Opinie o Royal Canin Sp. z.o.o w Niepołomice Grabska 10

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Royal Canin Sp. z.o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Royal Canin Sp. z.o.o o rekrutacji.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Royal Canin Sp. z.o.o w Niepołomice Grabska 10

Anom

niestety za narzędzia tak czy inaczej płacimy, zarabiając 2 tys z haczykiem i mając kredyt to takie 200 zł to b. dużo- narcyz co wymyślił odpłatę za to raczej powinien popracować nad swoją grzywką...odnośnie wpisów kolegów na forum które czytałem to niestety mobing i wyzysk na pierwszym miejscu - a było ponoć tak fantastycznie wcześniej....

Groszek

A podwykonawcy ktorzy pracujecie dla royala uwazajcie bo royal lubi wyciagac waszych pracownikow i zatrudniac ich na zlecenie lub kaze im zakladac firmy . Duze firmy rozmienia na drobne zeby mniej placic. Bylo juz kilka takich przypadkow.

Pracownik123

Royal Canin to firma gdzie przede wszystkim pracownicy się nie szanują. Już nie mówię o tym jak pracownicy biura traktują ludzi z magazynu czy produkcji, nazywają ich jaskiniowcami, prymitywami itp. Starsi pracownicy zamiast pomóc nowym wdrożyć się, nie chcą nawet odpowiadać na pytania. Ludzie na wyższych stanowiskach tym bardziej nie szanują współpracowników. Nie wierzcie w wysokie premie roczne, w tym roku nie było nawet równowartości wypłaty.

Zaciekawiony

Jaka jest atmosfera w labie? Stanowisko -operator pobierania próbek. Jaki jest skład ludzi w laboratorium?

Marian
@Zaciekawiony

Trzeba zacząć od tego iż stanowisko o którym piszesz nie jest w ogóle związane z labem w tej firmie, tylko z produkcją

Zaciekawiony
@Marian

Marian, czy mógłbyś przybliżyć na czym polega praca na tym stanowisku?

Marian
@Zaciekawiony

Na pobieraniu 15 woreczków próbek z każdej produkcji. Stanowisko super, ale bez perspektyw na jakikolwiek awans lub umowe z Royalem.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Royal Canin Sp. z.o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
"paniusia z biura"

żeby mieć przerwę taka jak "paniusie z biura" trzeba było się uczyć iść na studia, a później dopiero wymagać...;p

@"paniusia z biura"

Nie bo musial bym dawac na studiach dawac (usunięte przez administratora) lub robic loda

Agnieszka

@Jjjjjjkk czyli jesteś zadowolony z pracy w firmie Royal Canin? A myślisz, że podwyżki pojawią się najbliższym czasie? @Pracownik rozumiem, że pracujesz w biurze i tam panuje gorsza atmosfera niż na produkcji, tak? @Zbigniew czyli uważasz, że przejęcie firmy spowodowało negatywne zmiany? Czy istnieje szansa, żeby było jeszcze kiedyś tak jak kiedyś? Może powinniście o tym z kimś porozmawiać?

@Agnieszka

Niestety nie zapowiadają się podwyżki. w pracy panuje jeden bund, Pracownicy beż zandarzownia pracują.,

nikt
@Agnieszka

Porozmawiać? Tylko z kim? Heh, kiedyś każdy był współpracownikiem, współtworzył firmę. Teraz są coraz większe różnice pomiędzy biurem a produkcją. Na produkcji jesteś tylko wyrobem, który najlepiej żeby się nic nie odzywał tylko potakiwał jak piesek w samochodzie a jak coś powiesz to zaraz ciągnął Cię za język, doszukują się, insynuują Ci coś żebyś poczuwał się winny. Dobrze kiedyś ktoś powiedział, że ta firma jest jak jakaś sekta

magda
@Agnieszka

atmosferta fatalna są grupy nie ma przepły informacji. Wszystko jest po kątach ustalnane.

Zbigniew
@Agnieszka

Agnieszko, zapewne pracujesz w firmie od pół roku, może z rok i masz za zadanie pracować nad PR firmy sieci. Super, brawo Ty. Ale dlatego nie możesz pamiętać starych dobrych czasów Royala, gdzie ludzie chcieli tu pracować i dostać się do Royala było naprawdę ciężko. Ja już tam nie pracujez ale Ty widzę, że tak. Więc może pokaż przełożonym co piszą ludzie w sieci o Royalu i może porozmawiaj z nimi ? Może zrozumieją dlaczego nie ma chętnych ludzi do przyjścia tam pracować, dlaczego Great Place to Work wychodzi tak kiepsko, dlaczego trzeba było wprowadzić projekt polecania ludzi do pracy. Powtórzę, jeszcze parę lat temu pracować w Royalu, to było COŚ. Pozdrawiam i życzę owocnych rozmów z przełożonymi - otwórz im oczy.

Zdecydowanie nie polecam pracy w RC. Jak większość osób szukam innej pracy i kiedy tylko trafi się okazji rzucam wypowiedzenie. Atmosfera panującą w firmie jest fatalna! Na wszystko co ktoś do Ciebie powie trzeba mieć podkladke, najlepiej maila. Każdy się wypiera tego co powiedzial! Najlepsza w tym jest oczywiście pani mm, była asm. Najbardziej współczuję tele sprzedawca, każdy na nich nadaje, co złego to się winę zrzuca na adv.

Agnieszka

@Jjjjjjkk skoro wszyscy są na Ty to znaczy, że w firmie Royal Canin raczej panuje luźniejsza atmosfera. @Szkoda gadac.... a skąd wiesz, że nikt inny się nie dostał do firmy? Może Ty nie sprostałeś wymaganiom, ale komuś innemu się udało? Jakie to są dla Ciebie bzdurne pytania?

Jjjjjjkk
@Agnieszka

Tak, jest luźna atmosfera, czasami jak jest za luźno słychać dźwięki jak z dziczy. My na produkcji mamy dobre relacje miedzy sobą, każdy do każdego musi sie przekonać. RC jest korporacja i musi spełniać standardy korpo zwłaszcza amerykańskiej, jest to trochę męczące i często utrudnia życie czasami prowadzi do obaw o utratę stanowiska ale jeszcze u nas nie poleciał za to i miejmy nadzieje, ze tak zostanie :) może jak beda duże podwyżki to ludzie zaczną na powrót doceniać rc jak wtedy kiedy po strefie krążyły legendy o astronomicznych premiach

KZ

Mobing droga Agnieszko to norma w tej firmie. Próbujesz szukać wśród opinii pozytywów bo płaci Ci za to Roal. Rozumiem. Ale nie można być tak traktowanym jak tutaj traktuje się przedstawicieli. Jestem szczerze zawiedziony, cieszę się, że mam już inną pracę bo to na dłuższą metę było nie do zniesienia. Koszmary można mieć po nocach z szefową w roli głównej, pod warunkiem że się daje radę usnąć.

Agnieszka

@ex Zachowania, które opisujesz miały na "celu lub skutkowały: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników?" Pytam o to, bo różnie jest definiowane zjawisko mobbingu i nie zawsze poprawnie. A jednak istotne jest to dla potencjalnych pracowników, co występowało w firmie Royal Canin.

Jakie opinie odnośnie pracy w RC na stanowisku przedstawiciel handlowy ? Jakie widełki wynagrodzenia ? Jaka kultura pracy ? Jaka baza klientów ? Jaka flota ? Jak jest liczona premia ? Może jakieś inne benefity ?

ex
@Zainteresowany

Oststanie 10 komentarzy a propo pracy jako ph zostało usuniete więc sam sobie odpowiedz czy warto ;)

ciekawa
@ex

czy Twoim przełożonym była Natalia? Mozesz przyblizyc jakies szczegoly pracy w Vet?

ex
@ciekawa

Jak lubisz nadgorliwego menadżera, pełną inwigilację i mobbing to Natalia nadaje się idealnie :)

Agnieszka

@ex pewnie zostały usunięte przez administratora, bo łamały regulamin serwisu: https://www.gowork.pl/regulamin Jeżeli ktoś uważa, że źle został oceniony jego komentarz może się odwołać pisząc na admin@gowork.pl. @ZDOŁOWANY a często giną te narzędzia z Royal Canin? Wiesz co może być przyczynom ich zaginięcia?

ZDOŁOWANY

Powiem wam, że trochę żenada że każą pracownikowi zwracać za każde narzędzie jakie zginie, obciążają nas w pensji - nie chodzi o to że nie ma pracownik brać odpowiedzialności za rzeczy ale o to że w nawale pracy i obowiązków rożnie się zdarza nie specjalnie a firmy zewnętrzne kręcą się po zakładzie - a tu jak na taką firmę dużą i z renomą to naprawdę przesada i trochę dołujące.

Agnieszka

@były pracownik a od kogo odczułeś stosowanie mobbingu? Czy to było ze strony współpracowników czy raczej od pracodawcy? Czy wiesz dokładnie na czym polega mobbing? "Mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników." Czy właśnie to występuje w firmie Royal Canin?

Ex
@Agnieszka

Wszyscy z działu Vet z południa wiedzą co to jest mobbing. Teraz Natalia, wcześniej Monika... mobbing ma się w RC całkiem nieźle

wewe
@Ex

Hej,mozecie napisac cos więcej o pracy przedstawiciela w Royal i mobbingu o ktorym wspominacie - jak wygląda wspołpraca z przełozonymi?

Ex
@wewe

Zależy który przełożony. Zależy w którym dziale przedstawiciel. Jak WET południe to szkoda słów

As
@Ex

@Ex możesz przybliżyć kilka szczegółów odnośnie pracy w wet południe?

Kk

Witam chciałbym się dowiedzieć, czy w Niepołomicach w RC jest dział graficzny? Jeśli tak, to może ktoś wie jak wygląda praca: atmosfera, ludzie, czy są nadgodziny? Będę bardzo wdzięczna za informacje ????

Agnieszka

@GK dziękuję Ci za dokładne opisanie rekrutacji wraz z jej przebiegiem i pytaniami do firmy Royal Canin. Taki opis na pewno pomoże i wesprze osoby, które taką rekrutację mają przed sobą. Zawsze ten stres będzie choćby minimalnie zaniżony.

Agnieszka

@GK czyli dobrze wspominasz rekrutację. Już dość dobrze ją opisałeś, ale może dokładnie opiszesz jakie pytania padają na rekrutacji? Czy jest sprawdzana znajomość maszyn? Jak tak to w jaki sposób? Takie informacje na pewno rozluźnią osoby aplikujące do Royal Canin.

GK
@Agnieszka

Pytania dotyczyły zagadnień bez których trudno wyobrazić sobie pracę w Utrzymaniu Ruchu i dotyczyły zagadnień z obszaru m. in.: pneumatyki, hydrauliki, elektryki, automatyki oraz budowy maszyn. Dodam jeszcze, że na ogromną większość z nich spokojnie można było odpowiedzieć mając za sobą kilkuletnie już doświadczenie w służbach Utrzymania Ruchu. Pozdrawiam całe RC PS. Może jeszcze kiedyś nadarzy się okazja otrzymania atrakcyjnej oferty pracy od Firmy i wówczas zdecyduje się na transfer:)

Szkoda gadac....

ODRADZAM !!! Nie ma możliwości sie tam dostać na stanowisko techniczne. Szkoda waszego czasu. Wymagaja cudow, na rozmowie wypytuja o bzdurne rzeczy, ktore nie maja nic wspolnego z praca tam, zakladaja jakies kosmiczne sytuacje i prosza was o wybrniecie z problemu a na koncu ludziom z doświadczeniem mowia ze ich wiedza techniczna jest zbyt niska. Ludzie po studiach maja mniejsza wiedze niz niektorzy tam idacy po szkole technicznej. Nie daja szansy sie sprawdzic od razu z gory przekreslaja.. Stres, gburowatosc, wywyzszanie sie i beznadziejne interview, masakryczna atmosfera na rozmowie to jest to co zostalo przeze mnie zapamietane. Chcialam/lem z tamtad wyjsc. Bylam/lem na rozmowie w innej firmie na przeciwko i o niebo lepiej. Royal Canin to ostatnie miejsce do ktorego Was zapraszam. Szkoda czasu i stresu.

Łukasz
@Szkoda gadac....

@Szkoda gadac...Możesz napisać jakie są te pytania? Co to za problem do rozwiązania?? Widziałem ofertę w Utrzymaniu Ruchu i też chciałem aplikować, bo słyszałem, że atmosfera jest w porzadku i dobrze płacą tylko trzeba mieć doświadczenie w UR. dzx!

GK
@Szkoda gadac....

Niestety nie mogę do końca się z tym zgodzić, a wiem dużo bo sam aplikowałem na stanowisko techniczne i odbyłem rozmowę kwalifikacyjną, mało tego zostałem pozytywnie odebrany i otrzymałem od Firmy ofertę zatrudnienia, którą niestety ostatecznie musiałem odrzucić, gdyż obecny Pracodawca przebił ich ofertę i nie chciał słyszeć o moim odejściu. Uważam, że rozmowa kwalifikacyjna odbyta z Panem Marcinem i Panem Łukaszem była bardzo merytoryczna i profesjonalnie przeprowadzona. Pytania zadawane podczas jej dawały pełny obraz kandydata i dawały możliwość zweryfikowania jego wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia zawodowego, które jest potrzebne do sprawnej i samodzielnej pracy na ich Parku Maszyn.

Agnieszka

Widzę, że firma Royal Canin prowadzi bloga dla miłośników zwierząt. Czy pracownicy również zaglądają z zaciekawieniem na bloga z chęcią zobaczenia, o czym napisano tym razem? Może dostajecie newsletter na maila? https://royalcanin.pl/blog/

@Agnieszka

Nikomu nie polecam pracy w Royal Canin. Pełno donosicieli, manipulantów. Mobbing na najwyższym poziomie. J.M. zwalnia dobrych pracowników...reszta ucieka z tonącego statku.

Jjjjkkk
@były pracownik

Boli ze zwolnili?

RC
@Jjjjkkk

Uwierz że tu nie o zwolnienia chodzi, pracodawca zawsze ma prawo zwolnić Ale mając konkretny powód. A ostatnio RC zwalnia nie wiadomo za co. Co innego mówią pracownikowi a co innego później w kadrach. Fajnie gdyby była Przy najmniej jedna wersja ;)

Agnieszka

@Pracownik widzę, że jesteś zadowolony ze współpracy z firmą Royal Canin. Czy mógłbyś podać cechy szczególne, które cenisz u tego pracodawcy? Czy wystarczy się przyłożyć do pracy i można dostać umowę o pracę? A powiesz na jakim stanowisku pracujesz i czy trudno dostać tam pracę? Wszystkie te informacje będą bardzo pomocne.

Jjjjjjkk
@Agnieszka

Ja mogę tu odpowiedzieć, wiadomo kasa Ok, 4brygady lepsze niż 3 zmiany, by dostać umowę same chęci i staż nie wystarcza trzeba pokazać upór i zaangażowanie jeśli chodzi o klimat to wszyscy sa sobie na ty - szefostwo i zwykły pracownik, czasami sa jakieś zawiści miedzy pracownikami ale to chyba wszędzie, ogólnie bardzo wysokie standardy

Zostaw merytoryczną opinię o Royal Canin Sp. z.o.o - Niepołomice

• Jak się pracuje w Royal Canin Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Royal Canin Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Royal Canin Sp. z.o.o?

Royal Canin Sp. z.o.o
2.5/5 Na podstawie 154 ocen.

Royal Canin Sp. z.o.o