie. Tam to (usunięte przez administratora) jest. Na wypłatę trzeba zarobić, za darmo to i w mo.rdę teraz nie dostaniesz. Teraz to sie rozpiszecie, ze to wpis z polecenia. Nie prawda, piszę to bo tu sie dobrze pracuje.

zibi
@PH-a

Praca jak praca, ale BDR napisał prawdę i nie możesz się z tym nie zgodzić. Chyba że jesteś z Podkarpacia, tam PH trochę inaczej się mają...

BD
@zibi

Jak inaczej ?

Hanna
@BD

Finansowo

@PH-a

Zgadza się. Byłem pod Jarkiem. I nikt Cie tutaj nie posądza o wpis z polecenia. Inni PH byli zadowoleni i ja to szanuję. To jest jak z telefonem, jednemu wystarczy Xiaomi za 600 zł, a inny potrzebuję i czuje się dobrze z iPhonem za 4000zł . Ja wyraziłem tylko swoja opinie. Jest lepiej niż w DOMEXIE? Pracowałeś? Wątpię... Daj sobie kiedyś na wstrzymanie z walką o półkę i pogadaj z kolega z DOMEXU z Twojego terenu. Jak będzie normalny, to powie Ci co i jak. Ja mam na bieżąco informacje z Ravi, oraz Domexu. Dziwią Cie opinie leni? A może to Tobie wydaje się że tak zapierniczasz, a inni nic nie robią. Przeczytaj dokładnie co napisałem wcześniej. Jeżeli nie pracowałeś w konkretnej firmie, która daje pracownikowi wszystko co potrzeba. To polecam sprawdzić, dopiero zobaczysz jak to jest kiedy się dobrze pracuje. Jeżeli pracowałeś wcześniej w takich firmach, Twoja opinia i ją szanuję (chociaż nie powiem, że mnie to nie dziwi).

wiem co mowie
@BDR

Guzik prawda w domexie jeszcze gorzej niz w Ravi, piszesz ze maja lepsze auta a dojezdzaja stare fabie z kratką zamiast siedzen z tylu do 300 tys km phiiii

Pedro

Jaka podstawa??

@wiem co mowie

A Ravi nie daje merchom zajechanych Fabianek po przedstawicielach? Hipokryzja totalna... Żal patrzeć na przedstawicieli z potencjałem, którzy marnują się w tej firmie za takie grosze i w takich warunkach. Jeżeli ktoś tylko chce, to znajdzie coś znacznie lepszego i ciekawszego.

niemravi

Jeżeli zastanawiasz się czy aplikować do tej firmy, to znaczy, że nie masz doświadczenia w tej dziedzinie i nie wiesz w co się pakujesz, albo jesteś kiepskim handlowcem, który łapie się wszystkiego, aby dalej uprawiać ten zawód. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: trzeba pogodzić się z tym, że siła robocza w ostatnich latach mocno zdrożała.

Znak!
@niemravi

Ot co!

ph.

CZY KTOS POLECA PRACE NA TEREN MLAWY ZUROMINA CIECHANOWA? PRACA JAKO PH...

wiem co mowie
@ph.

Idź, firma naprawdę dobra- jak umiesz sprzedawać to się odnajdziesz i nie słuchaj innych baranów co siedzą tu i wysmradzają, bo jak chcesz robić to idziesz prace dostajesz jak się wykażesz to dadzą Ci nowe auto (ale i ta fabia z 2013 nie jest zła), nie ma problemu zeby z rodzinka w gory pojechac jak chcesz tym autkiem, a i 4 tys da sie zarobic jak umiesz zakrecic w sklepie. polecam

Galicjusz
@wiem co mowie

dobra reklama ? czyzby przybyło znowu wolnych wakatow ? jakby bylo tak kolorowo ludzie by nie odchodzili.

Pytający

Witam czy w autach w Ravi są GPS ?

Nie
@Pytający

Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Ravi Sp z o.o - Brzeźnica

• Jak się pracuje w Ravi Sp z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ravi Sp z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ravi Sp z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ravi Sp z o.o?

Kandydaci do pracy w Ravi Sp z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ravi Sp z o.o
1.2/5 Na podstawie 2283 ocen.
  • Galicyjska 7
    39-207 Brzeźnica