Opinie o F.H. Active w Kielce Węgrzce Wielkie 632

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie F.H. Active. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w F.H. Active o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H. Active w Kielce Węgrzce Wielkie 632

anonim2

Kochana(usunięte przez administratora)ie musisz pisac na kierowniczke glupot skoro to ty sie po prostu nie sprawdzilas. to co teraz robisz jest po prostu zalosne. zachowaj troche honoru moze.Wszyscy na ciebie narzekali wiec moze nie zauwaz tez swoje niedociagniecia zamiast upatrywac winy w innych.

borowik - 2010-04-15 22:27:56 napisał: [...]do tego regionalna która nie ma pojęcia o zatrudnianiu pracowników... Zgadzam się jak najbardziej z opinią. (usunięte przez administratora)br />

Ktoś, ktoś

Omijać z daleka. Nie polecam.

Angelina

Tragedia , (usunięte przez administratora) ten sklep to antyreklama renomowanych firm, dwa razy się nacięłam. UWAGA - OMIJAJCIE DALEKA

Sprzedawca

Rozmowa 20 min. na zapleczu z kierownikiem sklepu.

Pytania o rodzinę (co robi mama, tata..), doświadczenie oraz ile chciałbym zarabiać.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Pracowałem w tej firmie prawie dwa lata, jako handlowiec nauczyłem sie ciekawych rzeczy ale niestety to jeden z nielicznych plusów pracy w tej firmie. Jest to praca dobra dla studentów, jeżeli liczysz na kariere w tej firmie znajda się osoby które wybiją ci to z głowy, jak jestes zbyt dobry ktos podłoży ci kłode pod nogi żebys go nie zastąpił np.: kierwonika, rotacja w personaleu przez mój niepotrzebnie zmarnowany czas ok 30 osób na każdym szczeblu, ogólnie wkoncu jestem na swoim i mam to w(usunięte przez administratora) W Polsce jeszcze nie nadeszły czasy że jak sie ma świetnego pracownika to trzeba go docenic, tylko żyłowac za najniższą krajową, ale dopuki ludzie nie zmądrzeją doputy bedzie takie prywarciarskie eldorado, teraz jak człowiek ma prawie 30 lat to by powiedział swoim poprzednim pracodawcom co o nich myśli, ale tak ti jest sie ma 20 i pierwszą prace to człowiek sie cieszy z byle czego w zależnosci od ambicji i aspiracji. Kazdy kiedyś mądrzeje oby wczesniej niż za późno, pozdrawiam miłej pracy

ania

Nie ma na co narzekać praca jak praca owszem umowa zlecenie (usunięte przez administratora)na godzine na reke ale dodatkowa praemia za utarg+jak sie wyrabia tzw wskazniki dodatkowa premia + premia kwartalna zarobki moja byc nie odbieraja od innych sklepów, nie oszukujmy sie kokosów w sklepie sie nie zarabia.Troche kierownik regionalny(usunięte przez administratora)wymagajacy zbyt dużo zawsze za mało się starasz no ale cóż to jego praca biuro nie wydziwia az tak...Ogolnie w skali 1-10 oceniam prace na 8

ktoś

Ciekawi mnie Wasze zdanie o sklepie w Echo i aktualnym kierownictwie ;) Czekam na opinie.

Pracuję ...

... w Active już od pewnego czasu. Mam też za sobą pracę w innych firmach. Nie jest lekko - przyznaję. Ale ja nie narzekam. Żal mi tylko tych, którzy nie potrafią powstrzymać się ze swoją żółcią nawet w obliczu takiej tragedii jaka dotknęła nasz kraj. Nie potraficie nawet na chwilę przystanąć i spojrzec obiektywnie na otaczającą Was rzeczywistość (chyba, że Was to nie dotyczy). Tylko narzekacie jak to jest źle i płaczecie, bo ktoś kazał Wam zrobić cokolwiek. Dla mnie też byłoby dobrze przyjść do pracy, posiedzieć w kącie, oczywiście najlepiej żeby nikt nie wchodził na sklep, bo wtedy sytuacja robi się niezręczna i trzeba szukać wymówki żeby nie podejść niego. Ale pracuję, bo chcę ... także zarobić. Niestety we wszystkich firmach handlowych wynagrodzenie liczone jest od sprzedaży i tylko tak można zarobić. Ale na tym polega praca - WSZĘDZIE. Z doświadczenia wiem, że takie osoby w nowej pracy nie będą robiły nic ... oprócz narzekania i jęczenia jak to jest im źle, bo muszą "coś" zrobić! Niestety tak to jest jak mamusia z tatusią wmówią dziecku, że im się należy cały świat poprostu dlatego, że SĄ. Ale to nie mój problem. I nawet jak mnie zwolnią to zamierzam szukać pracy a nie jęczeć jak większość dzieciaków na tym forum, które zamiast wyszaleć się na trzepaku, siedzą przed kompem i robią sensację nawet podczas żałoby narodowej. Ogólnie nie jest lekko ale powiem szczerze, że źle też nie jest. A kilka kiepskich ocen tylko potwierdza regułę, że jest ok. Tym bardziej, że widać, że są to ciągle te same osoby (adresy IP (rejonizacja)). Sama się bardzo zastanawiałam nad rozpoczęciem pracy, bo się bałam tego chaosu. O biurze się nie wypowiadam, bo nigdy tam nie byłam... Pozdrawiam wszystkich NAPINACZY z forum (nawet tych z Chin). Głowy do góry! I pamiętajcie o zapaleniu znicza w niedzielę.

Zgadzam się z tym , że jeżeli ktoś wymienia inną osobę z imienia i nazwiska i to w sposób obraźliwy to sam też powinien mieć tyle odwagi i się podpisać...Zgadzam się też z tym, że w tej firmie nie dzieje się dobrze ale to nie powód, żeby kogoś wyzywać, bo to swiadczy tylko o waszej kulturze i inteligencji...

x - 2010-03-03 20:17:38 potraficie pisac o kims wymieniajac jego dane i mieszac ta osobe z blotem, a nie macie odwagi sie pod tym podpisac.... dokładnie.. skoro już nie pracujecie to dlaczego nie macie odwagi się pod tym podpisać.. przecież nie zależy wam już na pracy i co o was pomyślą kierownicy sklepu, regionalni czy właściciele.. posługujecie się danymi innych osób ale sami kryjecie się jak tchórze.. a może nie chcecie podpisywać sie kilkakrotnie pod różnymi opiniami bo wyjaśni się że piszą je te same osoby..

x

lol

hehe... widać jakiś wściekły były pracownik prowadzi tu kampanię przeciwko Active, chyba komuś jednak zależało na pracy którą stracił skoro teraz wkłada tyle wysiłku w ten portal...

SzukamPracy

Chciałbym podjąć pracę w Activie, czy ktoś wie coś o wolnych miejscach? Mam praktycznie wolne 4 dni w tygodniu. Jestem na 3cim roku zarządzania, i z marketingiem oraz technikami przekonywania jestem całkiem obeznany, w teorii oczywiście. Chciałbym nabyć trochę doświadczenia w praktyce, i oczywiście dorobić co nieco.

Handlara

Mnie bardzo dużo nauczyła praca w Activie. Można dobrze zarobić jak na pracę w sklepie... Niestety pracuje się dużo, dużo ponad 40 godzin w tygodniu, a pracując na umowę zlecenie nie wchodzą w grę dobrze płatne nadgodziny :( Już tam nie pracuję. Denerwowała mnie koszmarna liczba godzin pracy - zwłaszcza popołudniami... Poza tym byłam tam 3 miesiące - ilez można ;)

Faktycznie może i są wymagający, ale ja nie narzekam. Jak ktoś nic nie robi, niech nie oczekuje pochwały.

Jestem bardzo zadowolony z pracy w tej firmie, nie rozumiem powyższych komentarzy. Ludzie uczciwi, miła atmosfera a wy pewnie się obijaliście to psujecie opinie :) Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o F.H. Active - Kielce

• Jak się pracuje w F.H. Active?

Zobacz opinie na temat firmy F.H. Active tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F.H. Active?

Kandydaci do pracy w F.H. Active napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F.H. Active