Locus Security

Szczecin

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 430 ocen.

Opinie o Locus Security

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Locus Security

Marco0908

Omijajcie ta firmę z daleka.Pracowałem w tej firmie jako pracownik ochrony w obiektach Rossmann.Gdy przyjmują Cię do pracy to jest wszystko cacy,obiecują normalny grafik i odpowiednią ilość godzin pracy w miesiącu a w praktyce wszystko wygląda zupełnie inaczej.Syf,organizacja leży.Koordynator ma problem z tym żeby ustalić grafik na cały tydzień już nie mówiąc o miesiącu.Dzwoni codziennie po 10 razy a zadając pytanie czy jutro też mam sie stawić do pracy wciąż była odpowiedź: jak do południa nie zadzwonię to znaczy że masz wolne.I tak cały czas.Albo gdy zadzwoniłem do koordynatora z pytaniem czy następnego dnia którym była niedziela mam sie stawić w pracy usłyszałem że nie wie i ze jak coś będzie się ze mną kontaktował.Zero szacunku do pracowników,brud i syf.Oczekują dyspozycyjności 7 dni w tygodniu na telefon.Ilość godzin pracy woła o pomstę do nieba.Pensja taka że chyba trzeba jeść zupki chińskie aby po opłaceniu mieszkania z niej przeżyć a przez (usunięte przez administratora) i brak organizacji w tej firmie ciężko nawet znaleźć dodatkową pracę która można pogodzić z ich wymaganiami.A moja współpraca z ta firma skończyła się tym że gdy dopadła mnie choroba i zadzwoniłem do firmy poinformować o tym fakcie i o tym ze nie mogę się pojawić w pracy gdyż jestem na zwolnieniu lekarskim i jestem chory usłyszałem odpowiedź że żadnych zwolnień lekarskich nie przyjmują i jeśli nie stawie się w pracy to zostanę zwolniony i obciąża mnie kara finansową i jak to ujął gburowaty pan koordynator będę rozmawiał z prawnikiem.Odpowiedziałem mu że nie mają prawa mnie zwolnić gdy jestem na zwolnieniu lekarskim i dzwonię żeby poinformować ze nie będzie mnie w pracy A zwolnienie przyjdzie pocztą.Po kilku dniach otrzymalem pocztą zwolnienie w trybie natychmiastowym uargumentowane tym że nie stawilem się w pracy z dnia na dzień bez żadnego kontaktu co oczywiście było kłamstwem bo firma dobrze wiedziała że byłem na zwolnieniu lekarskim które oczywiście otrzymała pocztą.Od tamtej pory było dwa lata ciszy.Kilka dni temu otrzymałem z sądu nakaz zapłaty kary umownej na rzecz locusa w wysokości 5000 zł.Oczywiście zamierzam się od tego nakazu odwołać co prawdopodobnie skończy się rozprawą w sądzie.Zwykli (usunięte przez administratora) i złodzieje.Sprawę przekazalem już swojemu prawnikowi.Jeśli sa jeszcze jakieś osoby które zostały oszukane przez ta firmę to proszę o kontakt.

anonymous
@Marco0908 19.03.2018 21:13

I nie ważne o jaka pracę chodzi nigdy nie podpisujcie żadnej umowy na której widnieją jakiekolwiek kary umowne.Bo jeśli jakaś firma umieszcza takie kary na umowie to jest pewne na 99% ze masz do czynienia z oszustami i wywala Cię przy pierwszej lepszej okazji a potem obarcza kara pieniężną.Firmy takie jak locus security żerują głównie na ludzkiej naiwności,braku znajomości prawa i przepisów.No chyba ze ktoś lubi być dymany,nie mieć w ogóle życia prywatnego Ani rodzinnego a zarabiać 1000 zł miesięcznie.Wtedy polecam ta firmę.

dawid
@Marco0908 19.03.2018 21:13

witam,powiem ci ze az trudno w to wszystko uwierzyc ale naprawde zostales oszukany przez firme locus skoro bedac na zwolnieniu lekarskim tak cie potraktowali,trzymam kciuki za ciebie kolego i obys wygral sprawe w sadzie ,myslalem ze to rzetelna firma ale z tego co czytam to brak slow

Asdf

Chciałbym się dopytać czy ktoś otrzymał pismo o „porzuceniu” stanowiska pracy, prosiłem o dni wolne w styczniu, pisałem, dzwoniłem ze nie dam rady się pojawić w pracy ponieważ studia,sesja wiec wiadomo nie da rady. Po tygodniu przyszło pismo o przedsądowym wezwaniu do zapłaty...

Marco0908
@Asdf 12.02.2018 19:08

Mam podobna sytuację.Proszę kontakt pod nr tel: 692 907 960

Lidia

@Asdf a za co musisz zapłacić? @Rob rozumiem, że byłeś efektywny w pracy, skoro łapałeś złodziei? Czy firma na koniec jakiegoś okresu porównywała efektywność swoich pracowników? Czy myślisz, że żaden pracownik nie miałby problemu z przejściem na umowę na czas nieokreślony? @WesołyOchroniash nie jestem pracownikiem firmy Locus Security. Jestem moderatorem forum GoWork.pl.

Rob

Jakieś 4 lata temu pracowałem w Locusie, pierwsza umowa na czas określony i strasznie mało przejrzysta. Po pewnym czasie potrzebowałem umowy na czas nieokreślony, przejrzystej do umowy o kredyt hipoteczny. Nie było z tym problemu. Ciuchy obciachowe, wiadomo ale widziałem wcześniej. Miałem również przy uczenie na innym obiekcie więc w ciemno nie byłem wprowadzany i o wszystko pytałem ( warunki ptacy ). Jednym słowem wiedziałem w co się ładuje. Nie było źle, trochę nabiegalem się za złodziejami ,szkoda tylko ,że nie było premii za każdego :)

ODESSAMOLDAVANKA

На QLX появились объявления о найме на работу в компанию Locus Security в разных городах Польши от некоего Роберта. Вот ссылка https://www.olx.pl/oferta/ruda-slaska-pracownik-ochrony-stawka-11-zl-netto-na-reke-CID4-IDrlC6f.html#8569bd12c5 Вакансия предлагается гражданам Украины. Что Вы об этом думаете, не обман ли это ???

Lidia

@WesołyOchroniash no rozumiem, że dla firmy może być lepiej jak sprawdzony pracownik przepracuje więcej, ale rozumiem, że nikt od Locus Security nie zmusza Was do takiej liczby godzin, prawda? Jest dobrowolne? Czyli jeżeli ktoś bardzo potrzebuje gotówki to może jak chce więcej pracować?

WesołyOchroniash
@Lidia 09.01.2018 09:14

słuchaj nie wiem czy jesteś pracownikiem "LS" ale prawda jest taka ze ta firma to motłoch.masz chodzić nie odzywać się,i najlepiej postępować tak ze zapominasz o sobie,nie masz praw nie masz niczego,za to jak ty się zaczniesz upominać to oni nic nie mogą nie poradzą itp ...

Lidia

@Lunka akurat nie do Ciebie tyczyło się to z danymi personalnymi. @WesołyOchroniash a nie macie na zleceniu spisywanej ewidencji przepracowanych godzin? Zazwyczaj przy takiej umowie prowadzona jest lista obecności i na jej podstawie wypłaca się wynagrodzenie. Jak zlicza się godziny w firmie Locus Security?

WesołyOchroniash
@Lidia 14.12.2017 13:15

Nic takiego nie ma,ile h przepracujesz za tyle płacą tylko myk jest taki że najlepiej jak by to było te minimum 200h w miesiącu i to no kilku obiektach bo na jednym tyle godzin to nie da rady jeździ człowiek od obiektu do obiektu raz tu raz tam.Firma traci obiekty i traci godziny dla pracowników bo coraz więcej firm rezygnuje/ ogranicza ich usługi.

Lidia

@WesołyOchroniash jak to na 3 umowy? Dlaczego tak jest to zrobione? Czy one się od siebie różnią? Czyli nowy pracownik nie ma żadnego szkolenia związanego z ochroną? To ważne niedopowiedziane kwestie w sprawie pracy w Locus Security.

WesołyOchroniash
@Lidia 08.09.2017 13:29

2 x umowa zlecenie ,po to zeby pracownik nie mógł sie o godziny i dni pracy czepiać,jedna umowa 8-16 druga umowa 16-24, unikają tez tak podatków ,jedyny cel takiego procederu to wyższy zysk firmy,szkolenie jest w formie pogadanki nic więcej .

Lunka

Witam.Czy spotkaliscie sie z tym by Locus nie wypłacił pensji nowemu pracownikowi?Termin minął 10 11.

Lunka
@nagid 29.11.2017 22:24

Serio?rozumiem ze sie zwolniles szybko,po niewyplaceniu ci pensji?

nagid
@Lunka 30.11.2017 19:37

Oczywiście

Lidia

@Lunka to zaledwie kilka dni opóźnienia. Skontaktuj się z działem księgowości w Locus Security i zapytaj czemu są te opóźnienia. Może jest jakaś pomyłka, błąd. @ona to może powinnaś osobiście załatwić tą kwestię, a nie na forum publicznym? Tu obowiązuje regulamin, który zabrania używania danych personalnych w komentarzach. Takie wpisy mogą zostać usunięte przez administratora.

Lunka
@Lidia 17.11.2017 15:49

No coz.....niestety...sekretarka w firmie informuje iż tym zajmuje sie dział prawny.ale nie chce połączyć z owym działem..

Lunka
@Lidia 17.11.2017 15:49

Gdzie użyte są dane personalne?☺ ta firma nie zapłaciła.

nagid

A gdzie pieniądze z Saturrna Lublin za grudzień 2015? Odsetki idą a kasy na koncie brak!

Lunka
@nagid 27.08.2017 21:43

Czy Locus czesto nie płacił?

Ciekawski Bąbelek

Widziałem ogłoszenie o pracę w Locusie na Katowicach u koordynatora Roberta, polecacie podjąć zatrudnienie?

Lidia

@WesołyOchroniash nie odpowiedział. To może ktoś inny z Was wie o co chodzi i chciałby mi i innym użytkownikom wyjaśnić? Do tego również zachęcam do pozostawiania prawdziwych opinii o Locus Security.

WesołyOchroniash

Zatrudnienie na 2 lub 3 umowy (nazwa firmy + jedna z liter alfabetu greckiego) ... umowa o pracę dla lubianych lub naiwnych,owszem można się o nią doprosić ale z automatu tracisz na stawce za godzinę. Rotacja ludzi cudowna albo mamy dinozaury które pracują x lat albo sezon-owców na 2-3 miesiące. Płaca wygląda tak że masz być super pracownikiem ochrony,profesjonalistą a zarabiasz jak pracownik parkingu... Firma ma problem z utrzymaniem obiektów jakim cudem? a to takim że dobrzy pracownicy po jakimś czasie uciekają z tego syfu a potem zatrudnia się ludzi z łapanki,na zasadzie jest Pan zdrowy ma ręce i nogi to na obiekt. Jak są jakieś problemy ( na obiekcie,z obsługa itp itd ) to są TO tylko Twoje problemy i nikt więcej nie chce o nich wiedzieć,a jak zaczniesz robić burzę to jeszcze mają pretensje ze się odzywasz. Zwolnić sami cie nie zwolnią prędzej będą dążyć do tego żebyś sam tym jeb... a no chyba ze się nie spodobasz kierownikowi regionalnemu z jakiegoś obiektu wtedy lecisz bo Tak i tyle. Szkolenia hmm jest jedno na początku i ma ci starczyć na całą resztę kariery w tej firmie. Mundur dostaniesz taki chamski jak z PRL Koszula,garniak jak po tacie lub młodszym bracie i klienci sklepów mają problem rozpoznać cię czym ty jesteś bo jedyny napis OCHRONA jest na legitymacji malutki. Ja się pytam jak ta firma chce funkcjonować skoro zatrzymała się w rozwoju już x lat temu.

mmmm

Robert z Chorzowa kierownik od siedmiu boleści!!!

Mmmm

Robercie jestem bardzo ciekawa dlaczego tylko jeden pracownik nie może mieć planów z rodziną. Podobno grafik który dostał miał być stały a Ty zmieniasz dniówki i zabierasz komuś wolne niszcząc tym samym plany rodzinne a w tym czasie Twoi pracownicy śmieją się za Twoimi plecami gdyż robisz tak jak oni Ci zagrają... Pewien Twój pracownik który robi z Ciebie idiote zmieniając co chwilę grafik, odsyępując innym godziny niby ze względu na wizytę u lekarza a tak naprawdę siedzi na piwie/kawie a Ty na to zezwalasz. Lecz gdy inna osoba potrzebuje pilnie zastępstwo nie potrafisz tego załatwić bo liczą się tylko osoby które wchodzą Vi w tyłek ....

Lidia

@olek Przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i nie pozwala się na obrażanie. Takie komentarze są usuwane przez administratora. Zachęcam do dodania merytorycznej opinii na temat Locus Security, która się przyda osobom zainteresowanym pracą, ponieważ ciągle jest prowadzona rekrutacja http://www.locus-security.pl/praca.php.

Adam

Zbigniew a jaka firmę w takim razie polecasz ?

Zbig
@Adam 30.03.2017 15:49

Już pracuję w jednej z firm ochrony. Nie będę podawał nazwy, aby to nie była reklama, ale gdy byłem na rozmowie to dowiedziałem się wszystkiego czego chciałem. Wiem ile godzin mam do przepracowania w miesiącu( oczywiście mogą być zmiany) wiem za jaką stawkę pracuję, a co najważniejsze już na starcie dostałem umowę o pracę, wiem za co co mam premie i ile, mundur dostałem nowy i cały komplet od razu jeszcze przed podjęciem pracy a po podpisaniu umowy. Mój koordynator to taki normalny człowiek, mówi jak jest i co ważne, mówi prawdę i wszystko się sprawdza. Chłopaki co już tam jakiś czas pracują to tylko chwalą tą firmę i są zadowoleni i mówią, że jak coś to mam od razu meldować koordynatorowi a on wszystkie problemy rozwiązuje natychmiast.

Zbig

byłem ostatnio na rozmowie z koordynatorem locua w sprawie pracy, a on tak nawijał, tak pięknie gadał, że najpierw umowa zlecenie a potem umowa o prace i oczywiscie podwyżka.....że mu prawie uwierzyłem.....zadałem mu tylko jedno pytanie ...kiedy ta obiecana umowa o prace i kiedy obiecana podwyżka? a on odpowiedział, ze wszystko zależy od "góry".....czyli standart o jakim pisali wcześniej byli pracownicy, czyli zwykłe naciągactwo i oszustwo, aby tylko złapać pracownika.....a jak się zwolnisz np. po dwóch miesiącach to potrącają ci z wypłaty za umundurowanie.....no i jeszcze jakąś lojalkę miałem podpisać, że niby do innej firmy z ochrony nie przejdę, a jak się zwolnię to przez rok nie mogę pracować jako pracownik ochrony.....no normalnie tym mnie tak rozbroił, ze mu powiedziałem sam sobie tą lojalkę podpisuj, a on powiedział, że też musiał podpisać żeby pracować.......ja nie muszę pracować w firmie, która z pracownika robi sobie niewolnika, są inne lepsze i bardziej transparentne firmy i tam jestem już umówiony na rozmowę....omijajcie locusa z daleka, bo to firma wyzysk, tak przynajmiej wynikało z rozmowy z koordynatorem

z wrocławia

Jako były już pracownik tej firmy mogę co nieco napisać . Postaram się ująć to w bardzo krótkim opisie ponieważ jakbym się rozpisał to pewnie połowę by wy-moderowano :). Jak dla mnie - Szkoda czasu tam pracować , szkoda nerwów , Ogólnie to nie polecam tej firmy . Osobiście cieszę się ze już tam nie pracuje.-kropka

nagid_9

Locus to istne dno. W Saturnie w Złotych Tarasach cały czas mają braki kadrowe. Co się z resztą dziwić wypłaty nie dają na czas straszą konsekwencjami za byle co. Piotruś Żołna dowódca z Saturna w Lublinie i Fabianek koordynatorek wiedzą dobrze o tym. Jedyne co im to okradanie i zastraszanie.

bullbullbull

ups, locus wyleciał z kolejnego marketu , tym razem w Kaliszu, chyba ta firma nieciekawie pracuje skoro traci obiekty......

Monia
@bullbullbull 29.01.2017 10:29

taak,pracuje znam to srodowisko dobre kilka lat a Ty niezasz?nieciekawie pracuje?jak te wszystkie pajace z ochrony.od czlowieka firma i zlecenia zaleza,jak lantrusy przyjmuja do roboty to obiekty traca.....

bullbullbull
@Monia 01.02.2017 16:51

no tak, pracujesz w locusie, chaos wypowiedzi jak w locusie...oni właśnie stracili kolejny obiekt w Koninie, a to już daje do myślenia....zapewne masz ukończone wszelkie możliwe kursy i szkolenia pracownika ochrony, może nawet ukończyłaś technikum ochrony fizycznej ( może nawet w systemie dziennym) i co? jak firma locus to docenia? jesteś traktowana tak samo jak ten pracownik ochrony bez żadnych kursów i szkoleń, tylko przeszkolony na obiekcie.....taka jest prawda, że locus patrzy tylko na "sztukę" człowieka i "sztukę" obiektu i tylko o zarobek chodzi, mają gdzieś ludzi, którzy na nich pracują.....a to zaczyna się mścić i zapewne potracą jeszcze inne obiekty.....P.S jeśli możesz, to nie wierz we wszystko co Ci koordynator mówi lub jakiś inny człowiek z locusa, zacznij myśleć samodzielnie...powodzenia

Janusz

Wita. Ja pracuje w rejonie Gdańskim około 10 lat na zlecenie. Jest super pod każdym względem. Nie wiem na kogo wy tam trafiliście że tak narzekacie, ale wydaje mi się że przesadzacie, jak byście byli tacy super to było by oki. Wiem że są firmy które oszukują . Wydaje mi się że macie za wysokie wyobrażenie o Sobie - widziałem nie jedno, wielu to porażka w ochronie, myślą że jak skończyli kurs ochrony to już będą dobrymi ochroniarzami - Ja bym niektórym nawet 5 zł nie dał. Najpierw trzeba spojrzeć na Siebie a potem wymagać. Na razie ochroniarze :)

Stefan
@Janusz 22.11.2016 13:56

buaaaha 10 lat na zleceniu.....właśnie takich pracowników potrzebuje Locus, mają pracować i nic nie gadać, mają się cieszyć tymi ochłapami, które dostają od firmy...właśnie pokazałeś tą opinią jak Locus dba i szanuje pracownika ....10 lat na zleceniu to wstyd dla firmy i dla Ciebie....pewnie jesteś osobą bez przyszłości, albo z przejściami, nie mającą żadnego celu w życiu, nie mającą własnego zdania, takim robocikiem, a co najgorsze...nie posiadasz własnej godności.....pozdrawiam " ochroniarza"

Paweł
@Janusz 22.11.2016 13:56

Powinniśmy raz na zawsze się określić – albo jesteśmy częścią bezpieczństwa i nienaganny stan zdrowia nas obowiązuje – albo nie oszukujemy siebie i klientów i zajmujmy się zwykłym cieciowaniem. Temat PFRON od zawsze budził emocje. To oznacza, że zasady dofinansowania z tego funduszu nie były przejrzyste. Ty będziesz oceniał kto się gdzie nadaje?? Patrzcie ludzie na siebie...

xmen

firma tonie i zwalnia pracowników, aby się jakoś tam utrzymać, zero perspektyw

jh

no to w sumie trochę jednak dziwne że takie właśnie sytuacje mają miejsce nie uważacie? tak nie powinno być

locus

Tylko umiecie krytykować. A czemu przychodzą pracownicy napici. Co. Po grzyba chleje a potem mówi o jak mało płacą.

smok
@locus 08.10.2016 13:08

przychodzą napici....ale jacy to pracownicy? z łapanki, jaka płaca taka praca itp....locus zbiera ludzi z łapanki byle tylko mieć ustawione posterunki a potem płacz bo Ci nowi pracownicy są nic nie warci i to jasno pokazuje jak pracuje locus, jak najtańszy pracownik a zyski są dla "góry", ale patrząc tak do przodu to nie wróże locusowi długiej przyszłości na rynku, pewnie ich kupi jakaś bardziej poważna firma i będzie zatrudniała ludzi z ambicjami, będzie od nich wymagać, ale też da zarobić i to na umowie o pracę a to wszystko pod swoim szyldem a nie locusa......wspomnicie moje słowa....

kami

faktycznie, locus wyleciał z hukiem z jednego z marketów....no cóż, jak się zatrzymało w rozwoju jakieś 10 lat temu to nie dziwota..."M" pisze, ze pensje na poziomie, ale chyba dla koordynatorów i wzwyż, bo pracownicy mają standardowo 8zł/h, a o premii zapomnij, a jeśli chodzi o podwyżki to piszesz bzdury, dają tylko to do czego zmusza ich ustawa czyli najniższą krajową...ogólnie firma dba tylko o własną kieszeń i o sztukę obiektu, pracowników mają za nic, zwalniają się naprawdę dobrzy pracownicy , a locus zatrudnia ludzi z łapanki ( bo są najtańsi ) i potem ma problemy z zachowaniem jakości usług co po jakimś czasie doprowadza do utraty obiektu....zresztą patrząc na ogłoszenia o pracy to locus ciągle szuka nowych pracowników i nie może znaleźć, ciągle wielka rotacja w zatrudnieniu i ciągły brak pracowników bo już się ludzie przekonali, że do tej firmy nie ma poco się zatrudniać....

smok

noooooo, fajna firma ten locus.....właśnie tracą już kolejny obiekt, bo dyrekcja nie jest z ich pracy zadowolona, ale tak to jest jak się zatrudnia pracowników z łapanki......

anonim

(usunięte przez administratora)

Rrrrrr

Przestań w bajki wierzyć

Łukasz

pojawiły się premie....po prostu przynęta na początek....oni potrafili dać umowę o pracę a po trzech lub czterech miesiącach zabierali i dawali umowę zlecenie i jeszcze stawkę potrafili obniżyć nawet o dwa złote...oni zrobią wszystko aby utrzymać obiekt, naobiecują a potem robią Cię w bambuko...w tej firmie nikt już nie chce pracować, ciągle szukają pracowników a rotacja większa niż w kosmosie....nie polecam pracy w tej firmie, ściema goni zakłamanie, obiecanki gonią wyzysk, a pracownik zawsze, ale to zawsze wychodzi na tym najgorzej.......cyt. z locusa" ...exel musi się zgadzać, a góra nic nie dała..."to mówi samo za siebie....pozdrawiam wszystkich byłych pracowników tej firmy, a tym którzy tam chcą iść do pracy szczerze odradzam

Rrrrrr

Christopher wygrywa i tak wszystko. Nie wierzcie w elastyczne grafiki. Jak ktos chce wolne bo masz bardzo wazna sprawe do zalatwienia to zapomnij. A jak ktos chce wolne to masz go zmienic i nie masz zdania na ten temat czy chcesz czy nie. Pamietajcie ze mozecie nie przyjsc do pracy informujac wczesniej o tym podajac powazny powod

nagid_9

Wciąż nie zapłacili mi kasy z Saturna w Lublinie. W poniedziałek podam ich sprawę do mediów ogólnopolskich aż prezesikowi ośmiorniczki staną.

anonim

(usunięte przez administratora)

kordian

Szczerość to ważna sprawa..przynajmniej od początku wiadomo co i jak..

anonim

(usunięte przez administratora)

mama

9 zł w Warszawie to jest dużo? oferują wypłaty na czas? -to jest argument? nie rozśmieszaj mnie....pracowałem w tej firmie za większą stawkę, ale atmosfera pracy i szacunek, jaki do Ciebie mają zakrawa na ......właśnie dlatego zrezygnowałem....oni potrafią napisać wszystko, ale rzeczywistość okazuje się bardziej brutalna niż myślisz...popracuj i potem napisz jakie wrażenia....

Amstaf

Ja pracuje juz rok i jestem zadowolony bo robota nie wymaga ode mnie cudów, kasa zawsze 10tego, można się dogadać co do wolnego, nie ma kokosów ale to taka praca.

mama

właśnie przeczytałem ogłoszenie Locusa, że szukają dowódcy ochrony w MM Głogów i jak pięknie opisane.....możliwość przejścia na umowę o prace....a ilu obecnych pracowników ma umowę o pracę?..żaden, wszyscy pracują na zleceniu( i to na dwóch umowach zlecenia) dodatki funkcyjne? nigdy takich nie było w tej firmie( dawniej był dodatek za licencję) ale jak brzmi? premie....tylko za ujęcia i tylko dowódca jak nie ma ujęć to nie ma premii, dla szeregowych pracowników premia 50zł na miesiąc i tylko dla jednego....normalnie gruba kasa....jedyna prawda to to, ze wypłaty są na czas...ale jakie małe....do przepracowania tylko 140/160 godzin w miesiącu za 8 zł/h netto, nawet jak zrobisz 200h to zarobisz 1600 zł, ale jakim kosztem, stój 10/12 godzin z przerwą 2*15min....podziwiam tego młodego stażem koordynatora, jego tupet i arogancje w stosunku do przyszłych pracowników....wie że ich oszukuje i robi to swiadomie i perfidnie....ale tacy ludzie niestety jeszcze są, może ta firma mu życie uratowała?

uczciwy
@mama 03.07.2016 12:28

Taka jest niestety prawda . Ja tej firmy nie polecam i radze omijać szerokim lukiem . Szkoda czasu i nerwów

hduosa

Pracuję jeszcze w tej firmie przez 3 tygodnie i nie polecam tej firmy ponieważ kordynator Marcin Wołomski ze Szczecinia nie potrafi sobie poradzić z brakiem ludzi zabierał mnie z mojego miejsca pracy na inny obiekt zeby szukać zastępstwa za mnie na mój obiekt bo nie miał człowieka na obiekcie na ktory mnie przeniósł na tydzień. Marcin Wołomski nie powinnien pracować w tej firmie. Poza tym jak byłem na rozmowie o prace to powiedział że umowa o prace dostane już po 2 miesiącach pracy później mówił ze po 3 a kilka dni temu powiedział ze dostaje sie umowe o prace po 6 miesiącach . Marcin Wołomski nie jest słowny coś obieca i się nie wywiąże z tego słowa. Każdy kto będzie chciał pracować w tej firmie w Szczecinie niech się zastanowi czy warto pracować dla ludzi którzy patrzą tylko jak by tu wycisnąć więcej kasy z pracownika. Jeszcze dodam ze Marcin Wołomski jest kordynatorem od niedawna i moim zdaniem władza jebneła mu do głowy.

prawnik
@hduosa 01.07.2016 09:25

Prosze spodziewac sie konsekwencji prawnych pomawiajac firme i uzywajac konkretnego nazwiska w srodkach masowego przekazu. Pozdrawiam bystrego internaute.

nagid
@prawnik 01.07.2016 20:21

Prawnik chyba wiesz że wypłaca się pracownikom pieniadze za wypracowane godziny więc ooddajcie złodzieje pieniadze moje za grudzień!

anonim

(usunięte przez administratora)

mama

sprawa jest w sądzie, bo rozwiązano mi umowę za wypowiedzeniem locusa, ale nie wypłacono żadnej rekompensaty za zerwanie umowy z winy pracodawcy, a ja mam prawo nie przyjąć gorszych warunków pracy i płacy, a to, że firma nie potrafi dogadać się ze zleceniodawcą to nie moja wina tylko osób z ramienia locusa, którzy zatrzymali się jeszcze jakieś 8-10 lat temu i myślą, że to wszystko bedzie cacy....nie potrafią negocjować, a jeśli muszą ściąć godziny i posterunki to wszystko odbija się na dole, na pracownikach....na dzień dzisiejszy to wielka improwizacja ochrony, bynajmniej w locusie, to porazka

anonim

(usunięte przez administratora)

mama

niestety, ale Locus potrafi zabrać umowy o pracę, nawet jeśli ją dostaniesz, to po 2 lub 3 miesiącach Ci zabiorą twierdząc, że za mało dostają od zleceniodawcy i nie są w stanie utrzymać umowy o pracę...nie polecam tej firmy, bo traktują człowieka jak zło konieczne....najpierw obiecują Ci złote góry czyli umowę o pracę, podwyżki, premie itp a rzeczywistość okazuje się inna....obniżają stawkę, likwidują stanowiska pracy, zabierają umowy o pracę w zamian za zlecenie, potrącają za mundur, zero premii, nagród, dodatków, rozliczają Twoją prace na dwie umowy, aby nie płacić za nadgodziny, za urlop liczą od najniższej krajowej, a nie z astatnich trzech miesiący

mama

Locus-security.....to jak TITANIC.....idzie/spada na dno....NIE POLECAM TEJ FIRMY, BO TO TYLKO PASOŻYT NA ZLECAJĄCYM USŁUGĘ, OLEWAJCIE TĄ FIRME, jesli potrzebujesz konkretów to daj znać, wszystko udowodnię

mama

Locus zabiera umowy o pracę i daje zlecenie, obniża stawkę godzinową z 9.70 na 8,00, obcina godziny pracy.....ma Cię gdzieś.....dla nich liczy się tylko sztuka obiektu, a nie pracownik, dzisiaj jesteś, jutro sorry, ale "góra" nie dała...i takie tam....nie polecam tej firmy bo to wyzysk w biały dzień

nowy

od dwoch tygodni pracuje w firmie locus ale poniewaz znalazłem lepiej płatną prace jak wygląda sprawa zwolnienia za porozumieniem stron bo na umowie zleceniu mam napisane ze okres wypowiedzenia to 3 tygodnie to troche dziwne poniewaz pracując na umowe o prace okres ten to 2 tygodnie czy trzeba odpracowywac ten okres trzech tygodni

?
@nowy 20.03.2016 12:40

skoro podpisałeś umowę zlecenie z 3 tygodniowym okresem wypowiedzenia to co cię dziwi ? Jakbyś miał tygodniowy okres wypowiedzenia to musiałbyś pracować tydzień na wypowiedzeniu. Wszystko jest jasne. 2 tygodniowy okres wypowiedzenia jest na umowie o pracę.

Miot

Pracowałem w tej firmie w Pyskowicach i chwaliłem sobie tą pracę :) Szef ochrony Pan Daniel na tyle w porządku ze nawet na święta nam zrobił paczki, nigdzie indziej nie spotkałem się by w ochronie były takie rzeczy. Uważam ze wszystko zależy od zarządu a stawki nie są najgorsze, spotkałem się z mniejszymi stawkami i gorszymi warunkami pracy :)

Dalinsc
@Miot 16.03.2016 18:34

W Łodzi zapomnij ze ktoś cię pochwali a co dopiero takie rzeczy. Chętnie bym się do was przeniósł do tych Pyskowic.

mama

Locus nie dba o swoich pracowników, naprawdę dobrzy odchodzą, bo zabrano im umowę o pracę, przyjmujemy jakiegoś innego człowieka i jest dym, ta firma zatrzymała się w rozwoju jakieś 12 lat temu, szkoda słów , nie poleca pracy w tej firmie

nick

Pracowałem tam kilka miechów na zmianę z takim jednym...Fałszywy koleś i kłamał na swoją korzyść,taki pupilek koordynatora.Wyleciałem bo nie złapałem kogoś na kradzieży.Praca sama w sobie nie jest zła.Najbardziej wkurzały sprzedawczynie sklepów.Taka jedna z C&A zjadła wszystkie rozumy i za nic miała innych, panna dewotka...Ogólnie to niebezpiecznie czasem było.Biegać za kryminalistami za 7,5zł na godzinę,to przesada :)

anonim

(usunięte przez administratora)

nagid_9
@anonim 16.01.2016 22:58

Locus ma w majtach galerete ,że cię tu podesłał?

sprawiedliwy
@nagid_9 18.01.2016 22:14

ok, mogę odpowiadać z upublicznienie opinii na temat tej firmy na jakimkolwiek portalu, ale później macie sprawę z cywilnego i leżycie, bo żadne kłamstwa nie były publikowane tylko sama prawda, samo zatrudnianie na dwie umowy już skłania do refleksji, a jak wejdzie PIP i sprawdzi godziny faktyczne na umowę o pracę i na zlecenie to macie pozamiatane....chcecie spróbować? podaj swoje dane a ja podam swoje swoje

KRIS

No to grubo jak nie zapłacili..ale to dziwne tam zawsze kasa na czas była..

mama
@KRIS 11.01.2016 22:04

no właśnie...była, to co dzieje się teraz w locusie to porażka, nie ogarniają tematu, a głowy zadzierają że hej....ale tak się zachowują ludzie, którzy nie mają nic do powiedzenia swoim podwładnym.....

nagid_9

Pracowałem w grudniu 2015 roku w firmie Locus Security w sklepie Saturn w Lublinie. Zwolniłem się dobrowolnie i mimo iż wynagrodzenie miało wpłynąć do 10.01.2016 nie mam ani złotówki.Nikt ode mnie nieodbiera telefonu nie mogę się z nikim skontaktować aby uzyskać jakiekolwiek informacje. Niestety podejmuje kroki prawne do uzyskania wynagrodzenia.

re:pracownik

jeszcze o G zapomniałeś napisać...

Hehe

To ok bede sobie stal na lini za 8 i za nic kaska leci, bo i tak tam w ochronie nic nie robia

bob
@były pracownik 02.02.2016 23:12

Pracuje 2,5 lat i jest dobrze kasa na czas max do 10 stawka 10zł/h umowa oprace Jedna z najlepiej płatnych firm na rynku w tej branży

kivi
@bob 22.09.2016 15:30

znam lepsze......

Zostaw opinię o Locus Security - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Locus Security