Opinie o GOLPASZ S.A. w Golub-Dobrzyń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy GOLPASZ S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie GOLPASZ S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOLPASZ S.A. w Golub-Dobrzyń

Jak dużo osób pracuje w GOLPASZ S.A.?

Kandydat Nowy wpis

Wiecie, czy pracuje tam jeszcze mistrz M.G?

Volny TIR

A czy nowy właściciel zrobił już porządek z ochroniarzem? Gdy tam przyjeżdżałem byłem traktowany jak Meksykanin przekraczający nielegalnie granice z USA!

@Volny TIR

masz racje Jacenty ten wysoki dawno powinien grać w chełmży w to co się kulo to (usunięte przez administratora) jest

@Volny TIR

stara pobił nie daje mu to sperma na mózg uderza:-)

bogus Nowy wpis
@Volny TIR

dostał niebieska karte i wyjechał..do Stanów......

Elżbieta

Z tego co widzę odkąd do firmy wbili nowi właścicieli to pojawiła się tutaj totalna dezinformacja, bezsensowne gadanie zamiast konkretów. Do tego ponoć ludzie ostro zaczęli odchodzić stąd przez nich lub byli zwalniani. Do dziś taka sytuacja się w firmie ciągnie czy nadeszły pozytywne zmiany? Jakiego poziomu w % rotacji można dziś tu oczekiwać?

Alicja Nowy wpis

może by tak bez obrażania kogokolwiek ? napiszesz o jakich firmach dokładnie mówisz?

Firma GOLPASZ S.A. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
O.o

Jak wygląda praca kierowcy CE w tej firmie?

Elżbieta
@O.o

Wchodzisz do fury, zapinasz pas (lub nie) i jedziesz. ;p A tak serio to też jestem ciekawa jak wygląda to aktualnie, ale z tego co widzę ktoś się poskarżył, że załadunki to nawet w niedzielę mieli. :/ To słabo. Ciekawe czy do teraz coś się pozmieniało?

pracowałem w tej firmie ładnych pare lat a teraz Panu Bogu dziękuję że mnie tam nie ma wyzyskiwacze płacili jak płacili od km i na każde zawołanie jak niewolnik pod załadunek nawet w niedziele się zdarzało ,podwykonawców kilku pod panem ze spedycji, spedycja wykorzystywała tak zwanych podwykonawców do gównianej roboty w tygodniu a w sobotę i święta lubliny i siedlce w nagrodę a później pauzuj sie sie jak ci sie uda generalnie ciesze sie ze ci podwykonawcy upadli ,ledwo zipią..bo karma wraca panowie....i teraz de heus was nauczy porządku i odejdą też kierowcy ze spedycji tak zwanej bo nikt za takie pieniążki nie będzie niewolnikiem w kabinie panie spedytorze musisz każdemu kierowcy powyżej tysiąca dołożyć

ciasny

ostatni ledwo zipie bo wciąż się ogłasza że zatrudni i warto było budować na kredyt? mając takie długi.....

Co powiecie na temat zarobków w GOLPASZ S.A.? Czy ich wysokość od dodania ostatniej opinii zmieniła się?

Hyziodyziozyzio

Dobrze zarabiasz jak nic nie kumasz i piastujesz stanowisko decydenckie.

balansuj
@Hyziodyziozyzio

musisz ciagnac pyde ..gosciowi z przerwą bo ma chatę w kredycie ..ukrainiec

Zdezorientowany

Totalna dezinformacja nowych właścicieli. Niby mówią dużo, ale bardziej jest to makaron na uszy, niż konkrety. Od początku roku ludzie sukcesywnie odchodzą lub są zwalniani. Wielu ludzi w poprzednich latach lubiło i chciało tu pracować. Dziś ciężko znaleźć kogoś, kto byłby fanem tego co się dzieje. Takie osoby są, ale stanowią zdecydowaną mniejszość.

pracus

a jak owsiak płatki przyspieszenia dostał na pewno nie polak bo lize jaja obcym ciagnij pyde przerwo z dzialu sprzedazy...przeciez ty nic nie potrafisz

Zmiany, zamiany, zamiany

Poprzedni zarząd stworzył naprawdę świetne miejsce pracy. Atmosfera- super, wyniki firmy i wynagrodzenia na całkiem fajnym poziomie. Niestety ostatnie zmiany w firmie sprawiają, że atmosfera jest coraz gorsza, a ludzie zaczynają odchodzić, bo nikt nie dał im poczucia, że mimo zmian znajdzie się dla nich miejsce. Dużo gadania"na około", bardzo mało konkretów. Dodatkowo jeśli już ktoś miałby utrzymać stanowisko to musiałby się przenieść do Łęczycy. Dla ludzi, którzy mają rodziny, dzieci itp. to nie jest proste. Święte prawo nowego właściciela, by firmę zorganizować po swojemu, jednak zawsze warto przy tym szanować ludzi, którzy chcą wiedzieć na czym stoją. Dla wielu z nich to nie tylko miejsce pracy. To zakład, w którym pracują 15, 20, 30 lat. Zzyli się z ludźmi i miejscem. Włożyli wymierny wkład w to jak dobrze działająca firmę nabył nowy właściciel. Chociażby z tego powodu należy im się minimum szacunku.

robinboguś

haha ciągnąć pale żydom żeby nie zwolnili......a miska ryżu będzie coraz mniejsza... (usunięte przez administratora) tych co zostali... jak prezes sprzedał to był znak pd Boga żeby (usunięte przez administratora) bo (usunięte przez administratora)firma to wyzysk

Ciekawy

Chciałbym się dowiedzieć jakie obowiązki i na czym polega praca pomocnika operatora. I ile można zarobić mając uprawnienia na wózki i sownice

jaś
@Ciekawy

pomocnik obserwatora...jak nazwa wskazuje.....obserwuje teren

navi

teraz to już de heus zaczna sie porządki,(usunięte przez administratora)cały szklany budynek,(usunięte przez administratora)oszczędza na wszystkim....... to (usunięte przez administratora) Monsanto pod różnymi nazwami

monsanto
@navi

Zatruwają, (usunięte przez administratora) okradają klientów i inwestorów. Czasami bezkarnie. Ale za ich istnienie nie obwiniajcie wolnego rynku. Czym zajmuje się firma Monsanto? Jeśli myślicie, że zarabianiem na produkcji oraz sprzedaży pestycydów i genetycznie modyfikowanego ziarna, to jesteście w błędzie. Na oficjalnej stronie koncernu możecie przeczytać, że firma „dostarcza produktów, które wspierają farmerów na całym świecie”. I bez których to farmerów ona sama „nie mogłaby istnieć”, ponieważ są oni nie tylko jej „klientami i życiodajną krwią”, ale także „wspierają światową gospodarkę, codziennie pracując, by wyżywić, ubrać i zapewnić energię całemu światu”. Na podstawie tego opisu można pomyśleć, że Monsanto nie jest kapitalistycznym przedsiębiorstwem o rocznych obrotach na poziomie 15 mld dol., a wyjątkowo skromną organizacją dobroczynną. Czyż to nie piękne?

Stefan

Cisza na forum, czy coś dzieje się w firmie?

@Stefan

Nie ma o czym gadać, jak nie masz noża na gardle próbuj gdzie indziej...

Agata
@Hyziodyziozyzio

Niestety ale z takiego wpisu nic nie mogę wywnioskować. Chciałabym uzyskać jakieś konkretne informacje na temat pracy w GOLPASZ. Jakbyś podał jakieś argumenty czy wyjaśnienie to wiedziałabym czego można się spodziewać a tak nawet nie wiem co było przyczyną tego, że właśnie taką masz opinię o firmie. Wytłumaczysz?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w GOLPASZ S.A.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Hyziodyziozyzio

Typowa wielorodzinno spokrewnionospowinowacona masakra. Nie liżesz (usunięte przez administratora) i się nie uśmiechasz nie jesteś ich. Taki krąg samozadowolenia w niekompetencji na szczeblu wyższym niż ludzie którzy cokolwoek pożytecznego potrafią.

Czy GOLPASZ S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Hyziodyziozyzio

Logistyka - zlecenie, Najder zamęczy i na nic więcej nie pozwoli...

Czy GOLPASZ S.A. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Na początku roku każdy pracownik tworzy plany urlopowe. Wiadomo, że jak są np. dwie osoby w dziale, to obie nie mogą iść na dwutygodniowy urlop w tym samym czasie, ale wszystko jest kwestią "dogadania się" :) Na pewno nie jest tak, że ktoś przychodzi do pracownika i mówi "słuchaj, od środy musisz iść na 3 dni urlopu" :)

Hyziodyziozyzio

Nie no bierzesz kiedy chcesz jak możesz kiedy pozwoli szefo...

Czy GOLPASZ S.A. zatrudnia studentów?

Wielu studentów przychodzi na praktyki i zostaje na dłużej. Niektórzy zaczęli od praktyk, a są w firmie już 5, czy 10 lat. Oczywiście teraz już na etatach :)

Hyziodyziozyzio

Raczej (usunięte przez administratora) i myśli, że jest jedyną opcją dla wsioków za 5 pln z tych wioseczek dookoła.

No2bzdet

Wszystkie te wywody są skalkowane z opisów DeHeus. Ludzie nie sugerujcie się niczym tu wyczytanym, poza tym, że to koniec Golpaszy.

Guru

Obsada nie ma znaczenia już w kadrze zarządzającej. Doszli do celu czyli wyjęcie pieniędzy. Nowy właściciel DeHeus zrobi co będzie chciał. Proponuję poczytać ich komentarze, są kalką tego wyżej. Przyszłym byłym pracownikom radzę plan B, przyszłym przyszłym zastanowienie sie nad wyjazdem w lepsze miejsce.

Zostaw merytoryczną opinię o GOLPASZ S.A. - Golub-Dobrzyń

• Jak się pracuje w GOLPASZ S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GOLPASZ S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOLPASZ S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GOLPASZ S.A.
2.1/5 Na podstawie 15 ocen.

GOLPASZ S.A.