Opinie o F.H. Active w Kielce Węgrzce Wielkie 632

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie F.H. Active. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w F.H. Active o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H. Active w Kielce Węgrzce Wielkie 632

Jak się pracuje z ludźmi z F.H. Active?

Amelia Nowy wpis

Praca w tej firmie to jeden wielki żart. Na rozmowie powiedziano, iż wypłaty są wypłacane 20 dnia miesiąca, co jest wielką nieprawdą, opóźnienia z wypłatami są normalnością a co śmieszne firma tłumaczy je wymówką,że nią ma pieniędzy. Firma nie daje żadnego stroju dla pracownika, a wymaga od pracownika loga adidasa! To co się tam dzieje to jest dramat.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w F.H. Active? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

tlata Nowy wpis

Dwa, rozmowa plus dzien próbny. Na dniu próbny jest mega dziwnie, ponieważ masz od dzień dobry ogarnąć cały asortyment sklepu w 5 minut + magazyn. Podchodzisz do klientów pytasz w czym pomóc. Jeśli nie ma czegoś na sklepie to musisz latać po zapleczu i szukać wszystkiego wiec no XD jak na osobę, która dopiero tutaj weszła. Dzień próbny oczywiście darmowy. Umowa zlecenie na miesiąc, z każdym kolejnym podpisywana na nowo. Różne stawki godzinowe co umowe.

Igor

Firma dobra ,ale wymagająca więc bylejakość nie wchodzi w rachubę.

Ostrykebs
@Igor

Firma dobra? haha jeżeli chcesz pracować bez jakichkolwiek perspektyw i wyłącznie na umowę o zlecenie przez całe życie to twoja sprawa. Firma jaki struktura to żenada. Normy sprzedaży nie do wyrobienia może poza outletami. Zarząd bez jakiegokolwiek przeszkolenia, wykształcenia w zarządzaniu i marketingu nadaje się co najwyżej do sprzedaży marchewek w warzywniaku. Sztuczne bindowanie opinii i bezzasadne odrzucanie reklamacji to jedyne co A M G potrafi.

Xyz
@Ostrykebs

Cała prawda, firma (usunięte przez administratora) dla klienta a tym bardziej dla pracowników. Nie polecam!

Ona
@Ostrykebs

Większych bredni nie czytałam. Pracowałam w tej firmie kilka lat i zaraz po umowie zlecenie dostałam umowę o pracę i stawi w porównaniu z innymi sieciówkami były lepsze zatem albo nie wiesz o czym piszesz albo piszesz tylko po to żeby oczernić firmę. Jak każda firma ma swoje plusy i minusy ale ja złego słowa powiedzieć na nich nie mogę. Wynagrodzenie miałam na czas, ubranie pracownicze dwa razy do roku, rabaty pracownicze a atmosferę w pracy sami tworzymy. Ja miałam bardzo zgrany zespół. Pozdrawiam wszystkich :)

@Ona

Takie rabaty pracownicze, że na adidas.pl taniej dało sie kupić buty :) wypłata w teorii do 20-stego dnia każdego miesiąca ale zdarzało sie często nawet 5 dni pozniej. Atmosfera kiepska. Mam wrażenie, że te pozytywne opinie pisane są przez „zarząd”. Wystarczy wejść na opinie Google, gdzie słynny Krzysiu Gołąbek, który zajmuje sie sprzedażą internetowa zachwala wysyłki przez sklep :D 95% reklamacji to tzw NUZ. Decyzje reklamacyjne rzeczoznawcy wystawiane na zasadzie kopiuj-wklej, nigdy nie widział przedmiotów reklamowanych na oczy. Reklamowane rzeczy nigdy nie opuszczają progu magazynu, nie są wysyłane na żadne ekspertyzy. Kto chce mieć uznaną reklamacje, wystarczy złożyć pozew cywilno-prawny, wtedy sklep automatycznie uznaje oraz do rozprawy nie dochodzi. Kilka razy wykryliśmy podrobione buty (prawdopodobnie klient zwrócił podróbkę do sklepu internetowego), po czym „spec” od sprzedaży twierdzi że to wersja na rynek USA :D

Sprzedawca

Rozmowa 20 min. na zapleczu z kierownikiem sklepu.

Pytania o rodzinę (co robi mama, tata..), doświadczenie oraz ile chciałbym zarabiać.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

@Xyz a to może Ty w takim razie wypowiesz się jak wygląda praca z twojej perspektywy?

Patryk

Mam wrażenie, że przerzucamy swoje niepowodzenia na firmę. Idealnie to nigdzie nie jest a szukając błędu zawsze można go znaleźć.

Xyz
@Patryk

Oj chyba nie wiesz co mówisz.

alek

Branża odzieżowa rzeczywiście może liczyć na dobre zarobki, ale czy wypłata jest terminowa? Pozdrawiam

Wypłata
@alek

Wypłata jeśli masz zlecenie może będzie ,a może 30 brak terminowości bo przecież kredyt jest ważniejszy niż wypłata pracownika.

Agata
@Wypłata

Wspomniałeś, że w F.H. Active zatrudnieni są pracownicy na umowę zlecenie. Jestem ciekawa, czy na umowę o pracę również można liczyć. Na jakich ona jest warunkach? Może zdradzisz więcej informacji w tym temacie?

Aga

@zoooila Mam wrażenie, że zabrakło chęci do pracy. Firma ma prawo wymagać odpowiedniego stroju!

@Aga

Firma ma prawo wymagać, kiedy jest wstanie Za te wymagania zapłacić. Kiedy ktoś oferuje najniższą krajową, a wymaga noszenia ubrań za 500zl kupionych z własnej kieszeni, to chyba jednak jest coś nie tak. Zważając na to że konkurencyjne firmy potrafią ubrać swoich pracowników. Pracowałem w sklepie 4 lata, i myślę, że tylko moje chęci do pracy trzymały mnie tam tyle czasu, bo ani zarobki, atmosfera jaka panowała w salonie, buractwo pań z biura, premię, i umowy zawierane na pół roku i inne kuriozalne rzeczy nie zachęcą.

Kantoniusz
@Zoooila

Najprawdziwsza prawda.

Zoooila

Teoretycznie są. Premia od sprzedaży indywidualnej od 40zl do 100zl miesięcznie, zależy od tego ile sprzedaż, premia miesięczna i kwartalna za wyrobienie planu, którego i tak nikt nie jest wstanie wyrobić bo specjalnie jest pisany za wysoki. Co prawda coś mogło się zmienić od tego czasu, ale wątpię bo przez wszystkie przepracowane lata była jedna podwyżka i to tylko dla kierowników

Kazimierz
@Zoooila

Skąd masz pewność że plan pisany jest tak aby nie go nie wyrobić?

@Kazimierz

Bo pracowałam tam i w innych sklepach na różnych stanowiskach wystarczającą długo, żeby zorientować się jak to wygląda.

Alicja

Jeśli ktoś lubi stać po 10 godzin w pustym sklepie w którym nie ma zupełnie nic do roboty to może będzie zadowolony ;) Ja nie wytrzymałam tam miesiąca. Kierownictwo czepiające się praktycznie o wszystko. Umowę podpisałam pierwszego dnia jednak nie dostałam swojej kopii. Przy zwolnieniu usłyszałam od kierowniczki, że "po co mi ta umowa". Dostałam po 2 tygodniach od zakończenia pracy, bo się o nią upominałam. Miałam umowę zlecenie bez okresu wypowiedzenia i gdy chciałam się zwolnić (o czym poinformowałam wcześniej) usłyszałam, że jeśli nie zostanę do końca miesiąca to nie dostanę żadnej premii, która mi przysługiwała. Zostałam także obrzucona pretensjami, że to moje "widzimisię", że nie zostanę dłużej. Obgadywanie pracowników także na poziomie dziennym.

zoooila

(usunięte przez administratora) Ubrania pracownicze to tylko teoria, daja bluze i 3 koszulki raz na rok, spodnie i buty we własnym zakresie, i niby nie muszą byc markowe ale jak przyjedzie pan regionalny a ty stoisz w jeansach to zaraz pytania czemu nie masz dresow z adidasa. stanie na środku sklepu zeby byc widocznym dla kienta przez 12h, nawet jesli galeria świeci pustkami, a jeśli nikt nie w chodzi to bawienie sie w mierzenie butów żeby klient zobaczyl ze sklep nie jest pusty i żeby wszedł. (usunięte przez administratora). Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie, absurd goni absurd a głupota ludzi zatrudnionych w biurze osłabia.

Justyna

Jak się wam pracuje? Taka cisza więc może jest dobrze?

Jedyne co trzyma mnie w tej firmie to zgrany dobry team. Ja jako zwykły sprzedawca nie miałem styczności z kadrami i nie chciałbym mieć. Ale wiem jak tam śmiesznie podchodzą do pracowników, w szczególności do funkcyjnych i kiera

Natalia

@byly_pracownik rozumiem, że nie zgadzasz się z opinią @Kasior. Dlaczego? Co możesz powiedzieć co wpływa na Twoją opinię o F.H. Active? Chętnie dowiemy się jak Ty oceniasz tego pracodawcę.

wolnaa

A jak są traktowani pracownicy biurowi? Jak zarobki na stanowiskach biurowych?

była

Hejka wszystkim byłym i obecnym pracownikom tej firmy. Tak sobie czytam te opinie i postanowiłam, że też coś napiszę. Pracowałam tam bardzo dawno temu tzn około 10 lat wstecz i już wtedy mieli chyba problemy z klasyfikacją dobrych pracowników. Zwalniali ludzi czasem za to, że źle stali na sklepie, a właściwie to nie oni zawsze to robili tylko wyręczali się regionalnymi. Nie zapomnę sytuacji kiedy przyjechał do nas taki główny regionalny i musiał wręczyć kierowniczce sklepu wypowiedzenie. Ona strasznie to przeżyła. Regionalny był bardzo w porządku i jak tylko był to zawsze starał się nam pomóc i nie nosił się z tym, że jest nad nami, miał świetne podejście do ludzi i chyba też mu zaszli dobrze za skórę bo się dowiedziałam, że odszedł i dostaliśmy nową regionalną. Tragedia, skończyła się przyjemna praca. Nie potrafię zrozumieć szefostwa czemu nie trzymają wartościowych ludzi w swojej firmie, ale na szczęście mnie też już to nie dotyczy. Praca tam jest zależna od tego z kim będziecie pracować i jakich będziecie mieć przełożonych

yolo

A co się stało z punktem w Żorach? chcę zareklamować buty a tam pocałowałam "klamkę"

Klyent

Dobra powie mi ktoś gdzie przenieśli ten sklep bo mi się buty rozwaliły a mam jeszcze na gwarancji.

Cześć, Pracowałam w tej firmie ponad rok. Awansowałam na pierwszego sprzedawcę po 10 miesiącach. Atmosfera w pracy fatalna, (usunięte przez administratora) Grafik był jedną wielką katastrofą, zmiany miały być po 8 h max,(usunięte przez administratora) . Dni wolne były praktycznie policzalne na palcach jednej ręki. (usunięte przez administratora) Dzięki Bogu zrezygnowałam i mam święty spokój. Jeśli ktoś chce tam pracować, to z głębi serca nie polecam. Na początku zawsze jest fajnie, (usunięte przez administratora) Radzę unikać firmy Active z daleka. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

Jestem studentem i pracuję w firmie od kilku miesięcy. Możecie się tutaj rozwodzić nad kierownictwem całej firmy itp. ale wszystko zależy od kierownika sklepu. Mam to szczęście, że mój jest bardzo w porządku przez co atmosfera też jest dobra. Zarobki średnie. Wypłaty trafiają na konto w okolicach 20. więc to spory minus. Podsumowując, jeśli ktoś szuka dorywczej pracy z całkiem w porządku zarobkami jak na pracę w galerii to polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H. Active - Kielce

• Jak się pracuje w F.H. Active?

Zobacz opinie na temat firmy F.H. Active tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F.H. Active?

Kandydaci do pracy w F.H. Active napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F.H. Active