Opinie o Zakłady Ceramiczne Bolesławiec W Bolesławcu Sp. z o.o. w Bolesławiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakłady Ceramiczne Bolesławiec W Bolesławcu Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Ceramiczne Bolesławiec W Bolesławcu Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Ceramiczne Bolesławiec W Bolesławcu Sp. z o.o. w Bolesławiec

Ilona Nowy wpis
Inne

Czy polecacie by iść na zdobnika ceramiki? Nie mam doświadczenia a piszą, że przyuczą. Są podane widełki liczone od 4,2 do 6 tys. ciekawe ile trzeba przepracować, żeby mieć te 6 tys? zmartwiła mnie tylko ta ostatnia opinia, że niby po znajomości się tam ludzi bierze. może ktoś to potwierdzić, bo nie wiem czy czas poświęcać?

Mika Nowy wpis
Inne

Na jakiej zasadzie jest rekrutacja na stanowisko malowani czy zdobienia. Biorą swoich mimo tego, że i tak nic nie potrafią, ludzi z zewnątrz traktują jak śmieci

Nie posiadam.
Inne
 Pytanie

Dzień dobry. Moje pytanie dotyczy ceramiki w kolorze piasek. Od ok. 20 lat posiadam pokaźną kolekcję w tym kolorze jednak niektóre elementy już się służyły i chętnie bym je dokupiła. Czy planujecie Państwo wznowienie produkcji w tym kolorze? Przyznam, że obecne wzornictwo jest interesujące, ale nie zawsze pasuje do wnętrza. Gładki, klasyczny piasek był jednak najlepszy. Z góry dziękuję za odpowiedź. Małgorzata Falkiewicz-Wójcik

J Nowy wpis
Pracownik
@Nie posiadam.

Zapraszamy do sklepu firmowego. Obecnie trwają wyprzedaże wyrobów w piasku

anonim Nowy wpis
Inne
@J

Czy na takich wyprzedażach można zgarnąć jakąś podwójną premię lub coś w tym stylu? Tak jak ktoś pisał sprzedawca był potrzebny jakiś czas temu, ale stanowisko jest już zajęte? To okres próbny czy może będzie jeszcze opcja na wakat?

anonim
Inne

Nie ma aktualnej opinii dotyczącej pracy jako sprzedawca? Upewniam się, bo oferta teraz wisi na LinkedIn. Nie ma jednak podanej stawki nie znam także innych warunków. czy praca jest według was adekwatna? Warto teraz aplikować? Jak rozmowa wygląda i co jest sprawdzane?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Zakłady Ceramiczne Bolesławiec W Bolesławcu Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku SPRZEDAWCA. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Łódź
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(3 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Justyna
Były pracownik
 Problem

Praca na odlewni to masakra, Mistrzyni traktuje ludzi jak roboty masz to zrobić i już , zwalnia ludzi tych co nie są jej na rękę i udaje że wszystko jest w porządku, jeden z pracowników co dzień pił po 3 piwa między regałami gadał z nią i dziwne że nie wyczuła ale jest potrzebny to się trzyma,koleżankę zwolniła po 3 latach chociaż dziewczyna pracowała , ja odeszłam sama . Odradzam pracę na odlewni

Karolina
Inne
@Justyna

Mnie to bardziej zastanawia to, że pozostali to zauważali i nikt tego nie zgłosił. Na którym stanowisku pracuje, mógł z tego powodu spowodować niebezpieczeństwo również dla innych?

Marcin
Inne

Przestrzegam wszystkich przed tą firmą i zakupami w ich sklepie https://zcbsklep.pl/pl/ - mają totalnie wywalone na klienta, zero kontaktu mailowego i telefonicznego - nie można się dodzwonić, mam wrażenie że to obsługuje jakaś pani która maluje te ich filiżanki. Jeżeli mają taki ignorancki stosunek do klientów to również tak traktują pracowników.

Ceramik

Firma nie dająca perspektyw. Duży stres i nie ludzkie podjęcie przelożonych. Zarobki relatywnie niskie. Załoga bardzo zazdrosna i poróżniona, firma zatrzymała się w w epoce PRL. Nie polecam nikomu

Jolanta
Inne
@Ceramik

Czym jest spowodowany wspomniany przez Ciebie stres? Czy uważasz, że dla osoby odpornej na stresujące sytuacje praca w firmie będzie odpowiednia? I jak wyglądają dokładnie te niskie zarobki? Każdy może mieć inne oczekiwania co do nich :)

hmm
Inne

@aaa i co w związku z tym ?

aaa
Kandydat

Firma otrzymała pożyczkę z PFR w ramach tarczy finansowej dla dużych firm w kwocie 4,5 mln zł

admin

Wiesz coś ciekawego o firmie Zakłady Ceramiczne „Bolesławiec”? Dodaj komentarz na forum. Od twojej opinii może zależeć czyjaś kariera.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Ceramiczne Bolesławiec W Bolesławcu Sp. z o.o. - Bolesławiec

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Zakłady Ceramiczne Bolesławiec W Bolesławcu Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Ceramiczne Bolesławiec W Bolesławcu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Zakłady Ceramiczne Bolesławiec W Bolesławcu Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii