Active

Szczecin

Active
3 245

Opinie o Active

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Izabela

@Osiłek Czy firma Active poszukuje młodych osób do pracy? Na jakie stanowiska można do nich aplikować, czy żeby zostać trenerem należy mieć ukończone kursy lub spore doświadczenie? Na jakich warunkach przebiega taka współpraca, czy to jest umowa zlecenie czy o dzieło? Takie informacje są zawsze poszukiwane przez potencjalnych pracowników.

maric

dziwny ten klub, dziwni właściciele, raczej trudno wystawić jednoznacznie pozytywna opinię-jednak w obliczu tragedii, jaką jest nagła śmierć po prostu zachowam milczenie, dodam tylko, ze nie trawie hipokryzji i dulszczyzny

Osiłek
@maric 23.10.2016 14:11

Bywam regularnie i niczego dziwnego nie zauważyłem , poza tym że wreszcie ktoś zaczął remontować ten klub

Co myślicie na temat pracy w Active? Czy od czasu dodania ostatniej opinii warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie uległy zmianie?

Osiłek
@Administrator 23.02.2018 14:40

Klub normalnie funkcjonuje , sprzęt nie najnowszy , ale solidny , można zrobić solidny trening , szkoda że z siłowni zniknął trener Piotr , pracownicy podobno mają placów wszystko na czas i bez kłopotów i.

Zainteresowany

Co słychać aktualnie w firmie? Czy przyjmują pracowników?

Gabi

Ooo szok śmierc maila z wyprzedzeniem nie wysłała... zenua

rafpa

UWAGA UWAGA z dniem 17.10.2016 activ zakończył działalność oczywiście nikogo o tym fakcie wcześniej nie informując, kto teraz zwróci kase ludziom za wykupione karnety. Złodzieje!! Byłem w niedziele i nikt awet słowem nie wspomniał ze w poniedziałek juz bedzie nieczynne!!!

klijent
@rafpa 17.10.2016 21:24

Nagle zmarł właściciel.... przykre ale to sprawy nie rozwiązuje,karnety osób indywidualnych to jedno a co ze zobowiązaniami wobec firm...????

ryba

*wypłata w połowie marca,nie lutego

ryba

Jak napisano wyżej: o wypłaty trzeba się prosić, zwykle są wypłacane w ratach po 200zł. Dodatkowo: jeśli np. rozpoczeło się pracę w styczniu, to pieniądze za ten styczeń dostaniesz na koniec lutego (teoretycznie), a praktycznie gdzieś w połowie lutego. 2 tygodniowe opóźnienia z wypłatą to normalka. Do godziny 15:00 trzeba SAMEMU obsługiwać DWIE recepcje: główną oraz tą od solarium i robienia szejków/kawy itp. Wyobraźcie sobie, ile razy była sytuacja: kolejka na zajęcia aż po drzwi, plus druga kolejka na solarium i po szejki. I co tu jedna osoba ma zrobić? Ano rozdwoić się najlepiej. Wieczne wysłuchiwanie od klientów,czemu jest jedna osoba na recepcji, i dlaczego nie mogę się rozdwoić. Wykończenie nerwowe gwarantowane.

Eliss

W trakcie rozmowy rekrutacyjnej wszystko wyglądało super- na rękę 7 złotych- jak to wszystko fajnie i pięknie wygląda. Zresztą na pozór dla klientów praca wygląda fajnie jeśli chodzi o recepcję o innych się nie wypowiadam. Mimo że grafik elastyczny- pracuje się ile chce ( na rozmowie rekrutacyjnej)w rzeczywistości zmiana jest od rana 8-15 , od 15-22:30. Spędziłam tam niewiele czasu ale sporo się można dowiedzieć. W każdym razie jeśli chodzi o pracę to kontakt z klientem , warunki pracy są fajne ( lubie taki zakres obowiązków)- ale kiedy dowiedzialam się że za prace np. od połowy maja dostanę pieniądze dopiero na koniec czerwca to podziękowałam. Ach.. i to jeszcze nie na konto tylko w KOPERCIE w ratach z opóźnieniem o ile w będą w stanie wyjąć z kasy. Bo to z kasy się daje wynagrodzenie dla pracowników de facto studenci sami do 26 r życia bo mają za nich płacone a pieniądze pierwsze co to z półki wyżej sobie biorą a na samym końcu dają pracownikom, którzy na prawdę muszą ogarniać bo jest ruch i wykonują multum pracy na recepcji. Nie ma docenienia pracownika, że od ich pracy bardzo wiele zależy również. Jeśli chodzi o pracownice. Młode nieprofesionalne to raz, dwa obgadywanie klientów i klientek tak głośno że słychać to na siłowni.Jeśli ktoś chce się dać wykorzystywać i robić z siebie idiotę to praca dla niego. Ja osobiście nie pozwolę sobie na wykorzystywanie ludzi tym , że się im nie płaci odpowiednio za pracę. Umowa zlecenie- kodeks pracy Cię nie chroni wiec.. samo mówi za siebie:)

xyz

gratuluję podejścia. idąc do acive schowaj godność bardzo głęboko - przyda Ci się jak będziesz się 10 razy w miesiącu o wypłatę prosił a na stole będą leżały niezapłacone rachunki. jeśli na świecie jest jeszcze wiele takich ludzi to nie dziwię się, że ten klub nadal fukcjonuje. i uwaga dla klientów, którzy to czytają: DOBRY instruktor nie pójdzie do pracy za takie pieniądze - jeśli chcecie narażać swoje zdrowie - miłego activowania.

były pracownik

Szansa na pracę jest - nawet duża, przyjmą cię z otwartymi ramionami, ale kuba nie idź tam - ta firma nie da ci żadnych szans na rozwój, będziesz musiał pracować na wcześniej ostawionych wytycznych, kasa na początek to chyba 12zl/1h i to wybłagana 2 miesiące po czasie. W Szczecinie jest wiele innych klubów w których przynajmniej płącą na czas i nie trzeba się o nic prosić.

oszukana9

Ja również czekam kolejny miesiąc na swoją mini ratkę.Ta Firma to porażka.

Kasia

Chodzę na siłownie od miesiąca. Sprzęt jak najbardziej w porządku. Na fitness nie chodzę więc się nie wypowiadam. Czasami za tłoczno w tygodniu po 18. Zdziwiło mnie, że nie ma suszarki w szatni damskiej. Uważam, że to powinno być w obowiązkowym wyposażeniu obiektu. Ogólnie ocena 4.

oszukana

niesety tez zostalam oszukana przez ta firme pani menagerka obiecywala wyplate na czas przed podpisaniem umowy zlecenie niestety nie wywiazala sie z obietnicy i z tego co wiem to caly presolonel lacznie z paniami sprzatajacymi dostaje opoznione wyplaty na raty

odradzam

Praca w tym klubie to niezłe wyzwanie! W tej firmie pod słowem "współpraca" kryje się wyzysk, brak komunikacji, zakłamanie i wypłaty o które trzeba prosić, pytać i czekać, już nie mówiąc, że są w śmiesznych ratach... Szefowie dużo mówią ale mało robią, zwodzą młodych ludzi i zwalniają bez słów wyjaśnienia. Jedyny plus tej firmy to instruktorzy (choć nie wszyscy) młodzi, z pasją i zapałem, który i tak mija po kilku pierwszych miesiącach pracy i wyczekiwanych wypłatach. To w skrócie tyle, jeśli ktoś lubi takie wyzwania to ta firma jest chyba liderem na szczecińskim rynku.

carlos

Ale, że jak? czysto jest może dlatego, że robili roszady ze sprzętem to i przy okazji wypadało już użyć ścierki. Wcześniej pod maszynami zalegały płaty kurzu.

Roman

Masz rację Michał.Ja przeniasłem się na Kilińskiego też jest super siłka. Ja tam blisko pracuję i po pracy zajeżdżam.

Michał

Z firmą Active związany jestem prawie od trzech lat (ćwiczę tam).Ćwiczyłem w różnych klubach i siłowniach,mam porównanie. Active Ekko górował godzinami otwarcia,nowy zawsze sprawny sprzęt,wszędzie czyściutko i pachnąco,miła profesjonalna obsługa, no i cena karnetu przyzwoita. Sportfit 30% droższy.

klient

Jaka odprawa!tam ciężko wyrwać wypłatę,wiem co mówię bo pracowałem tam kiedyś jako instruktor.Jak z pracownikami to nie wiem,po prostu mnie to nie interesuje ale poniżej masz nr.tel i adres meilowy do pani menager sportfitu budynek EKKO.Zadzwoń podpytaj,powodzenia i pozdrawiam. (usunięte przez administratora)

klient

No jak ten sam?! czytaj ze zrozumieniem.Inna firma inni właściciele i pracownicy.

klient

To jest likwidacja filii na 100%.Rozmawiałem z panią menager sportfitu miedzy innymi na temat informacji która byla udostępniona w recepcji activu że karnety zakupione w filii ECO bedą przedłużone o czas remontu do wykorzystania w nowym klubie,w mojej obecności przeczytała tą informację i.....konsternacja! o niczym nie wie!reasumując karnety do wykorzystania na kilińskiego lub w kupcu,mnie takie rozwiązanie nie interesuje kupiłem karnet w tym pseudo klubie tylko dlatego że mam blisko.Skandal i kpina z klientów nie odpuszczę tematu!zwykłe oszustwo!

klient

Niestety to nie jest plotka filia jest nieczynna od 29.12.2013.Byłem osobiście,pomieszczenia przejął nowy najemca firma sportfit powstać ma tam po remoncie który trwać będzie do ok 22.01.2014 klub fitness.

@klient 29.12.2013 17:25

I z całym szacunkiem nie znajdziesz,to kolejny ( usunięte przez administratora )

Maciej

Active Ekko sie właśnie zamyka

ble90

active to najgorsza "firma" z jaką miałam nieprzyjemność się zetknąć. wypłaty nie dość, że w ratach, o które trzeba się prosić, to jeszcze dłuuugo po terminie i wypłacane tylko wtedy, gdy jest co z kasy zabrać. umowa zlecenie co miesiąc to jakaś pomyłka. jest zbyt dużo do opowiadania, chętnie podzieliłabym się wrażeniami z kimś z PIPu lub innych inspekcji. nie polecam tam pracować!!! teraz poszukiwane są recepcjonistki do wszystkich trzech klubów, jeśli jakaś chętna na te stanowisko to czyta, dobrze radzę - WIEJ PÓKI MOŻESZ!

xena

Hej . Ciekawe forum. Też jestem ciekawa ktory trener najlepszy wg Was bo chciałabym się zgłosić na treningi personalne. Polecicie kogoś? Pozdrawiam .

olek

a ja mam do was pytanie ? Co sadzicie o trenerach na siłowni? Profesjonalizm czy żenada?

była recepcjonistka

Jestem w szoku, ponieważ przypadkiem natrafiłam na tę stronę i czytam tu opinie osób, które przeżyły w tym fatalnym klubie to samo co ja. Myślałam, że po latach cokolwiek tam się zmieniło, ale widzę, że jest tak samo albo jeszcze gorzej. Pracowałam w Activie na Kilińskiego kilka lat temu jako recepcjonistka. Byłam traktowana jak parobek, w dodatku ciągle inwigilowany i podglądany. Żeby wyjść do toalety musiałam czekać żeby ktokolwiek z "kadry" zechciał mnie na chwilkę zastąpić, bo recepcji nie wolno było opuścić. A najlepiej było w sobotę czy niedzielę kiedy nie było nikogo z "bogów" i musiałam osiem godzin siedzieć bez możliwości wyjścia do toalety. I sprzątanie po pracy-opróżnianie koszy po klientach-praca recepcjonistki-mycie sauny itd. I potem bieg żeby zamknąć bramę, bo Pani menadżerce się spieszyło. Ale Panią menadżerkę zwolnili-szkoda, bo niezłe komando było z Pani [usunięte przez administratora], która uważała się za niewiadomo kogo, Pani Zosia z resztą też;p. A kwestia wypłaty...Dostałam w ratach-300 zł na początku, ponieważ ubłagałam panią [usunięte przez administratora], że potrzebuję żeby stancję opłacić. Za co przeżyję-nikt mnie nie pytał. Gdyby nie interwencja mojego chłopaka nigdy bym reszty nie dostała. Dziwi mnie, że jeszcze nikt nie dobrał się Panom [usunięte przez administratora]i Pani [usunięte przez administratora] do tyłka, bo należy im się od lat. Fatalne miejsce, fatalna kadra zarządzająca, nikomu nie polecam tam pracować. Jeżeli czyta to ktoś z PIP-u to niech w końcu zainterweniuje, bo to co tam się dzieje łamie wszelkie zasady etyki pracy!!!

były pracownik2

Ja to mam już wszystko za sobą... z perspektywy czasu zastanawiam się jak to możliwe, że od lat dzieje się to samo.. chociażby kwestia wypłat. Jest to niezgodne z prawem a jednak nikt nigdy się do tej firmy nie przyczepił a jeśli przyczepił to jakoś active z tego wybrnął zawsze. Dziesiątki instruktorów, dziesiątki recepcjonistek, panie sprzątające... Większość studentów mówi, że w zasadzie póki są na utrzymaniu rodziców to im te wypłata na raty aż tak nie przeszkadzają - wiadomo lepiej na raz, zgodnie z prawem i etyką, ale na dobrą sprawę da się przeżyć.. a jak po kilku miesiącach zaczynają sobie uświadamiać, że to jednak nie halo... to już ciężko powiedzieć nie. Ja sama miałam z tym kłopot. Ta firma omamia człowieka, wmawia ludziom, że białe jest czarne a ludzie jakoś to przyjmują... Nie rozumiem tego, nie rozumiem samą siebie, że się na to godziłam. Cały Szczecin źle mówi i o[usunięte przez administratora] - uchodzą za gburów, [usunięte przez administratora], furiatów, egoistów. Nawet nie ma jak protestować. Szkoda mi też tych starszych pań sprzątających, które harują za marne kilkaset złotych miesięcznie a wyobraźcie sobie, że aktualnie od dwóch miesięcy nie dostają wypłaty... recepcjonistki i instruktorzy w listopadzie dostawali jeszcze za sierpień... Że im nie wsty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Dziwi mnie, że nikt z tym nie zrobi jakiegoś porządku..

Magda

Witam.No nie mogę się zgodzić z wypowiedzią w kwestii iż w klubach Active jest brudno.Jestem klientką od ponad dwóch lat,ćwiczyłam na kilińskiego i w kupcu,Jestem pracownica \\\\\\\"sanepidu\\\\\\\",nawet osobiście byłam na kontroli.Nie znam kwestii wypłat pracowniczych,ale jeśli to tak wygląda to ja osobiście dziwie się że tyle osób czuje się po krzywdzonymi i zamiast iść z tym problemem do inspekcji pracy,lub do sądu pracy,tylko tu wylewają swoje żale.Bardzo miłe są Panie na recepcjach jak i całe personel w tych placówkach.

Zostaw opinię o Active - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Active