Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie

Mława

Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie

Opinie o Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie

aplikant

Czy ktoś z osób posiadających wiedzę (pracujących w firmie), mógłby wypowiedzieć się na temat wynagrodzeń w ZD w Mławie?Interesuje mnie jak kształtują się zarobki pracowników biura/administracji tego zakładu. Jakie są widełki płacowe, itp.???

Paweł

Praca nie lubi lenistwa. Kto chce pracować będzie pracował. Ludzie są bardzo leniwi. 500+ totalnie popsuło rynek. Czy to wipasz czy inna firma- jak komuś się nie chce pracować, to wszystko będzie nie odpowiednie. Każda praca niesie za sobą + i -. Polak to takie stworzenie do narzekania. Ludzie weźcie się za robotę a nie marnujecie czas na forach. Jak czytam te wasze podburzajace wątki to krew mnie zalewa. Myślicie że was posądzą i będą przelewy robić za free. Ogarnij się się. Jeśli chodzi o kasę to każdy pracodawca płaci jak zezwala mu Państwo. Ludzka zazdrość i złośliwość w dzisiejszym świecie nie zna granic.

anonymous
@Paweł 17.02.2018 08:10

Ty nie masz pojęcia jak tam jest ciężko.A wypłaty najniższa krajowa.

gosciu
@Paweł 17.02.2018 08:10

nie zawracoam sobie glowy wipasz mlawa kilka krotnie skladalem cv do tej firmy zero odpowiedzi wiec sam poszedlem do zakładu na portierni a pan to byl umwioony w kadrach glupa wala d4 litery na nich polozylem torba na plecy i za odre bez problemu praca 152godziny miesiecznie tsk w niemczech jest do reki na konto 1500euro 150e hotel odciagaja 250e przeznaczam na wyzywienie samochod dali na dojazd do zakladu czego wiec potrzeba 1100e zostaje z miesiaca liczac po kursie 4,3zl za 1 euro to 4500zl miesiecznie mam w kieszeni i opo co wipasz

york
@Paweł 17.02.2018 08:10

facio ty troche niewlasciwie piszesz po pierwsze te 500 to troche nie tak bo jezeli zarobek przekroczy to nie otrzyma ten osobnik te 600 wiec to panstwo uderzylo w socjal miej pretesje do panstwa sejm po 2 wipasz mlawa ma nieustalone godziny pracy raz wzyawacie na meila do pracy o 21 nastepnego dnia 23 jeszcze indziej 1 w nocy jak posiadasz samochod to jedziesz jak nie to nie zapewniacie transportu wiec ludzie rezygnuja z waszej firmy szukaja innej jak lg elejtronic dong yung oni oferuja trnsport autobusy co zabieraja ludzi z terenu wiec ty nie pisz glupot bo to tak do konca nie jest prawda

aplikant

Czy znajdzie się ktoś jeszcze kto napisze coś na temat rekrutacji do nowego zakładu w Międzyrzecu Podl? Czy wysyłając aplikację poprzez OLX załączacie CV+LM, czy jedynie LM? Po jakim czasie od wysłania dzwonią w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej?Jakieś inne istotne spostrzeżenia? Jakie wynagrodzenie proponują?

@aplikant 12.09.2018 18:59

Wysyłałam CV i LM ale na rozmowie panie z kadr miały wydrukowane tylko CV więc nie warto się wysilać i pisać LM

aplikant

Czy jest ktoś kto ubiega się o pracę w nowym ZD w Międzyrzecu Podlaskim i aplikował tutaj???: https://www.olx.pl/oferta/aplikacja-spontaniczna-wipasz-s-a-zaklad-drobiarski-miedzyrzec-podl-CID4-IDv4kvT.html#976335ab9d Czy ktoś się orientuje do kiedy będzie rektrutacja?

@aplikant 06.09.2018 22:01

Rekrutacja na poszczególne stanowiska już się zaczęła. Niestety większość rozmów jest w Mławie. Jedziesz pół dnia a jak zajeżdžasz panie jakby pierwszy raz widziały twoje cv mówią, że masz wykształcenie nieodpowiednie na dane stanowisko. Zupełnie jakby nie mogły powiedzieć tego przez telefon a nie gnać kogoś tyle kilometrów nie wiadomo po co.

@Zośka 09.09.2018 20:24

Zośka wielkie dzięki za odpowiedź. Czy dobrze rozumiem, że również starałaś się o pracę w Międzyrzecu Podl.? Można wiedzieć na jakie stanowisko?

@aplikant 11.09.2018 20:40

Tak, starałam się o pracę w Międzyrzecu ale nie chcę pisać na jakie stanowisko, bo tochyba nie jest istotne. Wybrano kogoś innego. Uważam, że nie powinni mnie zapraszać na rozmowę zanim nie przeczytają CV

Joanna

@aplikant, czy udało Ci się dostać na rozmowę w sprawie pracy w firmie Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie? Może inni użytkownicy forum mają nowe doświadczenia związane z aplikowaniem do tej firmy, lub pracą w niej? Na stronie firmy widoczne są aktualne ogłoszenia o pracę.

@Joanna 11.09.2018 21:33

(usunięte przez administratora)czytaj ze zrozumieniem, proszę...

Wojtek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy.

ja
@Wojtek 12.07.2018 16:53

to jesteś w wielkim błędzie

pan Jan

mam pytanie jak wygląda praca na produkcji w Mławie ? i jakie sa warunki mieszkalne dla osob przyjezdnych ?

ja
@pan Jan 03.08.2018 00:40

tragedia

Ania

Dużo pytań bez odpowiedzi... Chyba administracja nie wszystko chce ujawnić...

Ula

Czy ktoś wie o jakich godzinach będą ropoczynały się zminy w zakładzie w Międzyrzecu Podlaskim?

Andrzej

Podpowiedzcie jaką umowę firma proponuje? Czy jakieś dodatki socjalne macie?

Michal

A czy ktoś wie o zarobkach mechaników lub operatorów maszyn w Wipasz Mława?

Ja
@Michal 23.07.2018 17:12

Do uzgodnenia na rozmowie

Tonik

Czy coś nowego dzieje się w firmie? Firma ma jakieś oferty pracy?

Ja
@Tonik 24.07.2018 20:47

Firma poszukuje pracowników produkcji, operatorów linii, magazynierów z uprawnieniami na wózki jezdniowe z napędem silnikowym, Kierowców kat. C+E, pracowników ekipy myjącej. Ponadto firma Wipasz buduje nowy zakład drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim (lubelskie). Tam będzie potrzebna cała obsada nowych pracowników. Już trwa rekrutacja

Joanna

@Ani oczywiście można zadzwonić, ale jeżeli nagle wszyscy zaczną dzwonić to mogą zablokować linię połączeń w firmie, dlatego lepiej żeby taka informacja była dostępna dla wszystkich na forum. @Wiesław dziękuję za opinię. Powiedziałeś mądre słowa. Dużo osób idących do pracy do Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie musi być świadomym, że jest to praca fizyczna i trzeba być do niej przygotowanym.

Joanna b

Kobieto czy zdajesz sobie sprawe ze mozesz byc pozwana? Co nie omieszkam uczynic dochodzac IP twojego urzadzenia. Prezentujesz poziom jakim szanujacy sie czlowiek gardzi. I ja wlasnie gardze Toba. Niebawem bedziesz swoje oszczerstwa tłumaczyc przed sadem. Pozdrawiam

Joanna

@Nina, nie wiem czy dobrze zrozumiałam Twój post, ale prawdopodobnie uważasz, że jestem pracownikiem Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie. Chcę Cię zapewnić, o tym, że się mylisz. W żaden sposób nie współpracuję z tą firmą. Pełnię za to funkcję moderatora tego forum i w związku z tym staram się pilnować właściwego toru dyskusji prowadzonej przez użytkowników, zamieszczać informacje o tym pracodawcy i dopytywać o ważne kwestie, które mogą interesować potencjalnie przyszłych pracowników tej firmy.

Joanna b

Witam wypraszam sobie poruszanie mnie jakobym byla autorka jakichkolwiek tresci. Osobiscie zlozylam wypowiedzenie i nie współpracuje z firma wipasz. Pozdrawiam joanna b...

Joanna

@Sebastianb1234, rozumiem, że jesteś zainteresowany zatrudnieniem w Wipasz, stąd Twoje pytanie. Żeby mieć gwarancję rzetelnych i aktualnych informacji o systemie zmianowym w tej firmie najlepiej by było, abyś bezpośrednio skontaktował się z jej działem HR. Możesz napisać jakim stanowiskiem najbardziej byłbyś zainteresowany i dlaczego?

Sebastianb1234

Jaki zmian ma magazy w Wipasz S A?

Joanna

@jan, w jakich sytuacjach, w takim razie, możesz nie otrzymać premii w Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie? Mógłbyś tę kwestię rozwinąć i uzasadnić? Chętnie zapoznają się z nią Ci użytkownicy, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem do tego pracodawcy. Czy korzystając z okazji mógłbyś również napisać kilka słów o atmosferze w tym miejscu pracy?

Wiesz jak wyglądają zarobki w Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotna!

jan
@Administrator 06.04.2018 12:16

niestety wypłaty poraszka a premie są zabierane za byle co szkoda gadać i lepiej omijać ten zakład szerokim łukiem

Joanna

@Nina, może ze względu na cel i tematykę tego forum, mogłabyś przedstawić merytoryczną opinię o swojej współpracy z Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie? Jakie stanowisko obejmujesz w tej firmie? Co powiedziałabyś o warunkach zatrudnienia i atmosferze towarzyszącej Ci w trakcie wykonywania codziennych obowiązków u tego pracodawcy?

smalertexas

Dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko specjalista ds rozliczeń. Jak aktualnie wygląda sytuacja z wynagrodzeniem na tym stanowisku?

Marti

Ciągły rozwój, szkolenia. Rozbudowa zakładu w Międzyrzecu Podlaskim, nowe miejsca pracy. ????

W

Są cieple posiłki regeneracyjne. Nic nie płacimy. A to dużo. Wynagrodzenie podwyższają premiami i innymi składnikami. Jest fundusz socjalny. :)

Wiesław

Uważam ze wipasz jest dobrym pracodawca. Inwestuje w młodych ludzi . Jest w nich duuuuzy potencjał. Organizuje szkolenia co dla młodych jest ważne. Dyrektor produkcji jest młody i liczy się z ludźmi, rzadko który młody szanuje ludzi. Jednak on jest baaardzo wyrozumialy. Nie boi się pracy. Praca nie należy do lekkich ale warto podjąć prace i mniej stale zatrudnienie. Firma zajmuje się ubijaniem kurczaka wiec wiadomo jakie warunki są i obowiązują. Ludzie w Polsce to myślą jak zarobić żeby się nie narobić. Ja jestem produkcyjny ale polecam Wipasz dla tych którzy chcą pracować i nie boją się pracy.

amok

Witam czy polecacie prace w Wipaszu,ponieważ mam zamiar tam się przyjąć do pracy.Pracuje w jednej z firm koreańskich ale tu jest totalne dno.

Ani
@amok 10.02.2018 18:06

Nie słuchaj głupot ludzi jak nie sprubujesz to się nie dowiesz.

Joanna

Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie ma sporą rekrutację na swojej stronie: http://www.wipasz.pl/pracuj-z-nami/aktualnie-poszukujemy/oferty-pracy/ Osoby poszukujące pracy mogą zatrudnić się na stanowiskach: Specjalista ds. controllingu, Brygadzista zmianowy, Mistrz zmianowy, Technolog Produkcji, Kierowca, Doradca d/s Żywienia Trzody Chlewnej, Doradca d/s Żywienia Bydła, Doradca d/s Żywienia Drobiu, Automatyk Programista, Konserwator – Mechanik / Konserwator – Elektryk. Ogłoszenia od dawna są na stronie. Czy nadal są aktualne?

Ani
@Joanna 12.02.2018 10:22

Co za problem zadzwonić i się dowiedzieć!!!

Joanna

@Pracownik czyli problem w firmie Wipasz leży w braku pracowników? Czy nie ma ludzi w regionie do pracy, czy też nie chcą pracować w tej firmie? Czy firma nie myślała w takim wypadku o zatrudnieniu Ukraińców? Nie wiem jak rozumieć Twoją wypowiedź. Jesteś zadowolony ze swojej pracy? Polecasz ją?

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w wipaszu . Trochę wam przyblize co tam się dzieje jak firma stoi itp . Praca jest ciężka choć nie zawsze . Pracuje się tu po 9-10h wyplata wysokości 1900-2300 ( przydupasy brygadzista w granicach 3000 tyś ... ) wypłaty zawsze na czas to jest plus zakładu. Na zakładzie jest brak ludzi przez co człowiek musi czasami narobić się jak wół a kierownictwo uważa że stan ludzi jest wystarczający . Najgorzej jest na końcówkach ludzie którzy tam zostali pracują bo muszą pozdrawiam pracownik

Joanna

@Anna o to chodzi, że nie wszędzie tak płacą. Dlatego pewnie @Widmo o tym napisał, bo niektóre firmy mają opóźnienia w wypłatach, albo czasem wypłaty są do 25 dnia miesiąca. W firmie Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie są do 10, a zdarzają się wcześniej i uważam, że to przydatna informacja na forum dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

Widmo

Tak, zawsze przed 10 - tym są pieniądze na koncie. W tym miesiącu miałem już 7 - go.

Anna
@Widmo 12.07.2016 19:48

Przecież to są twoje zarobione pieniądze. Czym sie podniecasz.Wszędzie tak płacą.

Joanna

@ja ale skoro masz dostęp do tych informacji to udostępnij je wszystkim na forum, bo wtedy więcej osób niż tylko @Obca.. może skorzystać i zaaplikować do Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie.

Zostaw opinię o Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie - Mława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wipasz S.A. Zakład Drobiarski w Mławie