Sekurit

Kaufland Rokszyce: Dowódcami są osoby nie mające pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi, nie potrafią sprawiedliwie rozdzielić obowiązków jeden siedzi i nic nie robi a drugi (usunięte przez administratora) na wyjeździe i na obchodach... do tego te premie dla STARSZYCH pracowników przyznawane potajemnie... tak to mogą pracować, 12 godzin posiedzieć, pośmiać się w cieple i 2 z przodu jest co miesiąc :) a ty marznij w zimę na wyjeździe i spędza przerwy w kontenerze z rozwalonymi drzwiami... skandaliczne warunki. .. ciesze się ze juz mnie tu nie ma, firma skandal

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Locus Security?

Zibi Nowy wpis

Firma pod każdym względem zasługuje na dobre opinie, chyba, że ktoś szuka przysłowiowej dziury w całym.

Maciek rr
@Sekurit

Sekurit daj na siebie jakieś namiary mam parę pytań odnośnie kadry kierowniczej na Kauflandzie

wiem Nowy wpis
@Sekurit

czyli taka jest specyfika pracy w ochronie.Wydaje sie

wiem Nowy wpis
@Maciek rr

w Sekuritas jest nie inaczej.

Rossman lodz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 100 dni.

Dostałam propozycje na bramę na wersalska na teofilowie napisze jaki tam jest klimat i kasa dużo obowiązków ? Pozdrawiam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Stefan

Może kiedyś nie wszystko było prawidłowe w przeciwieństwie do sytuacji obecnej.

ochroniarz

Prawda

ochroniarz

To co się wyprawia teraz w Rokszycach na Kauflandzie to już jest przegięcie paly. Koordynatorzy zatrudnili sobie swojego kolegę i od razu z marszu otrzymał ciepła posadke na portierni osobowej gdzie siedzi sobie z dowódca W i jego pupilkiem K którzy nic nie robią tylko co godzinkę grzeją sobie posiłki w mikrofali bo mają dietę (hahaha haha z K taki koks ze strach się bać takiego patyka) a ty zapieprzaj głodny i zmarzniety na wyjeździe i mokry bo ci się pod dachem na łeb leje.... ktoś z centrali powinien się tym zająć nie mówiąc o innych skandalicznych warunkach. Nie polecam

Przemo18
@ochroniarz

Witam czy kolega pracował na tym magazynie

Tonik

Czy warto szukać pracy w firmie? Może coś podpowiecie?

Julita

@Maciek K., czy pracujesz lub pracowałeś w Locus Security w Łodzi? Jak oceniasz tego pracodawcę i warunki, które oferuje? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Locus Security w Łodzi i chciałby podzielić się z innymi użytkownikami forum swoją opinią na temat tego pracodawcy?

anonymous

Witam wszystkich, Widzę tutaj tylko same X Y... nikt nie jest na tyle odważny aby podać swoje dane, czego się boicie? tacy z was pracownicy ochrony?

Maciek K.
@anonymous

podpisano - anonymous

Czy od czasu dodania ostatniej opinii poziom wynagrodzeń w Locus Security uległ zmianie?

Praca wfirmie Locus?Nie dzięki

Firma Locus security z siedzibą zarządu w Szczecinie to wyjątkowi oszuści omijajcie tą firmę jak najdalej i nie wierzcie w bajki jakie wam opowiada osoba przyjmująca was do pracy w tej firmie. Kłamstwa to przede wszystkim oszustwo że po trzech miesiącach pracy otrzymiecie umowę o pracę bo rzecz jasna od pierwszego dnia do ostatniego będziesz pracował na umowie zleceniu a gdy po obiecanych trzech miesiącach pracy upomnisz się o umowę o pracę zostajesz natychmiast zwolniony. Treść umowy zlecenia i klauzule jakie w treści tej umowy są zawarte wołają o pomstę do nieba!!!!!!!! Oto treść umowy zlecenia (a innych w Locusie nie ma)- jaką będziesz musiał podpisać chcąc tam pracować: Wynagrodzenie- 13zł brutto/h, wypowiedzenie z pracy przez pracownika wyłącznie na piśmie z Trzy (3-trzy)tygodniowym okresem wypowiedzenia, w przypadku porzucenia pracy przez pracownika ochrony pracownik ochrony jest zobowiązany zapłacić karę umowną w wysokości 5tysięcy (pięciu tysięcy)złotych, jeżeli u pracownika zostanie stwierdzony stan po spożyciu alkoholu to zobowiązany jest zapłacić karę w wysokości 10tysięcy-(dziesięciu tysięcy)złotych,w przypadku złapania pracownika ochrony na paleniu papierosów w miejscu pracy pracownik ochrony jest zobowiązany zapłacić karę w wysokości 2tysięcy (dwóch tysięcy)złotych,za brak legitymacji lub identyfikatora w miejscu pracy pracownik ochrony zmuszony jest zapłacić karę w wysokości 1tysiąca (jednego tysiąca)złotych,za nieregulaminowe umundurowanie pracownika ochrony w pracy potrąca się pracownikowi ochrony 1tysiąc (jeden tysiąc)złotych, za dokonanie kradzieży przez pracownika ochrony o wartości wykroczenia np.batonika snickers pracownik ochrony jest karany karą w wysokości 10tysięcy (dziesięciu tysięcy)złotych, za dokonanie kradzieży przez pracownika ochrony na kwotę kwal. jako przestępstwo pracownik ochrony jest karany karą w wysokości 20tysięcy (dwudziestu tysięcy)złotych oczywiście pomijając proces sądowy i związane z nim kary i koszty to zupełnie inny temat a wyżej wymienione kary finansowe (a są to nie wszystkie kary finansowe zagrażające pracownikowi ochrony w firmieLocus) są potrącane pracownikowi z wynagrodzenia i z powództwa cywilnego wytoczonego przez firmę Locus Security!!!!!!!!! To jest autentyczna treść umowy zlecenia dla pracowników ochrony w firmie Locus Security między innymi w Magazynie-Centrum Dystrybucji Rossman w Pyskowicach w Magazynie Centralnym Rossman w Łodzi oraz w innych obiektach ochranianych przez Locus Security!!!!!!! Czy chciałbyś się zatrudnić jeszcze w firmie Locus Security?????? A podkreślę jeszcze że obiecywana ludziom umowa o pracę to kłamstwo i czysta fikcja stosowana przez kierownictwo firmy Locus podczas rozmowy kwalifikacyjnej!!!!!!!!

matus

Witam. Szukam osób które pracowały na obiektach zatrudnionych przez lokus security z siedzibą w Warszawie i które mają z tytułu kary umownej sprawy lub inne problemy. Mój adres to matus65@wp.pl

Julita

@Ciapek ale aktualnie ustalono najniższą stawkę godzinową na umowę zlecenie, na umowę o pracę również jest ustalona najniższa krajowa. Te stawki obowiązują w całym kraju, również powinny działać w Locus Security. Możesz napisać jaśniej, o jakich stawkach mówisz?

Ciapek

Waszym zdaniem 8 złotych to mało a jak byś zarabiać miał 6 złotych i umowa zlecenie i dostajesz co trzeci miesiąc wypłatę to jest super dla mnie to skandal przez takie firmy ludzie młodzi tracą ambicje i zaufania do firm ochroniarskich . Dzięki tej firmie poznałem wspaniałą atmosferę z grania ekipy . Kiedyś pracowałem w innej firmie ochrony uwierzyć by się nie chciało jaki obiekt mieliśmy do ochrony w nocy nie miałaś latarki bo komuś się zapomniało o wymianie baterii w latarce i kasa banał 4.50 a o umowie o pracę zapomnij tu przynajmniej jest pensja normalna wiem 8 złotych to nie dużo ale mieć 8 a 6to różnica nie nie nie ;) słyszałem że firma Justus w chodzi na rynek Łódzki uważajcie co podpisuje cie czytać dokładnie umowy bo firma która płaci co 3 miesiąc to coś nie chalo CIAPEK

Ciapaty
@Ciapek

Ty ciapek, to ty jestes ciapek, prawdziwy ciapek.

kurtyna
@Ciapaty

tak i azjata, chinolczyk i murzyn, wszystko w spodniach chce chodzic ale jakos nie chce sie sprzeciwic przeciwko niskim stawkom i ucinaniem wyplat . zazdrosc to brzydka cecha zaeis cjeszcze gorsza , zamiast ujadac zrobmy cos ze soba rozowa kiecka do rozowego garniturku pasuja k...a jak ulal roma ns absolut nie?

Ciapek

Ja pracuję już 10 lat w tej firmie na początku stawki byly małe ale to sie zmieniło po okresie próbnym od razu umowa o pracę nie co miesiąc nie pełny podpisywanie umowy zlecenia jak w COBRZE nie pełny miesiąc obiecane umowy o pracę itd LOCUS SPOKO jak czytam wasze opinie to szok jak tak wam było źle to dlaczego nie poszliście do kordynatora z taką oceną własnych dowódców ja zapie ... m 12 godzin prawie co dziennie i nie ma rzekam jak bym miał komuś polecić tą firmę to tak zrobię na pewno w jakiej firmie ochroniarskiej dostaniesz umowę o pracę ciężko się do prosić to moja 8 firma i sobie ją cenie pozdrawiam serdecznie CIAPEK

Uwaga

Najlepszy przykład zmiana nocna : dwóch trzech panów ściemnia całą noc kawki herbatki i obrabianie komuś czterech liter wszystko trzeba za nich robić , przy czym dwóch chłopaków stoi na mrozie całą noc przy dziurawym dachu , oczywiście dowódcy na to patrzą i pozwalają. Mam nadzieje ze ktoś to wkoncu przeczyta i zrobi z tym porządek !!! Nie polecam

ja

Nie wiem gdzie dostajesz posiłki .Woda w lato jest z baniaka fakt mogłaby być gazowana .Mobing jakoś tego nigdy nie odczułem a już trochę pracuje akurat.Wszystko zleży co rozumiesz przez mobing jeśli uważasz egzekwowanie w wykonywaniu obowiązków mobingiem to...

Sekurit

warto też dodać o mobbingu w pracy ze strony koordynatora A i grafiku niesprawiedliwym, braku wody, posiłków przy pracy na zewnątrz !! najgorsza praca w ochronie, niegodna tej stawki... niejeden wojskowy tu nie wytrzymał ale przecież ochrona to taka sielanka

Ochroniarz

dutyk666
@Ochroniarz

chodzi ci o AS???

nowy

spoko nie jest zle tylko ten dowodca andrzej na kolowrotkach jest (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) a przeciesz to nie auszwits moze byc tylko trza stac caly czas ale to uidzie

Zostaw merytoryczną opinię o Locus Security - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Locus Security
1.7/5 Na podstawie 112 ocen.
Locus Security