Mebel Rust Marian Rust

Opinie o Mebel Rust Marian Rust

Tomahawk1985

Jak ktoś lubi być ru...ny z wypłatami i godzinami to najlepsza okazja,10 godzin dziennie trzeba robić i soboty,a wypłata marna zwykła krajówka a reszta pod stołem nawet się nie można tego doliczyć.

anonymous

Zatrudnimy stolarza z doświadczeniem. Proponujemy umowę o pracę i wysokie zarobki,3 500 - 4 500 zł/mies.biuro@schodylempa.pl tel.343512166

Pracowałeś już w firmie Mebel Rust Sp. z o.o.? W takim razie opowiedz innym o swojej przygodzie na naszym forum. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw opinię o Mebel Rust Marian Rust - Pludry

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mebel Rust Marian Rust