Josera Polska Sp. z o.o.

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Josera Polska Sp. z o.o.

A

Witam. Po aplikacji na stanowisko zarządzające w tej firmie jestem zmuszony wystawić najgorsza z możliwych opinie tak aby przestrzec każdego i z cała odpowiedzialnością odradzić podjęcie współpracy z firma Josera w Nowym Tomyślu. Byłem w szoku czytając poprzednie opinie czy to kandydatów czy tez pracowników ale niestety muszę potwierdzić wszystkie negatywne opinie w 100 procentach. Nie będę tutaj wypisywał wszystkich moich uwag gdyż jest tego naprawdę bardzo dużo. Napisze jedno zdanie które myśle powie Wam wszystko, kierownictwo w tej firmie nigdy nie powinno pracować na stanowiskach których pracują gdyż nie maja żadnych podkreślam żadnych kompetencji do zarządzania ludźmi. Kwestii finansowych nie będę nawet poruszał bo jest to chyba najgorzej płatna praca w całej Wielkopolsce. Pozdrawiam.

Jerry Ropero Nowy wpis
@A

A czy startowałeś na miejsce usuniętego w trybie przyspieszonym dysponenta/lidera? To była szybka akcja, taka jak w tanich powieściach sensacyjnych. Ciekawy jestem czy już go ktoś zastąpił? Zgadzam się z tobą co do kwestii braku kompetencji kierownictwa do bycia kierownictwem oraz niskich zarobków. Josera nie jest już atrakcyjnym pracodawcą, jakim była kilka lat temu. Chyba że dla akwizytorów chwilowych by polatać nowym VW. Reszta nie da się skusić na darmową kawę i gruszkę.

Pytanie Nowy wpis

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Josera Polska Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 4 stycznia

adam Nowy wpis

Na umowę o arcydzieło . Ładnie tekst wyjustowany

adam Nowy wpis

Jestem adam, sądzę trawę afgańską na polach sonyopskich, zoba twierdzi ze mam lepkie roczki. Na sesjach się nie udzielam tak muwią. Praca w firmie ok. Muwią na mnie kierownik niższego szczebla, może dlatego ze Mauritius skończył mi glowe. Ale jest git. Udaje ze znam angielski i Sap . Mam tez przyjaciela firmy Lisner co ma kuter.

Czy w firmie Josera Polska Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku employer branding, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Agata Duda
@Pytanie

Gdzie mój komentarz ?? Przecież był neutralny. Jarek oddaj komentarz…

ZSU

Po dwóch latach pracy

Hgf
@ZSU

Tylko trzeba mieć naturę żeby opowiadać te korpo pierdoły. Dla ludzi myślących samodzielnie niepotrzebne…

Kla
@Hgf

Ty, czemu kłamiesz, a może ciebie to nie dotyczy, a może nie wiesz ?

Gkn
@Kla

Żadna firma to nie rodzina. Rodzina to rodzina ???? a firma to firma. Jak ktoś tu kłamie to na pewno nie ja ????

Czempion
@Gkn

Bardziej to sektę zaczyna przypominać.

Irena
@ZSU

Jest to serio odpowiedź? Zaczynam się zastanawiać, dlaczego po dwóch. Czyżby tyle czasu trwał okres próbny, albo jakaś pierwsza umowa na czas określony?

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Graphic Designer (Web / Online) w firmie Josera Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Ryszard

Czy to prawda ,że zwalniają starych pracowników?

@Ryszard

No tak bo przecież nowy przyjdzie za mniejsza stawkę.... z bagażem stażowym ???????????? Szkoda słów na Josera..... jeszcze trochę zostało "starszego" towarzystwa .... To jest tzw. Nowy Ład JOSERY????

Qwerty
@X

Starzy za dużo widzieli, za dużo słyszeli. Nowym łatwiej nawijać makaron na uszy. Tak to już jest.

PL
@Ryszard

Kiedyś w Joserze fajnie się pracowało jak zaczął rządzić pewien osobnik którego zapewne wszyscy kojarzą i który uważa się za najważniejszego w tej firmie to wszystko się zmieniło, teraz musisz uważać na to co mówisz a najlepiej to się nie odzywać a nawet uśmiechać do nikogo bo każdy na każdego donosi niestety taka smutna prawda więc każdy kto chce pracować w tej firmie niech się zastanowi dwa razy.

Problem
@PL

To prawda.....

@X

to normalne, że jedna osoba miałaby taki duży wpływ na wszystkie warunki? Z tym donoszeniem to na co niby, bo nie bardzo rozumiem na co można się poskarżyć?

sączy_pącze
@PL

Wiecie co jest najgorsze? Że ten osobnik o ile wiem nigdzie nie pracował oprócz Josery i myśli że tak Jak w Joserze to jest wszędzie. Drugą spawa to brak doświadczenia czyli kompetencji do kierowania działem/ludźmi. Nie każdy kto dobrze pracuje np. jako magazynier potrafi być kierownikiem. Może mu się tak tylko wydawać.

Nowy
@Qwerty

Jeśli nie odpowiadają Ci warunki pracy to zwolnij się . Zbudujemy prawdziwy i zgrany zespół !

Qwerty
@Emilia

Wszyscy kierownicy się go boją i nie mają własnego zdania ." Zakolegowali się" tylko nie dbają o dobro pracowników a swoje . Oprócz ciągłym wywieraniu presji na pracowniku to niektórzy kierownicy potrafią krzyczeć na pracownika przy innych pracownikach. Współczuję tym którzy tam pracują - psychika siada . Kierownictwo nie posiada kompetencji do kierowania ludźmi. Brak szacunku to codzienność. Pytanie kiedy właściciele to zauważa ?

Piotr

Przestań boczyć adam

Ciekawy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.
Kandydat

Macie logo jak przedszkole Słoneczko. Wnioskuję po wpisach że taka panuje atmosfera między pracownikami . Czy rzeczywiście szefostwo wprowadza niezdrową/ nerwową atmosferę?

W terenie
Kandydat

Witam, jak wyglada praca w terenie? Auto służbowe oraz plany? Realne?

Xyz
Kandydat

Jak wygląda rekrutacja na stanowiska zdalne? Chodzi mi o Back Office Support? Czy po uzyskaniu zatrudnienia wdrożenie do pracy odbywa się zdalnie czy w Poznaniu/Nowym Tomyślu?

Ciekawy

Hej, napisze ktoś lrawde jak wygląda praca handlowca? Plany realne, kontrolę, ilość wizyt, wynagrodzenie, użytkowanie samochodu? Dzięki z góry za inf ????

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Josera Polska Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Pomocny
@Pytanie

Wszystko zależy od uzgodnienia z pracodawcą . Myślę że nie powinno być większych problemów .

Dominika
@Pomocny

A wiadomo na ile czasu zatrudniają studentów? Staż trwa 3 miesiące czy więcej?

Pomocny
@Dominika

Najlepiej zapytaj o to kierownika/ kordynatora który jest odpowiedzialny za dany obszar . Myślę że odpowiedź nie jest jednoznaczna . Jeśli pracownik/ stażysta wykonuje dobrze swoje obowiązki to nie ma o co się bać . ????

Dominika
@Pomocny

A wiesz czy firma przewiduje jakiś system premiowy?

@Pomocny

Jak ze szkoleniami? W razie czego gdy ktoś na starcie słabo ogarnia może liczyć na pomoc?

Limonka
@Emilia

Na samym poczatku sa szkolenia wprowadzajace

Limonka
@Dominika

Sa syatemy premiowe dla doradcow terenowych

@Limonka

I ile średnio trwa?

Emilia

Rozumiem, czyli jest tu jakiś "najfajniejszy"?

Radny
@Emilia

W zakupach Adam, prawdziwy leader. Człowiek wielu talentów. Sylwetka, oczytany, szczery i zawsze pomocny. Po prostu wzór. Rodzinny facet. Dom ma. Duży trawnik. Wciąż w ruchu. Jak nie kosiarka, to rower, jak nie rower to podwładni. Cały czas jeździ.

@Radny

Niezbyt materialistycznie do tego podchodzisz?

MER

2/12 :(

demons of the past
Klient
@Radny

Like a phoenix from the ashes... z naciskiem na Phoenix

Kandydat

Firma aktualnie poszukuje handlowca produktów dla bydła Jakie warunki pracy Ktoś może powiedzieć jaka podstawa jaka premia oraz czy można liczyć na inne benefity ??

UI
@Kandydat

Jak jesteś dobry to zarobisz, trzeba to tylko udowodnić

Edek z krainy kredek
@UI

Jest dobrze, nawet jak się nie robi planu można zarobić. Wystarcza na życie na poziomie ???? nie ma ciśnienia.

Kandydat

Witam, wszystkich. Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko magazyniera ds. surowców sypkich i opakowań, mam doświadczenie w prowadzeniu wózków, oraz uprawnienia UDT. Na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Kwestia wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie, czy są jakieś stałe pułapy?

Tadeusz

Zwolniliście Krzysia, a lansujecie się że pomagacie innym jak swoim nie potraficie. Kto wam przyjdzie o drugiej w nocy odśnieżać. Brawo.

Bartek
@Tadeusz

Zmieniło się, prym wiodą... wszędzie

Monika
@Tadeusz

A kim był Krzysiu?:) Widziałam niżej, że są jakieś podwyżki i awanse a jak na dzień dzisiejszy ma się atmosfera między pracownikami? Robią Wam integracje jakieś aby było lepiej?

@Bartek

GRZESIU NAPEWNO ALE STAWKE X 3 ???? SKOCZY SIE WYZYSK ..... GRZESIU CZEKAJ NA TELEFON Z Josery ????

Plbs
@Tadeusz

Podwyżki i A wnse? Tylko jedna osoba w firmie tak pisze.

Franciszek
@Plbs

Czyli nie ma niczego takiego? Można pracować X lat i dalej nie doczekasz się podwyżki? Serio?

Zeus
@Franciszek

Taa podwyżki

Jarek
@Tadeusz

a może Krzysiu sam odszedł... wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma:)

Iza
@Zeus

bo co, nie mozna zlozyc wniosku i dostac?

Xavery
@Jarek

Może racja, bo po rozmowie okazało się że jest bardzo zadowolony.

XXX

To jest dobra firma. Miła atmosfera. Wynagrodzenia powyżej średniej i na czas . Nieważne że nieraz nadgodzinki nie są policzone ale trzeba wybaczyć firmie takie pomyłki. Pełne wsparcie od kierownictwa . Darmowy parking tylko trochę mały bo nieraz nie ma miejsc parkingowych . Jest ciepło i ciepła wodą żeby się umyć a to najważniejsze. Polecam wszystkim zainteresowanym. Dodatkowo firma co roku inwestuje w rozwój pracowników szkolenia food family .

Ania
Kandydat

po rozmowie kwalifikacyjnej - średnie odczucia. Uczestniczyły 2 Panie z czego jedna była momentami nieprzyjemna i ewidentnie momentami się nudziła, pytania szablonowe i bez pomysłu na wyciągnięcie faktycznej wiedzy i osiągnięć. Mimo zapewnień o kontakcie niezależnie od decyzji - informacji oczywiście brak, to też świadczy o firmie. Szkoda, bo zapowiadało się ciekawie.

Syn

Witam Firma w okolicy ma fatalna opinie i niestety po półtora roku przepracowania na magazynie muszę się z tą opinią zgodzić. W firmie pracownikami fizycznym rządzi niestety kierownik produkcji który jest niekompetentny. Jedynie co potrafi to wskazać palcem gdzie trzeba pozamiatać. Był pośmiewiskiem całej firmy gdy nie potrafił zdać matury. Podczas rozmowy z tobą próbuje być mądrzejszy niż jest i używa angielskich wstawek jak typowa Karyna po roku w Anglii, gdy zapomina jak to jest mówić po Polish. Niestety jedni pracownicy mogą się starać lecz gdy dochodzi do rozmowy o podwyżce to możesz dostać jedynie podwyżkę obowiązków. Awans dostaną tylko koledzy kierownika badzi donosiciele których nie brakuję. Można się starać lecz po co gdy niektórzy pracownicy przychodzą pod wpływem narkotyków. Przełożeń nic z tym nic robią bo kto tu przyjdzie pracować inny Na szczęściem znalazłem inną pracę. Nie polecam a szkoda bo mogła by być fajna ekipa na magazynie gdy nie kierownictwo.

@Syn

Cała prawda i tylko prawda tu jest opisana .... Pracowałem 10 lat w tej firmie i zgadam się że wcześniej była piękna praca aż się chciało przychodzić gdyby nie ten niekompetenny pseudo kierownik (magazynier za mnie ) A takich co donoszą to napewno nie zabrakie jemu ....????

Sebastian

Wojtek, podobno kajzerki w Biedronce znikają. Renament wykazali. Czy wiesz coś otym?

Alicja

Z tego co tu czytam to chyba ktoś „kabluje” na pracowników ? To się często zdarza ? I czy ktoś poniósł z tego powodu jakieś poważne konsekwencje ?

Rokowiec

Czy pewien osobnik w firmie już na wszystkich napisał maila? Zaraportował co się dało ?

Krzysztof

Od lat jestem zadowolony

Tadeusz

Musimy trzymać się razem

@Krzysztof

Masz rację Krzysztof firma jest ok ,tylko ludzie wszystko psują sam wiesz bo chciałeś kiedyś się zwolnić ,pamiętasz?????

WTK
@X

Takich jak Krzysztof jeszcze kilku znajdziesz. Psują wszystko.

Wt
@X

Takich jak Krzysztof kilku znajdziesz. Psują atmosferę.

Wt
@X

Nie on jeden, a dla firmy lepiej by było jakby takie osoby odeszły.

Tom
@X

Nie on jeden. Dla firmy lepiej by było jakby takie osoby odeszły

Marcin
@Krzysztof

Jest dobra, ale jest dużo trudnych chwil. Przez to się nie chce pracować i człowiek zamiast mieć motywacje to się nudzi wewnętrznie.

Marcin
@X

Dużo osób grozi że się zwolni, i dostają awans lub podwyżki to jest wolny rynek.

Adam
@Marcin

Racja

Franciszek
@Marcin

Co to za trudne chwile? :D Wyjaśnij o co ci chodziło, z chęcią wysłucham co masz mi do powiedzenia.

adixer
@Franciszek

Wiesz róznie bywa w pracy

Alicja
@adixer

Konkrety!! Bo strasznie dużo tutaj piszecie a nie wiem o co dokładnie chodzi, chyba pracownicy się w firmie nie lubią co?

Zostaw merytoryczną opinię o Josera Polska Sp. z o.o. - Paproć

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Josera Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Josera Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Josera Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Josera Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii