Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FLORENTYNA ZpChr w Pleszew

O nie

Jedyny plus pracy w tej firmie to wypłata na czas i na tym zalety się kończą. Brak szacunku dla pracowników a sama atmosfera między pracownikami również nie jest najlepsza. Kolega koleżankę sprzeda żeby mieć trochę lepiej na 5 min. Tutaj łatwo można wspiąć się na szczyt i tak samo łatwo z niego spaść i zostać potępionym. Firma ma tylko jeden cel, aby wyssać z pracownika jak najwięcej, a jak już nie jest potrzebny to najlepiej się go pozbyć. Dyrektorzy co chwilę się zmieniają, nie potrafią zarządzać ludźmi-to ludzie którzy pracują tutaj wiele lat dyktują zasady. Nowe osoby mają ciężko. Prezesi to a'la bogowie, ich polecenia i zachcianki zaskoczylyby niejednego. Nie polecam osobom które szukają stałego i stabilnego zatrudnienia bez zbędnych nerwów związanych z panującą atmosfera.

Zdenek

Nie polecam tej firmy. Atmosfera fatalna. Starzy pracownicy żeby się utrzymać jak najdłużej wchodzą w (usunięte przez administratora) prezesowi bez mydła. Możesz dorobić się depresji w tej robocie. Człowiek jak już wchodzi to jest zdołowany. Ludzie nawet na okresie próbnym rezygnują. Nawet sekretarki nie dają rady już tego wytrzymać. Co 3 miesiące jest nowa.

Jurny
Kandydat

Jak tam nowy dyr K.T.? Podobno sukcesywnie wyciąga i wyciągać będzie najlepsze osoby z poprzedniego miejsca pracy.

Pytanie Nowy wpis

Czy pracownicy FLORENTYNA ZpChr mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

O nie

@O nie

Wszędzie nowi mają trudno. Pewnie Wasza firma nie jest wyjątkiem. Jeżeli jest tak słabo to dlaczego tam pracujesz? Czytałem gorsze opisy o Twojej firmie a nadal tam ludzie pracują. Być może przesadzasz?

Na czas
@O nie

Wypłata na czas to obowiązek pracodawcy. To tak jakbyś ty mówił - No przecież przychodzę do pracy wiec bądźcie mi wdzięczni. No nie. Nikt tutaj nikomu łaski nie robi. Ja pracuję najlepiej jak mogę, poświęcam swoj czas i umiejętności - ty mi płacisz w swoim czasie wynagrodzenie. Mam być wdzięczny za to Że się pracodawca nie spóźnił? To tak jakbym ja oczekiwał wdzięczności ze wykonałem w terminie i o czasie swoje zadanie. To jest wzajemna transakcja - nie wyobrażam sobie żeby mogło być inaczej. Ja Pracuje - Ty płacisz. Nie płacisz - to nie pracuję. I w druga stronę tak samo - ja się obijam to mnie zwalniasz. Jeśli jesteś dumny ze mi zapłaciłeś - to odwróć sobie role, pomysl ze dla kogoś pracujesz, umawiasz się na stawkę i termin a ktoś ci nie wypłaca. Pytanie - co robisz?

PH Nowy wpis
@O nie

Dlatego ja coraz poważniej rozważam przejście do Galicji.

Arek
Kandydat

Od dłuższego czasu widzę ogłoszenie na księgowego, taka rotacja w dziale czy jak ? Ktoś coś więcej powie ?

Misia
@Arek

Tak, rotacja bardzo duża.

Andrzej
@Misia

I z czego to wynika? Firma się rozrasta i potrzebują coraz więcej pracowników, czy po prostu nowe osoby nie sprawdzają się na swoim stanowisku?

pracuje
@Andrzej

Jesli chodzi o księgowość to taka odchodzi jakaś Pani na emeryturę

Lila
@pracuje

Ta pani już dawno odeszła,nikt nie wytrzymuje tej presji i strachu u Florkow

@Lila

Nie opowiadaj, jest w porządku… z Szefem Filipem zawsze można się dogadać czasem za dużo wymaga ale i tak jest super

pracuje Nowy wpis
@Lila

mało wiesz, jeszcze pracuje i odchodzi w grudniu :) , dlatego szukają

pracuje Nowy wpis
@Pracownik

chyba sam o sobie pisze , dobre :)

Beka

Hejka.Wlasnie mnie doszły słuchy iż jeden z lepszych kierasow za starych czasów przeszedł na zła stronę ,,mocy,,Oj ta firma niszczy.Nic do gościa nie miałem nawet alko z ni spożywałem.No a to co się dowiedziałem.yyy yyy.Zostalo mi w samotności spijanie w VW bo ostatnio widziany w traspotro....chu..j wie co widziany.No ale jak powiadają ,,Każdy jest kowalem własnego losy,,Jak macie okazję uciekajcie.

ciekawy pracownik
@Beka

ale kto to?

Aneta
@Beka

Szczerze mówiąc totalnie nie zrozumiałam. To dobrze tam jest w tej pracy czy źle? Bo piszesz tylko o jakichś osobach, mało mnie to interesuje, w sensie życie prywatne ich

logo firmy Murarz 2022
Columbus Elite S.A.
(86 opinii)
logo firmy Przewoźnik międzynarodowy - woj. wielkopolskie
Pleszew
Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.
(42 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Klient

Dzień dobry. Niestety obserwuję duże braki w asortymencie? Co jest tego powodem? i Kiedy można liczyć na poprawę?

Czy w FLORENTYNA ZpChr wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Zadowolony
@Pytanie

Oczywiście że tak.Co tydzień voucher do ,,Ząbki,, za piataka,co miesiąc do ,,Biedronki,,za dyszke.Raz w roku wyjazd integracyjny nad morzem lub w górach pod namiotami.Ale najlepsze na koniec.Jak jesteś dobrym kilku letnim pracownikiem i nikogo nie podp...dostajesz wyroznienie w postaci ,,WYPOWIEDZENIA,,No chyba że dobrze strzelasz z ,,UCHA,,to żyjesz jak paczek w maśle.Pozdrawiam

To Ja

Jest tu dużo niepochlebnych opinii o tej firmie Trudno się dziwić Zasłużyli sobie na to Jednakże trzeba być obiektywnym Firma ma potencjał Zawsze tak jest w każdej branży że ściąga się najlepszych by móc swoją firmę wynieść do góry Błędem Florentyny było i jest nadal to że nie szanuje ludzi Wyciąga co chce a potem się z nimi żegna lub ludzie sami odchodzą Niesprawiedliwiść w traktowaniu pracowników głównie pod kątem finansowym jest tak rażąca że uciekają stamtąd Oprócz finansów jest jeszcze pochwała, szacunek, wdzięczność, duma że się danego pracownika ma i robi świetną robotę Tego brakuje i tu i u większości polskich pracodawców Szefostwo kiedyś jeszcze działało ba bieżąco i żyło firmą Wtedy to jakoś funkcjonowało Ale odkąd zaczęli oddawać władzę swoim dyrektorom różnym po kolei to zaczęło się wszystko sypać No nic Trudno i szkoda Dział HR widać albo nie ma wiedzy i umiejętności albo nie ma szans by je wykazać Ale tak to już jest Gdy szanujesz drugiego człowieka on odda Ci podwójnie wdzięczność w pracy Wtedy Ty jako pracodawca zyskasz Gdy go zlewasz i każesz pracować za miskę ryżu zaczyna kombinować by jakoś przeżyć a efekt jest taki że Ty pracodawco tracisz Stara kadra zarządzająca która została patrzy tylko na siebie nie na firmę nie na ludzi tylko na to by sami mieli dla siebie Są już tak ustawieni że nawet zwolnienie im krzywdy nie zrobi No nic Póki Florentyna nie zrozumie że to pracownik jest wartością to będzie się dalej chylić ku upadkowi A spadkobiercy nie dźwigną tematu bo wychowali się w czasach gdy się wszystko ma a nie walczy się o coś A Wy wszyscy którzy tak na nich najeżdżacie to po co tam jesteście? A jeśli jesteście i nic z tym nie robicie to jakby tracicie głos bo się na to godzicie Tyle merytorycznej wypowiedzi

To Ja

Dla jasności Nie jestem Krzysiem I nie bardzo rozumiem komentarz ????????‍♀️

Ola
@To Ja

Kto jest w temacie to wie o co chodzi

SF
@To Ja

Szefom o mentalności cinkciarzy/sbeków trudno radzić w tych czasach Można zaklejać tablice i (usunięte przez administratora) ile firma dała na swoich amg do Wawy, ale nie da się pozbyć słomy z butów i mentalności typowych Januszków biznesu. Nawet taki wiejski przygłup im nie wiele pomoże

Jurny

Grzes
@Jurny

Już ściąga zobaczymy co te jego orły i (usunięte przez administratora) pokażą,klient idzie za człowiekiem nie za firma która patrzy tylko na cyfrę na koncie nie licząc się ani z pracownikiem ani z klientem

walker
@Jurny

Służba dla cinkciarzy polegająca na kradzieży pomysłów i przejmowania byłych współpracowników to chyba szczyt możliwości tego wiejskiego głupka? Dla konkurencji dobry sygnał raczej :)

Leon
@walker

Statek się topi to ratują się,ale już za późno.Konkutencja unosi się na szczyt,i śmieje się czerwone logo znika powoli z półek ha ha

MarianPH
@walker

hehe co dupka szczypie ze was blokujemy wszędzie i planów nie możecie zrobić ;) Florcia tak trzymaj! super firma daje duże możliwości sprzedażowe jak i zapewnia narzędzia aby wyniki dowieźć.

Blazej
@MarianPH

Chyba florkow szczypie bo tylko 50%ph wyrabia plany jakie narzędzia ha ha ceny z kosmosu za tak chiński towar

MarianPH
@Blazej

No widać jak w temacie jesteś hahaha(usunięte przez administratora)

Olek
@Blazej

Nie no z 80% robi reszta jest dla zasady i dla nowego dyrka który ukradł pomysły i pracowników z Altomu ale coś mu nie idzie heh

Andrzej
@Jurny

Poszło tylko dwóch parobków reszta się nie zdecyduje bo ma trochę oleju w głowie.

Pl
Kandydat

Bardzo nieprofesjonalne podejście do procesu rekrutacji. Atmosfera podczas rozmowy jest przyjemna ale traktowanie kandydatów po rozmowie woła o pomstę do nieba. Pomimo moich próśb o poinformowanie mnie w przypadku podjęcia decyzji co do mojej osoby takiej informacji się nie doczekałam. Po moim telefonie do firmy również się niczego nie dowiedziałam. Panowie przeprowadzający rozmowę zapewniają o tym że oczystym jest informowanie kandydatów o decyzji firmy co do zatrunienia...z tego co wiem nie jestem jedyna osobą potraktowaną w ten sposób.

Xxx
 Problem
@Pl

Miałem identycznie! Zwolniłem się z obecnej pracy po potwierdzeniu, że mogę być przyjęty tutaj...później 2 tygodnie bez żadnego kontaktu ze strony kadr, żadnych dokumentów... zacząłem wątpić czy się nie rozmyślili - a przecież dla nich zostawiłem poprzednią pracę!! 2 osoby z którymi rozmawiałem - również przechodziły przez ten stres i nerwy. Już sama zmiana pracy to stresujący moment - a tutaj nagle po telefonie”dostałeś się” kontakt się urywa i milczą... musisz dzwonic, dopytywać, pytać od kiedy....dadzą znać i znowu milczą...Jeszcze z czymś takim nigdzie nie miałem do czynienia...

@Xxx

W świecie poważnych firm jest takie pojęcie jak "list intencyjny" czyli potwierdzenie że dana firma chce zatrudnić Ciebie na dane stanowisko i na wskazanych w nim warunkach pracy. Skoro się nie upominasz o swoje to proszę nie dziw się że przezywasz później taki stres. Ta firma od lat ma złą renomę i spora rotację. Zazwyczaj wyciągają na miłych rozmowach ludzi z firm konkurencyjnych, potem obiecują góry złota a jak już wycisną jak cytrynę z wszystkiego co dana osoba może ich nauczyć szukają nowych. Proszę zapytajcie ile osób z firm Galicja, Dajar, Altom itp. tam już pracowało po ok 6 -12 miesięcy. Zwabieni do Pleszewa obietnicami często z dużych miast na koniec pozbawieni tego co im obiecano. Jeżeli tu szukasz porady i czytasz tyle negatywnych opinii to czemu sobie to robisz i podejmujesz pracę w tej firmie albo szukasz tu zajęcia. Zmiana pracy to ryzyko dla obu stron. Ty ryzykujesz swoją obecną posadę, wynagrodzenie a pracodawca czas jak się nie sprawdzisz. Jest ryzyko jest zabawa, więc nie narzekajcie tylko dobrze róbcie wywiad środowiskowy i zabezpieczajcie się dokumentami Pozdrawiam wszystkich bo tym razem chyba do F zapowiada się desant z Altomu.

zaciekawiony
@Nowy

co to za gosc z tego Altomu? ktos cos wie

Tomasz
@zaciekawiony

W altomie część załogi mówiła Krzysztof "devil" Tub.....

pracuje
@zaciekawiony

ja się nie wypowiadam czekam grzecznie , sami się przekonają kogo sobie ściągnęli i co im zrobi , kwestia czasu , proszę Państwa.

Mirka
@pracuje

Już starzy polują na tego z Atomu ?

zdenek
@Mirka

polują ?

zdenek

zdenku widać ze tam nie pracujesz bo nic nie wiesz - w ciązy jest sekretarka w ciąży .

@zdenek

Zdenek w jakiej ciąży ? Człowieku wejdź na górę i zobacz... masakra i tak to jest jak osoby nic nie wiedzące się wypowiadają i wrzucają tu śmieciowe informacje z czapki

zdenus
@Zdenuś

kurcze znam ją i wiem ze jest w ciązy bo pytałem, jest na l4 ciążowym .... człowieku ty wejdz na gore i sam się zapytaj !

@zdenus

Dawno już nowa sekretarka jest... (usunięte przez administratora)

@Zdenuś

Już 4 sekretarka...ciekawe jak dlugo

@Zdenek

@Zdenek a co ty się przejmujesz? Nie twój interes chyba... jak im coś nie pasuje to niech wymieniają do woli aż się trafi ta JEDYNA. Proponuje wsiąść się za robotę a nie żyć pierdołami.

Przelotem

Najgorsza firma w jakiej pracowałem, wyzysk,wyzwanie zero szacunku.Mozna się dobeabiac ale nie krzywda ludzi,którzy ciężko dla nich pracują.Nie polecam i sam szukam nowej pracy.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie FLORENTYNA ZpChr? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Pracus

To zalezy jaki teren dostaniesz

Aras
Kandydat

Cześć, zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko PH, może ktoś powiedzieć jaką kasę proponują, jaką mają flotę, oraz ogólna sytuacja w firmie. Dziękuję

ph
@Aras

to zalezy gdzie jaki region?

Ola
@Aras

To jest dramat. Sklepy otwierają się o 9 to już o 7 każą Ci wyjeżdżać z domu. W rezultacie siedzisz przed sklepem 2h jak kolek. Parkometry w centrum opłacasz z własnej kieszeni, prywatne badania medycyny pracy też. Niska podstawa, na zysk z prowizji nie ma co liczyć. A jak coś idzie nie po ich myśli to dzwoni dyrektor i wyzywa Cię od najgorszych

Aneta
@Ola

Nie do końca rozumiem. Napisałaś, że choć sklepy otwierane są o godzinie 9, to macie polecenie wyjazdu z domu o godzinie 7, przez co sporo czasu spędzacie pod zamkniętym budynkiem. Dlaczego? Mogłabyś wyjaśnić? I powiedz proszę, ile wynoszą zarobki u tego pracodawcy, bo o tym również wspomniałaś.

Bigi
@Ola

@Ola to ino szybko zmieniaj robotę a nie blokujesz stanowisko. Chce się zarabiać trzeba (usunięte przez administratora)Proponuje iść na ochronę do Lidla. Pozdrawiam

nowy

Pracuje w firmie Florentyna ok 1 roku , pracuje jako pracownik biurowy i jestem zadowolony z pracy. Uważam , ze jakość pracy poprawiła się i to wszystko dzięki jednej osobie, która tez pracuje tu od nie dawna i chyba większość ludzi ma do niej zaufanie i dobrze wpływa na szefów. Oby tylko starzy pracownicy nie zniechęcili jej bo się starają z każdej strony. podejrzewam , ze kiedyś tak było jak jest napisane ale dużo się zmieniło i to na lepsze. ja osobiście polecam tego pracodawce i nie pisze ściemy.(usunięte przez administratora). Szkoda po poprzednia była bardzo profesjonalna .... Pozdrawiam

kinia

pracuje miesiąc i jest ok, praca jest super :) kurcze a piszecie takie głupoty , atmosfera pracy jest bardzo dobra , wszyscy są bardzo pomocni i mili .... może powiecie , ze zwariowałam, ale jestem na ten moment zachwycona. Raz moze była nerwowa atmosfera ale gdzie nie jest - to jest handel ....

Dramat
Klient

Załadunki dramat mówią przyjedz na 12 a ładują wieczorem. Dobrze ze z Ochroną idzie się dogadać są w porządku. (Prawie wszyscy) Z tego co słyszałem to ludzi paskudnie traktują....

WITAM .Chciałbym cos napisać odnośnie zaistniałej sytuacji ktora miała miejsce w piatek i można ją nazwac,,kradziej obieraka,,Jaki ona miała cel Złapać,upokozuc czy nastraszyć.Może w końcu zajmiecie wszystkimi pracownikami tymi którzy wczoraj do wewnątrz magazynu z plecaczkami,i zarabiają grube pieniądze za robienie...no właśnie po oni robią siedzą w ciepłych biurach ,na zebraniach podpuszczają a jak co do czego of bas się odwracają.Bo patrzą na swoje cztery litery.Ale to juz odrebny temat.Chodzi o to ze po takich akcjach wszyscy jesteśmy wzuceni do jednego wora,wora zlodzieji i bóg wie co jeszcze.A sa osoby którym naprawde się starają i zależy im na pracy a wy tego nie widzicie i tego nie doceniacie.Otworzie oczy.Pozdrawiam izdowka życzę w tych trudnych cowidowych czasach.

Kaśka
Kandydat

Cześć wszystkim A czy pracują w tym zakładzie Ukraińcy?

kinia

tak, dostałam prace, jestem po szkoleniach. nie chce pisać działu bo się boję :( nick kinia to tez nie moje imię . Ale obiecuje, ze napisze prawdę jak jest .

nowy pracownik
@kinia

tez jestem po szkoleniach, szkolenie sprzedażowe super, jakiego jeszcze w życiu nie miałam, serio, trochę mnie to wszystko zastanawia przez te opinie czasami drżę, uczę się jeszcze, obserwuje, trochę mam daleko bo jestem z Ostrowa.

Zostaw merytoryczną opinię o FLORENTYNA ZpChr - Pleszew

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w FLORENTYNA ZpChr?

Zobacz opinie na temat firmy FLORENTYNA ZpChr tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FLORENTYNA ZpChr?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, a 3 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie FLORENTYNA ZpChr?

Liczba opinii klientów firmy FLORENTYNA ZpChr, to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FLORENTYNA ZpChr?

Kandydaci do pracy w FLORENTYNA ZpChr napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

FLORENTYNA ZpChr