Opinie o FLORENTYNA ZpChr w Pleszew

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy FLORENTYNA ZpChr. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w FLORENTYNA ZpChr o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FLORENTYNA ZpChr w Pleszew

Karol

Aż taka rotacja? Dużo osób zwalniają? Wszyscy maja umowy terminowe? Na jak długo są zawierane że nie można się czuć stabilnie?

Greench
@Karol

Radzę odpuścić bo jak ktoś wcześniej napisał (usunięte przez administratora) jakich mało. Roboty w cholere nie do przerobienia albo przestój bynajmniej chodzi o najniżej usytuowanych pracowników którzy robią największą robotę a nikt nie docenia tego. Na wszystkim oszczędzają a dla ludzi nie ma. Pełno zwolnień się posypało w ostatnim czasie. Szefostwo o wielu rzeczach nie wie bo wszyscy się boją cokolwiek powiedzieć. Ludzie na stanowiskach kierowniczych nie mogą podejmować żadnych konkretnych decyzji a dla "Góry" liczy się tylko milionowy obrót bo ciągle dochodzą kolejne pionki do podziału.

Pracuje

Pracuje i jestem zadowolona, jest jak wszędzie raz lepiej raz gorzej, ale takie czasy . Dojezdzam i z pensji tez jestem zadowolona , atmosfera tez dobra, nie muszę za często obcować z właścicielami, kto pracuje ten wie, a tak to polecam , firma godna zaufania.

Edyta
@Pracuje

Możesz powiedzieć w jakim dziale pracujesz? Bo widzę że jest kilka ofert do działu e-commerce. Jestem ciekawa jaka jest tam atmosfera? Można się ze wszystkimi dogadać?

Benefit
@Pracuje

A jakie benefity oferuje firma? Czy jest np. Multisport? No i jak z pracą zdalną? W kilku firmach w których byłem było to normą, a jak jest tutaj? Myśle nad aplikowaniem.

Praca zdalna
@Benefit

Poważnie?
@Praca zdalna

Poważnie piszesz? Nikt nie pracuje zdalnie? Nawet częściowo?

Praca zdalna
@Poważnie?

Niestety , poważnie. Nawet jak szalał COVID to chodziliśmy do pracy. Ta firma nie idzie z postępem. Szczerze, daruj sobie.

@Praca zdalna

tylko że było to bezprawne czy na ustalonych pod względem bezpieczeństwa właściwych zasadach? jak ten okres pracy u was właśnie wyglądał jeśli o specyfikę obowiązków chodzi, było łatwiej czy trudniej?

Opinia na temat Florentyny nie jest dobra. Postanowiłam w nią nie wierzyć i dać jej szanse osobiście. Przekonałam się na własnej skórze, że opinie te nie są wyssane z palca. Bardzo ciężka atmosfera, z którą osoby odpowiedzialne za dział nic nie robią, co więcej, dokładają swoje 5 groszy by było gorzej. Nie polecam nikomu kto chcę z chęcią rano wstawać i iść do pracy. Jednak prywatna firma to prywatna - nie przykłada wagi do relacji między pracownikami i wzajemnego szacunku.

@Anonim

hej a opowiesz, o którym dziale teraz jest tu tak naprawdę mowa? i co konkretnie tworzy tę całą wspomnianą atmosferę? piszesz o kolejnym dokładaniu do niej czyli co tak naprawdę dodatkowego się dzieje?

Aneta

Witam, widzę że poszukiwany jest przedstawiciel handlowy, czy można wiedzieć, jakie dokładnie zarobki oferuje pracodawca? Dodam, że mam pięć lat doświadczenia.

Specjalista Ds. Sprzedaży

było miło, mało stresująca rozmowa

merytoryczne, duzo casow

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
ravi

Jak tam, macie już nowego pryncypała na trójmiasto?

@ravi

nie rozumiem twojego zapytania ? nie ma juz KT ?

@pracuje

(usunięte przez administratora) Wisiało na portalu, ale to na kierownika, nie dyrektora. Myślałem, że jakieś grube zmiany idą na regionie. Chyba, że fejkowe ogłoszenie?

@ravi

Czyli co, nie wiecie? Jak po wizycie u taniego mechanika, jeździć, obserwować?:-)

Mr. Nobody
@ravi

Eee tam lepsze jest posiadanie zapasowych klocków hamulcowych w bagażniku. Nie masz przy serwisie auta? To masz pecha :)))))

entuzjasta wszystkiego
@Mr. Nobody

czas se szukać roboty co mądry od nas juz to zrobił powodzenia Panowie

Stefan

Dzień dobry dzisiaj byłem przypadkowym świadkiem rozmowy dwóch panów w markecie. Jeden był najprawdopodobniej waszym pracownikiem (domyśliłem się z wypowiadanych słów). "U nas masakra, można powiedzieć, że trzęsienie ziemi, zwolnienia w centrali nas naradzie nie ruszają bo jesteśmy tylko w sześciu, ale pozostałe działy trzęsą d ...." Reklama sprzedaży nie zrobiła więc właściciel wściekły, rozstawia wszystkich po kątach a nasza gwiazda zabłysnęła na targach wstawiając się jak dętka, że aż szkoda gadać......" Było dużo więcej ciekawcy wypowiedzi ...... No cóż współczuję bo nawet w trudnych czasach szacunek dla ludzi się należy, a pomyśleć, że kiedyś aplikowałem do Was do pracy. Brak odpowiedzi muszę dzisiaj uznać za dobry znak. Pozdrawiam i ciekawe czy takie opowieści to prawda czy ktoś chciał zabłysnąć przed kolegą po fachu (niestety nie dało się wywnioskować z jakiej był firmy).

Reno
@Stefan

Nie dziwię się ze tak powiedział. Ceny z kosmosu, odsprzedaz na sklepach strasznie słaba bądź zerowa. Teraz więcej problemów przez tego Gesslera niz sprzedaży. Już mam dość słuchania negatywnych opinii moich klientów

@Reno

Masz racje. Jak tylko mówisz Gelssler to ludzi już skręca ..a ceny z wszystkiego kosmos …

Jak?

A z jakiego to powodu ludzi skręca? Dlaczego więcej przez niego problemów? Mała która marka może poszczycić się tak znanym i NA TOPIE ambasadorem, którego wszyscy kojarzą. Jakie są tego minusy bo nie potrafię się doszukać żadnego…

@Jak?

Ceny są kolosalne ...w stosunku do konkurencji dużo droższe...w gazetkach głównie Gessler itd a jak klient chce zakupić inne podstawowe produkty to ich nie ma.. Reklama nie działa... owieniecie starych produktów w inny karton z twarzą Gesslera to nie ta droga ..skręca ich ponieważ dużo klientów zawiodło się samym Gesslerem ...miał być na targach, klient przyjechał chciał zobaczyć porozmawiać itd wystawił się nie było go... zresztą ilość zwrotów ze sklepu jest ogromna..więc się nie sprzedaje. Dzisiaj każda firma posiada ambasadora. Ambasador z reklamą z 10 lat temu to by była rewolucja a tak dzisiaj to nic specjalnego.

Stefan

Niewiarygodne co piszecie. Czyli to co słyszałem była prawdą. Współczuję bo z zewnątrz to Wasza firma wygląd mega profesjonalnie. Mam nadzieję że jak tak słabo ze sprzedażą to nikt nie straci pracy. Powodzenia życzę

edek

Właścicieli tej firmy zapamiętam jako po prostu złodziei. Płacą pod stołem -właściwie cała ich działalność to sprawa dla policji i US. Wieczne przechwałki ,że są nietykalni ,znajomości w KK itp. Bez dwóch zdań -to firma która (usunięte przez administratora)pracowników i nasz kraj.

@edek

wiesz co trzeba mieć odwagę powiedzieć to im w oczy a nie na go worku pisać , bardzo słabe , albo chociaż podpisz się

Dawid

Dzień dobry, Piszę ponieważ mam dwa pytania dotyczące pracy na stanowisku grafik komputerowy: 1) czy biorą Państwo pod uwagę pracę zdalną 2) czy biorą Państwo możliwość współpracy B2B

Dawid

podesłałem cv, jeśli chodzi o warunki i formę współpracy podałem cenę orientacyjną bo wszystko zależy od tego ile potrzebują Państwo projektów - zapraszam do kontaktu, Pozdrawiam serdecznie Dawid Zaskórski

kos..

praca spoko, biuro spoko... ale kierownictwo na czele z KP to jest jakieś niePOROZUMIENIE! Gość nie szanuje nikogo! Mam nadzieje, że karma do niego wróci.

Edyta
@kos..

Ale w jaki sposób nie szanuje nikogo? Może warto poruszyć ten temat jeśli inni tez tak sądzą?

Kto?
@kos..

KP? Kto to?

Dzień dobry. Od pewnego czasu obserwuję tu wpisy gdyż zastanawiam się nad zmianą zatrudnienia. Przykre jest to jak opisujecie swoje miejsce pracy. Być może to są przypadki tak złego potraktowania? Firma ma reklamę w TV, znanego kucharza jako ambasadora więc chyba nie jest tak źle? Byłem z Carrefour produkty wylewają się z półek czemu tak narzekacie? Być może to tylko osoby które sobie nie radzą z targetami? Może ktoś coś więcej powiedzieć? Czasem tak piszą ludzie rozgoryczeni czymś chwilowo, a tak naprawdę nie jest źle

GB
@Nowy

To idź i próbuj ????????????Pewnie za jakiś cza będziesz tym rozgoryczonym człowiekiem. W tej firmie nie chodzi o targety tylko o podejście do pracowników , ale powodzenia

@GB

Tylko, że jeżeli chodziłoby im o podejście to raczej wszystko byłoby super?

Przestrzegam. Kilka razy w roku wysyłają pracowników biurowych do pracy fizycznej w magazynie liczyc towar na inwenturę. W dzień lub w nocy. Oczywiście wymiar pracy wtedy dłuższy niż 8 godzin.

Hahaha

Bzdura… raz na 1,5roku jest inwentura ale kogoś chyba (usunięte przez administratora) boli i wylewa. Nie wszyscy nadają się do pracy. Pozdrawiam

@Hahaha

Ale faktycznie biurowców wysyłają na to? Mają z tym jakiś problem?

Hahaha
@Urszula

Tak Urszula idą tez pracownicy biurowi dostają do pomocy dwie osoby z magazyny żeby sobie czasem raczek nie pobrudzić i ich jedyna robota jest to ze podpisują długopisem zgodność

Neutralny
@Hahaha

Po pierwsze gdyby pracownik biurowy chciał pracować w magazynie to by się tam zatrudnił. Mówienie ze praca w biurze nie jest praca bo nie dzwigasz kartonów jest słabe. Niech każdy robi to co do niego należy. Po drugie liczą tak samo jak pozostali. I brudzą sobie raczki tak samo jak pozostali. Dźwigają tak samo jak pozostali. Czy to jest wogole zgodne z BHP to już kolejne pytanie

@Neutralny

Ale co zgodne z bhp? Że oni na magazyn przyjdą? No bo na pewno przeszkoleni są skoro co miesiąc ich tu wołają. Chyba, że o dźwiganie Ci chodziło

Ciekawy

Pojawiło się 16 ofert pracy na przedstawiciela handlowego w firmie następuje, jakaś zmiana? podziękowali obecnym czy firma się rozrasta?

@Ciekawy

Cześć jest dużo ogłoszeń min na Podkarpacie. Chciałem zapytać o auta, GPS, ile wizyt, czy jest dużo pracy na kompie w domu ? Będę wdzięczny za odpowiedź.

wymianaph
@Kandydat

Prawie nikt nie robi planów sprzedażowych. Ceny z kosmosu, klienci się krzywią... a nas chcą wymieniać na nowych, bo to nasz wina, że nie idzie towar.... (usunięte przez administratora)!!

@wymianaph

Dzieki za info. A mozesz napisać na moje pytania.

Ph
@Kandydat

Auto - renault Clio - spoko Wizyty - sam sobie planujesz trasówki itd Bywa że dużo, non stop wysyłanie mejli o zworty, kornety...masakra ..i to często bez rekacjii...pod tym względem (usunięte przez administratora) jak nie wiem. Szkolenia - brak Pomoc - brak Multisport itd - brak Minimalną krajowa podstawa - nie wyrobisz 85% planu miesięcznego nic nie zarabiasz oprócz podstawy... Częste braki w asortymencie... W porównaniu do konkurencji drogo... Podsumowując ... Na rozmowie super pięknie ładnie, bajera ..a przyjdzie co do czego to dwa światy. Często bywa tak, że musisz naprawiać błędy po kimś , tłumaczyć się przed klientem...

@Ph

Uczestniczyłem w procesie na PH na Podkarpacie. Była jakaś Pani i koleś, podobno regionalny z Poznania. Zarzekali się że do 2 tyg dadzą odpowiedź. Już mija 3 miesiące i kontaktu brak. Elementarny brak wychowania, już nie mówiąc o podejściu biznesowym. Jak dobrze że nic z tego nie wyszło.

@wymianaph

Firma chyba porządna reklama w TV, znany kucharz twarzą więc pewnie i warunki pracy bardzo dobre tylko czemu tyle narzekania?

Ostry
@Nowy

A idź sprawdź :) zobaczysz skąd się biorą opinie I sam wypracujesz sobie swoją

@Ostry

Chętnie ale nie przeszedłem rekrutacji, która była z mojego punktu widzenia pozytywna, szkoda, że nie dostałem odpowiedzi dlaczego ale tak robi większość firm więc nie dziwi mnie to. Założyłem, że skoro firma inwestuje w reklamę ma niezłe ekspozycje w sklepach to musi być profesjonalnie prowadzona. Czyżby pozory myliły? Reklama musi napędzać sprzedaż więc co jest nie tak?

Ostry
@Nowy

Tego nie można opisać To trzeba przeżyć A czy skończysz z opinią pozytywną czy negatywną to będzie Twoje Jak w każdej firmie Jest dużo pozytywów ale i dużo negatywów Są ludzie fajni ale są też ... hmmm ????????????????????????????‍♀️ To że jest reklama w tv o niczym nie świadczy Masz kasę to ją sobie kupisz To że towar jest ładnie wyeksponowany to czyjaś praca czyjaś wiedza czyjaś zasługa Na sukces bądź nie każdej firmy pracują ludzie Możnaby tak długo opowiadać Chcesz spróbować to dzwoń i pisz Pokaż że Ci zależy A jak Ci się uda wróć z opinią

Ewelina
@wymianaph

A ile wynosi konkretnie plan? I ile z niego udaje się finalniie zrealizować?

Zarzenowany

Jednak te opinie maja cos w sobie. Wyslalem aplikacje. Zadzwonili w poniedzialek, ze rozmowa online na 14 30. Po czym dzwonia znowu, ze rozmowa przelozona na srode, poniewaz nie mogli znalezc na moim cv emaila zeby linka wyslac. Oczywiście email jest jak byk. Linka dostalem. Ale za duzo kandydatów na dzis maja. W srode dowiaduje sie, ze rozmowa nie aktualna bo juz kogos wybrali bardziej pasujacego do profilu. Ludzie badzmy powazni. Szanujmy siebie i swoj czas... w taki sposób daleko nie zajedziecie. Żenada

FLORENTYNA ZpChr chce zatrudnić na stanowisko Samodzielna Księgowa kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 10000 będą osiągalne?

Misia

tak..idź :-)

O nie

Jedyny plus pracy w tej firmie to wypłata na czas i na tym zalety się kończą. Brak szacunku dla pracowników a sama atmosfera między pracownikami również nie jest najlepsza. Kolega koleżankę sprzeda żeby mieć trochę lepiej na 5 min. Tutaj łatwo można wspiąć się na szczyt i tak samo łatwo z niego spaść i zostać potępionym. Firma ma tylko jeden cel, aby wyssać z pracownika jak najwięcej, a jak już nie jest potrzebny to najlepiej się go pozbyć. Dyrektorzy co chwilę się zmieniają, nie potrafią zarządzać ludźmi-to ludzie którzy pracują tutaj wiele lat dyktują zasady. Nowe osoby mają ciężko. Prezesi to a'la bogowie, ich polecenia i zachcianki zaskoczylyby niejednego. Nie polecam osobom które szukają stałego i stabilnego zatrudnienia bez zbędnych nerwów związanych z panującą atmosfera.

@O nie

Wszędzie nowi mają trudno. Pewnie Wasza firma nie jest wyjątkiem. Jeżeli jest tak słabo to dlaczego tam pracujesz? Czytałem gorsze opisy o Twojej firmie a nadal tam ludzie pracują. Być może przesadzasz?

Na czas
@O nie

Wypłata na czas to obowiązek pracodawcy. To tak jakbyś ty mówił - No przecież przychodzę do pracy wiec bądźcie mi wdzięczni. No nie. Nikt tutaj nikomu łaski nie robi. Ja pracuję najlepiej jak mogę, poświęcam swoj czas i umiejętności - ty mi płacisz w swoim czasie wynagrodzenie. Mam być wdzięczny za to Że się pracodawca nie spóźnił? To tak jakbym ja oczekiwał wdzięczności ze wykonałem w terminie i o czasie swoje zadanie. To jest wzajemna transakcja - nie wyobrażam sobie żeby mogło być inaczej. Ja Pracuje - Ty płacisz. Nie płacisz - to nie pracuję. I w druga stronę tak samo - ja się obijam to mnie zwalniasz. Jeśli jesteś dumny ze mi zapłaciłeś - to odwróć sobie role, pomysl ze dla kogoś pracujesz, umawiasz się na stawkę i termin a ktoś ci nie wypłaca. Pytanie - co robisz?

PH
@O nie

Dlatego ja coraz poważniej rozważam przejście do Galicji.

Arek

Od dłuższego czasu widzę ogłoszenie na księgowego, taka rotacja w dziale czy jak ? Ktoś coś więcej powie ?

Misia
@Arek

Tak, rotacja bardzo duża.

@Misia

I z czego to wynika? Firma się rozrasta i potrzebują coraz więcej pracowników, czy po prostu nowe osoby nie sprawdzają się na swoim stanowisku?

@Andrzej

Jesli chodzi o księgowość to taka odchodzi jakaś Pani na emeryturę

Lila
@pracuje

Ta pani już dawno odeszła,nikt nie wytrzymuje tej presji i strachu u Florkow

@Lila

Nie opowiadaj, jest w porządku… z Szefem Filipem zawsze można się dogadać czasem za dużo wymaga ale i tak jest super

@Lila

mało wiesz, jeszcze pracuje i odchodzi w grudniu :) , dlatego szukają

pracuje

chyba sam o sobie pisze , dobre :)

Beka

Hejka.Wlasnie mnie doszły słuchy iż jeden z lepszych kierasow za starych czasów przeszedł na zła stronę ,,mocy,,Oj ta firma niszczy.Nic do gościa nie miałem nawet alko z ni spożywałem.No a to co się dowiedziałem.yyy yyy.Zostalo mi w samotności spijanie w VW bo ostatnio widziany w traspotro....chu..j wie co widziany.No ale jak powiadają ,,Każdy jest kowalem własnego losy,,Jak macie okazję uciekajcie.

ciekawy pracownik
@Beka

ale kto to?

Aneta
@Beka

Szczerze mówiąc totalnie nie zrozumiałam. To dobrze tam jest w tej pracy czy źle? Bo piszesz tylko o jakichś osobach, mało mnie to interesuje, w sensie życie prywatne ich

Dzień dobry. Niestety obserwuję duże braki w asortymencie? Co jest tego powodem? i Kiedy można liczyć na poprawę?

Czy w FLORENTYNA ZpChr wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Zadowolony

Oczywiście że tak.Co tydzień voucher do ,,Ząbki,, za piataka,co miesiąc do ,,Biedronki,,za dyszke.Raz w roku wyjazd integracyjny nad morzem lub w górach pod namiotami.Ale najlepsze na koniec.Jak jesteś dobrym kilku letnim pracownikiem i nikogo nie podp...dostajesz wyroznienie w postaci ,,WYPOWIEDZENIA,,No chyba że dobrze strzelasz z ,,UCHA,,to żyjesz jak paczek w maśle.Pozdrawiam

To Ja

Jest tu dużo niepochlebnych opinii o tej firmie Trudno się dziwić Zasłużyli sobie na to Jednakże trzeba być obiektywnym Firma ma potencjał Zawsze tak jest w każdej branży że ściąga się najlepszych by móc swoją firmę wynieść do góry Błędem Florentyny było i jest nadal to że nie szanuje ludzi Wyciąga co chce a potem się z nimi żegna lub ludzie sami odchodzą Niesprawiedliwiść w traktowaniu pracowników głównie pod kątem finansowym jest tak rażąca że uciekają stamtąd Oprócz finansów jest jeszcze pochwała, szacunek, wdzięczność, duma że się danego pracownika ma i robi świetną robotę Tego brakuje i tu i u większości polskich pracodawców Szefostwo kiedyś jeszcze działało ba bieżąco i żyło firmą Wtedy to jakoś funkcjonowało Ale odkąd zaczęli oddawać władzę swoim dyrektorom różnym po kolei to zaczęło się wszystko sypać No nic Trudno i szkoda Dział HR widać albo nie ma wiedzy i umiejętności albo nie ma szans by je wykazać Ale tak to już jest Gdy szanujesz drugiego człowieka on odda Ci podwójnie wdzięczność w pracy Wtedy Ty jako pracodawca zyskasz Gdy go zlewasz i każesz pracować za miskę ryżu zaczyna kombinować by jakoś przeżyć a efekt jest taki że Ty pracodawco tracisz Stara kadra zarządzająca która została patrzy tylko na siebie nie na firmę nie na ludzi tylko na to by sami mieli dla siebie Są już tak ustawieni że nawet zwolnienie im krzywdy nie zrobi No nic Póki Florentyna nie zrozumie że to pracownik jest wartością to będzie się dalej chylić ku upadkowi A spadkobiercy nie dźwigną tematu bo wychowali się w czasach gdy się wszystko ma a nie walczy się o coś A Wy wszyscy którzy tak na nich najeżdżacie to po co tam jesteście? A jeśli jesteście i nic z tym nie robicie to jakby tracicie głos bo się na to godzicie Tyle merytorycznej wypowiedzi

To Ja

Dla jasności Nie jestem Krzysiem I nie bardzo rozumiem komentarz ????????‍♀️

Ola
@To Ja

Kto jest w temacie to wie o co chodzi

SF
@To Ja

Szefom o mentalności cinkciarzy/sbeków trudno radzić w tych czasach Można zaklejać tablice i (usunięte przez administratora) ile firma dała na swoich amg do Wawy, ale nie da się pozbyć słomy z butów i mentalności typowych Januszków biznesu. Nawet taki wiejski przygłup im nie wiele pomoże

Zostaw merytoryczną opinię o FLORENTYNA ZpChr - Pleszew

• Jak się pracuje w FLORENTYNA ZpChr?

Zobacz opinie na temat firmy FLORENTYNA ZpChr tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FLORENTYNA ZpChr?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FLORENTYNA ZpChr?

Kandydaci do pracy w FLORENTYNA ZpChr napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FLORENTYNA ZpChr