Opinie o Best Commercial Agata Smuniewska w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Best Commercial Agata Smuniewska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Best Commercial Agata Smuniewska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Commercial Agata Smuniewska w Szczecin

Naciągacze Nowy wpis

Nie ma wątpliwości, że traktują swoich pracowników tak samo, jak swoich klientów. Nie polecam pracy u naciągaczy. Tu nauczysz się zwodzić, kluczyć i kręcić.

Dominika

@Waszbylypracownik Chyba pomyliłeś firmy? To wątek Best Commercial !

Waszbylypracownik
@Dominika

Nie nie ! Best Commercial Agata Smuniewska to Best Mobile ! Oszukujące lombardy ze Szczecina! Szefem tak naprawdę jest P. Marcin S mąż P. Agaty, Menagierem z czarnego BMW P. Grzegorz K, a kierownikiem P. Karolek z rodla, na niebuszewie P. Konrad L, ogólnie jakbyście chcieli wiedzieć to Karolek (usunięte przez administratora) was za wszystko ! A życie wyssie z Was Konrad z Grzegorzem, oczekują żebyś nalegał na wystawianie pozytywnych opini, oraz używał własnego prywatnego konta społecznościowego do reklamowania firmy! Komuna ! Numer telefonu i konto społecznościowe jest razem z Tobą pracownikiem, pamiętajcie o tym... żeby nie było zdziwienia

Kamila
@Waszbylypracownik

@Waszbylypracownik Koleżanka ma jak najbardziej rację, wątek na forum dotyczy warunków zatrudnienia w Best Commercial Agata Smuniewska. Wspomnę tylko, że używanie danych personalnych na forum publicznym nie jest zgodne z regulaminem Gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin. Napisz nam proszę jako były pracownik tej firmy co oferuje ten pracodawca przy zatrudnieniu? Na jaką umowę pracowałeś i ile wynosiła Twoja pensja netto? Będę bardzo wdzięczna.

Zdziwiony Nowy wpis
@Waszbylypracownik

Ta beemka f10 nie byla czasem Marcina?

0380 Nowy wpis

Polecam usługi Lombardu. Fachowa, kompetentna i miła obsługa

Kiedyśbyłem Nowy wpis

Bylem pracownikiem tej firmy przez dwa lata...i coś ta praca mi dała? Tak. Kilka cennych nauk odnośnie sprzedaży, a raczej podszkolenia sie w tym. Pod tym względem ok, kłamać nie będę, bo po co ? Jednak...właśnie sprawa wyplat. Wypłatę dostajesz 10 każdego miesiąca...jak uzbierasz w kasie, jeśli nie to nie dostajesz. Premie najczęściej w okolicach 20/22...jak uzbierasz. Czy są momenty, ze mozesz wziac cala wypłatę, lub cala premie od razu ? Nie. Nie ma takiej opcji. Zdarza się tez tak tam, ze Pan Marcin S. główny "prezes" firmy potrzebuje kasy i koniec. Nie obchodzi Go, że nie ma, zeby pracownik wziął całą wypłatę, lub premie. Co do rzeczy tan sprzedawanych. Szkla hartowane są zamawiane z hurtowni po około 2 zł, sprzedawane po 39 lub 59 zł. Tak to są te same szkla xd. Jezeli w hurtowni nie ma tego szkla do Twojego telefonu, nie ma problemu. Zamówią...z allegro, jak najtaniej. A dość często jest tak, ze doliczają 10/15 dodatkowo. Nie nie do ceny szkla a do swojej (39/59 zl) . Lombard...wycena za pośrednictwem allegro, około 30/40% za telefon... Złoto-macie płacić 80zl za gram 585, ale jqk dacie mniej, to będzie idealnie. Najniższe odsteki w mieście...no nie, takie same. Skąd to wiem ? No musieliśmy dzwonić i sie pytać. Co do pracowników...jestes świerzakiem. Te pseudo nadaje Ci Marcin K., a Konrad z chęcią bedzie sie z Ciebie śmiał jak sobie kogoś upatrzy bedzie Ci dogryzal cały czas. Na temat menagiera sie nie wypowiem, bo nie wart jest slow. Rodla- tam sytuacja wygląda troszeczke inaczej. Masz więcej klientów, współpracownicy bardziej pomocni. Co do kierownika tamtego punktu, taki. Po prostu taki. (usunięte przez administratora)

Sprzedawca

Beznadzieja

Czy umiesz sprzedawać? Czy będziesz pracował jak wół ?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Olgierd

Podpowie mi ktoś czy warto starać się o pracę? Jakieś podpowiedzi dla kandydata?

Szymek

Byłem pracownikiem firmy przez 4 lata i z pewnością bardzo długo będę pozytywnie wspominał tą ścieżkę kariery. Praca w firmie nie należy do łatwych, jest dużo zadań do wykonania, a nie raz brakuje na to czasu, jednak kadra kierownicza firmy jest bardzo przychylna, mają bardzo ludzkie podejście, osobiście zdarzyło mi się pare razy nawalić, jednak szefostwo odpuszczało ten i kolejny raz widząc jak pracownik daje z siebie bardzo dużo. Wszyscy pracownicy są bardzo nastawieni na prace zespołową, koledzy często uzupełniają się lub wymieniają obowiązkami z czym również nie ma problemu, atmosfera w pracy jest niesamowicie koleżeńska ponieważ razem wszyscy pracują na wspólny wynik. Na zarobki w firmie nie mogłem narzekać, zawsze byłem zadowolony, również ż możliwości brania zaliczek, oraz wyrabiania nadgodzin na które zawsze brano tylko chętne do tego osoby.

było się tam
@Szymek

Szymek a możesz mi napisać jaka jest tam ścieżka kariery???

@Szymek

Powiedziałeś, że praca w Best Commercial nie należy do łatwych. Mógłbyś wyjaśnić? Czym konkretnie się tam zajmowałeś?

Hej haj heloł
@Szymek

Witam was Szymki i inni, jeśli To Szymek to nie lej wody bo pracujesz... Jak morda się wdał w to (usunięte przez administratora) za przeproszeniem... że przytuliłeś kare w euro, to szybko mu mordeczkę przymknęli, a Grzesiu dzwonił do niego, chłop się odizolował aż numer zmienił. Kręcicie aż się tego czytać nie chce, Grupa Ogólna Best Mobile stworzona dla pracowników firmy na swoja historię cały czas, i tu są do dziś screeny żeby tworzyć nowe konta fizyczne (autentyczne) aby podbijać opinię o firmie, za to premia, info z dnia 07.06.2018 13:57 za przyjęcie telefonów z kartami sim i pamięci menagier wyznaczył 100 zł za każdą kartę w telefonie, jak dual sim z kartą pamięci to 300 zł kary, a w umowie nic o takich karach, takie rzeczy ! ale chop akurat tego dnia wstał spocony lewą nogą... i wpadł na genialny pomysł Można by mówić, i mówić...... Straszy ziomuś z dołu ten G.K że sądownie, że pozwy, ale obsrana zbroja non top! meliny padną, chaty się sprzedawać przestaną a ty pójdziesz w świat a niesmak pozostanie, będziem Cię pamiętać i strać aby świat usłyszał o Twoich czynach. Pamiętaj karma wraca, nie jedna babcia się modli za swych wnuków, i oby Ci wyżsi cię nie przyuważyli, bo jak za długo patrzysz w otchłań, to Ona zaczyna patrzyć na ciebie - i w tym mądrym cytacie "Ciebie" specjalnie piszę z małej litery... bo taki malutki jesteś . Bo jak już kupisz sobie swój wóz, nie będziesz żebrać od szefa firmowego to i tak przy kominkach w starych latach będziemy przesyłać sobie te screeny jaki byłeś zaradny chop w Best Commercial Sp z. o . o.

TylkoCombo

Jako były pracownik firmy best commercial Agata Smuniewska Sp. ZOO - pod brandem Best Mobile chciałbym wyrazić opinie, a mianowicie: 1). Ciągły problem z otrzymaniem pieniędzy na czas. 2). Bardzo dużo problemów z wolnym, ze względu na fakt ze jesteś „Świerzak” 3). Szkolenia prowadzone przez menagiera Grzegorza Karpińskiego to czysty nacisk na sprzedaż! Szkolenia akwizycyjne, do tego przepytywanki z tego co wymyśli. 3). Brak umowy, zwykła śmieciowa... pieniądze zależne od tego ile sprzedacie. 4). Jakość towaru najniższa i w dodatku nacisk na sprzedaż tego czasem z 300/400% marzą. 5). Do jakiegoś czasu nacisk na wykorzystanie swojego konta facebook jako reklama. 6). Często sprzęt pochodzi z kradzieży, policja sprawdza IMEI nie możesz podać ze jest w posiadaniu firmy, bo będzie ucięte z premii.

Grzegorz Karpiński
@TylkoCombo

witam serdecznie zapewne fakt, że ktoś był nie w porządku wobec firmy i narażał na szwank jej dobre imię ma znaczenie a jego zdanie jest nic nie warte. Stek pomówień i jeśli się powtórzą będziemy musieli wejść na drogę prawną. Wszyscy byli pracownicy mieli coś na sumieniu więc nie powinni się wypowiadać. Zostali zwolnieni lub odeszli z konkretnych powodów. Nie byli w stanie spełnić podstawowych obowiązków wobec firmy. Tacy ludzie przeszli do innej firmy i nie robią nic więc mogą się zajmować zwykłym plotkowaniem lub pomówieniami. Widocznie skoro nie ma klientów nuda powoduje ich wątpliwą aktywność sprzedażową. Stąd też mają czas by szkalować firmę, w której kiedyś pracowali. Czy chcielibyście Państwo mieć w swoich szeregach takich ludzi?. Konfidenci lub zwykli oszczercy, sami się nie sprawdzili a próbują wyrażać opinię. Żenada.

było się tam
@TylkoCombo

(usunięte przez administratora) - zostajesz zwolniony/ sam odchodzisz od razu zarzucają Ci kradzież i nie wypłacają kasy twierdząc, że maja na Cb haka w postaci nagrań z monitoringu :) - oszukiwanie na sprzedawanym asortymencie było normalką (np. tanie szkła wrzucane do lepszych opakowań było sprzedawane o wiele drożej niż powinno, to samo dotyczyło się ładowarek, kabli, etui itp. ) Nie będę wymieniać dalej ale jeśli ktoś chce TAM pracować z całego serca ODRADZAM ( szkoda Twojego cennego czasu i nerwów)

Naukowiec

Dzień dobry, W zeszłym tygodniu skorzystałem z usługi Best Mobile przy ul.Krzywoustego 57. Założono szkło hartowane w Samsungu A8. Jeśli chodzi o obsługę to wrażenie mam bardzo pozytywne. Obsługa profesjonalna i miła. Jestem zadowolony! Mam nadzieję, że szkło jest takie o jakie prosiłem. Zresztą wszystko jest do sprawdzenia. Życzę Wesołych Świąt B.N. i wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Pozdrawiam sprzedających.

Bartosz M

Witam. Pracowałem w tej firmie ponad 3 lata. Nie zapomnę nigdy tego wspaniałego okresu z mojego życia. Praca pozwoliła mi na rozwój mojej osoby w kierunku sprzedażowym, oraz zarządzania. Pracodawca podchodzi indywidualnie do każdego pracownika. Regularnie zwiekszajaca się wypłata, oraz premia :) Polecam każdemu prace w Best Mobile na każdym stanowisku. PS. Kiedyś nas zabrali do heide parku w Niemczech w ramach dobrej współpracy, już nie wspomnę o mnóstwie imprez pracowniczych na których można poszerzyć kontakty ;)

Bartek

Byłem jednym z pracowników przez okres prawie 4 lat. Był to mój pierwszy kontakt z tego typu działalnością i od razu mnie pochłonęła. Bliski kontakt z klientem, ogromny asortyment urządzeń, akcesoriów oraz usług. Ogromnym plusem na samym początku były szkolenia, z początku prowadzone przez bardziej doświadczonych współpracowników oraz menadźera a nawet później prowadzone przez zewnętrzne firmy. Dla porównania, kiedy próbowałem swoich sił w dużej korporacji, byłem pozostawiony sam sobie, oczywiście postawiony przed nie lada wymaganiami. Tutaj zupełnie inaczej, nawet kiedy prawie na samym początku powinęła mi się noga i w wyniku wypadku doszło do zniszczenia telefonu klienta, nie zostałem obciążony finansowo. Przetrwałem wiele kryzysów, wzlotów i upadków, ale zawsze mogłem liczyć na wsparcie kolegów z punktu a przede wszystkim menadźera. Nasze drogi rozeszły, ale często zaglądam by zamienić słowo i nadal mogę liczyć na wsparcie w trudnych chwilach. Gorąco polecam zarówno dla początkujących jak i doświadczonych handlowców, którzy chcą piąć się w górę i zwiększać kwalifikacje.

Nik 25

Po naprawie u nich telefon nadaje sie do wyrzucenia

Waszbylypracownik

Chciałbym wyrazić opinie o best Mobile, często dzieją się tam rzeczy które są nie do końca legalne trzeba na to patrzeć, co więcej wypłaty nigdy nie są na czas tym samym jak chcesz odejść musisz liczyć się z tym że możesz już ich nie odzyskać. Umowy to jakaś śmieciowa ! I zapis w tej gownianej umówię widnieje: „jeśli odejdziesz przez 2 lata nie podejmiesz pracy która jest konkurencyjna” inaczej kara 10.000 zł to jest (usunięte przez administratora) Menagier bo takim stanowiskiem się obnosi daje do nauki jakieś akwizycyjnej pierdoły, jest nacisk na sprzedaż rzeczy które wiemy ze tyle kosztować nie mogą. Nie polecam! Lepiej omijajcie.

Igor

Wymiana USB w telefonie Sony xperia z ultra. Na drugi dzień po naprawie telefon rozkleił się. USB działa. Nieprawidłowe nałożenie taśmy samoprzylepnej spowodowało uszkodzenie głównej szyny przy ponownym rozklejeniu (przykleili klapkę do szyny nad głośnikiem). Nie polecam tego serwisu.

Wojtek

Zdecydowanie nie polecam pracy w Best commercial Zwanym inaczej Best Mobile ze względu na fakt ze Menagier czyli Grzegorz K wyznacza zarobki, bardzo niewdzięczne zachowanie z jego strony, gdyż jeśli nie chcesz się z nim spoufalać nie zostaniesz wynagrodzony, gość ma jakieś braki a szef Marcin odsunął się od interesu bo buduje chałupy! No wiec tak ... jeśli masz ochotę słuchać bzdur gościa który nigdy nie stanie za ladą, uczyć Cię będzie akwizycji ! I opowawiać o swoim BMW które dostał od szefa i pokazywać wam łaski na insta to gnajcie zasówać za 1500 zł , ale, ale nie tylko ty oddajesz się pracy... także Twój Facebook, i inne konta społecznościowe bo musi to wyglądać realnie, a opinia o nich jest w internecie tragiczna! Zmuszani będziecie do wystawiania komentarzy ze swoich kont i co więcej... jak udostępnisz coś co ma związanego z handlem będziesz wezwany na rozmowę wyjaśniająca! Tak jest tylko i wyłącznie Best Mobile się liczy i Gregorjiii ma widzieć na Twoim profilu udostępnianie rzeczy na temat formy. Hmm... no i na umowie (rachunek) czy co to wogole jest! Umowa o dzieło, wzmianka ze po odejściu nie podejmiesz pracy przez okres 2 lat która może być konkurencja ! Zrozumcie ze to handel, wszystko może być podciągnięte pod to: kara 10 000 zł Żenada! Przestrzegam! Stracony czas, brak zarobków, brak kasy na czas...

Witam w sobotę zakładałem szkło hartowane to zamiast szkła hartowanego to mi założyli jakieś (usunięte przez administratora) za 140zl gdzie się odleja teraz mi poprostu firma (usunięte przez administratora) biorą się za coś czego nie umia robić wogle po (usunięte przez administratora)się za to biorą jaki to serwis skoro szkła nie umia przylepić na tel a to i tak odpada skasował 140 zł a szkło do sieci (usunięte przez administratora) nie umila tego zrobić nie polecam co kolwieg tam robić !!!!!!!!!!!!

Jan

Praca niewdzięczna, pracowałem kiedyś, do momentu jak znalazła się pewna ekipa, która teraz pełni funkcje kierowniczo menadżerskie.

Kamila
@Jan

Czy aby na pewno jest aż tak źle? Dawno temu pracowałeś w Best Commercialu? Może rzeczywiście w czasie, gdy pracowałeś w firmie warunki zatrudnienia były niekorzystne, jednak obecnie sytuacja uległa zmianie? Jak sądzisz, co powinno się zmienić, by praca była satysfakcjonująca?

ByłyNaszczęściePraco

Zdecydowanie odradzam pracę, nacisk na sprzedaż produktów po bardzo zawyżonych cenach - przekładane są szkła hartowane z opakowań tańszych producentów do opakowań z tych droższych, ale nie na tyle drogich żeby je sprzedawać za 49.00 zł, płyt CD za 3 zł gdzie całe opakowanie w internecie wychodzi płyta po 0,30 gr. Pan menager każe to robić pracownikom... lub (usunięte przez administratora) ci z premii.... wytrzymałem dwa dni. Ludzie poczytajcie w internecie o nich zanim się zatopicie w te oszustwo Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć tą firmę

ByłyNaszczęściePraco
@ByłyNaszczęściePraco

Zapomniałem dodać ze sprzedają szkła za 139.00 zł - mówi się wtedy ze są ekstra - a przełożone jest z innego opakowania. 99.00 zł - to jest to samo szkło co wyżej ale mówi się ze trochę gorsze - tez jest przełożone z kartonika do plastikowego opakowania. No i szkło za 49.00 zł i tak to działa oprócz tego ze klient jest oszukany, producent! To w dodatku pracownik bo musi to robić

Jak na realia Szczecina to trzeba przyznać że Best Commercial a inaczej Best Mobile mocno rozrosło się... jednak jeśli chodzi o pracowników nie mają za dobrze. Tak jak wyżej napisał 1500 zł przez 3 miesiące, umowa RACHUNEK podpisywany co miesiąc z widniejącą kwotą 1500zł, i trzeba od tego odliczyć składki, reszta pod stołem, pracownik nie przechodzi wstępnych szkoleń jest rzucony po prostu na głęboką wodę... koledzy oczekują szybkiej nauki jest ciągła presja + wiadomo jesteś sprzątaczem myjesz, zamiatasz... kiedy jest chwila spokoju nikt ci nic nie pokaże tylko idą na papierosa. Jest natłok ludzi, to przesuń się, odsuń się, albo sprzątasz.... jeśli nie dogadasz się z Menagierem to podczas odejścia nie otrzymasz już kasy... W rozmowie usłyszysz że coś ukradłeś i kasa jest na poczet tego co zrobiłeś.

Kiedyś to było

Początkowo bez umowy 1500 zł przez 3 miesiące. Mycie fug, szyb, witryn - ogólnie sprzątaczka ze względu na obowiązek wykonywania tego a z tytułu bycia „świerzakiem” robisz to ty. Praca jest ciężka duży nacisk na klienta lombardowego czasem można się mega zawstydzić. Po zwolnieniu powiedzieli że kradłem, bez podstawnie. Kasy nie odebrałem bo nie mogłem z honorem tam wejść. Ale słyszałem ze nie wypłacalni, i wielu kasy nie dostało

Zostaw merytoryczną opinię o Best Commercial Agata Smuniewska - Szczecin

• Jak się pracuje w Best Commercial Agata Smuniewska?

Zobacz opinie na temat firmy Best Commercial Agata Smuniewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Best Commercial Agata Smuniewska?

Kandydaci do pracy w Best Commercial Agata Smuniewska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Best Commercial Agata Smuniewska
  • Ks. Hugona Kołłątaja 1