Opinie o Royal Canin Sp. z.o.o w Niepołomice Grabska 10

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Royal Canin Sp. z.o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Royal Canin Sp. z.o.o o rekrutacji.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Royal Canin Sp. z.o.o w Niepołomice Grabska 10

Znam Maxsima bardzo dobrze i to prawda jezeli chcesz pracowac to musisz lizac mu .....chyba ze czesto czestujesz go papierosami( bo przeciez tak mało zarabia ze nie stac go na papierosy ) i rozmawiasz z nim na jego ulubiony temat czyli fudbol. Śmieszny gośc uwaza ze pozjadał rozumy ale daleko mu do profesjonalisty który potrafi zarzadzać ludzmi i działem .

majka

wiecie może czy na stanowisku spec, ds sprzedaży vet cały czas pracuje ta laska co wybrano ją w lutym? bo słyszałam że słaba jest ! i się na nią skarżą lekarze.0 wiedzy!!!

a powiedzcie prosze jakie są te premie? ile to jest miesięcznie 5% czy 30%?

Dziwne, że osoba bez doświadczenia i po studiach medycznych została zatrudniona na stanowisku do spraw sprzedaży vet. Przecież osoba z takim wykształceniem raczej nie zna się na potrzebach żywieniowych zwierząt. Nawet szkolenie w tym wypadku nie da jakiś zadziwiających efektów.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Royal Canin Sp. z.o.o.
Leszno
kolo

Odpowiedź dla paniusi z biura: nie wszystkie paniusie z biura mają 3 przerwy w dodatku ile chcą.tak dobrze mają tylko te które poniżają swoje wartości chcąc mieć lepiej(chyba wiecie o co chodzi)są takie co Maxima to w tyłek całują żeby mieć lżej. Pozdro

Praca w dobrych warunkach,miłej atmosferze,za bardzo dobre pieniądze nie znacznie na jakim stanowisku pracujesz(fizyczny czy umysłowy).Jest tylko jedno ale,pracujesz na 200% normy,trzymając się regulaminu firmy to dalej pracujesz,w innym przypadku przychodzi inny na twoje miejsce,dostaje takie wynagrodzenie że zapewne opłaca mu się zmienić prace. Pozdrawiam

kojo

Nie polecam, pracowalem jakiś czas jako pomocnik magazyniera szkoda czasu i słów, praca którą można wykonywać siedząć trzeba wykonywac stojąc , ciągły pośpiech i anarchia. Tylko jak będziesz kablował i Dużo "[usunięte przez moderatora]" to może coś osiągniesz...

Robert

Mieszkam w Niepołomicach a pracuję w Krakowie przy obsłudze prostych urządzeń przemysłowych i chętnie zatrudniłbym się na podobnym stanowisku w miejscu zamieszkania (dojazd). Zarabiam 3300brutto (2370zł. na rekę). Czy na takie same zarobki mógłbym liczyć w tej firmie,i jakie są szanse na zatrudnienie(10 lat doświadczenia)?

Nie wiem jak wewn. zakladu, ale juz przy podjezdzaniu do tej fabryki roznosi sie smród tej psiej karmy roztaczający sie na cala pseudo strefe niepolomicka. Nie wiem jak mozna stawiac takie cos w poblizu domow mieszkalnych, ktore badz co badz sa jednak niedaleko.

michał

nie rozumiem "po rozmowie" byłaś/byłeś w drugim etapie czy trzecim twoja wypowiedź dotyczy pytających czy pytanych?

po rozmowie ....:(

osoby rekrutujące z którymi rozmawiałam nie były dobrze przygotowane - zadawały pytania typowo handlowe choć nie wiedziały czego konkretnie dotyczą , brak kontaktu wzrokowego , brak eleganckiego ubioru , brak odpowiedzi na postawowe pytania dotyczące firmy - gdybym została zaproszona na kolejny etap powiem , że nie jestem zainteresowana...

xxxx

II etap był w poznaniu III etap był we wrocławiu ::):) nie mialam doswiadczenia akurat w tej branzy :) a studia skonczylam medyczne

michał

a skąd jesteś? z bydgoszczy? i napisz czy miałaś doświadczenie? może jakieś studia w tym kierunku. i czy drugi czy trzeci etap miałaś we Wrocławiu? tak z ciekawości pytam.

asdf

Wiem to "na pewno" ;)

xxxx

bo dostalam juz odpowiedz 14 lutego od razu po spatkaniu ostatnim we Wrocławiu i to ja jestem ta laska:)

Xyz
@xxxx

Witam :) Mogłabyś cokolwiek powiedzieć o II etapie? :)

michał

a skąd masz takie dobre źródło skoro info miała być do końca lutego?

asdf

Nie ma czego żałować...rotacja tak duża, że i tak nie zdążyłby się przyzwyczaić:D

wybrano juz specjal do spraw sprzedazy vet w woj kujawsko-pomorskim Michale i jest to laska:):)

Konsultant vet, czyli osoba z wykształceniem weterynaryjnym? Rok temu też było ogłoszenie na kandydata vet.

michał

konsultant vet. a wiesz coś może czy już jest jakaś decyzja.? boje się że jakaś laska mogła być lepsza, nie przeżyłbym tego.

Zostaw merytoryczną opinię o Royal Canin Sp. z.o.o - Niepołomice

• Jak się pracuje w Royal Canin Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Royal Canin Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Royal Canin Sp. z.o.o?

Royal Canin Sp. z.o.o
2.5/5 Na podstawie 154 ocen.

Royal Canin Sp. z.o.o