Opinie o FLORENTYNA ZpChr w Pleszew

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy FLORENTYNA ZpChr. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w FLORENTYNA ZpChr o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FLORENTYNA ZpChr w Pleszew

K

Nie wiecie jak się tam dostać?

Nikt
@K

Nie chcij

D.Trump

Pracuję w tym szambie prawie 2lata jako PH i w przyszłym miesiącu odchodzę. Wcześniej pracowałem w innej firmie z tej branży. Niestety dałem się skusić obietnicami wysokich zarobków. Obiecywali złote góry ... Oczywiście nic na papierze. (usunięte przez administratora)

Słoń
@D.Trump

Zgadzam się z przedmówcą. Tylko kontakty i poukładane relacje ich interesują. Nie ma żadnego komfortu pracy, ciagle jest za mało , ciagle słyszy się tylko słowa o tym jakim jest się kiepskim i jak to firma musi dokładać do ciebie. Z obietnic na początku nie zostaje nic -jeśli nie masz nic na papierze nie spodziewaj się ze jakiekolwiek ustalenia utrzymają się w mocy dłużej niż 1 miesiąc. Samochód służbowy -najlepiej żebyś go wcale nie używał -do klientów jeździł rowerem, bo nabijasz za duży przebieg km i za dużo paliwa wyjeżdzasz. (usunięte przez administratora)

@Słoń

Nie pracuje tam juz od kilku lat, ake z tego co czytam to widze, ze Florentyna ciagle ta sama i chyba nigdy sie nie zmienia! A jak tam rządy młodego syna szefa?

Lizus

Firma Florentyna szuka profesjonalnych pracowników za 2000 tys złotych -żart. Reszta może będzie "pod stołem " . Przecież po co płacić odpowiedni ZUS i podatki. Pracownicy są nie szanowani, uważani wręcz za "głąbów" ustalenia zmieniają się z minuty na minutę oczywiście na niekorzyść pracownika. Bałagan , brak szacunku, brak porządnego wynagrodzenia, brak jakikolwiek bonusów dla pracowników -oni są tylko od przynoszenia zysku, jednym słowem bez zmian od jakiś 10 lat.

MALY67

DO PRZYSZLYCH KIEROWCOW,JAK CHCESZ POBIEGAC PO KILKA PIETER Z PUCHARKAMI LUB SLOIKAMI,JAK BEDZIESZ MADRY TO ZABIERZESZ JAKIS KOSZYK TO CI SZUBCIEJ PUJDZIE,Z 2 LUB 3 PALETAMI.CHCESZ PRACOWAC Z KILKU GODZINNA PRZERWA ZA 2 Z MALYM CHACZKIEM,JAK DOBRZE KIEROWNIKOWI W (usunięte przez administratora) WLEZIESZ.JAK NIE TO JEDNA GORA DWIE TRASY KILOMETRY W (usunięte przez administratora) A RESZTA DO KROTOSZYNA,LUB KONINA,KASA W (usunięte przez administratora) A JAK ZACZNIESZ NARZEKAC,TO CIE WYPIRDOLA Z CICHYM LUB GLOSNYM SKUTKIEM.MAGAZYNIERZY CI CO MAJA KASE TO SAME GUMOWE USZY,PODPIERDALACZE I WDUPOWLAZCY!!!! ZA 4 DO 5 TYS,WYKAZANE 2TYS DO ZUS,RESZTA LUDZI TO PO 3 TYS Z GROSZEM ,PO OBKROJENIACH NA KONCU MISIACA.OCHRONA JAK CHCESZ PSU (usunięte przez administratora) WYCIERAC ,SPRZATAC PLAC,KOSIC TRAWNIKI,PRACOWAC SAM NA PORTIERNI,O KIBELKU ZAPOMNI PRZEZ 12H.,CHYBA ZE CHCESZ DOSTAC ZJEBE OD STARYCH WŁASCICIELI LUB MOLODYCH,ZJEBKA I WYJEBKA,FLO ZAPRASZA SILNYCH I GLUPICH.

MALY67

obserwator
@D.Trump

a gdzie wczesniej pracowałes?

Nikt
@Słoń

To prawda Jeśli nie masz odpowiedniej psychiki i odporności to długo nie popracujesz A jak popracujesz to dostaniesz depresji Ile można słuchać że jesteś dnem? Tylko że będąc dnem robisz duże obroty nie zwalniają tego dna Kase w zębach przynosisz ale cały czas jesteś do dupy Tylko nagrywać a potem do sądu jako mobing

porządek

US czeka na takich cwaniaczków, już niedługo...

Paulina

@Nindża, skąd taka opinia?

Specjalista Ds. Sprzedaży

było miło, mało stresująca rozmowa

merytoryczne, duzo casow

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Nindża

Ta Florentyna to jedna wielka porażka...

pacjentopolski

Przedmówcy mówią prawdę jak wiele firm w naszym kraju , traktują pracowników jak obiekt statystyczny do generowania zysków. Florentyna , Florina też jest taka firma w której ja potwierdzam taki sam klimat. Produkty dzbanki i inne małe AGD klient i człowiek to "coś" bez szacunku i odniesienia do GODNOŚCI CZŁOWIEKA. OMIJAĆ I NIE KUPOWAĆ !!!!! JEDYNY SPOSÓB .....

TomTom

Nieciekawie macie w tej Florentynie.

Bro

Pracowałem na magazynie. Zero poszanowania do pracownika i to od śmiesznego kierownika po samych prezesów. Praca w akordzie wypłata nigdy się nie zgadzała zawsze brakowało 100-300 zł i te śmieszne premie uznaniowe. Szczerze NIE POLECAM dobrze mają tylko tzw przydupasy lepsze zamówienia przypisywane i lepszy towar do przyjmowania a reszta ma robić a jak ktoś za dużo się odzywa to wylatuje.

Bro

Pracowałem na magazynie. Śmiech na sali kasa nie była zła ale i tak się nigdy nie zgadzała i to była różnica nawet 400-500 zł praca w akordzie. Kierownicy zmianowi przydupasy kierownika magazynu. Pracownicy mają dobrze ale tylko tzw przydupasy (lepsze zamówienia do szykowne lepszy towar do przyjmowania) reszta ma robić i koniec jak ktoś za mądry to wylatuje NIE POLECAM

milo

Podobno wystarczy zadzwonic i umówić się na rozmowę kwalifikacyjną nawet jak nie ma ogłoszeń z Ravi. Mój znajomy tak się tam dostał i pracuje do dzisiaj.

edi

Mój znajomy się tam dostał i jest bardzo zadowolony, kasa na bogato reszta różnie

eM

czasem szukają handlowców ale zawsze można tam podbić bez ogłoszenia podobno też skuteczna metoda bo jak masz doświadczenie to rozmowa gwarantowana

PH

mam tak samo

K

praca tutaj to rozczarowanie żałuję, że nie wybrałem Ravi sp. z o.o.

smerf

dostałem tam propozycje jak handlowiec ... napiszcie proszę jak tam się pracuje ? czy jest tam szansa na rozwój ? kto tam zarządza ?

smerf

kłamca

Kocham tą firmę

faraon

jestem PH w innej firmie pytają o mnie stąd proszę pomóżcie Jak wygląda struktura sprzedażowa ? widomo PH a później Kierownicy ? Dyrektorzy ? czy są regionalni kierownicy ? czy są awanse ? CZY TEŻ JAK ZOSTANIESZ PH TO BEZ SZANS NA ROZWÓJ ? Dziękuję z góry ;)

Mariush

Tlen i azot. Trochę CO2.

nik

Na konto 2 koła.

Zostaw merytoryczną opinię o FLORENTYNA ZpChr - Pleszew

• Jak się pracuje w FLORENTYNA ZpChr?

Zobacz opinie na temat firmy FLORENTYNA ZpChr tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FLORENTYNA ZpChr?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FLORENTYNA ZpChr?

Kandydaci do pracy w FLORENTYNA ZpChr napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FLORENTYNA ZpChr