GOLPASZ S.A.

Toruń

Opinie o GOLPASZ S.A.

Paweł

Ta firma to kpina - nie polecam

Stefan

Cisza na forum, czy coś dzieje się w firmie?

Agata

Czy Przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży dystrybucyjnej dostaje jakieś premie? I czy przysługują mu dodatki i benefity? Dzieląc się tymi informacjami pomagacie osobom, zastanawiającym się nad aplikowaniem.

mki

Na pewno jest szansa u nich na rozsądne zarobki, bo ostatnio nawet nie było żadnej rotacji wśród pracowników, co jest dowodem na to, że atmosfera opiera się na pozytywnych stosunkach i każdy o to dba.

Ja

Pracowałam w firmie Golpasz, Super

Wiesz coś ciekawego o firmie GOLPASZ S.A.? Dodaj komentarz na forum. Od twojej opinii może zależeć czyjaś kariera.

Zostaw opinię o GOLPASZ S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GOLPASZ S.A.