Opinie o Drew-Pol-Pabianice Robert Pałka w Pabianice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Drew-Pol-Pabianice Robert Pałka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Drew-Pol-Pabianice Robert Pałka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drew-Pol-Pabianice Robert Pałka w Pabianice

Czy w Drew-Pol-Pabianice Robert Pałka obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Stolarz umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 14 lutego na Lento.pl.

Drew-Pol

Witam, poniższe opinie pochodzą od osób, które nie pracowały lub pracowały tydzień czasu u nas. Myślę, że nie są miarodajne. Zatrudniamy 10-12 osób i starszych i młodszych (dobrych stolarzy, z których jesteśmy zadowoleni) z czego większość pracuje u nas od kilku lat. Oczywiście wszystko zależy od chęci i dogadania się. Szef jest codziennie w pracy, kieruje produkcją, jest do dyspozycji pracowników. Nasi pracownicy cenią to sobię, że przychodzą do pracy i wiedzą, co mają robić. Rzecz jasna, że nie zawsze jest sprzyjająca atmosfera ale to chyba jest zrozumiałe, szczególnie w pracy zajmującej się usługami. Pozdrawiamy

Xzeez Nowy wpis
@Drew-Pol

Gratuluję przyjmowania krytyki i ciągłego usuwania negatywnych komentarzy na temat firmy. Żadna z poprzednich opinii nie była spowodowana frustracją etc a jedynie suchym faktem.

Pracownik Nowy wpis
@Drew-Pol

Nie!!! Bo przychodzą do pracy i mimo ustaleń w dniu poprzednim nagle pokazuje się człowiek który,,niby,, kieruje firmą zmienia tryb pracy pokazując brak informacji co jest ważne, co jest bieżące a co może poczekać, zwykły brak kompetencji i wiedzy o produkcji która jest w toku

Czy w Drew-Pol-Pabianice Robert Pałka zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Pracuje w tej firmie już kilka dobrych lat. Widziałem na własne oczy wielu fachowców tutaj się wypowiadających że mało platne że szef pilnuje, że trzeba pracować ze jest kamera i takie tam podobne to śmiać mi sie chce. Prawda jest taka że jak jesteś dobry w tym co robisz to wypłata ok a nawet bardzo ok. . Ja jestem zadowolony i polecam. Z szefem też da sie dogadać.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Drew-Pol-Pabianice Robert Pałka? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Luks

Praca czasami monotonna, wypłata na czas a nawet wcześniej jeśli potrzeba, kwestia dogadania z szefem. Przepracowałem 2 m-ce i wyjechałem za granicę

@Luks

Monotonna? To co tam konkretnie robiłeś? Możesz napisać? :)

Luks
@Marek

przede wszystkim szlifowałem elementy pod lakierowanie , trochę składałem meble ale to mało

Zostaw merytoryczną opinię o Drew-Pol-Pabianice Robert Pałka - Pabianice

• Jak się pracuje w Drew-Pol-Pabianice Robert Pałka?

Zobacz opinie na temat firmy Drew-Pol-Pabianice Robert Pałka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drew-Pol-Pabianice Robert Pałka?

Drew-Pol-Pabianice Robert Pałka